PDA

View Full Version : Просто искам да кажа на някого :(((



SpAcE_LaDy
03-19-2007, 21:34
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Здравейте! Вече имам определен брой мнения във форума и съм редовна тук.. предполагам, че поне част от вас ме знаят.. както и д е
преди време бях пуснала една тема за приятеля си, в която споделих, че той нещо ми прай номерца и просто не исках повече да съм с него.. както и д е
останахме заедно още малко време.. но вчера се реших, че ще скъсам с него.. оказа се, че и той си е мислил за същото и скъсахме по взаимно съгласие.. не вървяха нещата, дори си мислех, може би заради дразнението в последно време, че вече не го обичам, или поне не силно..
е, скъсахме.. сега знам, че го обичам повече от всичко.. НО Е ТВЪРДЕ КЪСНООО :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
оставаме приятели, ще се виждаме всяка седмица на семинар, и на кафе ще излизаме.. не знам.. хора, ако не бяхме скъсали след 2 седмици щяхме да направим 1 година

супер много съм свикнала с него и съм привързана към него.. не знам сега тъгата ми защо е - защото го обичам или заради това, че не мога да свикна без него.. супер кофти ми е и се късам д рева.. колкото и тъпо и смешно да звучи.. НЕ ГО ОТРЧАМ! :cry: :cry: :cry: :cry:

Супер зле ми е в момента.. още повече че понеже и двамата сме регистрирани в един сайт за запознанства - вс го знаете, но няма да го споменавам кой е.. и там гаджето ми.. ОПА, БИВШОТО МИ ГАДЖЕ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: си беше сложил наши общи снимки от лятото, на които си личи колко бяхме щастливи.. и сега преди малко като си влезнах в профила във въпросния сайт и видях неговия профил, той беше махнал ВСИЧКИ наши снимки :cry: :cry: :cry: :cry:
АДСКИ МНОГО МЕ ЗАБОЛЯ СЪРЦЕТО, КАЗВАМ ВИ..
БОЖЕ ГОСПОДИ.. НЕ МОГА БЕЗ НЕГО.. АМА ЗНАМ, ЧЕ НЯМА ДА СЕ СЪБЕРЕМ ПОВЕЧЕ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
просто исках да се оплача.. извинявайте за досаждането.. ама ми е супер кофти.. моля ви разберете ме.. :((((((((

Iv4eTy
03-19-2007, 21:51
Наистина мн гадно :( ако наистина го обичаш направи нещо за да се съберете! А ако искаш изчакай все пак толкова време сте били заедно, може просто да не можеш да свикнеш с мисълта, че можеш да живееш без него! И аз си мислех така преди като скъсахме с гаджето ми, но разбрах(доста време ми трябваше) че мога и без него!

iiirish
03-19-2007, 22:46
той е махнал всички ваши снимки - значи е скъсал с миналото! ти търсиш помощ тук - значи се връщаш към него! а какъв е смисъла?! защо толкова обичате да страдате по нещо, за което ви е повече от ясно, че никога няма да се върне при вас?! загубата ли го прави толкова скъпо или просто самия факт, че то е станало вече невъзможно?!
живота със сигурност е пред теб. имаш толкова още много да научаваш от него, толкова много да патиш и да си блъскаш главата, че не си заслужава да хабиш нерви за празни глупости. хората просто се обръщат и продължават напред. иначе как ще запомниш тази връзка с нещо хубаво?!

Kianna
03-19-2007, 22:48
Гадно ти е,защото си свикнала с него-все пак сте ходили почти година.Трябва ти просто време,за да свикнеш с мисълта,че сте разделени.Успех. :smt023

SpAcE_LaDy
03-20-2007, 03:39
Emi sig ste pravi.. ne znam, adski gadno mi stana kato vidqh 4e e mahnal absoliutno vs na6i snimki.. :((((( sno6ti mi be6e super kofti i sega sum s poduti o4i, dano mi se opravqt, 4e ne iskam da se useti, 4e sum plakala z nego.. dnao naistina tazi muka da e ot tova, 4e sum sviknala s nego super mn.. ama vse pak mi e mn gadno.. ot kakvoto i d mi stava taka.. naistina tova, 4e e mahnal snimkite zna4i, 4e vs ve4e e zad gurba mu i 4e nqmam pove4e 6ans s nego.. no znam li.. az mai ne iskam tova.. opredeleno izpitvam ne6to kum nego.. ne sum bezrazli4na.. ama mai 6te trqbva da svikna da go priemam smao za priqtel i da go celuvam smao po buzkata...
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

alkobalko
03-20-2007, 04:19
Много гадна ситуация. Той явно не иска да се връща към миналото. Няма защо ти да го правиш. Не страдай за нещо, което няма да върнеш. Свикнала си с него, може би наистина го обичаш, но просто трябва да приемеш факта, че между вас всичко е свършило. Опитай се да се занимаваш с нещо, за да не мислиш за него. Ще видиш, че много скоро болката ще намалее или поне няма да боли толкова. Успех!

koalka
03-20-2007, 07:09
Съгласна съм с мненията до тук.Забрави го!

SpAcE_LaDy
03-20-2007, 09:55
Emi mn mi se iska.. ama kato kisna po cql den v nas.. kak da ne mislq z nego..? dnes 6te izlezna z malko, ama 6te go vidq nego.. v smisul tam, kudeto 6 hodq, 6te bude i toi..
A ina4e trudno 6 go zabravq, 6ot po4ti ne izlizam ot nas.. nqma s kogo.. ne mi ostanaha mn istinski priqteli, kompaniqta mi se razcepi i prosto nqma kude d hodq.. i trudno 6te go zabravq.. napravo mn mi e gadno.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ot tova sus snimkite super mnogo me zabolq.. napravo ne moga da vi opi6a.. :(((( izvinete, ako mn dosajdam, ama prosto iskam da si izleq mukite.. ni6to.. 6e po4na d izlizam sama navun da si igraq na hek4e ujas.. 6e stana kato nqkuv polturgaist..

SpAcE_LaDy
03-20-2007, 09:58
той е махнал всички ваши снимки - значи е скъсал с миналото! ти търсиш помощ тук - значи се връщаш към него! а какъв е смисъла?! защо толкова обичате да страдате по нещо, за което ви е повече от ясно, че никога няма да се върне при вас?! загубата ли го прави толкова скъпо или просто самия факт, че то е станало вече невъзможно?!
живота със сигурност е пред теб. имаш толкова още много да научаваш от него, толкова много да патиш и да си блъскаш главата, че не си заслужава да хабиш нерви за празни глупости. хората просто се обръщат и продължават напред. иначе как ще запомниш тази връзка с нещо хубаво?!

taka e, mnogo si prava, mili4ka.. KAKTO I VS OSTANALI! no prosto mi e super gadno, mn se privurzvam i prosto vse edno zagubih edin ot nai-skupite si hora.. koeto vsu6tnost e taka de.. mn kofti, ma kvo d pravq.. trqbva d buda silna.. i da ne obru6tam vnimanie na minaloto.. i da se nau4a da go priemam samo za priqtel.. MN 6E MI E TRUDNO :( :cry: :cry: :cry: :cry: no ot opit glava ne boli..

CrazyWitch
03-20-2007, 10:05
Според мен (може и тъпо да йм се стори моята логика на някой) и той го преживява не по-малко трудно от теб.
Стигам то това заключение, защото си е махнал вашите снимки от сайта.
Знам ли.. Явно и двамата сте наранени. Била съм в почти същото положение.
Потърсих половинката си и все още сме заедно.
Не, че те съветвам и ти да направиш това, защото има възможност чувствата ти да бъдат отхвърлени... от което ще те заболи още повече.
Ти си прицени. Най-добре ти си знаеш.
Ако наистина всичко е решено, че вие двамата няма да сте заедно излизай.. изгради си компания която да не ти напомня на него.. или просто се вмъкни в някоя компания.. Излизай за да стане това.
Следвай целите си в живота, ако нямаш такива създай си ги.

SINDEL
03-20-2007, 10:11
Според мен не толкова го оби4аш и не можеш без него, колкото си свикнала с него и сега ти липсва тази.. сигурност от връзката ви. И затова ти е толкова тежко. Явно е, 4е той иска да скъса вси4ки връзки с миналото, щом е махнал обищте ви снимки и моят съвет е и ти да направиш същото и да се огледаш за някой друг

PoisoNGirL
03-20-2007, 10:44
I az sum na mnenie,che po-skoro mnogo si sviknala s nego i ne mojesh da priemesh fakta,che veche ne ste zaedno.Tova e edna godina ot jivota ti prekarana s edin chovek i kato se setish za hubavite momenti sus sigurnst shte ti e gadno.No s vremeto moje da namerish i neshto po-dobro.Nezabravimite prekrasni momenti si ostavat za cql jivot,no ti ne mojesh da jiveesh veche s minaloto nali?imalo e prichina da skusate znachi ne trqbva da sujalqvash i da se obrushtash nazad.Priemi vsichko kato neshto krasivo,koeto ti se e sluchilo i ti predstoqt oshte mnogo i to po-hubavi momenti.

SpAcE_LaDy
03-20-2007, 10:57
Да, сега обаче видях, че освен че е махнал общите ни снимки е сложил снимки, които са си само негови.. и на които АЗ съм го снимала.. не знам, пак се разциврих.. не трябва да оставам сама.. ама тука в нас поне още 3 часа ще съм сама, а после ще го видя.. охх.. мн ми е тежкооооо :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Crazy`Witch:
може и да си права.. не знам, аз до колкото знам той мн дуржи на мен.. или поне до преди 1 месец държеше... надявам се още да е така.. мн ми се иска.. няма смисъл д страдам за него толкова мн, ама просто не мога..
:cry: :cry: :cry: :cry:

Dr. Kazimbutt
03-20-2007, 11:11
tam, kudeto 6 hodq, 6te bude i toi..

Решението е много просто - не ходи там, където ще ходи и той. Не гледай снимките, на които сте били заедно и сте изглеждали щастливи. Също и не му гледай профила в онзи сайт.
Може да звучи много странно, но когато прекъснеш всички контакти с определен човек, образът му започва постепенно да избледнява, докато накрая не изчезне съвсем.
Сега сигурно ще ми кажеш, че ще ти е много трудно да прекъснеш контактите с човека, с който си била много време. Сигурно и ще ми кажеш, че боли. Аз пък ще ти отвърна, че знам и за двете неща, но просто няма друг начин - това е единственият. Оставяш човека да стане част от твоето минало и повече не се връщаш към него. Трябва да гледаш към това, което идва. А то е именно бъдещето...

PoisoNGirL
03-20-2007, 11:15
dobre de dostatuchno li sa osnovatelni prichinite da skusata,che shtom tolkova mnogo mislish,che go obichash ne mojesh da idesh pri nego?bila sum v polojenieto ti i otidoh pri momcheto,no da ti kaja pak se precakaha neshtata i razbrah,che e imalo prichina da se razdelin.No puk e vuzmojno i na nego da mu e gadno i da ti e kazal,che i toi iska da se razdelite samo da ne izglejda jaluk v ochite ti.Vse pak ti si go kazala purva nali?a znaem,che na momchetat po-burzo im idvat resheniqta za takiva neshta.Zashto naistina ne pogoovrish s nego?!

SpAcE_LaDy
03-20-2007, 11:38
Еми начи то стана така.. понеже постепенно вс охладня.. почнахме да се чуваме и виждаме все по-рядко и по-рядко и всеки пут, когато исках да се видим, той имаше нещо да върши.. и се виждахме има няма 1 път седмично и всичко супер мн охладня.. и чувства и всичко.. бяхме заедно само защото така се водеше.. когато той спря да ми пише и звъни, аз продължих да му се обаждам и да му пиша АЗ на него.. но ми писна.. разбрах, че няма смисъл да си правя труда да му показвам любовта си АЗ.. защото правих разни подаръчета.. АЗ на него.. правих му сърце за Св.Валентин.. бях пуснала тема и за това.. правих въпросното сърце 7 часа.. накрая какво? нищо и половина..
Както казва една приятелка "Направи добро, изяш лайно" (съжалявам, ама така е израза и..) и просто спрях и аз да му звъня и пиша, за да видя дали той ще се сети за мен.. да, сещаше се.. но само за да се разбрем къде и кога да се видим.. но видехме ли се.. имахме само 2 теми за разовор - Една фирма, с която той се занимава и с която и аз ще се занимавам (Именно затова няма начин да НЕ се виждаме, колкото и да искам да го забравя) и другата ни тема е даскалото.. БЕШЕ де.. иначе връзката ми с него беше много добра като цяло.. карали сме се само 2 или 3 пъти и то за глупости, само единия път не беше за глупост.. поне не чак толкова голяма глупост
та общо взето така стана.. всичко беше еднотипно и това нещо е от края на миналата година - ноември или декември.. до сега.. мисля че търпях доста, мн компромиси правех и в един момент просто реших, че няма смисъл д продължаваме, защото нищо нямаше да се промени..
започнах темата, бях си намислила вс, което ще му каза, цялото обяснение, което ще му дам.. щом казах първото изречение той се усмихна жално.. или поне така ми се стори.. и каза, че се сеща какво имам предвид и че и той си е мислил за същото - скъсването.. скъсахме..
накрая го целунах по бузката, супер странно ми се стори, още повече като знам, че никога повече няма да мога да го целуна по устата и да го гушна като гадже.. надявам се смао да го забравя по-скоро, защото през 2 мин. рева.. знам, че звучи супер смешно.. но все пак това беше почти година.. от началото на април миналата година съм с него.. БЯХ де..
това стана в общи линии.. днес всички ме гледат странно, сякаш всички значх какво ми е.. все едно съм извънземно и все едно всички ми казват "На ти.. като си толкова тъпа" :cry: :cry: :cry: :cry:

PoisoNGirL
03-20-2007, 11:56
to mai se poluchi che tuka dvete s tebe si pishem v tazi tema.znam che nqma da ti stane po-dobre kakvoto i da ti kaja.no opredeleno znam kak se chuvstvash v momenta.Prejivqh predi vreme sushtoto i to 2 puti s dve razlichni momcheta,zatova sega ne pokzvam izcqlo kakvoto i da e. Purvoto go prejivqh nqkak blagodarenie na vtoroto...no prosto pri polojenie,che s 2roto se vijdame vs den(ot 1 klas sme)..bqhme zaedno celi 3 puti poneje AZ vse otivah pri nego i vse AZ prabeh kompromisi... i nakraq ne izdurjah... toi zapochna da se durji stranno,leko drupnato na momenti... skarahme se.. az go tursih v mirc,skype pisah mu..nikva reakciq.Bqhme vinovni i dvamata,no toi nishto ne napravi... vidqhme se sled edna sedmica i toi izkara men vinovna,che ne sum go tursila.. az kude li ne mu pisah..ne bilo dostatuchno... i mi izcepi..emi ti ne me obichash zatva ne moje da ima nishto poveche mejdu nas... "super" mi stana prosto...
taa misulta mi beshe,che vinagi e trudna razdqlata s koito i da si bil poveche vreme,no s kolkoto poveche meseci ili godini minavat neshtata mn chesto iztivat i se promenqt.Potursi podkrepa v priqtelite si,nameri momche,makar i da ne se vlubish v nego da te haresva toi...da znaesh,che imash nqkoi do sebe si... Nikoga nqma da go prevuzmognesh,no pone nqma da si postoqnno v melanholiq.Povqrvai mi az togava ne spirah da placha i ne e glupavo... vlubena si..muchno ti e ... normalno e... busi silna i si kaji moga da go prevuzmogna!

BeBcHeTo
03-20-2007, 12:05
Опитай се да го забравиш..знам че ще ти е доста трудно

SpAcE_LaDy
03-20-2007, 12:34
Olee, pri teb su6to e bilo gadno mnogo.. ujas..
mi da, mai verno malko se polu4i razgovor, taka de dialog m/u nas dvete s teb, PoisoNGirL :P
Emi da, islq, 4e go obi4am, no 4estno kazano kakto vinagi tova nai-silno proli4ava.. v smisul se razbira, kogato se razdeli6 sus suotvetniq 4ovek.. pri teb e kofti stanalo mn.. i to samo za6toto ti si dobri4ka i pravi6 kompromisi.. to4no kakvato sum az.. vinagi az pravq kompromisi..
no ako 6te stane m/u nas tova, kmoeto e stanalo s vas s tvoq biv6 ot klasa ti - da se izpokarate i t.n. po -dobre az d ne se opitvam otnovo da trugvam s priqtelq si.. za sega ima edno mom4e, koeto mi e simpati4no.. o6te ot kakto se zapoznahme, no s negose vijdame super rqdko, toi su6to me haresa, no poneje az bqh s gadje ve4e kaza, 4enqma d pravi ni6to po vuprosa.. sega toi me kefi, ama 6te go vidq 4ak mai mesec.. a do togava moje d sum puknala ot muka po ot 2 dni ve4e.. BIV6OTO SI GADJE..
mn mi e sduh, a nego nqma kak d ne go vijdam.. biv6iq ve4e.. 6ot vs sedmica hodq na stadiona Vasil Levski da slu6am edna lekciq i toi e tam.. a i sega kakto skusahme se razbrahme, 4e ostavame friends i 6te se vijdame na kafe i osven tva vuv vtornicite n taq lekciq.. tam e neizbejno, osven ako az re6a d ne otida..
ta zatova ne iskam da ot edna strana d trugvam s nego, 6ot moje bi 6 se izpokarame, nie to4no tva i govorihme kato kusahme.. 4e ako bqhme ostanali zaedno o6te vreme, 6tqhme mn lo6o d se skarame nai-veroqtno i d sprem da poddurjame kontakt.. kakuvo i d bilo kontakt.. a taka pone sme priqteli..
Mn se 4udq.. na nego izob6to DREME li mu, 4e ve4e ne sme zaedno??? dali mu puka vuob6te? za6toto n men mi e super gadno, a 4estno kazano ne o4akvah d e taka.. a v nedelqta to4no sled kato skusahme se 4uvstvah stranno, no bqh dovolna, a sega..??? ne znam.. mn tupo se 4uvstvam i mn zle..

Bebche.. 6te se opitam d go zabravq, t.e. ne da go zabravq, ami da go vuzpriemam smao kato fr.. no 6te mi e mn trudno, mersi mn z suveta, tova e nai-uda4niq variant.. no i nai-trudniq..

PoisoNGirL
03-20-2007, 12:56
da ti kaja na mene v nachaloto mi beshe tolkova zle,che ne mi se jiveeshe.No s vremeto osuznah,che vsqko zlo e za dobro.Sega vsichki priqteli ni buzikat,che gi draznim kato pochmen da obsujdame neshto ot minaloto i da se karame..daje i dneska pak... ama se svikva.I ne moje da ne mu dreme.Vse pak mnogo vreme ste bili zaedno i ne moje da ne mu puka,kakto i na teb.No ponqkoga ako ne ste zaedno e po-dobre.A i trudnostite te pravqt po-silna i se uchish ot greshkite si.Az se muchih mnogo vreme da zabravq momcheto i nakraq uspqh blagodarenie na segashniq mi priqtel..ili taka pone si mislq :roll: :lol: mne ako trqq sme chestni vinagi shte mi puka mnogo za nego i shte napravq kakvoto me pomoli,no da sme zaedno.. nikoga! Pomisli bi li se vurnala pak na sushtoto stradanie...dori i zaradi malkoto hubavi momenti?! az chestno kazano ne bih :smt012
p.s. na kolko si godini? :D

SpAcE_LaDy
03-20-2007, 13:10
Ми да, миличка, много си права.. може би не бих, защото фдори да тръгна с него нищо не ми е гарантирано.. всъщност гарантираное, че няма да издържим дълго и че вс ще е както до сега.. затова по-ок да не тръгвам пак с него.. иска ми се обаче н него поне малко да му пукаше з мен.. ама шанс..
а в крайна сметка съм довлна от връзката ни и няма з какво да сужалявам, затова трябва смело д гледам наперд и да посрещна всичко със усмивка, а не с рев.. в рев нищо няма да постигна..
А ти с твоя пич от класа какво? сега общувате ли? приятели ли сте? или..?
ехх.. нещо щях да казвам, ама забвавих какво.. нищо като се сетя ще го кажа..
P.S. на 17 съм, a ти?

PoisoNGirL
03-20-2007, 13:14
xa emi s moq "pich" kvo da ti kaja dokato se durjim milo i daje vse edno neshto.. na sledvashtiq den..pak starate pesen na nov glas.Dneska tukmo ne bqhme se karali 1 sedmica blizo i toi kato vika "ama da ne zabravi,che sme vuv voina".Obshto vzeto ot lubov na mementi ni izbiva na gnqv.Uj za priqteli se vodim i na momenti sme takova.Da ti kaja postiga se ako ste se raz birali predi stava da ste priqteli i sled tova,no sled dosta vreme.
emi i az na 17 oshte.Drugata sedmica stavam na 18 :D

Ice_Queen
03-20-2007, 13:22
Той може да не иска да се връща към миналото ,но ако му е писано миналото ще се върне към него!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ThePainIsReaL
03-20-2007, 13:50
Мисля, че не само на теб ти е тъжно. Една раздяла никога не е лека. Пък и фактът, че си е махнал снимките, обяснява, че човекът се старае да те забрави. Можеш да си спестиш много нерви и сълзи и ти да опиташ същото.
Другият вариант е да не се предаваш, ако усещаш, че това е любов, която си заслужава. Ако наистина си сигурна, че не заради навика, а заради обичтта си към него сега плачеш, отивай да поговориш с него. Не казвай никога. Думи като "никога" и "вечно" нямат място в реална любов. Опитай се да проумееш, че една връзка се оценява напълно едва когато е отлетяла и отшумяла.
Желая ти успех каквото и да избереш - да се бориш за него или да продължиш напред.

SpAcE_LaDy
03-20-2007, 19:21
Не знам, нещата при нас в последно време не вървяха.. изобщо.. честно казано мисля, че скъсахме не толкова поради желание да не сме заедно, колкото поради факта, че просто нещата бяха напрегнати.. в смисъл не се виждахме почти, за чуване по тела същото мога д кажа..
но мисля, че и двамата имахме и имаме все още поне НЯКАКВи чувства 1 към др.. не знам
а честно казано не знам аз какво изпитвам, дали сега се дера ор рев защото не мога да свикна без него или защото наистина го обичам..?? не знам.. но мисля, че ако беще от това, че не супер мн съм свикнала с него.. може би нямаше да ми е толкова мъчно.. ако нямах чувства.. а то ми е супер гадно.. затова мисля, че го обичам.. но за всеки случай мисля да изчакам 1-2 седмици и ако продължавам така да рева като разпрана.. ще го помоля пак да се съберем.. и ако тогава вече ми откаже той - доброволно ще се отдръпна, ако обаче не ме отреже - ще бъда АДСКИ ЩАСТЛИВА! поне докато свичко не започне пак да се повтаря..
днес го видях.. седях сама преди да започне семинара, за който бях споменала.. пиех си чай и го гледах как ходи напред-назад без да ме види.. или поне се правеше, че не ме вижда.. после дойде при мен и на мен ми се насълзиха очите пред него :( ](*,)
май не трябваше така да става, ама не можах да се стърпя просто.. :cry: :cry: :cry: :cry: като го гледах толкова близо до мен ми се искаше да скоча и да започна да го целувам
Едвам издържах там да не зарева.. на няколко пъти се насълзявах, особено като видях жалния му поглед (макар и през усмивка).. не знам дали е заради раздялата, но мисля, че все пак не му е безразлично, въпреки, че си е махнал снимките от сайта..
като си тръгвах ми каза, че ще се чуем.. искам да го видя.. но знам, че ще се разрева пред него и заради това само не искам.. иначе изгарям да го целуна.. поне още веднъж.. все на мен се случва.. по дяволите :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

teardrop
03-20-2007, 20:28
Според мен (може и тъпо да йм се стори моята логика на някой) и той го преживява не по-малко трудно от теб.
Стигам то това заключение, защото си е махнал вашите снимки от сайта.


Миличка, на същото мнение съм! Доста време бяхте заедно, а и ако пак тръгнете, вероятността проблемите ви да се повторят, е ОГРОМНА! Знам за какво става въпрос и знам, че си свикнала наистина много с него, обаче недей пак да се измъчваш и да се връщаш към миналото. Нормално е да ти е кофти, но ще ти мине. Първите дни е най-шибано. Нататък ще свикнеш. И просто се опитай да си ограничиш контактите с него, защото така само си мъчиш сърчицето. Давай напред!

SpAcE_LaDy
03-21-2007, 09:52
Според мен (може и тъпо да йм се стори моята логика на някой) и той го преживява не по-малко трудно от теб.
Стигам то това заключение, защото си е махнал вашите снимки от сайта.


Миличка, на същото мнение съм! Доста време бяхте заедно, а и ако пак тръгнете, вероятността проблемите ви да се повторят, е ОГРОМНА! Знам за какво става въпрос и знам, че си свикнала наистина много с него, обаче недей пак да се измъчваш и да се връщаш към миналото. Нормално е да ти е кофти, но ще ти мине. Първите дни е най-шибано. Нататък ще свикнеш. И просто се опитай да си ограничиш контактите с него, защото така само си мъчиш сърчицето. Давай напред!

Благодаря ти, Янче миличка.. права си.. така е, права си като всички останали.. но не знам, може би аз самата не искам да го повярвам това нещо :( не знам като го гледам, имам чувството че изобщо не му дреме.. са като бях на даскало и една приятелка ми каза (понеже и тя ходи на тези семинари), че Любо е бил нещо много весел и тя като го е попитала как е и той е казал "Перфектно" или "Супер".. едно от двете.. бил ухилен до уши.. :cry: не му пука, а аз рева тука като ненормална.. поне малко да му беше гадно E*АСИ! :( аЗ Направо взех 4е почнах да се чувствам тъпо, че толкова страдам за него, а н него окото не му мигва.. а мислех, че държи на мен :((( :cry: :cry: :cry: