PDA

View Full Version : Сомнамбулство:?



BastardOfChrist
03-20-2007, 07:49
Някой да страда от това прекрасно нещо?
Защотот напоследък намирам разни страни предмети в леглото си :/ (тази сутрин транспортиор... а не съм си лягал с него :lol: ). Пък и майка ми е казвала , че като идваше да ме буди преди като по-малак винаги съм си говорел нещо.

mp3f
03-20-2007, 09:07
xaxa mi az mai nqmam takiva problemi kato iskliu4im 4e vednuj sym napsuvala brat si nasun :-D :mrgreen: :-D :mrgreen: :-D :mrgreen:

kamy4ety
03-20-2007, 09:10
xaxa az pyk predi nqkolko godini na selo dokato sam spqla sam svalila perdeto,sabrala sam kilima i sam izlqla edna damadjana s rakiq o6te se 4uda kak sam napravila si4ko tva

XePouH`
03-20-2007, 18:03
brat mi mi e spodelql,che dosta chesto stavam na sun,govorq,vikam,hodq daje sum se subujdal s 2ri chift boskerki i mnoo puti s chorapi :smt005 drug put sum si sabiral drehite shtoto sushtiq den bqh zaplashil che shte izbqgam ot nas :smt005

MiRaCuLiXbb
03-20-2007, 20:10
i sam izlqla edna damadjana s rakiq
Какво разхищение!! :smt011

sexy_anji_
03-20-2007, 22:06
Да, но не бих казала, че "страдам" простоооооо.. и аз не знам.
Случвали са ми се най различни работи.
Казвали са ми, че съм си "мила" ръцете под шкафчето в спалнята.
Била съм заспала на земята с тоалетната :shock: .
Разхождала съм се... А пък това за приказването преди да станеш не мисля, че е сумнамбулство, защото на мен ми се случва всеки ден. То е просто си буден казваш нещо, но толкова ти се спи, че в следващия заспиваш и за това не помниш... Не знам...

Spraymaster
03-20-2007, 22:16
Аз се събудих един път с прахосмукачката и там дето се вкарва последната тръба беше изцапано с подозрителна бяла течност.. Мисля че бях сънувал нещо еротично.. \:D/