PDA

View Full Version : ами сега......



03-20-2007, 06:44
здравейте приятели!имам си приятел,но в последно време почна много да ми харесва неговия приятел.искам го...но в същото време обичам приятеля си и не искам да го оставям,но и другото момче много ми допада.а и при него си личи че и аз му харесвам.просто жестовете му,милите думи абе всичко.аз съм казвала на приятеля ми,понеже той ме пита дали искам да бъда с него,но аз казах че само ме кефи.и сега да не би да са се наговорили двамата да видят какво бих направила.приятеля ми даже е искал да ни оставя двамата насаме,докато той си свърше работата някъде навън.незнам....вие какво ще ме посъветвате?

koalka
03-20-2007, 06:54
Приятелят ти приема доста равнодушно нещата или поне е готов да приеме, че можеш да го зарежеш заради приятеля му.Сега, аз не мога да приема, че го обичаш истински, а харесваш друг, но това е моето мнение. :wink: За това най-добре, ако не си щастлива с приятеля си бъди с другото момче, но му кажете, а не правете нищо зад гърба му.

mp3f
03-20-2007, 08:43
:smt015 ni6to ne shvanah :smt017

03-20-2007, 09:04
mp3f харесвам приятел на приятелят ми.това е цялата философия.

Iv4eTy
03-20-2007, 09:25
Не смятам, че обичаш приятеля си, ако беше така нямаше да те интересува друг. Но ако искаш да си с другия по-добре поговори с гаджето си и се изяснете.

iiirish
03-20-2007, 09:28
ще ти кажа само, че е много тъпо да лавираш между двама приятели! изясни си чувстата, защото както виждам не знаеш и ти какво точно искаш. хем обичаш уж приятеля си, хем искаш другото момче. постави ги двамата на едно ниво, виж предимствата и недостатъците и на двамата, съпостави колко са силни чувствата ти към единия и колко съм другия. само така ще разбереш кой искаш да е с теб

PoisoNGirL
03-20-2007, 12:11
dobre de kak mojesh da obichash nqkoi i da haresvash drug i to negov priqtel.Ne moga da go razbera tova... Spored men trqbva da se izqsnish ti kakvo iskash.Samo gledai da ne ostanesh ot dvata stola na zemqta,zashtoto moje da e mnogo priqtno nomerche ot strana na gadjeto ti!i togava shte ima ](*,) :D

03-20-2007, 12:22
ами приятелят ми си го обичам много.не искам да го оставя.не мога и да си го представя даже.ама приятелят му и той не е за изтърване...а и всеки ден сме заедно и с двамата и това още повече ме мъчи......но наистина ако е номер на гаджето ми.....оф незнам :cry:

Satyr
03-20-2007, 13:19
Пробвай се да не го мислиш, 'щото от много мисли ще се измориш и в крайна сметка наистина ни единия, ни другия. Ако следваш инстинктите си ще се получи резултат, който ще реши всичките ти мисли.
Пък и дори да не се получи с нито едното от гаджетата ти има и други, от които ще знаеш какво да очакваш, в крайна сметка си с него да се веселиш, да ти е готино.... :smt007

bARbiTy
03-20-2007, 15:03
ами избирай си кого искаш,явно другия няма да прави голям проблем,ако не е избраника...щото от 2 стола ще останеш на земята..при мене тей стана :smt017

FiRe_LaDy
03-20-2007, 16:02
Pyrvo se izqsni s samata sebe si i ako reshish,che iskash da si ostanesh s segashniq si priqtel - go pitai dali ne pravi narochno tova s priqtelq mu i dali ne te probva dali shte se poddadesh na drug.