PDA

View Full Version : e tva ve4e prelq 4a6ata



03-19-2007, 18:37
zdraveite na 17 sam i si imam prqitel ot 2 meseca oba4e toi mn 4esto po4na da izpada v depresii do sega az nemu obra6tah vnimanie no ot sno6ti i neska go gledam i se 4yda kvo mu ima na toq 4ovek
neska se vidqhme i prez cqloto vreme mi mal4e6e i az go pitam kvo ti ima ni6to mi nqma
posledva mal4anie i sled 10 min sednahme na edn apeika i pak mal4anie....
az go pitah kvo ti ima a toi mi vika kvo da mi ima...........pak mal4anie
sled koeto az ne izdarjah ve4e i mu kazah az si trygvam i si trygnah



pisna mi ve4e ot negovote depresiii
do gu6a mi doide.V4era v 4ata pak be6e v depresiq i az go pitam az li sam pri4inata a toi kaza 4e ne sam
e kajate mi kato ne sam pri4inata az kak moje postoqnno az da obi4am pi6kira na kraq
prosto odeve imah 4ystvoto 4e ne zabelqzva 4e sam tam do nego be6e svel glava na dolu i mal4e6e


kajete mi kakvo da pravq PLS
6toto ve4e ne izdarjam :smt017

koalka
03-19-2007, 18:47
Опитай се по някакъв начин да поговориш с него, да го успокоиш, ако е разтревожен за нещо...А сигурна ли си, че не е заради нещо, което е ставало между вас?

alkobalko
03-19-2007, 18:51
Предполагам малко или много го познаваш и може да разбереш дали наистина го измъчва нещо сериозно. В такъв момент на мъжете не им е особено приятно някой постоянно да ги разпитва какво им е, особено, ако не могат да решат проблема си. Опитай се да го разбереш, понякога се правят компромиси и се обира пешкира, но ако наистина се обичате просто трябва да преминете през този период. Опитай се да поговориш с него, обясни му, че се притесняваш за него, когато го виждаш в това състояние. Кажи му, че винаги може да разчита на теб и може да поговорите или просто да сподели, за да му стане по-леко.

f1s714e70
03-19-2007, 18:54
basi mom4eto o4evidno ima li4ni problemi. ti vmesto da mu pomogne6 oi nqkaf na4in bilo to kato si pogovorite, ili da napravite ne6ty zaedno da se raseq ti go obvinqva6 4e ne moje6 da mu tarpi6 glupostite ????

Kianna
03-19-2007, 20:27
Оф,че си смотана,ама!Явно момчето има нужда от подкрепа,не от кучка! :evil:

JoeBanana
03-19-2007, 20:30
Оф,че си смотана,ама!Явно момчето има нужда от подкрепа,не от кучка! :evil:
дрън-дрън :mrgreen:
моме, мани го тоя депрес, че даже и такъв не е :mrgreen:
според мен е чист лигльо, ти го питаш, той се прави на 6 волтов... аре пътя :mrgreen:

SaYoNaRa
03-19-2007, 20:31
Дано да не си оляла със сок че тогава става лошо [-o<

bARbiTy
03-19-2007, 20:41
е може да си има проблеми нещо момчето бря...и на мене днеска не ми се приказваше с никой например..приказват ми аз си кимам и готово...

ND4SPD_f
03-19-2007, 21:03
basi mom4eto o4evidno ima li4ni problemi. ti vmesto da mu pomogne6 oi nqkaf na4in bilo to kato si pogovorite, ili da napravite ne6ty zaedno da se raseq ti go obvinqva6 4e ne moje6 da mu tarpi6 glupostite ???? suglasna.opitai da go uspokoi6 tva mom4e.....

Iv4eTy
03-19-2007, 21:21
Явно си има проблеми, а момчетата трудно споделят. Опитай се да го успокоиш, покажи му че си с него, че не е сам! Явно е в труден период и със сигурност му трябва подкрепата ти дори и да не признава!

BrokenInnocence
03-19-2007, 23:55
Авторката, на колко си години? Сериозно, знам какво е човек да е депресиран и изобщо не мисли, че на момчето му е лесно. В момента аз преминавам през такива депресии постоянно обаче ако приятеля ми почне да се държи като тебе, ще му кажа само две думички "Fuck you".

iiirish
03-20-2007, 05:49
когато само седиш до него и мълчиш той надали сам ще излезе от тази депресия както я наричаш ти. именно в такива моменти вие трябва изцяло и напълно да се подкрепяте. глези му се, показвай му, че си щастлива с него... не вярвам да тръгне да те отблъсква я :?
а ако евентуално го направи просто теглиш чертата - ето ти решение!

03-20-2007, 05:50
Авторката, на колко си години? Сериозно, знам какво е човек да е депресиран и изобщо не мисли, че на момчето му е лесно. В момента аз преминавам през такива депресии постоянно обаче ако приятеля ми почне да се държи като тебе, ще му кажа само две думички "Fuck you".


e tova ne e 4-5 pati tva e seki den po4ti
e dei-a maika mi dea za kvo kat ev derpesiq za ne6to koeto ne zavisi ot men i ne e svatzano s men trqq da si go izkarva na men :smt013

03-20-2007, 06:47
em iaz odeve go pitam iskam da ti pomogna
kak da ti mpomogna i toi kaza pomogni mi da se samoubiq ili me ubii
az go pitam kva e pri4inata da si v tva sastoqnie i toi kaza 4e sam se rodil
#-o

03-20-2007, 06:49
molq vi pomognete Mi

krem4et0
03-20-2007, 08:27
Моя е такъв на моменти и в началото се чудех какво има. Той казва нищо, а аз си го познавам,че нещо го мъчи. В крайна сметка какво правя-аз говоря за нещо странично, нещо забавно и се опитвам да го разсея. Ако това не помага-дългата и страстна целувка е лек. Ако депресията е страшна як и див секс и всичко е на 6.

nelkalee
03-20-2007, 09:04
Ами според мен е по-добре вместо да се ядосваш да се опиташ да го разбереш може наистина да си има проблеми!

MoHuTo
03-20-2007, 09:11
Ами според мен е по-добре вместо да се ядосваш да се опиташ да го разбереш може наистина да си има проблеми!

marche
03-20-2007, 09:56
edinstveniq na4in da rzbere6 kuv e problema e da pogovori6 s nego!ama seriozno,ne toi da ti mul4i

kameliq`
03-20-2007, 10:49
mila,naistina v mn kofti polojenie si az bih ti prepora4ala das e razdelte ti kazva6 4e postoqnno e v tva sastoqnie
prosto nqma smisal da si s nego 6tom toi e taka vinagi to omrazva i v 1 moment naistina te ti pisne ama naistina :::

PoisoNGirL
03-20-2007, 11:30
Imam momenti kogato chevek si ima problemi i ne mu se govori s nikoi.no ako ste si blizki opitai da pogovorish s nego.Ponqkoga razgovor s nqkoi na koito vqrvash pomaga mnogo.No nachina ne e da si trugnesh pri vsichki polojeniq.ako ne ti puka za nego...emi dobre si postupila.Ako li ne...sama si znaesh veche kakvo da pravish...

03-20-2007, 13:52
:-D
Убий го! Така де.. посегни му с нещо, сякаш на сериозно... Да видим дали ше се стресне :twisted: ... Ако не се стряска го води на психоаналитик! :|

03-20-2007, 13:56
Пак съм аз..
Така де.. влез му насилствено във филма на шибаната депресия! :-D

{Sweety_f}
03-20-2007, 14:14
Това което си направила според мен не е правилно,защото момчето може да има проблем който не е готов да сподели пред теб а ти трябва да го разбираш в такива моменти и да може да разчита на теб а не да показваш безразличие...

Satyr
03-20-2007, 14:25
Бъди до него без да му задаваш въпроси, прави това което теб ти се прави, наблюдавай го... и всичко друго, само не му задавай въпроси, когато се увери, че има сигурен човек до себе си, ще ти каже всичко. Явно си има нещо сериозно на главата и не иска да скъса с теб щом сте заедно... Всеки минава през тези моменти.
Бъди до него, обаче гледай да не си като медецинска сестра, тогава ще го задушиш :-P

FiRe_LaDy
03-20-2007, 14:34
Pogovori s nego seriozno.Predrazpoloji go da ti kaje zashto se chuvstva taka i na kakvo se dyljat depresiite mu.Pokaji mu,che moje da ti ima doverie i che en ti e priqtno kogato se dyrji gadno s tebe.

nasty_f
03-20-2007, 15:07
Може би има някакъв проблем,който не е решил да споделя с теб,или въобще с никой.Ако това продължи 1 седмица го постави на ултиматум.Или ти казва какво му е,или го режеш.Аз бих направила така.Просто вече ще е глупаво да мълчи много време,без да ти казва защо!Според мен не си ти причината :-D

Satyr
03-21-2007, 14:31
:) и все пак не го режи просто ей така, изчакай, дори повече от седмица, ако не става- не става. Понякога може да спечелиш много с търпението си ;-)

the dark angel
03-21-2007, 14:40
Обичаш ли го?Ако го обичаш се стегни и не се дръж като пълна егоистка!Ако ти беше в такъв период и той не правеше нищо за да ти помогне,как щеше да се почувстваш?Понякога човек има нужда просто да бадеш с него, а не да задаваш въпроси!!!Бъди му упора в тези трудни моменти!Той определено има нужда от някой който да го подкрепя!

`Death`Whore`
03-21-2007, 14:42
Не е егоистка, the dark angel, защото се е поинтересувала много пъти какво му има...ако И има доверие, ще сподели...тя ще го подкрепи...но да имаш постоянно до себе си депресар и то който ти няма доверие, е ужасно.

the dark angel
03-21-2007, 14:47
Death whore може и да си прав не я познавам!Но знам какво е да си в труден период и ако този до теб се отегчава при наи-малката трудност значи не държи на теб!Да, вярно понякога тази депресия омръзва и на нея,но ако го обича истински ще спре да задава впроси и ще бъде до него,като упора!

`Death`Whore`
03-21-2007, 14:49
Момиче съм. И да, тя трябва да бъде до него, но той ако я обича, ще се опита малко да се отърси от депресията и да се опита да завърже разговор поне...

nencuHka
03-21-2007, 17:45
Изкарай му от устата думите с ченгел! :::

BAYO
03-22-2007, 01:30
Просто бъди мила с него. След време ще се отърси и ще проговори сам. Гушни го, погали го, не му говори. Гледай го влюбено, нека да знае, че го обичаш. В една връзка тряя да има и компромиси, не само лична изгода!Тва мисля :idea:

аасдасдсадфсдгфсдф
03-22-2007, 03:19
Искам да кажа че като го прочетох се сетих че и аз като бях 4-5 клас и аз правех така.. немога точно да го опиша, но едно знам, тои няма проблем ! Ще кажа какво ставаше с мен.. еми става м тъпо от там се изнервам, искарвам си го леко на нея,почвам да си мисля че не ме обича,че неиска да сме заедно, но когато тя ми каже или покаже обратното всичко се оправя.. според мен целувката ще помогне :lol:

03-22-2007, 04:27
pufff nameri si pi4 a ne nqkyv pederasti4en revlu to normalno da si poreve ama nonstop

I cum blood
03-22-2007, 06:45
ae stia ste obvinqvali momi4eto 4e e bezotgovorno i t.n basi tq da ne e trugnala s nego za da mu stava psiholog???? #-o bahti liglioto seriozno a posle nie jenite sme bili ligli....kaji mu "ili nai nakraq podqvolite 6te mi kai6 kfo ti e ili prostu ne me zanimai" :!: sa nqq da sedni6 mu sa moli6 na kolene to razbiram sa obi4ati sa moe mu pomogne6 ma ku toi sam ne si pomogne kuf e smisul...NIKAV :smt011