PDA

View Full Version : Та ... и моята история...и вашите съвети :)



баш човекът
03-19-2007, 17:44
еми...да кажа, че съм некъф грозник, не съм...хойм си по момичета тфа онова...сичко на 6...САМО ЧЕ идва и проблемаа...
от сигурно 2 седмици пак си падам яко по любовта на живота ми от преди 2 години...и нещо супер яко ме кефи дори като мине покрай мене...въпроса е там, че тя се води един вид най-яката в даскало като по американските филми, е такова...и малко още от преди ме е страх да говоря с нея открито та да не оплескам нещо...напоследък почнахме да разговаряме и така...
та въпроса ми е...кво да измислия за да започна поне от някъде...дал ми Господ един ден с нея връзка или нещо такова...щот от 2 седмици не съм на себе си и ми е супер зле сичко дето го правя и само за 1 мисля и такам...
според вас с какво може да се изненада най-желаното момиче в училището?!какво необичайно и невиждано да й измисля :? :-k

koalka
03-19-2007, 17:46
Доста странно ми се вижда да кажеш за някое момиче, че е любовта на живота ти, като дори и не сте имали връзка.

баш човекът
03-19-2007, 17:49
имали сме...тфа го забрайх..ама малко по-детинска...и мисля, че може да си ми е любов дори и да не съм говорил с нея...зависи кой кво си чувства..не мислиш ли?

03-19-2007, 17:49
Най-изненадващото е неочакваното. Недей толкова да се стараеш. Просто отиди и го кажи, ама не се прави на печен и т. н. Просто бъди себе си. Пък ако има симпатии към теб ще се получи. Може да ти се наложат там някви др действия и т. н.

koalka
03-19-2007, 17:52
имали сме...тфа го забрайх..ама малко по-детинска...и мисля, че може да си ми е любов дори и да не съм говорил с нея...зависи кой кво си чувства..не мислиш ли?Важно е да го споменеш.Е, логично е след като сте говорили и сте имали връзка, дори и сега да не говориш с нея, да изпитваш много силни чувства.

sladurana2319
03-19-2007, 17:59
vij sq shti kaja neshto koeto mi se sly4i na mene....az sam 8 klas i za parva godina sam v gimnaziq i sme sas 9 i 10 klas v edna smqna....nai qkoto mom4e v cqloto daskalo e 10 klas....i az oshte parviq den go zabelqzah i mn go haresah...no estetsveno ne sam se nadqvala na ni6ty s nego dori da si sre6tnem pogledite kamoli da se zagovorim i t.n. no kfo stana....sq hodq s nego...i se okaza mn po razli4en ot moite predstavi za nego v na4aloto...no se pak az trqbvashe da sam tazi koqto da napravi parvata krachka....zatova deistvai ti ...prosto badi malko po nahalen i lubopiten...v smisal goni si celta....i shte yspeesh povqrvai mi :wink:

баш човекът
03-19-2007, 18:04
имали сме...тфа го забрайх..ама малко по-детинска...и мисля, че може да си ми е любов дори и да не съм говорил с нея...зависи кой кво си чувства..не мислиш ли?Важно е да го споменеш.Е, логично е след като сте говорили и сте имали връзка, дори и сега да не говориш с нея, да изпитваш много силни чувства.
exactly! :?

nasty_f
03-19-2007, 18:08
Не знам какво толкова необичайно трябва да направиш,за да я впечатлиш.Заведи я на луната :wink: Шегувам се,естествено.Ако е някоя надувка ще се впечатли,ако си купиш един Мерцедес,последен модел и я разкарваш на сам,на там....Нз,най-обикновен жест би ме впечатлил.Подаряване на цвете,покани я на кафе.Поговорете си.Излезнете на разходка и по време на разходката откъсни някакво цвете от градинка и й го подари.Мен това би ме впечатлило повече,от колкото купено цвете.

Iv4eTy
03-19-2007, 19:12
Това, че е най-готината в даскалото нетрябва да те стряска. Много често хората си правят изводи за някой а то какво става както със sladurana2319 давай смело все пак нищо не губиш.Нали знаеш по-добре да паднеш, защото си скочил, а не защото са те бутнали!!!

4epHo0KaTa_Lady
03-20-2007, 16:36
Pokani q na kafe..zapochni lek flirt i ako tq ti vurne..znachi neshtata moje bi da stanat ;) Usspeh pich ! :P :P :P

sweetyyyyyy
03-21-2007, 06:30
Abe vij sq probvai i 6te razbere6,kakto kazvat sko4i i 6te razbere6 ima6 li krila.6oto na men edin put edno mom4e mn mn me haresva6e,be6e edna godina po golqm ot men,super sladur i po edin negov priqtell mi dade pismo bez dori da sme se zapoznali i bez da e sigure 4e 6e stane ne6to i po nqkva slu4ainost i az go haresvah,ma ne sum si i pomislqla,4e 6e stane ne6to puk se okaza 44e i toi me haresva.Taka 4e probvai,puk ako ni6to ne izleze gledai napred-JIVOTA PRODALJAVA.!? :wink: [/b][/i][/u]

helen4ee
03-21-2007, 06:34
Доста странно ми се вижда да кажеш за някое момиче, че е любовта на живота ти, като дори и не сте имали връзка.

haha i na men mi se vijda interesno....Ami kakvo da ti kaja 6tom ne si nqkuv groznik i dai nujnoto vnimanie, tq e momi4e a momi4etata da im obru6tat vnimanie, no ne i se mazni a po skoro hem i pokazvai 4e ti haresva hem i pokazvai 4e ne e edinstvenata na sveta ;) taka moje da i razpali6 vnimanieto i jelanieto da e s tebe mnogo :)

баш човекът
03-21-2007, 18:14
мерси, хора... утре ше си проам късмета...май 8-[

IlLuSi0nS`
03-21-2007, 18:23
хахахха най-яката в даскало хахха леле като почнете с тия квалификации.. ние що немаме такиа яки в нащо е, нещо не ни е добре май хахаххах

IdiOtKa
03-21-2007, 19:00
кво означава най-яката ..с най-скъпите дрехи ... с най-многото грим ...най-голямата курва ....най-надутата ...?!

03-21-2007, 20:39
кво означава най-яката ..с най-скъпите дрехи ... с най-многото грим ...най-голямата курва ....най-надутата ...?!
сигурно...и човек треа са цели високо...така че кво..

BAYO
03-22-2007, 00:33
Аве бате ако те помни с добро , ще те пусне в задния си двор, ако ли не , ще и дишаш прахта от далече само. Ко кат е най-най .... тия по-скоро след време стават най-яките битч'ззз ама как. и да е. Хой там пусни и 2-3 лафа и после пиши тука за по нататъчни инструкции :) Тва мисля :idea: