PDA

View Full Version : Той иска да ме е** и твърди, че след това няма да ме зареже



cherinka
03-19-2007, 19:58
Той иска да ме е** и твърди, че след това няма да ме зареже. При положение, че се познаваме от 4 месеца и от 1 месец сме заедно, през който този един месец сме се виждали има няма 5-6 пъти, той иска и настоява да ме е**. Аз му обеснявам, че все още не съм го опознала добре и не мога да му се дам, а той излиза с номера, че аз губя в случая. Преди да тръгнем ми каза, че иска сериозна приятелка и аз споделих мнението му. Също като му кажа, че не го познавам добре, за да си легна с него:
Той : "Е, кога ша ми пуснеш?"
Аз : " След време."
Той : "Защо?"
Аз : "Не съм те опознала, бе, човек, разбери"
Той : "искам да знам кога ще ми пуснеш!"
Аз : " След време бе, за къде си се разбързал"
Той : "Е да уе, аз три месеца те чаках за една целувка, представям си, за да ми пуснеш сиурно три години и оловина ша чакам"

И Супер много ме изнервя, и одеве пак спорихме относно тоя проблем, и той вика "кога смяташ да ми пуснеш?", и аз му викам "А след това какво смяташ да правиш", той вика "в смисъл", аз викам "да си фащам пътя ли кво" и той вика "едва ли", и аз викам "добре уе, колко да ти е да ме заебеш, след като ме ннаебеш?", и той вика "що пък да те зарежа ако ми пускаш редовно?"

Оф, нз кво ша излезе с тоя пич, ама за сега му се дърпам, ама гадното е , че той няма да тръгне да ми се моли, не съм умряла за секс, той е умрелия, и винаги като му кажа да иде да си отоли страстите при някоя друга и той казва, че тази някоя друга иска да бъда аз...

няям основание да му вярвам, че няма да ме зареже, както и нямам основание да не му вярвам, че ще ме зареже.
Абе некви люти битки водим кой ще командва другия и тн, ама все пак той е мъж.. а и е страшно силна личност и просто няма как да го превъзмогна.
Ох, нз, моля ви, дайте ми съвет относно това, как да направя така, че да ме слуша чат пат, да се съобразява с мен, да прави компромиси.. нз той си е научен така.. винаги да командва.. нз защо съм с него, може би защото има доста силна тръпка и големи емоций в отношенията ни, а на мен точно тези душевни и емоционални преживявания ми дават стимул за живот и т.н..

Кво да го правя тва животно бееее, побърква ме, ама най-лошото е, че ми харесва целия тоя филм...

teardrop
03-19-2007, 20:15
Ми..прав е, че няма смисъл да те зарязва щом ще му пускаш редовно, обаче тва според мен значи, че иска да е с теб само и единствено заради секса, който винаги може да си поиска и да получи. Ако бях на твое място, не бих му пуснала. А и щом се чудиш дали искаш и не си го опознала добре, по-добре недей.

Kianna
03-19-2007, 20:18
Не му се давай-или ще се научи да се съобразява с теб-или пътя.

IdiOtKa
03-19-2007, 20:18
ае зарежи го тоя мухал ..баси да не е някъв специален .... ! баси мухала !

JoeBanana
03-19-2007, 20:20
изпревари го и го ебни ти :mrgreen:

bARbiTy
03-19-2007, 20:33
Кво да го правя тва животно бееее, побърква ме, ама най-лошото е, че ми харесва целия тоя филм...
о да и аз съм така вмомента..не знам ква е тая мания да искам тоя който най много ме ядосва...по принцип излизам повече с момчета,които се държат супер с мене и искам тоя боклук...
а за тебе земи му пусни и го зарежи...да видиш ко ша стани

MoHuTo
03-19-2007, 20:33
Хич недей се съобразява с него..като не му понася - да се изнася! :::

bibonka
03-19-2007, 21:12
черинка,извинявай за въпроса,но как се казва гаджето ти ? ако искаш ми отговори на лични ... ще ти кажа защо питам там :)

Iv4eTy
03-19-2007, 21:15
Не се съобразявай с него.Наистина не го познаваш добре пък и тва "що да те зарежа ако ми пускаш редовно" сякаш е с теб за да те е**. Абе или той ще се съобразява с теб или да си върви!

Violenza
03-20-2007, 06:20
Той не държи на теб.

KoRn
03-20-2007, 06:41
o.0 o.0 tt :-s

koalka
03-20-2007, 06:59
Едно момче, ако не е с теб само заради секса ще ти каже, че ще изчака, когато станеш готова и тогава, а не като този, който така настоява, все едно от това му зависи живота.Моето мнение е, че нещата за него опират до секс в този случай, и че може да не те зареже след това, но не е 100% сигурно.Моя съвет е за сега да не правиш нищо с него и да видиш до къде може за издържи в желанието си и дали е способен на това.И ако се убедиш, че не може да те изчака, единствено можеш да се радваш, че не си го направила с него.Дръж си на своето и не му давай това, което иска, ако още не го познаваш достатъчно добре.

Undying
03-20-2007, 07:21
Явно въпросния пич е някакъв полов атлет и друго не му е в главата.Ако искаш да ставаш нечия секс играчка си остани с него,но ако искаш сериозна и пълноценна връзка,при него няма да я намериш.

jus7_a_boy
03-20-2007, 07:46
Ако толкова иска да има коя да чука редовно да си хване курва му кажи :x Ако наистина държи на теб и иска да е с теб, щеше да те разбере и не да ти вика "Ама кога, ама ако редовно ми пускаш няма да те зарежа", а да се опита да спечели доверието ти и всичко да е както трябва. Според мен е някакъв боклук който не си заслужава. Сама си предцени да не си ](*,) после!

krem4et0
03-20-2007, 08:24
Това не е връзка. В 1 нормална и зряла връзка мъжът никога не настоява и не повдига въпросът дори. За него трябва да е щастие,че сред 3 милиарда мъже си с него. по-голяма привилегия от тази не бива да очаква. А сексът си идва спонтанно,а не защото ходите над 1 месец да речем.

мацка от класа
03-20-2007, 08:43
Смятам че те има само като потенциален следващ сексуален обект,ако на теб това ти харесва ОК,но ако не-мисля,че знаеш какво да направиш :evil:

teenka
03-20-2007, 09:32
mi da ti kaja tupo e 4e misli sao za tva!to po princip si4ki mom4eta gi interesuva tva,nali razbira6,no spored men ne trqbva da mu se davat ako ne go jelae6!kuv bi bil smisula-da ugodi6 na nqkoi ,za tvoq smetka!ti re6ava6 ko da prai6 no spored men ne se davai taka lesno!

michka20083
03-20-2007, 13:22
не си струва!

ThePainIsReaL
03-20-2007, 13:43
Хм .. мисля, че поведението му повече от красноречиво показва, че той не държи на теб, а на това да спи с теб. Дали ще му се дадеш е твой проблем, но все пак какъв е смисълът от връзка, ако сте заедно за едното еба*е. Не е много нормално нон-стоп за секс да ти говори и за това как иска да те е*е, при условие че връзката ви има-няма месец.
Пък и когато двама душа, които ходят, искат да спят, обикновено той не й казва : "Пускай ми вече", защото не е важно само той да се чувства добре, трябва същото да се случва и с нея.
И относно това, че сексуалните си желания спрямо теб ги изразява с глагола е*а, трябва да се помисли сериозно, дали наистина целият този филм има смисъл и си струва.
Ако и ти искаш от него само е*ане, разбирам ..
но май не е точно така ..

Resonance
03-20-2007, 13:45
С 3 думи: Иска те боцка

FiRe_LaDy
03-20-2007, 14:30
shtom smqtash che ne go poznavash dobre i ne si gotova da mu pusnesh - prosto ne go pravi.A ako toi ne e s teb zaradi sexa shte te izchaka kolkoto vreme ti trqbva.Pyk i po dumite mu,che ako mu puskash redovno nqma da te zareje mi se struva,che shte byde s teb samo zaradi sexa.Ama vse pak moje da pogovorish s nego,ako iskash.

CrazyWitch
03-20-2007, 14:34
Ми..прав е, че няма смисъл да те зарязва щом ще му пускаш редовно

Щом иска да е с теб само зареди секса естествено, че няма да му прави проблем. Явно няма да си за един път я.. Да те похаби след като се е мъчил толкова. Поне 20 пъти да те мине.
Твърде е директен и груб ми се струва. Няма тактика, ама може би се замисляш дали да легнеш с него.
Ако не чакаш нищо от него... Нае*ете се и гутоу.

nasty_f
03-20-2007, 15:17
Боже мили!По големи глупости не бях чула.Една приятелка имаше същия проблем,но го заеба.Все пак кой няма да направи така.Аз не бих му пуснала,докато не реша аз,че съм готова.Какво си мисли тоя,че постоянно ще командва,а?Мъжът може да е главата в семейството,връзката,но жената е вратът и ако го няма главата няма да може да се движи :wink: Това да го знаеш от мен.Да си седнат на гъза малко тия момчета и да се съобразяват с момичетата.И мисля,че ще те заебе след това,ако не му пускаш по 2 пъти на седмица.Помисли на какво ще заприличаш,не само удоволствието :lol: Абе,с такъв човек лично аз бих направила така-решавам аз кога да спя с него,а ако не му изнася да се маха и не ми пука.Ще си намериш и с друг,спокойно!

cherinka
03-20-2007, 15:34
Ш, майна, уникални сте. Тва да седна да говоря с приятелка.. тогава бих видяла само и единствено нейната гледна точка. А тука сте/сме толкова много... ей много си го тача тоя форум :)
Ей ся като се видим с тоя пич, ще му кажа, че ми беше приятно в неговата компания и поне за миг ме накара да забравя бившия, но се появи друг, който ме накара да забравя самия него.
Ех, какво ли ще му бъде изражението на лицето.............

03-20-2007, 15:47
Abe tolkova li durji6 na toq? samo sex da 6te ot teb!
pa i sum sigurna, 4e ne mu li pusne6 6e te zareje. a puk pusne6 li mu ne ti e sigurno natatuk. taka 4e ili ili 6te trqbva da mu pusne6, ili da ga zareje6! :roll:

03-20-2007, 15:49
Abe tolkova li durji6 na toq? samo sex da 6te ot teb!
pa i sum sigurna, 4e ne mu li pusne6 6e te zareje. a puk pusne6 li mu ne ti e sigurno natatuk. taka 4e ili ili 6te trqbva da mu pusne6, ili da ga zareje6! :roll:

DeSiTo0o
03-20-2007, 15:54
Според мен той е с теб само заради секса...на твое място бих му била шута!Но...ти пък нали го харесваш толкова .... та нз :)
Покажи му малко характер бе момиче... нека да разбере че не може да става все неговата... а ако продължава толкова настоятелно да иска секс по-добре го зарежи и повече не се занимавай с него ;)

BUBU_to4ka_TO
03-20-2007, 15:57
Той не държи на теб.
i az sym na tova mnenie....

MeRiToR
03-20-2007, 16:02
тегли му една маина и си вари по живо по здраво :P

nasty_f
03-20-2007, 16:16
Радвам се,че сме те накарали да вземеш точното решение.
Дори и да му пускаш,тогава няма да е 100% сигурно,че няма да ти изневерява.Това е,един мъж,мой съсед,който ми е като приятел на 15 г. ми дава много съвети.Дори той самият си призна нещо "Мъжът гледа само да ви свали гащите и нищо друго не го интересува!" Това съм го запомнила от него :wink: Тъй,че давай смело!Има прекалено много момчета,които ще срещнеш и ще държът на теб и няма през 5 сек. да те питат "Кога ще ми пуснеш?" Ако го интересуваше като човек,нямаше постоянно да те пита,но тук май само е проявил сексуално желание към теб и до тук!Успех,мила :wink:

gery_to
03-20-2007, 16:34
Къв е тоя че ще ти поставя условия "ако не ми пуснеш така така така" малък пиклйо който незнае още кво иска и само секс му е в главата.зарежи го не се занимавай с него