PDA

View Full Version : кофти ситуация



mila_pila
03-19-2007, 18:06
хора, преди време му написах това писмо (http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=79656&highlight=%F2%EE%E2%E0+%EF%E8%F1%EC%EEurl) и не само че той нищо не направи ами и явно го е дал на неговите приятели(от моя клас са момчетата) и сега ме скъсват от подигравки. очернят всеки ден от живота ми, а оня идиот нищо не казва. как може да е толкова бавен? понеже около месец никой не беше споменал за въпросното писмо, аз реших, че той може и да има капка достойнство, но явно съм се лъгала..... е не знам защо го прави? защо според вас иска да ми преебе животеца? та той дори не може качествено да се заяжда и на мен лично нищо не ми е казал, а като го заговоря само пелтечи.... ужасно е и най-нещастното е, че го виждам навсякъде, всеки ден...... какво по дяволите да правя? не искам да го забравям, защото го обичам, обаче вече сериозно ми лази по нервите....

IGRA7A
03-19-2007, 18:12
Саберете са няколко момиченса и го пребийте :wink: :-D

mila_pila
03-19-2007, 18:18
Саберете са няколко момиченса и го пребийте :wink: :-D
ахахаах ако не друго поне ми вдигна малко настроението :)

linkin_park_fenka
03-19-2007, 18:18
Признай си.Всмисъл не се срамувай,а гордо кажи-"Аз съм го написала,проблем да имате някакъв?".Останала съм с впечетление,че колкото повече се задълбаваш в проблема и се срамуваш-толкова повече всички ти се подиграват.А когато си признаеш,много по-бързо отминава клюката :wink:

mila_pila
03-19-2007, 18:24
Признай си.Всмисъл не се срамувай,а гордо кажи-"Аз съм го написала,проблем да имате някакъв?".Останала съм с впечетление,че колкото повече се задълбаваш в проблема и се срамуваш-толкова повече всички ти се подиграват.А когато си признаеш,много по-бързо отминава клюката :wink:
ама на мен не ми е толкова голям проблем, че хората ми се подиграват. на мен ми пука за момчето, заради което се забърках в цялата каша. не знам какво да правя да с него.... пфууу явно съм няква мечтателка, щото още се надявам, че нещо може да стане между нас

Undying
03-19-2007, 18:29
Явно момчето е в тази възраст,в която още незнае и той какво иска.Защото от една страна се заяжда с теб (макар и не директно),а от друга в твое присъствие се сковава,което определено не е признак на пренебрежение.Вземи някой път го дръпни в някой ъгъл и директно го попитай какви са му намеренията към теб.Иначе това може да си продължава ехееее...

Iv4eTy
03-19-2007, 18:32
Явно това момче или не е достатъчно пораснал и незнае как да се държи с теб или просто няма чувства, но ти няма смисъл да мълчиш. Говори с него попитай го какво очаква да постигне с това си държание. Най-вероятно не е достатъчно съзрял и явно така се прави на интересен.

Octofunk
03-19-2007, 18:41
Хахаха писмо..... така като бях на 10 се "заиграхме" с едно момиче... :-D :-D хахаха забавно беше, а иначе по-темата, най-добре е наистина да не се притесняваш и наистина да кажеш "Да написах го и?" ! Бъди по-уверена!

koalka
03-19-2007, 18:43
Ми говори с него.

alkobalko
03-19-2007, 18:43
Не се забърквай с човек, който не знае как да се държи с едно момиче. Не знае какво означава дискретност и уважение и не заслужава да си тровиш живота, заради него.