PDA

View Full Version : help me.suvet



i-m so sad
03-20-2007, 12:32
zdraveite;)
na nqkoi ot vas problema mi sigurno shte izglejdda moje bi smeshen i t.n. no sse nujdaq ot suvet.ako moje po pulen ,tochen ili dor prosto da dadete mnenieto si.no vi molq da ne puskate komentar ot roda na"kofti, tup vupros,glupava tema" i t.n. shtoto tva e bezpolezno.
10x predvaritelno :)
ta..problema mi e che imah vruzka za pochti godina i 3 meseca.nqkude ot septemvri priqtelq mi ne me puska na diskoteka.kazva che mi nqmal doverie.a az vinagi kmu pokazvam che dr ne me interesuva.i naposleduk mn se karame.petuk nai dobrata mi priqtelka ima rd i shte hodim v edna diskoteka.iskam da ida.imam mn problemi i u nas i kude li ne i iskam malko da se veselq.a prqtelq mi mi kaza ako idesh petuk...v subota za men umirash
sega sym mn oburkana i neznam kakvo da pravq.smqtate li che si zaslujava da m zvunna petuk ili subota.no na rd-to trqbva da ida.i na diskoto.shtoto priqtelkata mi i ve4e shte se rasurdi.postoqnno i otkazvam.smqtte li che ako v subota mu zvunna i toi me otreje shte si e zaslujavalo ?? kakvo da pravq?

Kianna
03-20-2007, 12:44
Кажи на приятелката си да покани и гаджето ти на рд-то си и идете заедно.

PoisoNGirL
03-20-2007, 12:47
da i az tva shtqh da pitam..shto ne go vzemesh s tebe da ne mrunka? kakvo tolkova revnuva.. da te vurje za sebe si! pogovori malko s nego da se osuznae,che ne moje toi da ti opredelq kude da hodish i kude ne...

4epHo0KaTa_Lady
03-20-2007, 16:31
Ediniq variqnt e da doide s teb..A izviniqvai spored men priqtelite trqq da sa predi gadjeto..shtoto toi e momentno ovlechenie a priqtelite sa ( ako moga da kaja dori zavinagi) .... !!! Na kolko godini e frd ti macka ?!

koalka
03-20-2007, 16:32
Кажи на приятелката си да покани и гаджето ти на рд-то си и идете заедно.Да, съгласна съм, а и защо не отидете двамата на дискотека?По-готино ще е. :wink:

Iv4eTy
03-20-2007, 20:47
Ми не мисля че е прав да се държи така с теб! Но ти го вземи с теб на диско веселете се двамата. Показвай му че държиш на него и че няма защо да се съмнява в теб!

IGNGN
03-20-2007, 20:54
Такаааа
Поставям се за момент на мястото на гаджето ти
И аз така щях да реагирам ако гаджето ми често напира да ходи на купони и дискотеки без мен
Това си е достатъчна причина за недоволство

bqsna_teenagerka
03-20-2007, 20:58
:? ебааатиии тъпия егоист е!!! тва 4е той те ревнува теб кво те грее...обясни му нещата...и защо не го вземеш с теб на дискотеката като ти няма доверия мама му стара...да идва с теб ама да се прави на интересен и да не ти дава да ходиш никъдеее! ааааааааа!!! мал мноого ме ядоса тоз..направооо нз горката ти! и го понасяш...охо моят ако по4не така..аз за какви неща го смъмрям а пък за тва...като се замисля ми е познато..той те ревнува от вси4ки и не иска нищо да правиш...обясни му това кажи му 4е ти не можеш да стоиш като затворена птица в клетка и да не се забавляваш само защото той ти няма доверие...кажи му 4е ако той не се стегне "той ще умре за теб" бахтиии и гувното с извинение ама така се ядосах...ужассс

bqsna_teenagerka
03-20-2007, 21:00
ама скъпа взимай го с теб понякога така ще е сигорен какво правиш ;)

helen4ee
03-21-2007, 07:18
Ми не мисля че е прав да се държи така с теб! Но ти го вземи с теб на диско веселете се двамата. Показвай му че държиш на него и че няма защо да се съмнява в теб!

i az sum na tova mnenie :)

iiirish
03-21-2007, 07:25
никой не може да те застави къде ще ходиш и къде не, освен родителите ти. това, че си със него повече от година не му дава никакви права над теб! глупаво и жалко е да те манипулира и изнудва по този начин! ако бях на твое място хиляди пъти до сега да съм сложила края! никой няма правото да ми отнема свободата и личното пространство, още по-малко някой си там който дори си е нямал хабер от мен преди година и три месеца!!!

divo_kotence
03-21-2007, 11:07
няма никакво право да ти казва какво да правиш с кой и къде да излизаш...щом не ти вярва наистина зимай го със себе си....и поговори с него да ти има малко повече доверие и ако наистина те обича ще се замисли върху това как се държи с тебе....

Maia_064029
03-21-2007, 14:20
Незнам какви точно са вашите взаимоотношения,но не трябва да се държи така с теб.И на мен ми се случва понякога,но той само ми се цупи,а не ми забранява.Помисли дали си заслужава да го слушаш,имате ли други проблеми освен този и така прецени какво да направиш.Моето мнение е че сме още млади за да се саобразяваме с някои,има време да ни казват кое да правим и кое не.Ти решаваш и може да ни осведомиш:) :)

sexi_lady_666
03-21-2007, 15:41
mila a ako nemu kaje6 toi edvali 6te razbere stiga da ne vi poznvat dvemata zaedno ako vi poznavat kofti!!!spored men trqbva da otide6 vupreki vsi4ko

sexy_momi4e
03-21-2007, 15:50
tova e mnogo lo6o da ti nqma doverie,no ne moje da ne otide6 na rd na priqtelkata si,a 6tom revnuva vzemi go i nego :wink:

craitan
03-21-2007, 15:52
Еми това че приятеля ти те ревнува и няма доверие не значи че ти не трябва да се забваляваш. Иди при него и му кажи "Отивам на дискотека !!! Искаш или не !!! Ако ми нямаш доверие къв е смисъла от наща връзка !?!" и му казваш че ако се държи така с тебе той умира за тебе просто правиш лека тактична контра атака :smt006 \:D/ :smt004

BAYO
03-21-2007, 15:53
Ако си действала зад гърба му, ако са те виждали да купонясваш яко без него и той в последствие научава, естест. че няя ти има доверие. Питай го дали иска да отидете заедно. Ако не иска здраве, но поне нека те земе или нещо от тоя сорт. Знам ли ... :roll: На колко год. сте и 2та?

the dark angel
03-21-2007, 16:03
Е това което той прави е тооооооооооооооооооолкова тъпо че няма думи!!!Ти да не си някоя затворничка че да ти заповядва какво да правиш???И кой е той че да ти поставя ултиматуми???Ей такива да им хварлиш един бой ще им е малко!!!Запомни че не си играчка в ръцете на някой, и имаш нужда от свобода!!!

BAYO
03-22-2007, 01:49
the dark angel айде пък и ти. От къде знаеш ква е ситуацията, че критикуваш само момчето. Ми ако тя е напрайла няк'ва издънка, или 2, или 3 и т.н. пак ли той ше е виновен. Ае не бъди толкова предубедена плс ](*,)

alkobalko
03-22-2007, 03:58
Tъпо е да се оставиш да те манипулират. Все пак ти си живо същество, което само може да взима решенията за живота си. Най-добре е да го вземеш с теб на рд-то. Ако толкова искаш да ходиш на дискотека просто го накарай да дойде с теб.