PDA

View Full Version : При анален секс тя квичи като заклана свиня. Какво да правя?



Ратко
03-19-2007, 16:30
Кажете ми начин да я спра да квичи като заклано прасе, защото ме излага пред съседите. Като правим вагиналния вариант на стандартния секс само си пъшка. Но почнем ли стандартен - от към аналната част, почва да квичи като свинкя. Кво да я правя? Било и много готино така и неможело да се спре и е обяснението- Ама дали се лигави или верно? И има ли начин да я кротна малко?

Valar
03-19-2007, 16:31
Кажете ми начин да я спра да квичи като заклано прасе, защото ме излага пред съседите. Като правим вагиналния вариант на стандартния секс само си пъшка. Но почнем ли стандартен - от към аналната част, почва да квичи като свинкя. Кво да я правя? Било и много готино така и неможело да се спре и е обяснението- Ама дали се лигави или верно? И има ли начин да я кротна малко?
Филмар.....

03-19-2007, 16:33
Кажете ми начин да я спра да квичи като заклано прасе, защото ме излага пред съседите. Като правим вагиналния вариант на стандартния секс само си пъшка. Но почнем ли стандартен - от към аналната част, почва да квичи като свинкя. Кво да я правя? Било и много готино така и неможело да се спре и е обяснението- Ама дали се лигави или верно? И има ли начин да я кротна малко?

ot napisanoto moga da tvurdq che samo q izpolzvash za analniq... "izlaga me pred susedite", "kvichi kato zaklana svinq" ... edno vlubeno momche ne bi govorilo taka :smt011 i sled kato ti e kazala che vika zashtoto i e mnogo gotino kfo poveche iskash?!?!?! :smt013 ne i zavijdam na momicheto..kak moje da ti se e vurzala... :smt018 :smt019 :smt011

03-19-2007, 17:03
Ти обичаш ли я пич, защото като ти слушам..... квичала като свиня =;

vivian
03-19-2007, 17:12
:smt021

03-19-2007, 17:15
много момичета квичат по този начин по време на секс
тук място за любов няма
кой е б е любимите си неща?

03-19-2007, 17:19
Почти всички мастий така си квичат по време на секс независимо дали анален или вагинален.Квичат си да се правят на интересни,недей да и обръщаш много внимание и ще се усети че не трябва да квичи така.Споко.

03-19-2007, 17:22
Почти всички мастий така си квичат по време на секс независимо дали анален или вагинален.Квичат си да се правят на интересни,недей да и обръщаш много внимание и ще се усети че не трябва да квичи така.Споко.

\:D/

съгласен!
най-пропадналите пущинячки квичат когато правят секс и дигат шум на олелия

Schnitzer
03-19-2007, 17:33
Почти всички мастий така си квичат по време на секс независимо дали анален или вагинален.Квичат си да се правят на интересни,недей да и обръщаш много внимание и ще се усети че не трябва да квичи така.Споко.

\:D/

съгласен!
най-пропадналите пущинячки квичат когато правят секс и дигат шум на олелияЪЪЪ,ами ако искаш напрао да не си отваря устата,и да я гледаш умно,все едно е умряла...
иначе по темата,еми накараи я да заръфа нещо,я дивана я нещо друго :-D :-D

03-19-2007, 17:36
а бе излагация си една жена да крещи до като прави чукане пък ако ще и да е с любимия й.
проява на изключително лош вкус и липса на обноски е от едно момиче, което държи на достойнството си да си позволява подобни изцепки

kukli4ka__
03-19-2007, 17:59
абе вия луди ли сте?какво лошо има момичето да си писка,няма да седи като умряла мумия :!:

koalka
03-19-2007, 18:03
Еми явно е по-буйничка.И между другото темата е ебавка.