PDA

View Full Version : Неприятен дъх



ТраЛаЛа_БОЙ
03-19-2007, 17:34
Здравейте.
Имам един проблем свързан с неприятния дъх. Мия си редовно зъбите но ако не ям постоянно имам лош дъх и това ми пречи да общувам с хората. Ако знаете от какво е проблема и по важното - как да се орави .. пишете лошо няма 8)

Fusion
03-19-2007, 17:45
Може да имаш кариес, отиди на зъболекар, не е достатъчно само да си миеш зъбите четкаш ли си езика не трябва да е бял.

ТраЛаЛа_БОЙ
03-19-2007, 17:54
Хм.. напипваш верния ритъм... Fusion ;). За кариеси сигурен съм че нямам защото наскоро имаше маратон с ходене по зъболекари(наскоро означава миналия месец). Но белия език е попадение в десятката.. явно това има някакво влияние.. Та.. при такова положение какво правиме.. има ли някакво "магическо" хапче или просто четкам докато не го протъркам :?:

hahavteen
03-19-2007, 18:48
Abe kvo 6te poturkva6 be? Prosto go mini 2 puti s 4etkata i gotovo :roll: Ina4e lo6ia miris moje da idva ot stomaha.Primerno ako iade6 mn nezdravoslovno,pie6 i py6i6 togava moje ystata ti da miri6e na kenef i bez da ima6 kariesi :::

сладко цвете
03-19-2007, 18:49
ООО здавей.Аз също имам подобен проблем с разликата обаче че съм момиче.Така според мен проблема може и да не е в зъбите а появата на лаш дъх да бъде повлияна от съвсем други фактори.Но все пак нищо не ти прече да се консултираш със спечилиаст който да ти разясни малко повечко тези нещица.А да трябва да се грижиш за хигиената на устната кухина което не включва само миенето на зъби а също така разстоянието между тях и т.н.Все пак бъди внимателен защото езика има специално покритие което е доста чувсвително и можеш лесно да го раздразниш.Така че мий редовно зъбките хапвай ментови бонбонки дъвчи дъвки и ако пробела не изчезне се консултирай със специалист.Айде чао за сега и късмет :D

kiy
03-19-2007, 19:06
I az imam bql ezik i se okaza gastrit.Toi trqbva da se lekuva.Estestveno podlojih se na le4enie no efekta beshe nulev...Sega piq edni hap4eta ,koito mi preporu4ahaa.ako ima efekt sled okolo 10 dena shte ti kaja koi sa....dai si email adresa za da se svurja s teb

Fusion
03-19-2007, 21:36
Хм.. напипваш верния ритъм... Fusion ;). За кариеси сигурен съм че нямам защото наскоро имаше маратон с ходене по зъболекари(наскоро означава миналия месец). Но белия език е попадение в десятката.. явно това има някакво влияние.. Та.. при такова положение какво правиме.. има ли някакво "магическо" хапче или просто четкам докато не го протъркам :?:
Радвам се :) по-често е просто налепи по езика от храна, едва ли е гастрит, ако е много бялото пробваи със супена лъжица да го по изчистиш пък после си го чисти с четката за зъби от време на време не е казано да го чистиш всеки ден.100% малко ще ти е неприятна процедурата, но нали знаеш трай бабо за хубост :lol:

П.С. Айде и си мийте зъбките редовно. :-D

mrtn
11-27-2009, 14:13
знаем те, че си мизерница..
не казвай пред всички във форума.. :)

clever
11-27-2009, 16:56
bqsnaa15
Съвсем учтиво ще те помоля да не вадиш архаични теми .......... :?

aloveyou
11-28-2009, 09:23
bqsnaa15
Съвсем учтиво ще те помоля да не вадиш архаични теми .......... :?


"clever" Взе ми думите от устата..
bqsnaa15 Да си забелязала,че темата е от 2007година

mrtn
11-28-2009, 12:40
Тука си права..
за теб ще е много полезна, да се научиш на хигиена :lol: