PDA

View Full Version : Да се оплача ):



Кико
03-20-2007, 18:07
Оффф , одаде са случай в приятелката ми да няма никой 3 дена и решихме да го направим - на 17 сме и двамата.
Първият път само ме барна за оная работа и свърших и нищо не стана
На сругия ден , слагам капута и още щом и го вкарах 2 пъти свърших
На 3-тия си ударих една чикия преди секс-а , но ми падна веднага
Сеа ма е срам да е погледна , кажте какво да правя ):):):

acer
03-20-2007, 18:53
по често мастурбирай за да посвикнеш, явно ти се е понасъбрало и ти трябва малко възбуда за да свършиш,....
като пиша по-често не значи всеки ден... Като ще се "виждаш" с приятелката предишната вечер праскаш една,.... на следшащия ден още една и следобеда или вечерта си пушка....

Ако не е вариант да и кажеш нещо от типа "толкова ти се кефя от 8ми клас, и си мечтаех за теб, че сега като те имам и немога да повярвам.... само при мисълта свършвам"

KaL1StRa^^
03-20-2007, 19:32
spoko pi4 nqkolko pati 6te stane taka i 6te svikne6 kakto kazvat po-nagore 6te si kato pu6ka :wink: 8)

Кико
03-20-2007, 20:14
Емм неска така , праснах 2 преди да се видим , малко любовна игра преди секс-а и аз щях да свърша, напраи ми две свирки и свърших , после ма фана пак мекия и няя секс ):

KaL1StRa^^
03-20-2007, 20:51
Pff ve4e neznam kvo da govorq golqm si merakliq vijdam az no 2 ne vijdam :smt015 8)

Satyr
03-20-2007, 21:06
Що не се успокоиш първо, това ще ти помогне много, после го мисли не когато го правиш с приятелката си, има изпитани рецепти от сорта на това да строиш нещо на ум, но пък губиш интерес към френдката си и ... може да оклюмаш глава. Действай без да ти пука и ще се получи, иначе няма файда, а и друго, твоето е съвсем нормално явление, явно много те кефи мадамата и свършваш от кеф не от мъки..... наистина трябва да те кефи много, за да ги свършваш толкова рано. Последното и най-доброто лекарство е да се поизморяваш малко - някакъв спорт би свършил чудесна работа. Вземи да тренираш, така ще се изчистиш от към мисли, а и ще си в добра кондиция винаги, либидото ти ще е винаги на ниво.