PDA

View Full Version : Надута тъпа курва майка й да еба



виктор_удобното
03-20-2007, 16:33
ейй има една в класа ми ама побърква мее няква супер ама супер надута разбираш ли не приказва с момчетата не я знам на ква ми се прави ама нещо мноо важна му раздава ахх дразни ме да ми се прай на най-голямата шефка ии на луда е прайм ама тя пак с нейното тъпо самоочувствие дееба някой да я свали от облаците тряа ама ний уж са пробваме да видим докъде ше стигнем..пфффф не ви ли дразнят някви такива надувки,за кфи са имат е кифли дявол да го земе!!!

tequila
03-20-2007, 16:34
те тия надувки според мен момчетата сами ги създавате ... щото ако не сте вие няма кой да им вдига самочувствието :wink:

MiRaCuLiXbb
03-20-2007, 16:35
И с кво толкова те дразни. Плесни и два шамара.

ТраЛаЛа`f
03-20-2007, 16:40
те тия надувки според мен момчетата сами ги създавате ... щото ако не сте вие няма кой да им вдига самочувствието :wink:
подкрепям...до някъде

sexa_na_kompleksa
03-20-2007, 16:46
Еми дразнят ни,ама сеа кво да напрайме?Ако требваше да биеме всеки,който ни дразнеше,нали се сещаш,че немаше да има живи :)

П.С:Не е нужно да си толко вулгарен.Се пак тука влизат и малки деца ;)

bezhaberna_balha_f
03-20-2007, 16:47
И с кво толкова те дразни. Плесни и два шамара.
Mom4e da bie momi4e? [-( Trqq e nai-golemiq kreten! Ina4e po temata kakvo puk te drazni tolkova,ti opoznal li si q? Moje na takava da izglejda,ama ina4e da e mn svqstna. Are ne se prevzemai i ti,4e kat po4nete... :|

MiRaCuLiXbb
03-20-2007, 17:04
И с кво толкова те дразни. Плесни и два шамара.
Mom4e da bie momi4e? [-( Trqq e nai-golemiq kreten! Ina4e po temata kakvo puk te drazni tolkova,ti opoznal li si q? Moje na takava da izglejda,ama ina4e da e mn svqstna. Are ne se prevzemai i ti,4e kat po4nete... :|
Хаха, стари схващания. Два шамара - универсално средство срещу дразнители/ки. :) Кво ще се занимаваш да не й обръщаш внимание или да я затапваш.

bezhaberna_balha_f
03-20-2007, 17:22
ti si zle (za gorniq govorq!) 6amar na momi4e pfff abe 4ovek ne se drazni!

monika_pop
03-20-2007, 18:09
Tebe Te e Qd,cHe Ne MojeSh da Q imaSh,mEn da PiTasH :)

sexytuuu
03-20-2007, 19:07
abe pi4 az sum momi4e ama i men mn me draznqt takiva i v moq klas ima takiva ama ne edna,a celi tri taka 4e misli mu...... O:) :wink:

linkin_park_fenka
03-20-2007, 19:18
И с кво толкова те дразни. Плесни и два шамара.
Mom4e da bie momi4e? [-( Trqq e nai-golemiq kreten! Ina4e po temata kakvo puk te drazni tolkova,ti opoznal li si q? Moje na takava da izglejda,ama ina4e da e mn svqstna. Are ne se prevzemai i ti,4e kat po4nete... :|
Хаха, стари схващания. Два шамара - универсално средство срещу дразнители/ки. :) Кво ще се занимаваш да не й обръщаш внимание или да я затапваш.А според теб сигурно е нормална и следната случка...Оня ден се движа из Пловдив и трябваше да си хвана едно рейсче до центъра...Влизам си аз в рейса и съм облечена със фанелка на Ботев пловдив и суичър отгоре закопчан и от целия надпис Ботев Пловдив се вижда само "Т".Минавам си аз да седна на последните седалки(не обичам да седя отпред).И някакъв два пъти колкото мене и на височина и на широчина,без дори да съм го докоснала ми вика "Кво ма буташ ма оцво,ще стана да ти шибна един".Подобно изказване каза и на бременна жена,която на един завой щеше да падне и след като той се беше прострял на две седалки си беше опънал ръцете тя неволно докосна ръката му за да се хване за нещо.Не ми е ясно как голям мъж(беше поне на 20-25) може да говори така на малко момиче(на 13 съм) и на бременна жена.Ако това ви е представата за културен мъж,просто не знам какво става със света...

vivian
03-20-2007, 19:34
emi ne samo jeni ima naduvki.majete sa6to sa super naduvki nqkoi.
kogato sa krasivi obra6tat im vnimanie.te se 4uvstvat centar na vnimanie i po4vat da se mislqt za golqma rabota.mn sa drazne6ti fakt e!

IdiOtKa
03-20-2007, 19:50
те тия надувки според мен момчетата сами ги създавате ... щото ако не сте вие няма кой да им вдига самочувствието :wink:
споделям мнението ти ... !

MiRaCuLiXbb
03-20-2007, 20:09
И с кво толкова те дразни. Плесни и два шамара.
Mom4e da bie momi4e? [-( Trqq e nai-golemiq kreten! Ina4e po temata kakvo puk te drazni tolkova,ti opoznal li si q? Moje na takava da izglejda,ama ina4e da e mn svqstna. Are ne se prevzemai i ti,4e kat po4nete... :|
Хаха, стари схващания. Два шамара - универсално средство срещу дразнители/ки. :) Кво ще се занимаваш да не й обръщаш внимание или да я затапваш.А според теб сигурно е нормална и следната случка...Оня ден се движа из Пловдив и трябваше да си хвана едно рейсче до центъра...Влизам си аз в рейса и съм облечена със фанелка на Ботев пловдив и суичър отгоре закопчан и от целия надпис Ботев Пловдив се вижда само "Т".Минавам си аз да седна на последните седалки(не обичам да седя отпред).И някакъв два пъти колкото мене и на височина и на широчина,без дори да съм го докоснала ми вика "Кво ма буташ ма оцво,ще стана да ти шибна един".Подобно изказване каза и на бременна жена,която на един завой щеше да падне и след като той се беше прострял на две седалки си беше опънал ръцете тя неволно докосна ръката му за да се хване за нещо.Не ми е ясно как голям мъж(беше поне на 20-25) може да говори така на малко момиче(на 13 съм) и на бременна жена.Ако това ви е представата за културен мъж,просто не знам какво става със света...
Защо цитираш мен...аз за курвета говорех.

m1r0
03-20-2007, 22:35
не са занимаай кат тъ дразни ма туй да й налиташ е тъпа идея просто остай си я някой ден и тя ще се влюби..коравосърдечна,ама кой-знае каква тигрица е :::

madlena15
03-21-2007, 21:31
и мене мноо хора ме дразнят ама няма начин тряя ги търпиме ........ например имам една циганка от класа ми и вика че била кубинка :lol: като и гледам косата и направо ми идва да се изповръщам някои ден ше я хвана за косата и ше избърша пода :D а устата и е 2 декара :D

koalka
03-22-2007, 10:13
За какво въобще ти прави впечетление?Точно, че й обръщате внимание тя започва да се смята за такава.Като спрете да й говорите и да й се дразните, ще видиш как няма да те дразни.

umrqlabubole4ka
03-22-2007, 11:25
За какво въобще ти прави впечетление?Точно, че й обръщате внимание тя започва да се смята за такава.Като спрете да й говорите и да й се дразните, ще видиш как няма да те дразни.

и аз тей си мисля.В класа ни има еднааааа оф да не ви говоря майкооооооооооооооооооооо оооооооооооооооооооооо нищо не може да я оправи гррррр не я понасям ама гледам да не и обращем внимание :smt013 :smt011 :smt093

KaL1StRa^^
03-22-2007, 11:40
Az ne bih i obru6tal vnimanie 6tqh da se sdarjam ama ako preikali 6tqh da se razvikam :-k

KaL1StRa^^
03-22-2007, 11:41
no za 6amari i ten podobni proqvi nqma smisal :)

03-22-2007, 14:02
ейй има една в класа ми ама побърква мее няква супер ама супер надута разбираш ли не приказва с момчетата не я знам на ква ми се прави ама нещо мноо важна му раздава ахх дразни ме да ми се прай на най-голямата шефка ии на луда е прайм ама тя пак с нейното тъпо самоочувствие дееба някой да я свали от облаците тряа ама ний уж са пробваме да видим докъде ше стигнем..пфффф не ви ли дразнят някви такива надувки,за кфи са имат е кифли дявол да го земе!!!
Sorry,ama az lichno mislia,che si vluben!!! :smt007 :smt007 :smt007 :) Razbira se,moje i da ne e taka... :?

malko mace
03-22-2007, 14:03
ейй има една в класа ми ама побърква мее няква супер ама супер надута разбираш ли не приказва с момчетата не я знам на ква ми се прави ама нещо мноо важна му раздава ахх дразни ме да ми се прай на най-голямата шефка ии на луда е прайм ама тя пак с нейното тъпо самоочувствие дееба някой да я свали от облаците тряа ама ний уж са пробваме да видим докъде ше стигнем..пфффф не ви ли дразнят някви такива надувки,за кфи са имат е кифли дявол да го земе!!!
Sorry,ama az lichno mislia,che si vluben!!! :smt007 :smt007 :smt007 :) Razbira se,moje i da ne e taka... :?
Tova poslednoto biah az! :)

Cheesy
03-22-2007, 15:15
...сори,ама кви са тея дет се надуват?!?Смисъл как можеш да кажеш че няква пикла 7-8 клас се надува?не че аз не съм толко голяма де...ама смисъл може да се надува Мадона,Шер и др. тем подобни.Тва че тая е няква дет си е купила малко по-скъпи блузка и панталон,изрусила се от 4ти клас ии сички покрай нея й викат че е велика,а няма нищо в главата не я прай с нищо повече от останалите...Така че моя съвет е да не се занимаваш с нея-само й доставяш удоволствие като й се неервиш...
а и не мисля че тря почваш с шамари-ако те е обидила нещо-да..но иначе ако сички почнат да се бият щото другия ги дразни,то докъде ще стигне света ве..

03-22-2007, 18:55
И с кво толкова те дразни. Плесни и два шамара.
Mom4e da bie momi4e? [-( Trqq e nai-golemiq kreten! Ina4e po temata kakvo puk te drazni tolkova,ti opoznal li si q? Moje na takava da izglejda,ama ina4e da e mn svqstna. Are ne se prevzemai i ti,4e kat po4nete... :|
Оф, еманципацията не носи само привилегии.

Iv4eTy
03-22-2007, 19:08
Ми мене дразнят такива надути няма значение момиче или момче е! Ами вие пък не и обръщайте внимание. Но има и друг вариант който по-горе споменаха да я харесваш а тя да не ти обръща внимание! Много често ако едно момиче не ви обърне внимание започвате да ис измисляте каква била и т.н. надявам се да не е така, защото тва е супер дразнещо!

03-22-2007, 19:09
Мисли така: "Те са нищо, следователно - пълен игнор. Няма поздрави за тях не ги забелязвай, не ги поглеждай нито в очите, нито другаде." Затапвай ги с това: "Ти така мислиш!", "Това е само твое мнение", "Не ти искам мнението, ясно ли ти е?!?", "Ей, дришльо!", "Ти си нищо, нищожество и не съществуваш".

nencuHka
03-22-2007, 19:52
те тия надувки според мен момчетата сами ги създавате ... щото ако не сте вие няма кой да им вдига самочувствието :wink:
споделям мнението ти ... !

Me2

SaYoNaRa
03-22-2007, 20:05
И с кво толкова те дразни. Плесни и два шамара.

=D>