PDA

View Full Version : Дайте мнение просто, Благодаря!



Няма Значение
03-20-2007, 11:54
Здравейте,

Искам да ви попитам как бихте постъпили в следната ситуация.

Имах връзка година и полвина, но се случи така, че приятелаката ми направи страшно грозно нещо. Целува се с друго момче, след като си бях тръгнал от дискотеката. Тя твърди, че и е за пръв път, но знае ли се. Вярно била е много пияна, но това оправдание ли е? Може ли да се вярва на такъв човек? .......... Много е тежко положението, но бих искал да прочета мнение на някой който не ни познава.



Поздрави :smt100

PoisoNGirL
03-20-2007, 12:00
hmm da ti kaja zavisi ot momicheto.ako te obicha,blia e piqna,teb te e nqmalo...moje i da e samo vednuj.Sluchva se na vseki.A i pri polojenie,che ste tolkova vreme zaedno... Ti znaesh kakvi sa chuvstvata i kum teb..dali tq sujalqva za stanaloto ili ne... V ochite shte razberesh otgovora..ako e guzna i ne moje da te pogledne v ochite dosta e vuzmojno da e za 1 put.No ako e kazala neshto ot sorta na "e kakvo puk 1 celuvka..." zamisli se...

darkdevil
03-20-2007, 12:04
hmm da ti kaja zavisi ot momicheto.ako te obicha,blia e piqna,teb te e nqmalo...moje i da e samo vednuj.Sluchva se na vseki.A i pri polojenie,che ste tolkova vreme zaedno... Ti znaesh kakvi sa chuvstvata i kum teb..dali tq sujalqva za stanaloto ili ne... V ochite shte razberesh otgovora..ako e guzna i ne moje da te pogledne v ochite dosta e vuzmojno da e za 1 put.No ako e kazala neshto ot sorta na "e kakvo puk 1 celuvka..." zamisli se...
съгласен съм с теб.Щом ходите от толкова време би трябвало да я познаваш доста добре седнете поговорете сериозно и какво казаха и в предния пост по очите и ще разбереш !

vivian
03-20-2007, 13:58
hmm da ti kaja zavisi ot momicheto.ako te obicha,blia e piqna,teb te e nqmalo...moje i da e samo vednuj.Sluchva se na vseki.A i pri polojenie,che ste tolkova vreme zaedno... Ti znaesh kakvi sa chuvstvata i kum teb..dali tq sujalqva za stanaloto ili ne... V ochite shte razberesh otgovora..ako e guzna i ne moje da te pogledne v ochite dosta e vuzmojno da e za 1 put.No ako e kazala neshto ot sorta na "e kakvo puk 1 celuvka..." zamisli se...


:smt023

i samo da dobavq 4e spored men tva e super glupavo."napila se" tova ne q opravdava. :smt019

CrazyWitch
03-20-2007, 14:07
Пияна!... Замислих се дали, ако съм пияна ще целуна някое момче друго момче освен приятеля ми.
Та.. зависи от много фактори. Какви са били взаимоотношенията ви.
Дали нещо вътрешно изцяло еротично не я е привличал другото момче.
Това, че е била пияна според мен не е оправдание.
Аз, ако съм пияна никой не може да ме накара да направя нещо което просто няма да искам (освен ако не е на сила), а и тогава няма да го искам. Остава варианта да съм мъртво пияна.. Тогава на дали ще ми е до целувки. Знам ли..
Всичко й е било моментно, но лошото е, че и да се съберете доверието ти в приятелката ти няма да е такова сляпо каквото е било преди (предполагам поради факта, че си я оставил в дискотеката попийнала).
Ако твърди, че те обича на нея трябва да й е доста тежко, както и на теб. Не може да върне времето назад и да поправи стореното. Може само да седи и да се надява, че ти ще си снизходителен към нея.
Вземи правилното решение за нея и за теб.
Ако я обичаш недей пропилява една обич зареди тая една целувка.
Първа грешка може да се прости, но втора?
Това й е първата проява. Ако те обича тя ще се поучи и това няма да се повтори. Дай и шанс и се пребори с дяволите които бушуват в душата ти..

{Sweety_f}
03-20-2007, 14:10
Ако те обича истински няма защо да те лъже и под влиянието на акохола всичко се случва...

bARbiTy
03-20-2007, 15:20
еее било е пияно момичето някой и се е натиснал..прости и,ама и кажи че ако се повтори няма да има прошка..

03-20-2007, 15:36
Abe vij sa, ti si q poznava6 nai-dobre ama vse pak nikoga ne moje6 da si siguren. Spored men trqbva da q "izprobva6" ili po-dobre kazano da vidi6 kak 6te se durji s teb po-natatuk. Ama taq celuvka pod vliqnieto na alkohola spored men nikoga ne zna4i okon4atelen krai!

FiRe_LaDy
03-20-2007, 15:43
Tova che e bila piqna ne moje da q opravdae izcqlo,no vse pak moje bi se e celuvala s tova momche smao pod vliqnieto na alkohola.Vse pak godina i polovina ne e nikak malko vreme i spored men bi trqbvalo da i dadesh shans.

MeRiToR
03-20-2007, 15:57
Ми пича замисли се дали си я ядосал нещо преди да си тругнеш или точно в какъв момент си си тръгнал.има голяма верояност нещо да си я ядосал тя е била пияна видяла е "иван" и др е ясно.има вероятност и да не и е за пръф път даже да не кайа за пръф път с това момче имам една приятелка която на купон почти секи път прави едни и същи намеци на едно и също момче при положение че си има приятел и то сериозен и си го обича и тои също странни са ми тия хора ама такъф е живота.

koalka
03-20-2007, 16:42
За мен алкохола не е никакво оправдание!Като не знае какво прави като пие-еми няма да пие!!!Аз бих те посъветвала да й дадеш втори шанс и виж дали ще го направи отново, но си имай едно на ум, защото не можеш да й имаш същото доверие, каквото си й имал преди, поне аз така бих била.

Iv4eTy
03-20-2007, 21:14
Алкохола никога не е извинение! Ако смяташ че все още можеш да и вярваш дай и шанс, но бъди внимателен!!!

03-20-2007, 22:29
И да и дадеш шанс,и да не й дадеш,кучката пак ще ти изневери,така че :smt005

BAYO
03-20-2007, 23:23
Алкохола никога не е извинение! Ако смяташ че все още можеш да и вярваш дай и шанс, но бъди внимателен!!!

Горе долу си права, само че доверието рухва в секундата, в която я е видял. Така не се прави с връзка, която вече е почти на 2 год. [-X

03-21-2007, 00:28
bato, v slu4ei 4e ne znae6, iskam da ti kaja 4e vseki izneverqva. v neiniq slu4ei e typo, za6toto samo se e celuvala. ako 6te izneverqva, po dobre da si legne s nqkoi, pone 6te polu4i nqkakvo udovolstvie. vseki izneverqvaaaa! samo 4e se sre6tat i balaci koito si priznavat 4e go pravqt. bili se 4uvstvali guzni.... haha. nqma takova ne6tooooo! ne moje cql jivot da si s 1 4ovek. to e sa6toto kato s qdeneto. nqkoi moje li cql jivot da qde fasul?! emi ne moje! izneverqvaite si i gledaite da se skatavate 8)

IKisseDAGirL
03-21-2007, 04:17
Не, не може да й се има доверие. По принцип и аз съм от неверните, ама мойте връзки са от по 2-3 седмици без особени чувства (поне до сега) и много-много не ме гризе съвестта :lol: :? Но ако имах някаква връзка година и половина, едва ли бих посмяла да го направя, колкото и да съм пила...

mimi7373
03-21-2007, 05:50
според мене пък е било адски тъпо от твоя страна да я оставиш в дискотеката пияна вмеесто да си я прибереш в тях,ти как милиш според мен сия ядосал с това!И тя ти го е върнала явно никои друг които писа по темата не осъзна че тва е мега тъпо от твоя страна да си тръгнеш!Според мен и двамата сте допринесли за да се случи тази случка но моя съвет към теб е да останеш с нея тя те обича наиситина и съм сигурна в това така че по добре се сдобрете все пак имате дълга врузка!Айде късмет и да пишеш какво си решил да направиш!!!

helen4ee
03-21-2007, 06:28
За мен алкохола не е никакво оправдание!Като не знае какво прави като пие-еми няма да пие!!!Аз бих те посъветвала да й дадеш втори шанс и виж дали ще го направи отново, но си имай едно на ум, защото не можеш да й имаш същото доверие, каквото си й имал преди, поне аз така бих била.

i az sum na tova mnenie, neznam az nikoga ne bih go pravila tova, mrazq izneverite, tova e unijenie i za ediniq i za drugiq!Neznam dali ima smisul mnogo ot vtoriq 6ans tq koq zodiq ? ;) ( a ti)?[/list]

helen4ee
03-21-2007, 06:30
според мене пък е било адски тъпо от твоя страна да я оставиш в дискотеката пияна вмеесто да си я прибереш в тях,ти как милиш според мен сия ядосал с това!И тя ти го е върнала явно никои друг които писа по темата не осъзна че тва е мега тъпо от твоя страна да си тръгнеш!Според мен и двамата сте допринесли за да се случи тази случка но моя съвет към теб е да останеш с нея тя те обича наиситина и съм сигурна в това така че по добре се сдобрете все пак имате дълга врузка!Айде късмет и да пишеш какво си решил да направиш!!!

mejdu drugoto ima ne6to vqrno!! No i v toq slu4ai pak ne bih izneverila kolkoto i da me nervi gadjeto!Nikoga vinata ne e samo v ediniq!

03-22-2007, 13:29
Благодаря на всички !

KaRiTo
03-22-2007, 14:00
Аз колкото и да съм пияна мисля,че нямаше да целуна друго момче под предлог,че си имам момче,което обичам и то ме обича!!

03-22-2007, 14:12
Ако я обичаш и ако тя те обича и съжалява за постъпката си не смятам,че трябва да отдаваш голямо значение на тази целувка. :wink:

mechtaq_za_teb
03-22-2007, 14:15
Taka... tazi istoriq mi e poznata.Nqmashe me za nqkolko dni i bif6iq mi se sabral s nqkakva kompaniq,napili se i se celuval s nqkakvo momi4e.Za celuvaneto mi kazaha drugi hora...toi ne posmq dori da si priznae.Sled kato govorih s nego opravdanieto beshe:Emi bqh piqn,ne znaeh kakvo pravq.
Alkohola ne moje da ti bade opravdanie.Tova e moeto mnenie.

Disorder
03-22-2007, 14:20
Това са просто хормони. Случва се на всеки без значение от пола. Не отдавай голямо значение. Ако не те обичаше и не искаше да е с теб вече нямаше да сте заедно. Не прави драми :)

Kianna
03-22-2007, 15:02
Научи се да прощаваш.Съмнява ме да го е направила умишлено.Година и половина не е никак малко време-не го пренебрегвай. :P

sexy_momi4e
03-22-2007, 15:20
alkoholut ne e opravdanie,za6to vsi4ki se opravdavat s tova,kato ne moje da pie-da ne pie ili da pie po-malko,nikoi ne q e nakaral na sila

bqsna_teenagerka
03-23-2007, 18:24
hmm da ti kaja zavisi ot momicheto.ako te obicha,blia e piqna,teb te e nqmalo...moje i da e samo vednuj.Sluchva se na vseki.A i pri polojenie,che ste tolkova vreme zaedno... Ti znaesh kakvi sa chuvstvata i kum teb..dali tq sujalqva za stanaloto ili ne... V ochite shte razberesh otgovora..ako e guzna i ne moje da te pogledne v ochite dosta e vuzmojno da e za 1 put.No ako e kazala neshto ot sorta na "e kakvo puk 1 celuvka..." zamisli se... кратко то4но и ясно...!!!

radito
03-23-2007, 19:38
Ако я обичаш и ако тя те обича и съжалява за постъпката си не смятам,че трябва да отдаваш голямо значение на тази целувка. :wink:
пък и няма смисъл заради една целувка да рухва такава дълга връзка!та тя дори сама ти го е признала.можеше да премълчи.ест и кажи това да не се повтаря! :wink: