PDA

View Full Version : Обичам гоо!



03-20-2007, 12:36
Здравейте!Еми значи харесва едно момче от класа ми и той също ме харесва.Обаче...приятелките ми от класа не го одобряват а иначе всичките ни съученици мн харесват нас двамата като двойка.Ние през междучасията там се гушкаме обаче мойте приятелки като вземат да прая едни физионимии..нз какво ми става.Той ми каза да не им обръщам внимание но те пък спряха и да ми говорят и просто не искам да ги загубя.Но не искам и него да загубя.:(Моля ви кажете ми какво да правя щото вече не издържам;(

Kianna
03-20-2007, 12:38
Сама прецени какви "приятелки" са ти щом постъпват по този начин.Радвай се на съученика и да не ти пука за тези квачки. :wink:

Resonance
03-20-2007, 12:45
приятелките......

PoisoNGirL
03-20-2007, 12:49
predpolaga se ,che ako sa ti priqtelki trqbva da se stremqt ti da si dobre i shtastliva.Dori da ne odobrqvat momcheto da te podkrepqt...Smeni si priqtelkite,zashtoto sa prekaleno zavistlivi...

03-20-2007, 12:52
Забражих да кажа че те не го одобряват не зариди самия него а защото бил от класа и сме щели бързо да си омръзнем.

Resonance
03-20-2007, 12:52
Smeni si priqtelkite
Помисли малко преди да пишеш, моля те...... Тва да не е мандра?

KisskilleRcHe
03-20-2007, 12:59
Момичета и приятелство???? Такава комбинация няма. Никога не съм видял истинско приятелство между момичета. Така че си ги сложи на.... Опааа ти па нямаш... Ми незнам каде да си ги сложиш :lol:

malkoto^f
03-20-2007, 13:44
pone kazaha li ti za kakvo ne go odobrqvat :?: spored men ne trqbva da gi slushash ne sa ti nikakvi priqtelki.. ako ti bqha shtqha da te ostavqt da badesh shtastliva .. :wink:

ThePainIsReaL
03-20-2007, 14:04
Те не са ти никакви приятелки ..
радвай се на момчето си и си помисли дали въобще имаш приятелки.

{Sweety_f}
03-20-2007, 14:06
Не бива да обръщаш внимание на тези "приятелки",може би ти завиждат за това че имаш гадже или нещо от сорта не се интересувай от тяхното мнение,защото не го заслужават;)

CrazyWitch
03-20-2007, 14:11
Абе, ако са ти истински приятелки (като такива трудно се намират) какво се правят на гъзове.
Я йм покажи кой е шефа! Кажи йм да се спрат с кривите си физиономии, и ако ще те ленчуват зареди това, че имаш симпатии към момчето то значи доста преиграват.
Ако не йм кажи всичко това, ама в по-мек вариант :)

FiRe_LaDy
03-20-2007, 14:13
Preceni koe e po vajno za teb - lubovta ili priqtelstvoto.No spored men te ne sa ti priqtelki shtom taka pravqt.Dori i da ne vi haresvat kato dvoika,pone zashtoto sa ti pr trqa da ne ti govorqt taka.

Manic_Panic
03-20-2007, 14:32
Оффф... и вие сте едни... четете малко и тогава отговаряйте. То момичето ви каза защо не го одобряват.

Според мен те имат правото да не го одобрят и да ти кажат защо... в смисъл да те посъветват, а от там нататък ти да правиш каквото си решиш като го имаш това на ум... но ми се струва прекалено да ти се сърдят, та чак и да не ти говорят. Кажи им, че си убедена в избора и решението си и те трябва да те разберат... не мисля че ще се превърне в проблем :wink:

CrazyWitch
03-20-2007, 14:45
Забражих да кажа че те не го одобряват не зариди самия него а защото бил от класа и сме щели бързо да си омръзнем.

А те с какво право ще мислят и вместо теб?
Като са ти приятелки по-добре да те подкрепят, а не да се правят на заспали .. задни части. Грозно е!

nasty_f
03-20-2007, 14:56
Ееее,как може така да се излагаш?Действай и да не ти пука.Все пак живота си е твой и ти ще си с това момче,а не те!Така им кажи.
Абе вие хора сте ми много странни.На мен например не ми пука дали моите приятелки одобряват връзката ми с дадено момче или не.Те до сега не са ми казвали нищо и с право.Явно твойте приятелки са доста тъпи.Съжалявам,че го казвам,ама си е така.Или другия вариант е да ти завиждат и да се опитат да ви разделят. :twisted:

nasty_f
03-20-2007, 14:58
Забражих да кажа че те не го одобряват не зариди самия него а защото бил от класа и сме щели бързо да си омръзнем.

А те с какво право ще мислят и вместо теб?
Като са ти приятелки по-добре да те подкрепят, а не да се правят на заспали .. задни части. Грозно е!
Съгласна съм!

bARbiTy
03-20-2007, 15:00
завистнициии :smt071 :smt070

03-20-2007, 15:15
KisskilleRcHe
Супер фен



Регистриран на: 12 Авг 2006
Мнения: 380
Местожителство: ГеТоТо В Благоевград
Пуснато на: Вто Мар 20, 2007 2:59 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Момичета и приятелство????

това не е варно


ина4е съм съгласна, 4е те явно не са ти истински приятелки. Въпреки факта, 4е те имат право на мнение, никой не им позволява да се държат така. А и завистта е стра6но не6то!

Anonmko_didi
03-20-2007, 15:24
q si gledai kefa..ko ti puka za patkite bez vkus...?

TORBALAN
03-20-2007, 15:54
просто се запитаи дали са ти приятелки , ако бяха такива щяха да се радват за тебе.. :roll:

DeSiTo0o
03-20-2007, 15:59
Не им обръщай внимание на тия твои "приятелки".. ако ти бяха истински приятелки дори и да не го одобравят няма да правят така и да не ти и говорят даже... така те поставят в ситуация,в която трябва да избираш между него и тях! :shock: :x
Айде и успех с пича ;)

koalka
03-20-2007, 16:40
Тези хора гледат само на тях да им е добре и въобще не се интересуват от твоите чувства.Говори с тях и им кажи, че не е честно да губиш приятелството им само, защото на тях не ми харесва дадено момче.Ако продължат да не говорят-не се занимавай с тях.С това само ще докажат, че не са ти никакви приятели!Така че бъди с момчето, което ти харесва и той те харесва.

gery_to
03-20-2007, 16:46
Ако ти бяха истински приятелки биха го приели с всичките му недостатъци...не им обръщай внимание...според мен са изтъкнали много странна и смешна причина за неодобрението им "не заради сами я него ами защото сте от един клас и бързо ще си омръзнете"...питай ги те откъде са толкова сигурни че това ще стане???Сигурно ги е яд и ти завиждат, незнам.

SaYoNaRa
03-20-2007, 17:39
Choose your destiny!

sexytuu
03-20-2007, 18:51
Abe kefi se na mom4eto i da ne ti puka za teq "friendki".Ako ti bqha istinski fr edva li 6tqha da postupqt taka!!! :!: \:D/

divo_kotence
03-20-2007, 19:00
такива кокошки най мн ги мразя....да не би те да ходят с него...ти си решаваш живота си е твой...а и щом са такива намери си др фр...

Iv4eTy
03-20-2007, 20:30
Аз не бих си оставила приятелките заради момче, защото любовта идва и си отива а приятелите остават( истинските ), но и все пак моите приятели едва ли някога биха ме карали да избирам! Те нямат право да ти се сърдят, защото си щастлива! Поговори с тях, и им обясни че неискаш да губиш, нито тях нито него!

MoHuTo
03-20-2007, 20:39
Абе много ще ме извиняваш ама как можеш да наричаш тея ***** приятелки? Кви приятелки са ти те?Никфи [-X Най-добре си гледай кефа с момчето, пък те да си завиждат на воля :::

MimityYy
03-20-2007, 20:40
shmatki ...ostawi gi teq ... vaob6tee ne ze zanimavai s tqh.te ne sa ti priqtelki samo ti zavijdat 4e si ima6 gadje .. :)

carevi4noto_momi4e
03-20-2007, 20:44
Здравейте!Еми значи харесва едно момче от класа ми и той също ме харесва.Обаче...приятелките ми от класа не го одобряват а иначе всичките ни съученици мн харесват нас двамата като двойка.Ние през междучасията там се гушкаме обаче мойте приятелки като вземат да прая едни физионимии..нз какво ми става.Той ми каза да не им обръщам внимание но те пък спряха и да ми говорят и просто не искам да ги загубя.Но не искам и него да загубя.:(Моля ви кажете ми какво да правя щото вече не издържам;(priqtelkite ti sa super tupi i zavistlivi i sugurno i te go haresvat i zatfa taka

03-20-2007, 20:52
миличка имам гадже от много време приятелките ми също не го харесваха а и ми казваха че бил грозен защото бил с пъпки!Аз отна1алото ми беше зор за тяхното мнение но вече изобщо не защото осъзнах че не са ми никакви приятелки а и са ми завиждали и продулжават да ми завиждат че сме толкова дълго веме заедно впрочем да ми е честито след по малко от 10 минутки ще сме заедно от 1 година и седем месеца :wink: та мисълта ми беше да не ти дреме от тия твоите "приятелки" ще видиш че всъщност не са ти никакви само такива които гледат как да те прецакат!Та това което беше наи хуабавото е че гаджето ми вече няма никакви пъпки почти а приятелкта ми която ми каза че бил цитирам "пъпчиво" сега и се невижда лицето от малки черни пъпки в компинация с големи и червени пупки по цялото лице и шията!така че вади си изводите и моя съвет към теб е да си останеш с момчето защото то ще те дари с много п обич и откровенност и уважение отколкото твоите приятелки защото никоя няма да може да те целуне с език или да те прегърне така като него хаиде късмет мацка!

jus7_a_boy
03-20-2007, 21:06
Да си чувала за завист? Ако не си просто погледни "приятелките" си и ще я видиш. Едно е да си кажат мнението, съвсем друго да не ти говорят, защото си с определено момче, нали в крайна сметка ти ходиш с него а не те, къв им е проблема? Радвай се и бъди щастлива с това момче, колкото до "приятелките" просто ги остави не си заслужават такива хора.

sexi_lady_666
03-21-2007, 16:15
mi az sum se otkazala mn dobrite fr momi4eta imam samo edna fr i tq mi e mn bliska i q poznavam ot stra6no mn vreme!!taka 4e te 6te ti prostqt vse nakoga a i teh kvo gi burka!?!?shva6ta6 li?!?!?!

BAYO
03-21-2007, 16:22
Еми замисли се, ако една или повече от една, от твоите приятелки си го е харесала тайничко. Естествено, че ще искат да те отдалечат от него. Вземете се, пък да видим ко ше стане. Тогава само времето ще покаже кви са ти приятелките, добри или кучки!Тва мисля :idea:

Metal^^^fenka^^^
03-21-2007, 16:33
To4no tova 6tqh da napi6a i az, pomisli malko moje bi nqkoiq ot tqh go e haresala i drugite sa na neina strana i estestveno ,4e 6te postapqt takja, kato ti kazvat 4e ne e za teb ,4e 6te si omraznete i t.n. , spored men kakvoto ti diktuva sarceto tova napravi. Te moje da ti kajat 4e gadjetata sa za malko , no priqtelstvoto zavinagi , no ako sa ti istinski priqtelki i te obi4at kato takiva, te 6te te razberat 4e iska6 da si pove4e vreme s mom4eto koeto obi4a6 i 4e ne moje da im obra6ta6 tolkova vnimanie. Istinskiqt priqtel vinagi 6te te razbere, 6te te podkrepi i 6te napravi tova koeto iska6 :)

madlencheto:)
03-21-2007, 16:54
Ако наистина го харесваш това момче изобщо не се замисляй, остави ги приятелките ти.. може просто да завиждат, а и щом всички от класа много ви харесват като двойка не виждам какъв е проблема? пък и какво му има на това момче,че да не го харесват толкова приятелките ти.. чак и физиономии.Не позволявай на никого да си налага мнението.Прави това,което сама прецениш и най-вече послушай сърцето си, а не разума на "приятелките ти".Пък и нали знаеш, има една мисъл:"Ако падна искам да знам,че сама съм скочила, а не че някой ме е бутнал!" ..така,че дори и да направиш грешка поне да знаеш,че е твоята грешка ,а не на някой друг.
Айде действай!Гууд лък;) O:)

BAYO
03-22-2007, 01:37
Ако наистина го харесваш това момче изобщо не се замисляй, остави ги приятелките ти.. може просто да завиждат, а и щом всички от класа много ви харесват като двойка не виждам какъв е проблема? пък и какво му има на това момче,че да не го харесват толкова приятелките ти.. чак и физиономии.Не позволявай на никого да си налага мнението.Прави това,което сама прецениш и най-вече послушай сърцето си, а не разума на "приятелките ти".Пък и нали знаеш, има една мисъл:"Ако падна искам да знам,че сама съм скочила, а не че някой ме е бутнал!" ..така,че дори и да направиш грешка поне да знаеш,че е твоята грешка ,а не на някой друг.
Айде действай!Гууд лък;) O:)

Ами на 1 мнение сме пак darling :wink:

alkobalko
03-22-2007, 04:00
Замисли се що за приятелки са. Ако наистина бяха такива щяха да те оставят да си щастлива без да те карат да се чувстваш гадно. Ибясни им, че искаш да си с това момче, но не искаш да ги загубиш и тях.

I cum blood
03-22-2007, 06:48
eno 6e kaja...BASI DECKITE ISTORIII 4i kfo ti pukat 6matkite fa6tai pi4a i da hoat da pasat prosty zavijdat :smt012

Undying
03-22-2007, 07:15
Мила,сори че ще ти го кажа,ама тва не са никакви приятелки.Човек,който не се радва на щастието ти,пък ако ще и с най-тъпия човек на света да си,не може да се нарече приятел.
И честно казано незнам защо,ама ми се струва че тука има и нещо повече от "не го харесват".Ако момчето по принцип е готино,не си ли се замисляла че може да завиждат?

krem4et0
03-22-2007, 08:21
1 от моите приятелки също не харесва приятеля ми. И така е вече кажи-речи 3 години. Просто не бил за мен, заслужавала съм повече и прочие. Аз не съм зарязала нито нея, нито него, а просто съм им обяснила, че ги обичам и двамата и не мога и не искам да избирам. да, пука ми за мнението й, но и аз си имам мое и тя го увагава!

TaPaToP`F
03-24-2007, 16:53
Изобщо недей да им обръщаш внимание..щом ти си го харесваш и ти е хубаво с него другите нямат право на глас :)

DiabolicAngel
03-24-2007, 17:01
Те не са ти никакви приятелки ..
радвай се на момчето си и си помисли дали въобще имаш приятелки.
=D>

vikipf
03-25-2007, 12:16
Да е верно... Момичета и приятелство :lol: :lol: :lol: Сама се уверих... ;( И тва е супер тъпо че "приятелките" ти не го одобрява щот е от класа.. Все пак тва е твоя живот нали ? ;) Или може да харесват твойто момче ;) Ае не им обръщай внимание и тва е...
П.П. LOV3 SUX... ;)

shemetaa
03-25-2007, 13:13
Здравейте!Еми значи харесва едно момче от класа ми и той също ме харесва.Обаче...приятелките ми от класа не го одобряват а иначе всичките ни съученици мн харесват нас двамата като двойка.Ние през междучасията там се гушкаме обаче мойте приятелки като вземат да прая едни физионимии..нз какво ми става.Той ми каза да не им обръщам внимание но те пък спряха и да ми говорят и просто не искам да ги загубя.Но не искам и него да загубя.:(Моля ви кажете ми какво да правя щото вече не издържам;(


ami zna4i parvo pomilsi 6to za priqtelki sa tezi koito te postavqt v takova polojenie da izbira6 m/y edno 6tastiei drygo 6tastie...ta nali to4no priqtelite ni trqbva da ni sapatstvat v tova...a i ti drygi priqtelki[ako mogat taka da se narekat] osven tqh nqma6 li?nai-dobre si budi s tvoeto mom4e i da ne ti puka zani6ty i NIKOI!