PDA

View Full Version : сливка-миризливка



явчо
03-20-2007, 17:51
Mom4eta kak e burkali li ste v ga6tite na nqkoe momi4e da q raz4e6ete ili puk ste puskali ezici i kak se 4uvstvate namirisva li vi rukata sled tva ili puk vi e gnus da puskate ezici.6toto bezsporen fakt e 4e si4ki putki miri6at i po taq pri4ina mom4etata ne im dostavq nikakvo udovolstvie da puskat ezici dokato ot edna 4ista pi6ka kupana nqma ni6to po qko i zatva ima mn momi4eta su6tinski kavaljiiki.dori dnes edna priqtelka govorehme zatva i samata tq prizna 4e i da sa mii i kvoto i da praqt momi4etata si miri6at na p***a i tva e.i kolkoto priqteli imam i ot li4en opit traino sa osmurdqvat rucete im na pute6ko i tva si e ta po taq pri4ina mom4etata otbqgvat da burkat iz ne4iq sliva a predpo4itat momi4etata da im nalapat pi6kite daje na moita priqtelka mn i haresva i mi kaza 4e li4no neq bi bilo q gnus ako e na moe mqsto da q lija 4e zatva vikam da vidq kvo mislite vie pi4ove v vruzka s teq mirizlivi slivi 6toto mita ne mita slivata si smurdi i ostava traen spomen mirizliv po rucete na mom4etata.

Fanatichka
03-20-2007, 17:59
Мноо тъпо разсъждаваш бе!Мога да ти кажа, че много момчета се възбуждат докато лижат приятелките си!Повече от ясно е че не си особенно влюбен в приятелката си щом говориш така.Плюс това не може само на тебе да ти е кеф.Не мислиш ли, че трябва да дадеш малко от себе си, за да се почувства и момичето добре.Баси тъпака!

malka_sladuranka
03-20-2007, 18:00
Ами лапай нечий член, като твърдиш, че те влече повече. :-k

teardrop
03-20-2007, 18:06
Тъпа работа. Както "сливките" миришат, така и членът мирише, ако не са мити. Много ясно, че като се измиеш няма да мирише. А и вземи да бръкнеш в панталона на някое момче или му налапай члена и тогава кажи, че момчетата не миришели.

03-20-2007, 18:23
Не е така Днешните момичета използват гелове за тая работа :)

Luciferian
03-20-2007, 18:23
Mom4eta kak e burkali li ste v ga6tite na nqkoe momi4e da q raz4e6ete ili puk ste puskali ezici i kak se 4uvstvate namirisva li vi rukata sled tva ili puk vi e gnus da puskate ezici.6toto bezsporen fakt e 4e si4ki putki miri6at i po taq pri4ina mom4etata ne im dostavq nikakvo udovolstvie da puskat ezici dokato ot edna 4ista pi6ka kupana nqma ni6to po qko i zatva ima mn momi4eta su6tinski kavaljiiki.dori dnes edna priqtelka govorehme zatva i samata tq prizna 4e i da sa mii i kvoto i da praqt momi4etata si miri6at na p***a i tva e.i kolkoto priqteli imam i ot li4en opit traino sa osmurdqvat rucete im na pute6ko i tva si e ta po taq pri4ina mom4etata otbqgvat da burkat iz ne4iq sliva a predpo4itat momi4etata da im nalapat pi6kite daje na moita priqtelka mn i haresva i mi kaza 4e li4no neq bi bilo q gnus ako e na moe mqsto da q lija 4e zatva vikam da vidq kvo mislite vie pi4ove v vruzka s teq mirizlivi slivi 6toto mita ne mita slivata si smurdi i ostava traen spomen mirizliv po rucete na mom4etata.

Рядко си позволявам да говоря така, но не мога да се сдържа...

Що не ходиш да се застреляш бе , тъп селяндур! Очевидно е, че нищо, ама НИЩО не ти е ясно, защо само осираш форума с глупавите си писания? Бахти тъпото парче си, пич, честно! Всяка путка миришела... може, ако си бъркал в гащите на аборигенките от гетото, дето се къпят всяка година. Да, ама ме съмнява, че и такава би ти пуснала.
А като гледам как си издигаш пишока в култ, вече си ми е ясно що за птица си - поредният незадоволен комплексар, само че с малко повече фантазия. Хайде, свивай, и не пиши повече, само се излагаш.

JoeBanana
03-20-2007, 18:27
хахахахха тва ми хареса :mrgreen:

NiksaN4o
03-20-2007, 18:39
ТАЯ ТЕМА Я ИМАШЕ И ПРЕДИ ОКОЛО МЕСЕЦ С АБСОЛЮТНО СЪЩИЯ ТЕКС! абе нямате ли си друга работа освен да пускате едни и същи теми по 12512561236326 пъти ?!?!?!? :smt013

zyzy
03-20-2007, 18:46
Hahaha sa6tata tema ot predi 2 godini :) Nqkoi mnoo qko se e izta6akal da q pusne nanovo :lol: Ave oligofreni q malko po-krotko go razdavaite :wink:

Schnitzer
03-20-2007, 18:55
Няма нищо вярно :-D първо си е супер кеф да я лижа второ,малко е солено,но в тва няма нищо ненормално защото попринцип телесните течности са си солени :-D и 3то ако са мити не миришат :-D :-D

03-20-2007, 18:57
сичко правя

Luciferian
03-20-2007, 19:03
сичко правя
Каква ти е тарифата? :-D :-D :-D

Майтап бе Уили.

Отивам да спя, че съм уморен, вие пишете, утре искам да гледам сеири като вляза да чета в темата. :-D

vivian
03-20-2007, 19:06
Mom4eta kak e burkali li ste v ga6tite na nqkoe momi4e da q raz4e6ete ili puk ste puskali ezici i kak se 4uvstvate namirisva li vi rukata sled tva ili puk vi e gnus da puskate ezici.6toto bezsporen fakt e 4e si4ki putki miri6at i po taq pri4ina mom4etata ne im dostavq nikakvo udovolstvie da puskat ezici dokato ot edna 4ista pi6ka kupana nqma ni6to po qko i zatva ima mn momi4eta su6tinski kavaljiiki.dori dnes edna priqtelka govorehme zatva i samata tq prizna 4e i da sa mii i kvoto i da praqt momi4etata si miri6at na p***a i tva e.i kolkoto priqteli imam i ot li4en opit traino sa osmurdqvat rucete im na pute6ko i tva si e ta po taq pri4ina mom4etata otbqgvat da burkat iz ne4iq sliva a predpo4itat momi4etata da im nalapat pi6kite daje na moita priqtelka mn i haresva i mi kaza 4e li4no neq bi bilo q gnus ako e na moe mqsto da q lija 4e zatva vikam da vidq kvo mislite vie pi4ove v vruzka s teq mirizlivi slivi 6toto mita ne mita slivata si smurdi i ostava traen spomen mirizliv po rucete na mom4etata.

Рядко си позволявам да говоря така, но не мога да се сдържа...

Що не ходиш да се застреляш бе , тъп селяндур! Очевидно е, че нищо, ама НИЩО не ти е ясно, защо само осираш форума с глупавите си писания? Бахти тъпото парче си, пич, честно! Всяка п*тка миришела... може, ако си бъркал в гащите на аборигенките от гетото, дето се къпят всяка година. Да, ама ме съмнява, че и такава би ти пуснала.
А като гледам как си издигаш пишока в култ, вече си ми е ясно що за птица си - поредният незадоволен комплексар, само че с малко повече фантазия. Хайде, свивай, и не пиши повече, само се излагаш.




xaxaxaxaxaxxaxa.mn dobre kazano.
mom4e ti ne si nared.kakto ti dadoha savet i po-nagore lapai pi6ki togava.basi sme6nika...

Schnitzer
03-20-2007, 19:10
Тва майче е ония пич дето беше пуснал и темата че го било гнус само като видел п**ка :lol: :lol:

Kianna
03-20-2007, 19:19
Следващия път преди да си помислиш дори да пускаш такава тема вземи се изкъпи,та дай Боже и приятелката ти да се поизкъпе.След това иди и се блъсни в някоя стена-КОЛКОТО МОЖЕШ по-силно.Това е начина да се оправиш,друг вариант няма..

Мозъка ти мирише на тебе..

ABSOLUTme
03-20-2007, 19:26
ти кво,риба не обичаш ли да ядеш :-D
ако мислиш,че патока ти мирише на MEXX Waterlove много се лъжеш,момче :roll:
всичко е въпрос на лична хигиена.ние не сме виновни,че приятелката ти се къпе веднъж на 3 дни..и 'миризмата' не е по-гадна от тази на спарени ташаци :lol:

Miteto_bs
03-20-2007, 19:36
Тоа автора е толкова комплексиран, че немам думи.. Ми стани гей бе.. момко

GrIGAtЪ
03-20-2007, 19:56
:oops: oh boje samo kato se setq za klitora na moita priqtelka mi poti4at ligi :oops: :wink: prosto e perfektna i ima nqkakva sladnikava merizma :oops: :oops: a dokolkoto za onq PRA4 v metro se prodavat sapin4eta s koito bez da gi mokri6 si natarkva6 mravkata i hop mIRI6I6 na Covek :mrgreen: 8)

assd
03-20-2007, 20:13
хаха как му се връзвате на човека...
слагай си щипка на носа и действай :lol:

mnogomili4kata-sf
03-20-2007, 20:35
Тъкмо си викам "Абе тая тема съм я чела сигурно преди 2 години" :lol: :lol: :lol:

KaL1StRa^^
03-20-2007, 20:35
Kianna
Мега фен



Регистриран на: 27 Яну 2006
Мнения: 548
Местожителство: Добрич
Пуснато на: Вто Мар 20, 2007 9:19 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Следващия път преди да си помислиш дори да пускаш такава тема вземи се изкъпи,та дай Боже и приятелката ти да се поизкъпе.След това иди и се блъсни в някоя стена-КОЛКОТО МОЖЕШ по-силно.Това е начина да се оправиш,друг вариант няма..

Мозъка ти мирише на тебе..
_________________
По статистика, жените искат мил и нежен любовник, но за съжаление милите и нежни мъже, вече си имат любовник.


pi4 az sam na sa6toto mnenie ama moje taq mirizma da e samo ot nego prosto tolkova e smradliv 4e mu e gnusna sobstvenata mirizma :-D :-D 8) 8)

koalka
03-21-2007, 07:35
Напротив, доставя им. :wink: Останал си с грешни впечетления.Ако момичето поддържа редовна хигиена, няма проблем, а и плюс това половите органи си имат специфични миризми.

DevilWish
03-21-2007, 09:30
Абе ти имаш ли връзка с главния мозък? :-s Едва ли =; :-# Жалко за теб...и за другите с твоя "акъл" :-k

Victorya
03-21-2007, 12:20
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
УууууужасТ! Поредния комплексар! Ще падна под стола :smt005 :smt005 :smt005 Слушай ся моя съвет. Значи...отиваш на един строеж и питаш там кои са им най-големите тухли. Дават ти хората една щото са добри и ще ти влязат в положението и ти хващаш тази прекрасна голяма тухла, която не мирише не се притеснявай, хвърляш я кооооооооолкото можеш по-нагоре и после чакаш да те дранне по миризливата глава! :smt013

coolwarrior
03-21-2007, 12:43
sa osmurdqvat rucete im na pute6ko


ХахаХАхаХахАхАх :smt011 :-D


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kianna
03-21-2007, 12:47
Kianna
Мега фен



Регистриран на: 27 Яну 2006
Мнения: 548
Местожителство: Добрич
Пуснато на: Вто Мар 20, 2007 9:19 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Следващия път преди да си помислиш дори да пускаш такава тема вземи се изкъпи,та дай Боже и приятелката ти да се поизкъпе.След това иди и се блъсни в някоя стена-КОЛКОТО МОЖЕШ по-силно.Това е начина да се оправиш,друг вариант няма..

Мозъка ти мирише на тебе..
_________________
По статистика, жените искат мил и нежен любовник, но за съжаление милите и нежни мъже, вече си имат любовник.


pi4 az sam na sa6toto mnenie ama moje taq mirizma da e samo ot nego prosto tolkova e smradliv 4e mu e gnusna sobstvenata mirizma :-D :-D 8) 8)


Не съм пич,ама ... (:

miss_kiss181
03-21-2007, 14:02
abe vuprosa be6e kum mom4etata az sum momi4e no vse pak kvi sa tiq gluposti be ti si golqm idiot kogato edno momi4e se podurja i izpolzva gelove,kremove i t.n. nqma kak da miri6e taka e i pri mom4etata gadjeto mi naprimer ne spodelq tvoito povurhnostno za men mnenie daje kato si legnem ve4er mn 4esto kazva ne6ta ot sorta...lele miri6e6 stahotno (a tova e ot du6 gela koito izpolzvam) napravo poludqvam kato znam 4e i dolu miri6e po su6tiq na4in ...
TAKA 4E AIDE NE MI GOVORI 4E MITA NE MITA P*****A MIRI6ELA

Valar
03-21-2007, 14:08
Запознаи я подробнно с личната хигиена!
И е глупаво да твърдиш,че всички са такива.

Buttk0
03-21-2007, 14:44
Mom4eta kak e burkali li ste v ga6tite na nqkoe momi4e da q raz4e6ete ili puk ste puskali ezici i kak se 4uvstvate namirisva li vi rukata sled tva ili puk vi e gnus da puskate ezici.6toto bezsporen fakt e 4e si4ki putki miri6at i po taq pri4ina mom4etata ne im dostavq nikakvo udovolstvie da puskat ezici dokato ot edna 4ista pi6ka kupana nqma ni6to po qko i zatva ima mn momi4eta su6tinski kavaljiiki.dori dnes edna priqtelka govorehme zatva i samata tq prizna 4e i da sa mii i kvoto i da praqt momi4etata si miri6at na p***a i tva e.i kolkoto priqteli imam i ot li4en opit traino sa osmurdqvat rucete im na pute6ko i tva si e ta po taq pri4ina mom4etata otbqgvat da burkat iz ne4iq sliva a predpo4itat momi4etata da im nalapat pi6kite daje na moita priqtelka mn i haresva i mi kaza 4e li4no neq bi bilo q gnus ako e na moe mqsto da q lija 4e zatva vikam da vidq kvo mislite vie pi4ove v vruzka s teq mirizlivi slivi 6toto mita ne mita slivata si smurdi i ostava traen spomen mirizliv po rucete na mom4etata.

Време е да спреш да си дружиш с компанииката от циганския катун ;)

03-21-2007, 14:53
dokato ot edna 4ista pi6ka kupana nqma ni6to po qko

Ами защо не лапаш пишки тогава? Като е толкова готино?

lo6i4kata
03-21-2007, 15:03
Това горе съм аз :roll:

ThePainIsReaL
03-21-2007, 15:14
Хахах .. ти ме разби бе малечко. Ако не знаеш, както женското, така и мъжкото си мирише, ако не се мие. Я си бръкни в гащите точно сега и си помириши ръката .. Освен да не мирише.
И П.П. Не знам аз лично момче, което да прави френска на момиче и да не се възбужда от това. Пък и аман от егоисти. Не може само на вас да ви се доставя удоволствие.

hot
03-21-2007, 18:37
Пич плс иди се прегледаи тва че приятелката ти е нехигиенична не значи че сички са така...явно само вие имате такива проблеми и не мирише..за пореден пат се показа БГ простотията.Затва лапаи пишки като ти харесвва повече..

The^SweeTesT^Thing
03-21-2007, 20:02
ei lape ti lud li si kaf si? Ako ne se p oddyrja li4na higiena 6e miri6e a tva ne e verno 4e vsi4ki miri6at.Za dobra li4na higiena ti e nujno samo edno sapun4e i topla voda!A i ako naistina darji6 na priqtelkata si 6te i dostavi6 udovolstvie bez da te e gnus.Kak moje da te e gnus ot 4oveka s kogoto si...lape6ka mu raota

michka20083
03-21-2007, 20:21
:roll: Къде да се блъсна ?!!?!?!?!?!
малоумна му работа!!

sineok_31
03-22-2007, 09:35
не му се смейте на момчето явно не е попадъл на чистоплътна жена, пич ако бръкнеш в гащите на някое момиче и после ти мирише ръката бягай колкото можеш по-бързо от нея.никое момиче което държи на себеси не би оставило да и мирише путето.освен това ако е обръсната отдолу неби трябвало да има проблеми след като се измие.косматите путета имат особенна миризма дори и къпани , то затова вече почти няма такива.аз не познавам мъж който да не му харесва да ближе.явно си доста млад и без опит не се коси всичко с времето.успех.

gafinka
03-22-2007, 11:05
abe bate kvo da ti kaja az ne sum mom4e momi4e sym ama tvoita ''jena'' qvno e dosta ne4istoplutna 6tom miri6e ama ima si specialni gelove i kremove be moito mom4e edna dobre podurjana jena nikoga ne miri6e .kaji i da otide i da si kupi intimen gel be....ili prosto hodi i lapai pi6ki

ChRiSTiaNo_07
03-22-2007, 11:57
Mom4eta kak e burkali li ste v ga6tite na nqkoe momi4e da q raz4e6ete ili puk ste puskali ezici i kak se 4uvstvate namirisva li vi rukata sled tva ili puk vi e gnus da puskate ezici.6toto bezsporen fakt e 4e si4ki putki miri6at i po taq pri4ina mom4etata ne im dostavq nikakvo udovolstvie da puskat ezici dokato ot edna 4ista pi6ka kupana nqma ni6to po qko i zatva ima mn momi4eta su6tinski kavaljiiki.dori dnes edna priqtelka govorehme zatva i samata tq prizna 4e i da sa mii i kvoto i da praqt momi4etata si miri6at na p***a i tva e.i kolkoto priqteli imam i ot li4en opit traino sa osmurdqvat rucete im na pute6ko i tva si e ta po taq pri4ina mom4etata otbqgvat da burkat iz ne4iq sliva a predpo4itat momi4etata da im nalapat pi6kite daje na moita priqtelka mn i haresva i mi kaza 4e li4no neq bi bilo q gnus ako e na moe mqsto da q lija 4e zatva vikam da vidq kvo mislite vie pi4ove v vruzka s teq mirizlivi slivi 6toto mita ne mita slivata si smurdi i ostava traen spomen mirizliv po rucete na mom4etata.


Оф ти си уникален ПРОСТАК ! ! !
Как може да говориш така ве ?
Ше ти ли е хубаво ако гаджето ти почне да се оплаква,че уя ти мирише на гъз ? :smt011

03-22-2007, 12:05
Оф, тинейджърите сме невероятно тъпи. Първо, само за секс мислим. Второ, само за него говорим. Трето, не всичко е секс. Четвърто, за такива неща не се говори, те се вършат. Пето, удоволствието от секса умира, когато се говори за него.

03-22-2007, 12:45
Темата е обществено недопустима!