PDA

View Full Version : кофти филм...



03-20-2007, 11:20
Хъххххх...искам още преди да почна да ви помоля да не ме съдите много жестоко .. знам си грешките .. :( .. от около 2 месеца излизам с един приятел на гаджето ми .. той също си има приятелка и то от много години... всичко е идеално..или поне беше...излизаме ..ходим по ресторанти ..разходки извън града...секса е повече от идеален...но аз почнах да се влюбвам много :smt009 ...почти не се сещам за моя приятел .. виждаме се много рядко..а даже и секс не сме правили последните 2 месеца .. :| аз си го обичкам него..аммма.....никфа тръпка..нищо...нямам намерение да късам с него защото тъй или иначе с другия нищо не може да се получи...той си има приятелка..не че я обича..просто е свикнал с нея ..имаме огромна разлика в годините..и изобщо хиляди неща заради които нишо не може да се получи..аххаха а да всъщност дори незнам дали изпитва нещо към мен.. :? ..не мога да му кажа какво изпитвам .. не искам да прецаквам всичко с много приказки .. той е много мил с мен..много яко се държи .. но не мисля че изпитва нещо ..офф супер разбъркан пост ама и мислите ми са много разбъркани..сори .. мисля че съм обмислила всички варианти но нищо не съм измислила за сега.. тъй че искам някфи съвети от вас...мерси ... пф.. ](*,) ](*,) ](*,)

PoisoNGirL
03-20-2007, 11:26
hmm shte zapochna ot tva,che imam edna priqtelka deto beshe v sushtoto polojenie dulgo vreme i da ti kaja nakraq i s dvamata nishto ne izleze...
po temata... shtom nqma trupka s priqtelq si i kazvash,che ne se vijdate,ne pravite sex i t.n. kak precenqvash,che go obichash?ne se li predpolaga,che ako e taka znachi trqbva da iskash da si poveche vreme s nego?!t druga strana shtom i toi ne e tolkova nastoqtelen znachi mai neshtata ne vurvqt dosta.. Za drugoto momche- nz lichno moe mnenie si e,no ako nqkoe momche ne izpitva nishto kum men..az ne bih bila s nego.Puk i nali ima priqtelka...ne q obicha..no ne obicha i teb! Ako si sigurna,che nishto nqma da izleze mejdu vas po-dobre prekrati agoniqta i prekrati kakvito i da sa otnosheniq s nego.Pogovori s priqtelq si i ako naistina imash chuvstva kum nego probvai da opravish neshtata...

03-20-2007, 11:38
от два стола на земята .. ужас.. не мога да си прекратя връзките и с двамата...

4epHo0KaTa_Lady
03-20-2007, 16:25
ami spored men tova s vtoq e smao vremeno ovlechenie..I az jpredi hodih s dvama i da ti kaja sq sym sama..Preebaha me i dvamata.. Taka che nedei riskuva a si ostani s gadjeto a dr zabravi..Pone spored men :} puk i nqq smisul da go lujesh !!! i ne zabravqi " OT DVA STOLA NAI LESNO SE PADA AN ZEMQTA " ;) Uspeh

koalka
03-20-2007, 16:30
Ми, ако не му кажеш ще трябва да продължите целия този фарс, който разигравате.Лъжете двама души, с които с нищо не са виновни, за да си правите кефа.Не обичаш приятеля си, щом му причиняваш това!За какво ти е да си с него?Така и така не го обичаш, освен секса.И той по същия начин.Оставете ги и си бъдете по същия начин, както сте били до сега.Със и без тях е едно и също.

SaYoNaRa
03-20-2007, 17:43
Затова не ходя на кино [-(

nasty_f
03-20-2007, 19:00
Напротив,можеш да си прекратиш връзката и с двамата!И да ти кажа,така ще е най-добре,ако направиш.Разбери,че няма смисъл да лъжеш момчето,което ти се води за гадже и то да страда от грешките ти.Колкото и да те обича ще те преодолее и ще те забрави някога.А с другия е най-добре да не се срещаш вече.Почни от нулата.Все пак си на 19 и мисля,че си достатъчно голяма,за да разбереш,че така е най-добре и за теб на първо място,а и за приятеля ти.Онзи другия ясно личи,че те използва за секс и така ли мислиш да правиш цял живот?Да играете на криеница?ПОДРЕДИ СИ ЖИВОТА,ДОКАТО НЕ Е СТАНАЛО ТВЪРДЕ КЪСНО,ДОРИ ТОВА ДА ОЗНАЧАВА ДА ПОЧНЕШ ОТ НАЧАЛО И ДА ЗАРЕЖЕШ ВСИЧКИ МИНАЛИ СПОМЕНИ!

divo_kotence
03-20-2007, 19:03
най добре зарежи и двамата....и хем ша си малко по спокойна и ша можеш да си подредиш живота....

nasty_f
03-20-2007, 19:03
Упс,май обърках,че си на 19,но не ми се вярва и да си на 16 :lol:

Kianna
03-20-2007, 19:05
Затова не ходя на кино [-(





:-D

sladoled
03-20-2007, 19:07
Абе кофти филм наистина. Но винаги можеш да си излезеш...

03-20-2007, 19:30
уфф..много сте мили и знам че сте прави .. че постъпвам гадно с приятеля ми и че само се тормозя с другия ..но съм луда по него .. еи сега ми звънна и само като му чух гласа и всичко ми се преобърна и съм супер ухилена и щастлива че се сеща за мен..понеже е в др град и не се виждаме всеки ден .. пх.. :roll: :?

BuBi008
03-20-2007, 19:35
Spored men prosto s priqtelqt ti ste v zastoi a ti pak iskash nqkakvo novo izjivqvane s koeto da se veselish i v koeto da ima trupka strah i udovolstvie.... Tova drugo m,omche ti dava tochno tova ne che e po-dobyr ot priqtelqt ti ili po razlichen po nqkakav nachin no prosto nachina po koito ste "zaedno" e po razlichen. Vsmisul ima q trupkaata che imate i dvamata priqtel i priqtelka i che gi lujete i che ste zaedno i takiva raboti.....Pone az taka go razbiram.... A vijdam che ti spomena che imate golqma razlika v godinite ... neznaq na kolko e tozi drugiqt no ako naistina e tolkova golqma razlikata i toi e s priqtelkata si ot mnogo godini i ne iska da q ostava znachi ima neshto gnilo. Moje da e s teb samo za sexa a pak ti se vliubvash =; A tova che mu e priqtel izobshto ne e plus no tova nqma znachenie. Az predlagam da si dadesh pochibvka za manichko i ot dvamata i nakraq da razberesh s koi iskash da budesh zashtoto ako ti ne razberesh kakvo jelaesh rano ili kusno edin ot tqh dvamata shte go napravi i moje bi ti shte ostanesh naranenata ili shte sajelqvash

IKisseDAGirL
03-20-2007, 19:49
Само увлечение, друг път.. тя май ходи повече с "любовника" си, от колкото с истинския си приятел и е нормално да се появят някакви чувства :roll:

Защо не подхванеш някой път ей така темата, не е нужно да му казваш, че си започнала да се влюбваш, просто попитай нещо от рода на "Абе ние доста често взехме да се виждаме и ни е хубаво заедно, не мислиш ли, че може да вземем да се привържем.. на какво мнение си, изобщо какво ти е отношението към мен?" :::
Поне на мен подобни "между-другото" въпроси с цел четене между редовете са ми от голяма полза и доста често си служа с тях :)