PDA

View Full Version : Влюбена съм в доста по-малък от мен



03-19-2007, 17:02
Аз съм на 17, а той на 14
Много го обичам но не зная
Всички наоколо ми се струва все че ми се смият като ни видят да се натискаме на някоя маса ](*,)
Не зная какво да правя
Много съм объркана

03-19-2007, 17:04
Пука ти от хората?

Абе мацка, стига се излага, строшавай от любов момчето, никой вафла не може да ти каже. Хорската завист, лицемерие и злоба край няма. На 17 трябва вече да си се научила да не им обръщаш внимание.

Пък и съвсем скоро ще престанат - сега сте им интересни, след седмица вече не.

IGRA7A
03-19-2007, 17:08
Наеби го,и го устави!И няма да ти са смеят.. :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Papagal4e
03-19-2007, 17:09
момиче цент да не ти пука ! Помисли си за рекламата на Спрайт :wink:
а сега сериозно , и аз познавам такова момиче и да ти кажа колкото повече показваш ,че ти пука какво мислят другите ,толкова повече ще те обсъждат..затова прави каквото ти сърце подскаже !

IGRA7A
03-19-2007, 17:11
момиче цент да не ти пука ! Помисли си за рекламата на Спрайт :wink:
а сега сериозно , и аз познавам такова момиче и да ти кажа колкото повече показваш ,че ти пука какво мислят другите ,толкова повече ще те обсъждат..затова прави каквото ти сърце подскаже !

Чи кой гледа тъс тъпата реклама на спраит ?

the dark angel
03-19-2007, 17:12
Как може да теинтересуват разни ограничени и малодушни същества!Гледай си щастието и момчето и не се предаваи!Майната има на всички други!!! И един апел кам всички ОБИчАЙТЕ СЕ И ДА НЕ ВИ ПУКА ОТ НИКОЙ!!!!!!!!

03-19-2007, 17:14
kvoi it puka kvo govorqt horata i moita sestra be6e v sy6toto polojenie sq si iuzliza sas s nego i ne i puk ataka4e i na tee da ne ti puka!!zaei gi horata

03-19-2007, 17:16
Чи кой гледа тъс тъпата реклама на спраит ?


чикилюбците не я гледат

nasty_f
03-19-2007, 17:17
хаха-това с рекламата на Спрайт найстина е добра идея :wink:
Аз на твое място нямаше да обръщам внимание на никой.Все пак това си е твоя живот и ти преценяваш с кого да си,какво да правиш и т.н.А и,както написаха по-нагоре ще сте им интересни на приятелите ти и на хората 2 седмици и после ще свикнат.Просто до сега не са виждали такова нещо и за това ще се смеят.Както се казва "Всички ми се смеят,защото съм различна.Аз пък им се смея,защото са еднакви!"-помисли и върху това.Ти си преценяваш сама дали да си с него,или не.Щом се харесвате бих казала,взимайте се!
Но момчето е на 14 от др. страна и сега може би не знае какво иска и представи си се случи така,че те зареже то,а не ти него,ако естествено не ходите дълго и това вече ще има за какво да ти се смеят.Макар че за сега не ми се вярва,кое момче на 14г. ще изпусне възможнос с какичка? :wink: Ти преценяваш,но обмисли хубаво,защото и е рисковано малко!

siXt_senSe
03-19-2007, 17:18
Не обръщтай внимание на хорските приказаки.Клюкарите,дори да живееш перфектно,пак ще ти намерят косур.Като се обичате - евала,продължавайте в същия дух :wink:

vald0R
03-19-2007, 17:23
da ne ti puka!

VaN1lLa
03-19-2007, 17:28
По принцип една приятелка имаше същия проблем..и на края не издържа и се отказа..разделиха се заради мнението на хората,което според мен не е правилно..моето мнение е че не трябва да се влияеш от чуждото мнение и напатки..да си говорят,тва е породено от завист че нямат вашия пламък и привързаност...

мацка от класа
03-19-2007, 17:32
Абе,всичките тука ви виждам как приказвате така,ама съм убедена,че ако вие се влюбите в 14 годишен хлапак,и вие ше се замислите А ДЖЕ БА! струва ли си!? Амм мацка не те знам каква си,че си падаш по мъници,но може реално момчето да е по-зряло от останалите. Ако прецениш,че е точен човек и има за кво да си него,последното,за което да се замислиш,тряя да е чуждото мнение,така че всичко е в твои ръце!

Chukasimo
03-19-2007, 17:35
БАХ НЕМА ПО ЯКО ОТ ТФА ДА ТЕ ХАРЕСВА ПО-ГОЛЯМА...ЧЕГАРИИ! :::

koalka
03-19-2007, 17:37
Не трябва да ви пука толкова, защото тези хора ги виждате веднъж и после няма да ги срещнете.Няма смисъл.А и щом сте щастливи двамата, не мисля, че има проблем.Толкова ли си личи, че си по-голяма от него?

[Fr33land3R]
03-19-2007, 18:40
Евала на такива като тебе! Яко респект! 8)

KisskilleRcHe
03-19-2007, 18:50
Ами кфо ти пука. Ако си имаш чувства към него.... Си ги сложи на....

Iv4eTy
03-19-2007, 19:23
Въобще да не ти пука! Ти не живееш, заради хората.Живееш своя живот и най-важното е да си щастлива. А всичките приказки са от злоба, завист..
Пък и ще сте интересни известно време, после ще излезе нова клюка и така.. Защо мислиш съм сложила тоя подпис-За да ми напомня да не обръщам внимание, когато ми говорят зад гърба.Виж го мисля че е много добър съвет!