PDA

View Full Version : Болки в тестесите



Някой друг път
03-19-2007, 17:19
Значи от няколко дена имам доста ... как да кажа ... интересни болки в тестесите. По-точно (като напипвам) ги усещам в нещо като тясна тръбичка вътре в торбичката на семенниците. Болките не са постоянни, а от време навреме, също така ту са едвам доловими, ту бая силни. Мислех си за херния, защото получих болки и над половия член, но след като намазах с фастум гел, там болките минаха. Сега не знам за тези в тестесите.

03-19-2007, 17:38
Хм, еми от много работи може да е, примерно аз сам имал болка в тестисите от студеното време имах 1 седмица болка сащо като паднах на рамката на bike-a ми :oops: ама това е за друга тема ако не ти мине скоро отиди на лекар може да е инфекция или кой знае от какво може да е.

Fusion
03-19-2007, 21:44
Хм, еми от много работи може да е, примерно аз сам имал болка в тестисите от студеното време имах 1 седмица болка сащо като паднах на рамката на bike-a ми :oops: ама това е за друга тема ако не ти мине скоро отиди на лекар може да е инфекция или кой знае от какво може да е.

mp3f
03-20-2007, 09:25
nai-dobre se posyvetvai s lekar :-k :-k :-k az ne razbiram ot "myjki raboti" i nemoga da ti pomogna,no ako otide6 na lekar vsi4ko 6te ti se izqsni