PDA

View Full Version : Искам си го обратно!



03-20-2007, 15:46
Остави ме ..каза че не ме понася каква съм станала! :cry: Как можа,аз бях най-лудо влюбена в него!Казва че с другата сега е щастлив,въпреки че не я обича!А мен - ту се държи мило,казва че му липсвам,ту не иска да чуе за мен!Как да си го върна :cry: :cry:
Не казвайте че няма начин!!!!!!
На 19 съм от София :cry:

CrazyWitch
03-20-2007, 15:50
Ти си знаеш най-добре. Не знам ние с какъв съвет бихме ти помогнали.
Нищо не е обяснено както трябва. Много си си збила историята. Сама прицини постъпките ти до колко нервиращи са били.

FiRe_LaDy
03-20-2007, 15:55
Razkaji malko po podrobno inache ot tova koeto si napisala moga da ti kaja edinstveno,che trqbva da pogovorish s nego seriozno.

kobrichka
03-20-2007, 15:58
Ми честно казано не си разказала мн точно ситуацията си,но до колкото разбирам момчето те е оставило заради друго момиче,а в този случаи няма как да си го върнеш,имам предвид веднъж щом е изчезнала тръпката,няма смисъл.Дори да си го върнеш чуствата ви няма да са същите поне от негова страна това ти го казвам от опит.Желая ти успех и дано се оправят нещата между вас

03-20-2007, 15:59
Не мога да пиша,той 1ви ми показа форума ,влизаше редовно преди няколко месеца..може пак да влезе.. :cry:!Беше ми най-близкото момченце,познаваме се от 4 години,последните 2 близки,само че аз го отхвърлих преди време и сега той ми го връща! :cry: Последния месец не съм спряла да плача,а като ги виждам с онази още по кофти ми става,когато ме подминава и т.н.А няколко пъти е казвал че има чувства към мен.Искам си го обратно.С каквито и да е било средства!Той бе моето малко меченце! :cry: :cry: :cry:

cherinka
03-20-2007, 16:00
И аз си го искам обратно хаха. Ми виж другата с какво те превъзхожда, виж той какво харсва в нея, виж какво не харесва в теб, и ако е възможно - поправи се и му покажи, че си заслужава да е с теб повече, отколкото с онази другата.
Или ако не те оценява такава каквато си, .... пътя и торбата, да се надяваме, че с времето ще съжалява, че те е изгубил..

Ice_Queen
03-20-2007, 16:00
Ми честно казано не си разказала мн точно ситуацията си,но до колкото разбирам момчето те е оставило заради друго момиче,а в този случаи няма как да си го върнеш,имам предвид веднъж щом е изчезнала тръпката,няма смисъл.Дори да си го върнеш чуствата ви няма да са същите поне от негова страна това ти го казвам от опит.Желая ти успех и дано се оправят нещата между вас

Съгласна съм,съжалявам миличка :?

03-20-2007, 16:23
Много гадно ...аз също още харесвам бившето незнам какво да ти кажа ЗАБРАВИ ГО боли те гадно е ,но живота е суров...Ще срешнеш друг.Успех.

koalka
03-20-2007, 16:27
Няма начин да си го върнеш, ако той няма чувства.Иначе поговори с него, изяснете се, попитай го какво наистина иска.Защо не те харесва такава, каквато си и каква си станала?Питай го тези неща и все пак трябва да намериш отговор.Ако го обичаш и наистина преди си била по-добре, върни се към старото си аз.

03-20-2007, 16:31
Той ми е казвал! :cry: И аз напоследък само се унижавам,падам едвали не на колене,правя вс и говоря вс за да не го нараня. :cry: Той нали казва че може би има нещо към мен.Да говоря -опитвала съм милиобилиони пъти - без резултатно е всичко! :cry: :cry: :cry: По какъв начин мога да си върна момчето!Моля ви помислете си ,не може да няма начин! :cry: :cry:
И не ми казвайте да се откажа ! Няма! :cry:

gery_to
03-20-2007, 16:40
няма да ти казваме да се откажеш, щом неискаш бори се до последно за него, но щом си опитвала милиони пъти както казваш и всичко е било безрезултатно с времето ти сама ще се откажеш от него.да ако го обичаш в началото ще ти е доста трудно без него или пък да го забравиш, но не е и невъзможно.Не ни каза защо е с другата, откога е с нея и с какво си го ядосала

kobrichka
03-20-2007, 16:55
Той ми е казвал! :cry: И аз напоследък само се унижавам,падам едвали не на колене,правя вс и говоря вс за да не го нараня. :cry: Той нали казва че може би има нещо към мен.Да говоря -опитвала съм милиобилиони пъти - без резултатно е всичко! :cry: :cry: :cry: По какъв начин мога да си върна момчето!Моля ви помислете си ,не може да няма начин! :cry: :cry:
И не ми казвайте да се откажа ! Няма! :cry:


Сама го каза унижаваш се,затова трябва да се откажеш,но ти решаваш