PDA

View Full Version : Моля ви дайте ми съвет как да си го върна



03-19-2007, 16:48
Здравейте.Имам си приятел от 8 месеца.Преди бяхме много щастливи.Бяхме всеки ден заедно и всичко беше идеално.Но преди около месец имахме проблем и се наложи да правя операция заради това.Това не ми понесе много.И след като го направих станах доста избухлива.За най-малкото вдигах скандали и се карахме дълго.От някъде около 2 седмици имам чувството,че той е станал по-студен към мен.Преди няколко дена си поговорихме сериозно за моите опасения.Оказа се че съм права. Той ми каза: 'просто ми писва,в 1 момент те обичам до болка,но в друг ми иде да кажа край на всичко.та ти забелязваш ли,че от 1 определно време ние само се караме' Признах си го.Защото знам,че е прав.Но той не разбира просто колко ми е напрегнато след онзи инцидент.Обяснявала съм му го 100 хиляди пъти и той уж разбирал,обаче ми се струва че не е много много така.Решихме да си дадем още един шанс в който аз ще се опитам да се променя и да си стана 'предишното момиче'.Въпреки че не ми е до усмивки съм готова да се приструвам-стига да задържа връзката си.Защото тя наистина значи много за мен.Не ме разбирайте погрешно.Нямам баща,майка ми работи в чужбина,и живея при баба ми & дядо ми и за пръв път с него се почувствах истински щастлива.Не искам да го губя.. Моля ви кажете ми как да си върна любовта му защото той вече дори не ми казва,че ме обича,камо ли да ми го доказва.Готова съм на всичко за него.Моля ви кажете ми какво да направя за да си го върна.... :smt010

madlencheto:)
03-19-2007, 17:03
Еми едва ли някой може да ти даде точен отговор на въпроса ти.Всичко зависи от теб.Дръж се по-мило с него,избягвай да се карате.. Дори и да те подразни си замълчи и така;) измисли нещо за да разнообразите връзката си, просто му показвай,че наистина държиш на него..
успех!

nasty_f
03-19-2007, 17:06
Ти самата,ако не искаш да се промениш няма да стане нищо.Трябва желание и според мен няма смисъл да се преструваш на такава,каквато не си.Опитай се да се промениш,а не се опитвай да се преструваш...И после прецени сама дали найстина си се променила,ако не остави връзката Ви и намери друго момче и се опитай да забравиш старото.
Но погледни от друга страна-не си единствената,която е претърпяла операция,така че се отпусни,вече е минало и си си добре.Поне аз винаги се успокоявам с това,че има и по-зле от мен.Не,че не търся решение на проблема и само да се утешавам с това,но все пак такъв е живота.Престани да се сърдиш на гаджето си за най-малките глупости,не бъди дребнава...И прекаленото казване на "обичам те" писва,за това си го позволявай по 1 път на ден,или през ден,за да не му писва.Излизай с него 1 ден,на другия си дайте почивка и ще видиш,че ще се зайнтересува повече.Не дей постоянно да мислиш,ако излезне без теб дали ще ти изневери,или не.Човек като си няма друга работа започва да си мисли,че приятеля,приятелката му изневерява и си го внушава до такава степен,че стават постоянно скандали и връзката им се разпада,а гаджето им се оказва на края,че никога не му е изневерявало....За това си опичай акъла и недей да се сърдиш за щяло и нещяло.

03-19-2007, 17:24
Миличка,като за начало не мисля,че трябва да се впрягаш.Не,че нещо но колкото разбрах си приживяла много нещастия през живота си,а и тази операция /за аборт става въпрос нали?/ така,че според мен всичко което ще правиш трябва да го правиш не за някой друг,а за себе си.Разбирам те, че обичаш това момче и неискаш да го губиш,но твоето щастие трябва да е на 1во място.Но ако наистина просто спешно искаш да се промениш-то ти е ясно.Опитай се колкот е възможно да се усмихваш.Да не избухваш за дребни неща и да гледаш положително на нещата.Давай му повече лична свобода,но в същото време му показвай,че го обичаш.С 2 думи-прави това което си правила 7 месеца.Бъди предишното момиче.
Късмет и повече усмивки! :wink:

the dark angel
03-19-2007, 17:28
Ако нещата невървят замисли се сериозно къде е пролема!Ако той не ти показва че те обича в такъв труден за теб момент,значи не си струва да го търпиш!Ние сме нежната половинка и ние имаме нужда от грижи и внимание а не момчетата!

koalka
03-19-2007, 17:50
Говори пак с него, питай го за чувствата му, кажи му всички тези неща.Кажи му, че искаш да си при него и при никой друг.В момента преживяваш труден период и за това мислиш, че не си предишното момиче.Но изчакайте малко време нещата да са както преди.И двамата сте напрегнати и за това се карате, замисли се.Опитайте се да се успокоите, да не се карате и ще видиш как нещата ще се оправят. :wink:

CrazyWitch
03-19-2007, 18:13
:(
Момиче... Прозълзих се като четох темата ти.

Искам да ти кажа, че ние с моя приятел много се карахме и караме..., но и много се обичаме. Той искаше от мен да се променя. Бяхме се разделили. Бях готова на всичко за да съм пак с него.
Казах му, че ще се променя.. След около две, три седмици след случая той просто ми каза едно нещо което много го е замислило ->
Преслава - Недей : "Бях каквато ти ме искаш,само за да ме обичаш.И коя сам вече аз не зная..." .
Каза, че просто това не му е нужно.

Помисли си, че ти трябва да направиш някакъв компромис, но не и да си изграждаш някакво несъществуващо лице пред него.
Ако той наистина те обича.. (а аз си мисля, че е така) всичко, ще се нареди.
Много късмет от мен.

Iv4eTy
03-19-2007, 19:04
Нормално е да сте напрегнати и да се карате.Но трябва да поговориш с него, да му обясниш, че ти е трудно в момента и че имаш нужда от него за да станеш пак предишното момиче. Той трябва да разбере за чувствата ти и това че не ти е лесно. Просто ако те обича ще те разбере.

FiRe_LaDy
03-19-2007, 19:24
Pomychi se d ane si tolkova izbuhliva i da si bydesh pak staroto momiche i moje bi vsichko shte se opravi.