PDA

View Full Version : Изпуснах си шанса.. :( ех, живот..



03-20-2007, 16:28
Здравейте. Аз съм момиче, на 16г.
Една приятелка ме запозна с едно момче (на възраст колкото мен) и още при запознанството ни, той много ме е харесал. Разменихме си телефоните, той ми се обади, покани ме да излезем, аз приех. Та така и така като се видяхме двамата, той ми сподели, че в момента иска сериозна приятелка и постоянно ми намекваше, че иска нещо повече от мен. Обаче аз му казах, че си имам приятел и един вид го преебах. А момчето личеше, че е хлътнал здраво по мен - жестове, държанието му към мен и тн.. абе страхотен беше. След това с него продължихме да си излизаме, с общи познати/приятели и т.н. И кво стана, взех, че скъсах с моя приятел, защото по-голям глупак и грубиянин от него няма!!! Но моята приятелка ми каза, че от близо седмица, въпросното момче, което ме харесва(ше), си е намерил приятелка. Приех го. Обаче днес с него бяхме на кафе и кво ми стана, замислих се относно него и ми стана супер кофти, че съм пропуснала възможността да съм с него, заради онзи глупак.. ! :smt010 Сега ми е някак си неудобно да започна да го зарибявам.. да флиртуваме а-у, защото все пак е зает, а и приятелката му е страшно готина мацка (и на външност и на характер) и възможността, да я зареже заради мен, е много малка.
Според вас какво бих могла да направя в този случай.. да се отдръпна ли? Или просто да поддържам приятелски отношения с него? Но много ми се ще да ми обърне внимание.. :(
оф, понякога се ядосвам, когато животът ми предлага толкова много възможности, а аз ги пропилявам за няма нищо, или ги пропускам.. не говоря само за гаджета, а и за в другите сфери от живота..
Кво да правя сега.. иначе момчето си ме привличаше още докато ходих с онзи простак, но не направих нищо, щото ся не върви аз да ходя с един, а да се зарибявам с друг....... :smt010

MiRaCuLiXbb
03-20-2007, 16:31
Останете приятели ако ви е добре заедно, пък каквото стане по-нататък.

koalka
03-20-2007, 16:34
Не трябва да съжаляваш за нищо, няма смисъл.Останете си приятели и се опитай да го възприемаш като такъв, а не да мисилш постоянно за него.Замисли се-може да имат хубава връзка!

gery_to
03-20-2007, 16:54
Всичко е късмет нали знаеш.Поддържай приятелски отношения с него...пък кой знае може и с времето да стане нещо.Успех!!!

Valar
03-20-2007, 17:04
Е не се отчайваи чак толкоз аз ако тръгна да се тръшкам за два такива случая на скоро трябва да си кръцна вените! :-D
Останете си познати пък след време знае ли човек....

FiRe_LaDy
03-20-2007, 17:14
Ami bqh v syshtata situaciq kato tebe predi godina.Hodeh s edno momche,a drugo mi pradlagashe vsichko,mnogo me haresvashe,abe super si beshe,a az s onq.I si propilqh shans.E posle bqh s drugiq,ama samo nqkolko dena.Prosto s nego mi zamina cqla godina.I moga da ti kaja,che ne si struva da se mychish da bydesh s nego mnogo dylgo.Opitai vednyj,ako ne stani ne go tyrsi.Ako e pisano da si s nego ... toi shte te potyrsi sam.

SaYoNaRa
03-20-2007, 17:36
Останете приятели ако ви е добре заедно, пък каквото стане по-нататък.

Просто и ясно

cherinka
03-20-2007, 17:36
Ami bqh v syshtata situaciq kato tebe predi godina.Hodeh s edno momche,a drugo mi pradlagashe vsichko,mnogo me haresvashe,abe super si beshe,a az s onq.I si propilqh shans.E posle bqh s drugiq,ama samo nqkolko dena.Prosto s nego mi zamina cqla godina.I moga da ti kaja,che ne si struva da se mychish da bydesh s nego mnogo dylgo.Opitai vednyj,ako ne stani ne go tyrsi.Ako e pisano da si s nego ... toi shte te potyrsi sam.

Ъ-ъ-ъ...
Нищо не разбрах от този пост :shock:

Anf3tamin4o
03-20-2007, 17:42
Както казаха по горе Най-добре приятели :)

nasty_f
03-20-2007, 18:29
По-добре останете само приятели и не се опитвай да го зарибяваш.Намери друго момче.И аз съм се ядосвала,защото и аз съм изпускала много хубави възможности,но чакам да дойдат нови.Аре успех :wink:

divo_kotence
03-20-2007, 18:39
пф аз съм напълно протиф да отнема някой чуждо гадже :smt013 :evil: ...така че го забрави най мн фр и нищо повече

alkobalko
03-20-2007, 18:47
Остането просто приятели!

BebeTooOoo
03-20-2007, 18:48
Ми по добре си останете приятели...опитай се да не мислиш за него...ами просто да го възприемаш като приятел а не като нещо повече...и свикни с тая мисъл....а и момчето може да е щастливо със сегашната си приятелка....

Iv4eTy
03-20-2007, 20:23
Останете си приятели пък знаеш ли някой ден какво може да се случи :)

SaYoNaRa
03-20-2007, 21:10
Остането просто приятели!

Това е по просто и ясно

MoHuTo
03-20-2007, 21:15
Останете си приятели, пък за в бъдеще не се знае - всичко може да се случи :wink:

bqsna_teenagerka
03-20-2007, 21:16
#-o оххх ами вярно много кофти скъпа...но ти си си виновна мом4ето е те е харесвало много но ти явно не си оцелила момента кога да го хванеш...за по нататък не знам...едвали ще зареже наистина приятелката си така 4е по добре да си истанете приятели ;)

vvs_go
03-21-2007, 05:13
бе айде бе на няква куpва ли 6те се дава6 отивай и го сваляй а пък на куpвата дай моя номер ако е хубавка

Undying
03-21-2007, 08:15
Аз ти предлагам да се бориш.Не виждам какво ще загубиш ако опиташ,а колкото до другото му гадже,с което явно са едва в началото и едва ли има нещо сериозно между тях-на война и в любовта всичко е позволено. :twisted:
Успех!