PDA

View Full Version : Дилема



03-19-2007, 21:31
Имам една дилема. Супер лудо влюбена съм в едно момче от моя клас. И той ме харесва, не веднъж ми го е казвал, дори би искал да станем гаджета... Но проблема идва в това че той си има гадже, към което е мн силно привързан и не може да си представи да я зареже. Иначе твърди че ако нея я нямаше веднага бихме тръгнали. Но близките ми приятели от класа се обръщат срещу мен и едва ли не поставят въпроса или те или той. Всмисъл те смятат че той ме гаври и тем подобни и вече странят от мен само защото го харесвам и отказвам да повярвам че ме гаври. В клас сме почти постоянно заедно, той постоянно ме търси и се заиграваме... Много ми е приятно с него и не искам да се отказвам от него, но вече всички мой приятели ми казват да не се занимавам с него и вече странят от мен. Така че напрактика избора е или приятелите ми или той.... Ако бяхте на мое място как бихте постъпили вие.....

Iv4eTy
03-19-2007, 22:00
Ми малко е тъпо това което правят приятелите ти! Все пак ти си решаваш с кого да ходиш, а не те. Но въпреки това явно са загрижени за теб. Аз лично не бих оставила приятелите си заради едно момче, защото с него няма да сте вечно заедно, а истинските приятели остават! Това е моето мнение, но решението е твое!

Iv4eTy
03-19-2007, 22:02
Ми малко е тъпо това което правят приятелите ти! Все пак ти си решаваш с кого да ходиш, а не те. Но въпреки това явно са загрижени за теб. Аз лично не бих оставила приятелите си заради едно момче, защото с него няма да сте вечно заедно, а истинските приятели остават! Това е моето мнение, но решението е твое!

^iveto^
03-19-2007, 22:08
Преди жреме нещо подобно се случи с една моя приятелка.Не точно същото ...Та имаше замесано момче и така нататък и целия клас не цялото училище я накара да се чувства ужасно, но тя се бори за любовта си и макар края да не бе щастлив те съветвам и ти да се бориш за щастието си и да не ти пука за другите и това какво ще кажят!Ако не опиташ после ще съжяляваш

^iveto^
03-19-2007, 22:26
само истинските ти приятели ще те подкрепят (тъкмо случай да разбереш кои са те всъщност) аз така направих с моята приятелка :wink:

iiirish
03-19-2007, 22:37
незнам на по колко години сте, но не може той да каже, че е дълбоко привързан и това да остане така завинаги! все ще дойде ден, когато ще се наложи да сложи края колкото и да му е неприятно, че ще нарани момичето! за да го направи обаче трябва да изпитва истински чувства и дълбока тръпка към друга! след като той е все още със нея, значи към теб са насочени единствено симпатиите му, които не прерастрав в нищо повече за да направи той жертвата да зареже всичко заради теб!
тоест казано с по-прости думи: приятелите преди всичко!

koalka
03-20-2007, 07:01
Аз лично не бих била толкова близка с него, защото все пак има приятелка и не е коректно спрямо нея.Просто му казваш, че ако иска да е с теб да реши, а не да ти дава напразни надежди!А относно класа ти-говори с тях и им обясни!