PDA

View Full Version : opazil me gospod



03-19-2007, 18:43
boje hora....taq tema ne e ebavka,ne iskam nqkav savet,samo iskam da vi kaja kvi hora ima na toq svqt.tui e momi4e ot moq klas-nai-golqmata kurva,koqto moje da sre6tnete nqkoga prez jivota si.predi bqh mn dobra friendka s neq,navlqkoh si dosta nepriqtnosti na glavata zaradi neq,ama karai na vreme se otdrapnah ot neq i 4ak kogato ve4e se bqhme razdelili kato priqtelki vsi4ki razbraha,4e tq e edna kurva i ot neq ni6to drugo ne moje da stane.predi mom4etata ot na6iq klas q obarvaha,zaka4aha q,misleha q za mn gotina ama kato razbraha,4e e takava q namraziha do takava stepen,4e po4na da im mqza na travestit.tq e samo na 13g.ama naistina e mnogo ama mnogo golqma kurva.ve4e se ebala mnogo pati i to samo sas 20-21 godi6ni,hvarlq se na vrata na vsqko sre6tnato mom4e nezavisimo dali go poznava ili ne.misli 4e si4ki mnogo q obi3at i haresvat ama ve4e ne taka.vsi4kite i kazvat 4e e kurva ama tq-ne ta ne.postoqnno hodi s nqkvi prilepnali danki i pantaloni,gazi se postoqnno,a bila e gadje dori i sas ciganin.i kato mi hodi s nqkav mustak deto se li4i ot 8 metra,si4ki i kazvat da si go mahne ama tq vika,4e ne se zabelqzvalo,ave naistina se darji kat nqkoi kurva.nai mnogo me drazni,4e si ostava 4antata na zemqta i za da q vzeme ne se navejda ama sa nagazva sas celta nqkoi da q zaka4i po gazo.tq sega e takava,pak prestavqm si sled vreme kva 6i badi.ko 6i kajiti za takiva hora kato neq,a?

koalka
03-19-2007, 19:01
Не само във твоя клас има такива.Има и много по-големи к***и :wink: Просто в днешно време е нормално батковците да използват по-малки за секс, защото са наивни.

vy4io
03-19-2007, 19:24
Iiii tebe kvo te burka taq samo tova ne mi e qsno ?

03-19-2007, 19:35
e mene ne me interesuva za neq kvot 6te da stava ama az sam napisala po gore,e iskam samo da vi kaja kvi hora ima na toq svqt,ne 4e ne6to sam zainteresovana za neq

SaSeTo
03-20-2007, 11:25
Аз се съгласявам с koalka.Такива ги има навсякъде ...

umrqlabubole4ka
03-20-2007, 12:02
Не само във твоя клас има такива.Има и много по-големи к***и :wink: Просто в днешно време е нормално батковците да използват по-малки за секс, защото са наивни.

CrazyWitch
03-20-2007, 15:15
Оф, бе момиче! Ти май наистина не знаеш какво е най-голяма курва. ХаХахаХА!
Като чета темата ти ми се струва, че май й завиждаш на нещо. На мустака? 378819236 повтори колко голяма курва е за това стигнах до този извод.
Каква цел имаше темата?
Информационна? Не, мерси. Има още с какво да се сблъскаш. Това да ти е на главата!