PDA

View Full Version : Има ли по-скапана държава?



no_more_pain
03-20-2007, 11:53
zdraveite:)ne znam dali tazi tema vi interesuva,no li4no az sum dosta zasegnata ot neq.
stava duma za izvozvaneto na sofiiskiq bokluk v karlovo.i mnogo se draznq tui kato 1-tova e edin ot nai-4istite raioni i 2-tozi bukluk 6te razru6i napulno rozovata dolina.no moje bi tova e celta na vsi4ki skapani politici-da razru6im i malkoto,koeto imame...tupa rabota.
predi malko 4etoh prikliu4eniqta na luk4o i tam dori se spomnava:`bulgarska rozova voda,nai-hubavata v sveta`.
emi 4estito-skoro nqma izob6to da ima takova ne6to samo zaradi skapanata ni politika.draznq se ot tva koeto stava v durjavata ni i ot na4ina po koito se upravlqva:(
samo iskah da spodelq vuzmu6tenieto si..


*Заглавие на Кирилица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

peps_from_mars
03-20-2007, 12:20
арабските държаи са много по зле от нас..... там не е мръсно само в определени райони,там е мръсно навсякъде..+ това имат много повече проблеми,заразни болести,войни с други държави и пр.Колкото и да не ти харесва радвай се че живееш тука,шото там пъти по зле от тука..и ние можем да се похвалим със сравнително повече превилегии от африканските държави....


лично мение....

Valar
03-20-2007, 12:25
Има и по зле даа.... Конго,Того те са по-зле от нас!
Но това трябва ли да ни отешава НЕ, проблема с боклука няма да се разреши близките две години гаранция.

In4iTu_
03-20-2007, 12:52
Има и по-гадни държави...Иначе за софийския боклук...еми какво да кажа - чудят се къде да го занесат. И къде решиха? На другия край, да не им мирише на софиянчетата, ами на "селяните" [-X

Mimka_sweet
03-20-2007, 12:55
Има,ама и наща е зле...споко :lol:

PR0
03-20-2007, 12:56
Аз сам от Карлово и неща боклуците на миризливите софиянци, да си ги заврат.......!

Mooo6nooo
03-20-2007, 13:15
Проблема с боклука е нерешен заради обикновените хора, а не заради "управлюващите". Където и да го турят тоя боклук никой го неще. Ама той трябва все някъде да се извозва някъде.

Swinkenhoffer
03-20-2007, 13:22
Проблема с боклука е нерешен заради обикновените хора, а не заради "управлюващите". Където и да го турят тоя боклук никой го неще. Ама той трябва все някъде да се извозва някъде.

ти да не би да искаш едно бунище пред вас? :lol:
нормално е да протестират, не са виновни, защото никой не ще да му смърди на софийски отпадъци.

експлойтед...
03-20-2007, 13:25
винаи ще съжалявам, че съм го написал това, а и доскоро се обявявах точно против това твърдение, но все пак ще го кажа така, защото ме изнервиха някои мнения тук:

Ако разните отпадъци се махнат от София, няма да имаме проблем с многото боклук... арееееееееее.. нормално е да не искате да ви карат боклуци, ама щом сме миризливи софианците си взимайте вашите съграждани, които са дошли тук и също правят боклук...

malka_sladuranka
03-20-2007, 14:16
винаи ще съжалявам, че съм го написал това, а и доскоро се обявявах точно против това твърдение, но все пак ще го кажа така, защото ме изнервиха някои мнения тук:

Ако разните отпадъци се махнат от София, няма да имаме проблем с многото боклук... арееееееееее.. нормално е да не искате да ви карат боклуци, ама щом сме миризливи софианците си взимайте вашите съграждани, които са дошли тук и също правят боклук... Защо ли има доза истина в острите думи... :-k

MiRaCuLiXbb
03-20-2007, 15:25
Има и по зле даа.... Конго,Того те са по-зле от нас!
Но това трябва ли да ни отешава НЕ, проблема с боклука няма да се разреши близките две години гаранция.
Конго <-> България... Ае нема толкова скапана държава, защото всичко отива на по-зле.
Боклука е супер смешен проблем, как мое за толкова години да не се построи завод за преработване на отпадъци. По 1 тухла на ден да слагаха досега 10 завода да има. На кого ли му пука въобще, като има още за крадене. Пък и това е сигурно 00.1% от целия измекярлък в наша родна България.

CrazyWitch
03-20-2007, 15:42
арабските държаи са много по зле от нас.....

Точно там е работата! Че се налага да се сравняваме с арабските държави само за да се поуспокоим.
Жалко наистина.

scion_of_Storm
03-20-2007, 16:45
Авторе, еби си майката, лично за мен това е моята родина и независимо от всичко , ще е винаги в сърцето ми, изнасяй се оттук като искаш, ебахти, няма държава без някакви проблеми. Политиката е скапана, да, но не това прави държавата, не това прави България. По-красива страна едва ли ще намериш, въпреки че с тея замърсявани си вкарваме шибан автогол, доста груб при това :>

MiRaCuLiXbb
03-20-2007, 16:55
Авторе, еби си майката, лично за мен това е моята родина и независимо от всичко , ще е винаги в сърцето ми, изнасяй се оттук като искаш, ебахти, няма държава без някакви проблеми. Политиката е скапана, да, но не това прави държавата, не това прави България. По-красива страна едва ли ще намериш, въпреки че с тея замърсявани си вкарваме шибан автогол, доста груб при това :>
"Родина" не значи нищо в свят като днешния. Мястото, където си роден и израсъл не трябва да те обвързва по никакъв начин. Извор на хубави спомени ->ок, но никой не е длъжен да живее където не му харесва. Знаеш ли колко хора не искат да живеят в тая мизерия, но не могат да си позволят да заминат. Къде другаде простотиите се сипят една след друга. Само се огледай, толкова парадокси няма нийде по света.
Какво е някаква си красива природа когато пред очите ти се случват куп издевателства върху народа. Всеки ден.
По-красиви държави от България има много, но не това е важното. Жалко е, че тук всичко се руши, а не се съзвана нищо ново.

HopeLesss
03-20-2007, 17:21
арабските държаи са много по зле от нас..... там не е мръсно само в определени райони,там е мръсно навсякъде..

Там хората няма какво да ядат, а ти говориш, че е мръсно. Може да живеят в мизерия и нищета, но не са заринати в боклуци по простата причина, че не изхвърлят стар хляб, мухлясал салам и т.н. защото такива "екстри" виждат само по празници!


Боклука е супер смешен проблем, как мое за толкова години да не се построи завод за преработване на отпадъци. По 1 тухла на ден да слагаха досега 10 завода да има. На кого ли му пука въобще, като има още за крадене.

=D> =D> =D>

+ това София е милион и нещо.. Има градове с над 10-20 милиона жители. Те как се справят с тия неща? Пък и нали тези бали с боклуци не би трябвало да миришат (поправете ме ако греша) :-k

no_more_pain
03-20-2007, 17:25
Авторе, еби си майката, лично за мен това е моята родина и независимо от всичко , ще е винаги в сърцето ми, изнасяй се оттук като искаш, ебахти, няма държава без някакви проблеми. Политиката е скапана, да, но не това прави държавата, не това прави България. По-красива страна едва ли ще намериш, въпреки че с тея замърсявани си вкарваме шибан автогол, доста груб при това :>patriotizma e mnogo hubavo ne6to,no ne mislq 4e trqbva da paradira6 s tova 4e bulgaria ni e rodina!moje da e hubava ne samo za6toto sme bulgari i za6toto celiq ni jivot e minal tuk,no i za6toto e naistina hubava!!
no tova koeto se slu4va s durjavata ni e jalko.vse pak nie 6te izgradim edin den bulgarskoto ob6testvo i e adski tupo ako si zatvarqme o4ite za tva koeto stava s durjavata ni :!: :!:

koalka
03-20-2007, 17:26
Наистина има и по-зле.Да се надяваме, че няма да бъдат засегнати и розите.

scion_of_Storm
03-20-2007, 17:47
^^1. Не парадирам с това. Никога не парадирам с нищо, освен с идиотизма си, и това се случва рядко :)
2. Не съм споменал, че е красива, само защото ни е родина.
3. Да, политиците са кьопави, и то доста, но има и някои добри. Принадлежност към партия нямам, нямам и предпочитания, но смятам, че един Георги Първанов ни води държавата добре...засега. И България е много красива, но точно ние, това поколение, и следващите, сме тези, които я разваляме наред с другите.

vse pak nie 6te izgradim edin den bulgarskoto ob6testvo i e adski tupo ako si zatvarqme o4ite za tva koeto stava s durjavata ni Това го прави всеки 2ри младеж в рамките на 15-20 години според мен, толкова много непукисти има. А и като гледам голямата част какви идиоти, които само гледат да се напушат и напият, са, не искам да мисля за бъдещето на държавата ако някой от тях недай си тру ънпро боже се изкачи до някаква власт.

rosskata
03-20-2007, 18:05
:lol: Проблема с боклука ще се реши, когато Софиянци почнат да го изхвърлят по роднте си места :smt005

КОлкото до държавата--- Има мнооооооого по-скапани... МОга да ти кажа, че милиони хора по света си мечтаят да живеят в държава като нашата... Виж близкия Изток, виж голямата част от Азия, Африка... Войни, глад, мизерия...
Мисли преди да говориш...

Jordanstein
03-20-2007, 18:08
арабските държаи са много по зле от нас..... там не е мръсно само в определени райони,там е мръсно навсякъде..

Там хората няма какво да ядат, а ти говориш, че е мръсно. Може да живеят в мизерия и нищета, но не са заринати в боклуци по простата причина, че не изхвърлят стар хляб, мухлясал салам и т.н. защото такива "екстри" виждат само по празници!

Не знам за какво говориш ти, но арабските държави с изключение на Ирак, Судан и още 1-2 изключения са доста по-добре от нас с този нефт. Вижте Бейрут, Кувейт, Саудитска Арабия и т.н. :smt004

no_more_pain
03-20-2007, 18:24
^^1. Не парадирам с това. Никога не парадирам с нищо, освен с идиотизма си, и това се случва рядко :)
2. Не съм споменал, че е красива, само защото ни е родина.
3. Да, политиците са кьопави, и то доста, но има и някои добри. Принадлежност към партия нямам, нямам и предпочитания, но смятам, че един Георги Първанов ни води държавата добре...засега. И България е много красива, но точно ние, това поколение, и следващите, сме тези, които я разваляме наред с другите.

vse pak nie 6te izgradim edin den bulgarskoto ob6testvo i e adski tupo ako si zatvarqme o4ite za tva koeto stava s durjavata ni Това го прави всеки 2ри младеж в рамките на 15-20 години според мен, толкова много непукисти има. А и като гледам голямата част какви идиоти, които само гледат да се напушат и напият, са, не искам да мисля за бъдещето на държавата ако някой от тях недай си тру ънпро боже се изкачи до някаква власт.dam...nezainteresovanostta e stra6no ne6to :| :-k :?

Ziezi
03-20-2007, 19:11
Държавата е много хубава,народът е прост!

no_more_pain
03-21-2007, 16:47
Държавата е много хубава,народът е прост! =D> =D> =D> kraino vreme be6e nqkoi da go kaje :D :D

Valar
03-21-2007, 17:33
Дам... може да се каже,че държавицата ни си е стабилна!
Просто притежава некадърнни и малоумни Администратори и Модове :-D

Mooo6nooo
03-21-2007, 17:36
Държавата е много хубава,народът е прост!
Дам всички сме големи простаци. Само ти си последният останал умен човек готов да наследи Левски и да се пребори за държавата ни.

no_more_pain
08-17-2007, 09:32
Държавата е много хубава,народът е прост!
Дам всички сме големи простаци. Само ти си последният останал умен човек готов да наследи Левски и да се пребори за държавата ни.
=D>

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-17-2007, 11:11
права си така е! но аз лично не бих си представила да живея на друго място...колкото и минуси да има в държавата тя ми е родина ии страшно много я обичам :::

malka_sladuranka
08-17-2007, 11:17
Пък и нали тези бали с боклуци не би трябвало да миришат (поправете ме ако греша) :-k [/b] Аз ще те поправя. Миришат. :evil: И то доста. Когато пътувахме по магистралата по пътя за Карлово изпреварихме 4-5 камиона с балите и поне от 2-3 от тях се носеше ужасна миризма. :evil:

Zqpkov
02-15-2009, 20:58
Аз сам от Карлово и неща боклуците на миризливите софиянци, да си ги заврат.......!



++++

s3xy
02-15-2009, 21:56
еми точно както го каза - да разрушим и малкото което имаме в тая държава... ;х баси и после как да се гордееш че си българин? егати тъпото, точно в карлово до долината да ги сложат, то трява да си малумен! ебати :( аз съм в Дружба в София и от опит знам как миришат и колко е отвратително! баси