PDA

View Full Version : maika mi me goni...



03-19-2007, 16:19
... e taka...
vika mi da se mahna ot ku6ti 6oto nemoje da me turpi... a sum samo 7mi klas....
prosto ne mi varvi matematikata i nemoga da q shvana... kvo li ne pravq... re6avam zada4i po cqla no6t... hodq na uroci... oba4e tq mi vika 4e za ni6to ne sum stavala... 4e ot mene 6e izleze samo prodava4ka ili servitiorka iii da ne govorim kak li ne me e nari4ala o6te....
tq dori ne jivee v nas.... jivee na 100 metra v edin hotel sus svoeto gadje ..
a az s baba mi ot 14 godini sme si samo dvete... e predi bqhme i s dqdo mi ama toi po4ina.Maika mi idva seki den no edinstveno za da kre6ti... neska dori gone6e baba mi za6toto "tq bila vinovna, 4e maika mi nqmala kude da jivee i 4e iskala da jiveem dvete" .. puk az izob6to ne iskam da jiveeq s neq... kazvam vi 6te me podludi ako ostana s neq... prosto tq neznam ne6to ne e dobre s nervite.. udrq me po glavata,trese me,dere me....dori imam belezi ot noktite i....
i sq poslednoto ne6to be6e tova 4e me goni ot nas... emi... az s udovolstvie bih se iznesla za6toto ve4e tikove imam ot neq... seki po silen 6um i az se strqskam...
problema e 4e ako se mahna... na baba mi moje da i stane ne6to... puk i nqmam kude da otida... a segaako izgoni baba mi (veroqtno na ulicata) 6te ima 24 4asov tormoz..
nz kakvo da pravq... mislih i tova da otida nqkude s baba mi ama 6te zakusame s parite... prosto nz :(

FaDeLesS
03-19-2007, 16:33
Spored men trqbva da se obyrnesh kym nqkoi centyr za pomosht na deca, koito imat problemi v semeistvoto. Te nai-veroqtno shte pomognat na teb i na baba ti, no tova ne biva da produljava [-X , zashtoto ne samo poluchavash tikove, no uvrejdash i psihikata si. Na chovek, na kogoto sistemno biva povtarqno, che e glupav i nesposoben toi se otchaiva i vodi do mnogo nepriqtni posledstviq. Druj se i na vsqka cena potursi pomosht ot nqkoq dyrjavna organizaciq. Ako ne znaesh kym kogo da se obyrnesh za nachalo( za syjalenie i az ne moga tochno da ti kaja) nai-lesno e da otidesh v policiqta i da razkajesh za problemite i pritesneniqta. Te shte pomognat.Naistina se nadqvam da se nameri reshenie na problema ti

dinosaur
03-19-2007, 20:40
Spored men trqbva da se obyrnesh kym nqkoi centyr za pomosht na deca, koito imat problemi v semeistvoto. Te nai-veroqtno shte pomognat na teb i na baba ti, no tova ne biva da produljava [-X , zashtoto ne samo poluchavash tikove, no uvrejdash i psihikata si. Na chovek, na kogoto sistemno biva povtarqno, che e glupav i nesposoben toi se otchaiva i vodi do mnogo nepriqtni posledstviq. Druj se i na vsqka cena potursi pomosht ot nqkoq dyrjavna organizaciq. Ako ne znaesh kym kogo da se obyrnesh za nachalo( za syjalenie i az ne moga tochno da ti kaja) nai-lesno e da otidesh v policiqta i da razkajesh za problemite i pritesneniqta. Te shte pomognat.Naistina se nadqvam da se nameri reshenie na problema ti
съгласна съм!!!

sexy_girl_vivi
03-20-2007, 18:26
FaDeLesS написа:
Spored men trqbva da se obyrnesh kym nqkoi centyr za pomosht na deca, koito imat problemi v semeistvoto. Te nai-veroqtno shte pomognat na teb i na baba ti, no tova ne biva da produljava , zashtoto ne samo poluchavash tikove, no uvrejdash i psihikata si. Na chovek, na kogoto sistemno biva povtarqno, che e glupav i nesposoben toi se otchaiva i vodi do mnogo nepriqtni posledstviq. Druj se i na vsqka cena potursi pomosht ot nqkoq dyrjavna organizaciq. Ako ne znaesh kym kogo da se obyrnesh za nachalo( za syjalenie i az ne moga tochno da ti kaja) nai-lesno e da otidesh v policiqta i da razkajesh za problemite i pritesneniqta. Te shte pomognat.Naistina se nadqvam da se nameri reshenie na problema ti



I az sum suglasna! :-)

Glezanka
03-20-2007, 19:06
Az sushto sum suglasna s dotuk dadenite predlojeniq,dawam i az oshte edno ... ako se pritesnqwash da otidesh direktno w policiqta ili takuw centyr za pomosht,obyrni se kum uchilishtniq pedagog,nqma da ti otkaje pomosht,shte te izslusha,shte ti dade adekwaten suwet,a i moje da ti pomogne w predstawqneto na problema kum nqkoi ot organite.

vivian
03-20-2007, 19:23
i az sam saglasna s vsi4ko napisano.ne prodaljavaite taka.

Ellie
03-21-2007, 18:27
Няма какво друго да направиш.В седми клас естествено няма къде да идеш, баба ти също, само центъра за закрила на децата ще оправи малко нещата!Надявам се да стане нещо!

IRRIDUCIBILI
03-21-2007, 19:21
Няма какво друго да направиш.В седми клас естествено няма къде да идеш, баба ти също, само центъра за закрила на децата ще оправи малко нещата!Надявам се да стане нещо! !!!!

03-21-2007, 19:28
Taka.Mila az imam po4ti sa6tiq problem.Dnes ve4e ne izdarjah i re6ih da potarsq dali ima drugi hora kato men vav sa6toto polojenie i kak sa postapili da znam kakvo da pravq.Problemite vazniknaha ot tazi godina,sega sam 10 klas v Angliiksa gimnaziq.Pravq vsi4ko po silite si da se spravq s mnogo ne6ta i v u4eneto.Vinagi sam imala hubavi ocenki i to nad 5 za srokove i godini,no tova qvno ne e dostata4no za maika mi.Tq vse o6te ne e razbrala 4e sam golqma i 4e nemoje da me tretira kato 10 godi6na.Postoqnno se napivat s ba6ta mi i me biqt i gonqt za gluposti .Tarsqt s kakvo da se zaqdat s men za da me prebiqt.Za tazi godina sam lejala 4 pati v 6okova zala i reanimaciq i lekarite davat vsi4ko po silite si da me varnat na tozi svqt.Vsi4ko tova stana ot poboi6tata i udrqneto na glavata mi.Postoqnno varvqh i pripadah na spirki v u4ili6te avtobusi u nas.Lekarite mi praveha hilqdi izsledvaniq na kravta .Misleha 4e sam anemi4na.Posle mi izsledvaha mozaka ni6to ne otkriha izpisaha mi hap4eta za pripadaci i nisko kravno ,no ne mi pomagat.Postoqnno me gonqt ot nas .Spah sno6ti v hoda poneje me izgoniha otnovo bqha se napili.Nemoga da hodq na u4ili6te poneje sam posinena i me e sram .Strah me e da ne me izkliu4at.Za 2 meseca otslabnah s 14 kilograma sega sam 39 kg .Nemoga da qm postoqnno povra6tam i vsi4ko tova stava ot strah 4e 6te vlqzat v staqta mi i 6te mi se razvikat 4e primerno sam ostaila caknato v banqta i 6te me prebiqt .Nz kakvo da pravq strah me e ot vsi4ko i vsi4ki ,nemoga da spq ot strah.v momenta s mnogo golemi sili pi6a vsi4ko tova sas salzi i rev .Molq se na Gospod da zavar6a po-barzo i nz da po4na rabota ,da u4a i da sam na kvartira .Molq se tozi ko6mar da svar6i.Omrazna mi da vijdam vseki den celiq tozi ko6mar ,nqmala sam nikakvo detstvo poneje ba6ta mi pie mnogo i e biel maika mi ,no ne o4akvah 4e i tq 6te po4ne da pie.Psihikata mi e razbita.Ponqkoga si mislq 4e sledva6tiq pat nqma da se varna otnovo na tozi svqt.S 4asove sam bila v koma.Edinstvenoto sa6testvo v ka6ti na koeto imam doverie i obi4am i znam 4e nqma da me narani e moqta kotka.Vzeh si q tazi godina za da q gu6kam kogato me prebiqt i kogato pla4a.

Allthatshewant
03-24-2007, 15:15
съветите които са написани преди мен са страхотни и ги подкрепям не бива да се оставяш така въпреки че ти е майка ти също си човек с права и тя неможе да се държи така с теб .. вземи мерки погрижи се и за баба си защото така като гледам може да и разчиташ пък и е хубаво да имаш близък човек. успех

kati_0513
03-24-2007, 15:22
Всичко, което трябва да се даде като съвет вече е написано, напълно съм съгласна с всичко до тук... :)

stra6no_sexy
03-24-2007, 18:13
не мисля,че трябва да търпиш това,все пак тя не е 24 часа до теб и до някъде няма право да се държи по този начин...и аз съм съгласна с горните мнения

m0rb1d
03-24-2007, 18:50
пред положение че не живее при вас, незнам кой кого трябва да гони...
подай жалба в полицията има сумати точки в конституцията на българия дето са против насилието у дома. най-вече детското насилие. щом те удря цапни я и ти, ако трябва и с помощни средства, не може само ти да стоиш и да чакаш да спре. Si vis pacem, para bellum! е казал Цезар.

PaRkInSoN
03-26-2007, 14:58
[quote=FaDeLesS]Spored men trqbva da se obyrnesh kym nqkoi centyr za pomosht na deca, koito imat problemi v semeistvoto. Te nai-veroqtno shte pomognat na teb i na baba ti, no tova ne biva da produljava [-X , zashtoto ne samo poluchavash tikove, no uvrejdash i psihikata si. Na chovek, na kogoto sistemno biva povtarqno, che e glupav i nesposoben toi se otchaiva i vodi do mnogo nepriqtni posledstviq. Druj se i na vsqka cena potursi pomosht ot nqkoq dyrjavna organizaciq. Ako ne znaesh kym kogo da se obyrnesh za nachalo( za syjalenie i az ne moga tochno da ti kaja) nai-lesno e da otidesh v policiqta i da razkajesh za problemite i pritesneniqta. Te shte pomognat.Naistina se nadqvam da se nameri reshenie na problema ti
съгласен съм

DevilWish
03-26-2007, 15:17
Олеее тя е луда :roll: :shock: :shock: :smt013

DancingDeaD
03-27-2007, 04:59
Spored men trqbva da se obyrnesh kym nqkoi centyr za pomosht na deca, koito imat problemi v semeistvoto. Te nai-veroqtno shte pomognat na teb i na baba ti, no tova ne biva da produljava [-X , zashtoto ne samo poluchavash tikove, no uvrejdash i psihikata si. Na chovek, na kogoto sistemno biva povtarqno, che e glupav i nesposoben toi se otchaiva i vodi do mnogo nepriqtni posledstviq. Druj se i na vsqka cena potursi pomosht ot nqkoq dyrjavna organizaciq. Ako ne znaesh kym kogo da se obyrnesh za nachalo( za syjalenie i az ne moga tochno da ti kaja) nai-lesno e da otidesh v policiqta i da razkajesh za problemite i pritesneniqta. Te shte pomognat.Naistina se nadqvam da se nameri reshenie na problema ti

Съгласна съм :!:

littlestar
03-27-2007, 16:52
И според мен най-добрия изход е в организация Закрила на детето аз също ако съм на твое място и имам такава майка ще искам да се изнеса от вкъщи(но за моя радост майка ми е СУПЕР) :)

patoka_dafi
03-28-2007, 17:31
i moqta maika me goneshe nqkolko puti ot nas kato prekali s alkoxola no spoko nasutrinta se pribiram i skoro shtese iznesa :smt006

$tedinka$^^^26@05!!!!!
03-28-2007, 18:35
Потърси помощ от някоя организация наистина само те могат да ти помогнат или най-добре даже баба ти в полицията да иде да подаде жалба или нещо такова...

piska_
03-29-2007, 14:40
Де да ми казваха така нащте на мене :wink:

theEXPLOITED
03-31-2007, 09:16
8) 6TOM NE JIVEE PRI VAS PROSTO ZAKLIU4VAITE K16TATA KATO Q VIDITE I NE I OTVARQITE I KATO ZAPO4NE DA VIKA V1N VIKATE 4ENGETATA I GOTOVO TE 6TE Q STRESNAT I TAKA PONE NQKOLKO P1TI I NAKRAQ 6TE I ZABRANQT DA DOBLIJAVA K16TATA VI...DEISTVAI NE SE OSTAVQI DA TE T1P4E VE4E-T1RSI POMO6T OT NQKOI!!!!!!!!!

VIP_kukli4k@
03-31-2007, 09:25
macka bori se do krai!trqbva da ima na4in da se spravi6 s tozi problem!!uspeh vqrvam v teb

FairyNymph
03-31-2007, 13:20
аз не съм съгласна само с Verminaard
потърсете помощ от организации за защита на детето, родителите на някоя приятелка или роднина(леля, голям братовчед и тн, които могат примерно да ви приютят или да помогнат).Също така с училищния психолог или някой учител, на който имате доверие.

divo_kotence
04-05-2007, 10:09
г/д ти влизам в положението...с таа разлика че майка ми живее в нас...постоянно ми мрънка къде ще съм щяла да кандидатствам,че нищо не ставало от мен...напрово не издържам...и сигурно след тази родителска ша си събирам нешата и заминавам при баба ми в Чирпан...а и ти едва ли имаш само една баба...ами баща ти къде е??се пак имаш някои роднини които ще ти помогнат..помисли си върху това...

<black soul>
04-05-2007, 19:51
... e taka...
vika mi da se mahna ot ku6ti 6oto nemoje da me turpi... a sum samo 7mi klas....
prosto ne mi varvi matematikata i nemoga da q shvana... kvo li ne pravq... re6avam zada4i po cqla no6t... hodq na uroci... oba4e tq mi vika 4e za ni6to ne sum stavala... 4e ot mene 6e izleze samo prodava4ka ili servitiorka iii da ne govorim kak li ne me e nari4ala o6te....
tq dori ne jivee v nas.... jivee na 100 metra v edin hotel sus svoeto gadje ..
a az s baba mi ot 14 godini sme si samo dvete... e predi bqhme i s dqdo mi ama toi po4ina.Maika mi idva seki den no edinstveno za da kre6ti... neska dori gone6e baba mi za6toto "tq bila vinovna, 4e maika mi nqmala kude da jivee i 4e iskala da jiveem dvete" .. puk az izob6to ne iskam da jiveeq s neq... kazvam vi 6te me podludi ako ostana s neq... prosto tq neznam ne6to ne e dobre s nervite.. udrq me po glavata,trese me,dere me....dori imam belezi ot noktite i....
i sq poslednoto ne6to be6e tova 4e me goni ot nas... emi... az s udovolstvie bih se iznesla za6toto ve4e tikove imam ot neq... seki po silen 6um i az se strqskam...
problema e 4e ako se mahna... na baba mi moje da i stane ne6to... puk i nqmam kude da otida... a segaako izgoni baba mi (veroqtno na ulicata) 6te ima 24 4asov tormoz..
nz kakvo da pravq... mislih i tova da otida nqkude s baba mi ama 6te zakusame s parite... prosto nz :(

ми..потърси някъв център за защита на децата и срещу тормоз над хората... имаше някъв сайт за защита на децата ама го забравих, мисля че в тиийпроблем го има ама незнам къде точно! потърси и ще го намериш.
другия вариант е просто да смениш бравата и да не я пускаш вкъщи. щом тя не живее при вас значи можеш да не я пускаш у вас. важното е да се грижиш за баба си щото иначе ще си останеш самичка. #-o ..а за да не получи некъв инфаркт просто трябва да стоите далече от майка ти! можеш да отидеш и при роднини - леля, чичо, братовчеди! Успехче, мила, знам че всичко ще е наред...просто нещата се оправят! Знам го от личен опит... Късмет и воля. :wink:

WANNA DIE
04-10-2007, 19:23
IMAM UJASNI RODITELI!NE MOGA DA RAZBERA MAIKA MI .. TOKU SHTO SE SKARAHME .. A SEGA IDWA DO MEN I ME GUSHKA!ISKAM DA UMRA!PREDPOCHITAM DA SM MURTFA OTKOLKOTO DA Q SLUSHAM NEQ I TYPIQ MI SMOTAN BASHTA .. DANO VIE DA STE PO-DOBRE OT MEN