PDA

View Full Version : I dream away...f*Ck the Life!!!!



StafiDKa
03-20-2007, 07:15
Zdraveite na vsichki!Razstoqnietu...moje da se okaje mnogy gylqm pryblem pynqkyga...osobennu kygaty ima nqkoi ot drygata strana na koity durjish.Moq problem e che ne sym si v Bulgariq,predi da zamina imah priqtel...neznam kakvo da prava.Mnogo mi lipsva,a toi ne moje da me razbere kolku mi e tejku...i kak gu prejivqvam tuva neshtu.Qvnu naistina horata sa kazali pravilnu che edva kugatu zagubish neshtu,osuznavash kakvo e znachelu za teb!!!Mojebi naistina osuznah che toi oznachava neshtu v jivota mi!Toi sprq i da mi pishe...s obesnenietu che sum shtqla da si doida sled godini mojebi i nadali nqkakvi chustva shte se zadurjut mejdu nas.V nachalutu si misleh che ne mi puka chak tolkuva...dokatu sluchainu vidqh negova snimka s drugu momiche...sqkash neshtu v men se preoburna...napravu se srinah :( !!!Predi da zamina mu kazah che nqma da imam nishtu protiv aku hodi s nqkoe drugu momiche....se pak sme hora i imame nujdi :-s .No dulboku v men se nadqvah da ne gu pravi...taa spored vas imam li pravu da iskam neshtu ot negu?V smisul da ochakvam neshty...znam che zvuchi glupavu se pak sme tolkuva daleche edin ot drug :smt010 ...i dali vuobshte oznachavam neshtu za negu? :smt009 Kak bihte postupili?Blagodarq predvaritelnu aku ste procheli vsichku tuva :roll:

dete_na_prostora
03-20-2007, 07:31
Ся като ти чета тфа се замислям, че повечето хора ще ти препоръчат да говориш с него. Ама наистина връзка от разстояние трудно се поддържа и никога няма да си сигурна дал ти е верен (не да та отчайвам ся ама just telling my opinion). Пък и що не пробваш да си хванеш някое чужденче :wink: Иначе ти му пиши поддържайте връзка тъй кат се върнеш ще вий по лесно да преоткриете любовта си :wink:

koalka
03-20-2007, 07:41
След години....като през това да не се виждате?Не можеш да очакваш нищо от него, а и той от това, което си написала май няма същите чувства като теб.Ето, такава връзка от разстояние не може да има, години са много време, а ти не уточняваш колко точно ще са.Поговори с него, но явно той не може да поддържа такава връзка.А според теб, като не се видждате няколко години ще имаш ли същите чувства като се върнеш?

Iv4eTy
03-20-2007, 09:37
Едва ли е възможно поддържането на такава връзка от разтояние, пък и ти неможеш да очакваш нощо от него, все пак казваш години, това не е малко пък и никога няма да си сигурна дали ти е верен. Както и ти каза хора сме имаме нужди... хубаво е да си поговорите и да изясните как стоят нещата м/у вас вместо да ис правиш догатки

Kianna
03-20-2007, 09:45
По-некадърно не можа ли да го напишеш,бе?
По темата: Нямаш право да искаш от него каквото и да било.

PoisoNGirL
03-20-2007, 12:06
Ako mejdu vas ima istinska lubov razstoqnieto ne moje da e prichina da ne poddurjate vruzka i toi da ne te chaka.No da ne se lujem qvno chuvtsvata mu ne sa sushtite shtom daje ne ti pishe veche...Sujalqvam,che trqbva da sum prqma,no ne mojesh da ochakvash kakvoto i da bilo ot nego.Potursi drugo momche tam,kudeto si...

ТраЛаЛа`f
03-20-2007, 18:17
Zdraveite na vsichki!Razstoqnietu...moje da se okaje mnogy gylqm pryblem pynqkyga...osobennu kygaty ima nqkoi ot drygata strana na koity durjish.Moq problem e che ne sym si v Bulgariq,predi da zamina imah priqtel...neznam kakvo da prava.Mnogo mi lipsva,a toi ne moje da me razbere kolku mi e tejku...i kak gu prejivqvam tuva neshtu.Qvnu naistina horata sa kazali pravilnu che edva kugatu zagubish neshtu,osuznavash kakvo e znachelu za teb!!!Mojebi naistina osuznah che toi oznachava neshtu v jivota mi!Toi sprq i da mi pishe...s obesnenietu che sum shtqla da si doida sled godini mojebi i nadali nqkakvi chustva shte se zadurjut mejdu nas.V nachalutu si misleh che ne mi puka chak tolkuva...dokatu sluchainu vidqh negova snimka s drugu momiche...sqkash neshtu v men se preoburna...napravu se srinah :( !!!Predi da zamina mu kazah che nqma da imam nishtu protiv aku hodi s nqkoe drugu momiche....se pak sme hora i imame nujdi :-s .No dulboku v men se nadqvah da ne gu pravi...taa spored vas imam li pravu da iskam neshtu ot negu?V smisul da ochakvam neshty...znam che zvuchi glupavu se pak sme tolkuva daleche edin ot drug :smt010 ...i dali vuobshte oznachavam neshtu za negu? :smt009 Kak bihte postupili?Blagodarq predvaritelnu aku ste procheli vsichku tuva :roll:

ам според мен "любоФта" ти към него по-скоро се дължи на това, че си разбрала, че вече не е твой (нали зн, че човек иска тва, което не може да има)...та ако е така, след време (1 седмица, а може и 2) ще ти мине

JoeBanana
03-20-2007, 18:23
отърви се :mrgreen:
и себе си, и нас, вземи ножа :mrgreen:

ThePainIsReaL
03-20-2007, 19:05
Знаеш ли .. на твое място не мога да се поставя, но знам колко му е трудно на момчето. Зарибявахме с един такъв, чиято приятелка живее в Испания и си идва само за 2 месеца в годината. Това момче преминава през ада за нея. Страшно му е трудно, и самата мисъл, че тя е далеч от него и той е до мен и целува мен, му беше гадна. Отне му време да се отпусне и съответно след като всичко свърши да не му тежи на съвестта, че го е направил.
Само че ние сме хора, имаме физическата нужда да усещаме допира на тяло от другия пол. И на него го казах, казвам го и на теб.
Не е възможно да се обичате от такова разстояние, това е съсипване на нерви, хабене на ценни дни от младостта ти. Сега ви е време да излизете, да се запознавате с други. Непосилно е за двама малки да не се виждат почти никога, да не се докосват и всичко да е наред. Това е измъчване. Каква връзка е? Къде е думичката "ние" в тази връзка? Къде са нещата, които ви свързват ..
няма такива...
направи добро и на себе си, и на момчето .. остави го да си отиде от теб и от мислите ти. Не го ревнувай .. забрави за него ..

BrokenInnocence
03-21-2007, 03:35
В много подобна ситуация съм. Само дето аз и моя човек сме извън България, обаче след три месеца аз се прибирам и нямам представа дали изобщо някога пак ще го видя... Ужасно гадно... и още по- гадно, че знам, че колкото и оптимистично да гледам на нещата (а аз оптимистка не съм) никой никого не може да чака години. Както каза някой по- горе "остави го да си отиде". На мен лично ми омръзна да се самоизмъчвам с мисли за това дали е възможно нещата да се получат, дали имам толкова доверие и търпение, и толкова обич. Аз обаче съм една такава фенка на теорията за съдбата... ако е писано, ще стане... аз ще го оставя да си отиде и няма да очаквам нищо от него... може някъде по пътя да се изгубим... може да се намерим... кой знае.

IKisseDAGirL
03-21-2007, 04:11
Приятелят ти е прав. От такава връзка смисъл няма, след като не се знае кога пак ще се видите и чувствата постепенно ще избледняват ](*,) И не само при него, ами и при теб.. ще видиш, че дори и да ти е гадно сега, малко по малко с времето, общувайки с други хора и без да се виждаш с него, всичко ще ти се струва все по-далечно и по-далечно и искаш-не искаш ще го забравиш :roll:

lLady_MooN_RaiN
03-21-2007, 04:50
Ние, момичетата сме безнадеждно романтични...И аз сигурмо бих искала да продължавам отношенията си с момчето, макар че съм далеч от него и не сев знае кога ще се видим...Обаче сега, като страничен наблюдател бих могла да кажа, че би трябвало да послушаш разума а не сърцето си.Потърси си нови приятели и може би ново гадже.Клин клин избива, това е най-добрият начин да го забравиш.Защото иначе просто не ви виждам...

StafiDKa
03-21-2007, 05:33
Blagodarq na vsichki koitu izraziha mnenie po vyprosa.Prostu trqbvashe da vida realno kak stoqt neshtata prez ochite na drugite...nqmashe kak da stane inache.Neka ne zabravqme che vsichko e vuzmojnu na tozi svqt,prostu shte prestana s rozovite mechti...kaktu veche nqkoi kaza po gore...po natatuka vremetu shte si pokaje...prostu nqma da ochakvam nishtu :roll: