PDA

View Full Version : Една мечта...



03-19-2007, 18:50
Слънцето през топлия летен ден беше на път да залезе. Цялата компания се канеше да си тръгва от прекрасния морски Мото събор. Всички нарамиха раниците си.
Решихме, че ще пътуваме по здрач, защото не ни се тръгваше. Това бяха най-добре прекараните 3 дни за всеки от нас. Мотористите закопчаваха екипите си, слагаха ръкавиците и каските. Зад тях се качиха спътниците им, също с каски. Моторите им блестяха, така красиви и слини...
Започна да се чува рева на моторите. 5те мотора бяха запалени вече. А хората на задните седалки, сложиха ръце на резервоарите... включително и аз. Освен мен имаше още 2 момичета, които бяха с приятелите си. Аз всъщност бях с момчето, което много обичм, но той... той ме възприемаше като близка приятелка. Мотористите се разбираха на коя бензиностанция ще спрът, за да починат малко. Уговориха се. Тогава момчето пред мен каза: "Аз ще дойда направо там." Другите го погледнаха с учудване: "А тя? С теб ли ще е или при Милен?". Аз силно се надявах да остана с него. И така и стана.
Чу се яростния рев на побеснели зверове... те тръгнаха. Изгледах въпросително момчето пред мен. Той само каза: "Имай ми доверие" и се усмихна. Бях толкова изненадане, че не можех да кажа нищо.
Тогава той също запали своя мотор.
Караше по път, по който не минаваше никой. Този път водеше към едно приказно местенце. Бяха скали, които гледат към морето.
Спря мотора, слезе и смъкна сивата си каска. Аз го последвах безмълвно. Бях зашеметена от красотата на това мясно. Беше някак... беше... неописуемо.
Застанах близо до края на скалата, загледана в залеза. "Слънцето сякаш целува морето!" - мислех си. В този миг, миг който няма да забравя никога, момчето дойде до мен и нежно ме притисна до себе си. Целуна ме, така както слънцето целуваше морето.
Останахме още малко. Наслаждавахме се на прекрасната гледка, прегърнати. Но се наложи да тръгваме. Сложихме каските си и се качихме на мотора. Когато стигнахме до бензиностанцията, където беше срещата, всички останали вече бяха готови да тръгват и ни чакаха.
Прибрахме се по тъмно, и беше студено. Но не и на мен. Аз бях сгрята от прегръдката и целувката на момчето, което обичах.

Това е една съкровена мечта, която никога няма да стане реалност!!!!

:smt010 :smt010 :smt010

koalka
03-19-2007, 18:54
Защо мислиш така?Какво е станало?
Иначе това е много хубаво...

03-19-2007, 18:57
koalka... ami... nevuzmojna i moje bi nespodelena lubov. I blagodarq.

koalka
03-19-2007, 19:12
А според теб има ли смисъл да се бориш за него или не?Моля.

EvilBrunette
03-19-2007, 19:41
Наистина много красив разказ. O:) Не губи кураж. Всичко е възможно. Ако Ако имаш цел и си упорита, някой ден ще я постигнеш. :wink:

03-19-2007, 20:02
Emi smqtam 4e vse o6te ima 6ansove i 6te produlja dase borq! Tozi put nqma da sklonq glava...ne i tozi put!!!!!!!

MoHuTo
03-19-2007, 20:09
Хубаво е, че не се отказваш от мечтата си.Бъди все така решителна и рано или късно с желание всичко се постига :wink:

IdiOtKa
03-19-2007, 20:14
много красива история ...когато човек я чете чак почва да мечтае , но за жалост мечтите се сбъдват много рядко и то ако се борим много силно за тях и не се отказваме, не винаги успяваме да ги осъществим ,но нищо не ни пречи да опита ме защото ако не опитаме то тогава наистина губим мечтата си ! успех !
тоя пост дето сам написала е доста страннен :)

Valar
03-19-2007, 21:30
Човек никога не трябва да се загробва в мечтите си!
Повярваите идва време в което всичко заминава с главата на долу! :(

Iv4eTy
03-19-2007, 21:32
Много добре звучи, чак ми се прииска и на мен :wink: но ти не се отказвай! Никога не казвай никога! Някой ден може тази прекрасна мечта да се превърне в реалност :)

koalka
03-20-2007, 07:12
Emi smqtam 4e vse o6te ima 6ansove i 6te produlja dase borq! Tozi put nqma da sklonq glava...ne i tozi put!!!!!!!Да, трябва да вярваш и да се опиташ да го спечелиш, а ако не стане-поне си се опитала!

03-20-2007, 08:55
Saglasna sam. Dori i da zagubq, 6te znam, 4e ne sam sedqla sas skrusteni ruce. 6te se borq do karai!

03-20-2007, 12:08
ооо цяло лято ми се случваха подобни неща.не говоря за скалите и морето,а за моторите.ние бяхме същата работа.по 6-7 мотора,бръмчим из черноморието-Созопол,Крайморие,Несебър, лънчев бряг и т.н.Голям кеф е наистина.искам пак това лято да е така:) ние между другото да не би да се познаваме!?:)

FiRe_LaDy
03-20-2007, 15:18
Tazi istoriq e prekrasna,a inache i az bih ti kazala da prodyljavash da se borish za nego.Ne se otkazvai.Bydi silna.

03-20-2007, 15:25
ami Gost ne znam dali se poznavame. No veroqtnostta e malko. Mnogo vi blagodarq za podkrepata. Ne napisah tazi tema, za6toto o4akvah otgovori. Prosto imah nujda da go spodelq na nakoi, a mnogo malko moi poznati biha go razbrali. Za tova se nadqvah nqkoi ot foruma, vmesto da se stresne ot razmera na temata, da q pro4ete i vnikne v neq. Blagodarq na tezi, koito si napraviha truda!!!