PDA

View Full Version : kolbaniq



03-20-2007, 18:17
Az sym po4ti na 17 - momi4e sym i sym vse oste devstvena , v momenta nqmam priqtel , no imam nqkolko predlojeniq za seks ot nqkolko mom4eta . 4ustvam se typo ot tva 4e sym oste devstvena i se kolebaq . Dali da spq s mom4e sega ili da iz4akam i 1-viq mi put da e s 4oveka , kogoto naistina ste obi4am mnogo. Vsyshnost az nz dali 1-viq put e tolkova vajen za men , no shtom sym 4akala do sega i se kolebaq...nz i az

malka_sladuranka
03-20-2007, 18:22
По-добре изчакай, за да не съжаляваш след време.

Владката
03-20-2007, 18:25
Получаваш още едно предложение от мен :-D

pidbolkata
03-20-2007, 18:26
spored men go napravi s 4ovek za koito nqma da ti puka sled vreme 6toto do sega kvoto sam 4uvala 4e parvoto mom4e na momi4etata im bilo parvata istinka lubov i se vlubvali v nego xaxaxaxa
zatova s nqkoi koito ne ti puka osobenno i ako ima veroqtnost daje da ne moji6 da go vdii6 xaxaxa

Cherlotte
03-20-2007, 18:26
Ами щом дори се чудиш дали да легнеш с първия, който ти предложи, значи наистина ти е все тая. А навити винаги ще има освен, ако не си изключително грозна - така че това не е причина да си лягаш с когото и да било. Само се чудя защо смяташ девствеността за нещо мръсно, от което е желателно да се отървеш колкото се може по-скоро? И се замисли само за секунда - когато евентуално срещнеш въпросната си голяма любов кое ще предпочетеш - той да е имал многобройни сексуални контакти или да не е имал никакви? Ако си отговориш на този въпрос, ще знаеш какво да избереш. :wink:

pidbolkata
03-20-2007, 18:35
charlotte^
mnoo to4no kazano e poslednoto ti izre4enie i az taka mislq

Luciferian
03-20-2007, 18:38
Az sym po4ti na 17 - momi4e sym i sym vse oste devstvena , v momenta nqmam priqtel , no imam nqkolko predlojeniq za seks ot nqkolko mom4eta . 4ustvam se typo ot tva 4e sym oste devstvena i se kolebaq . Dali da spq s mom4e sega ili da iz4akam i 1-viq mi put da e s 4oveka , kogoto naistina ste obi4am mnogo. Vsyshnost az nz dali 1-viq put e tolkova vajen za men , no shtom sym 4akala do sega i se kolebaq...nz i az
Като ти гледам писаниците, вятръ те вее на бял кон. Специално в твоя случай би било все едно с кой. Какво чакаш, не мога да разбера, да те забележат във форума ли?

DeSiTo0o
03-20-2007, 18:49
По-добре е да е с някой който обичаш... тъпо ще е да се на*беш с някой само,колкото да си го направила...

alkobalko
03-20-2007, 18:51
Изчакай и го направи с някой, който ще обичаш и ще те обича. Не се хвърляй на първият, който ти предложи. А това, че си девствена не трябва да те кара да се срамуваш или да се чувстваш тъпо.

KaL1StRa^^
03-20-2007, 19:38
I az sam saglasen s po-gornite komentarii da iz4aka6 podhodq6tiq 4ovek,no ne i tvarde dalgo da 4aka6 :!: :wink: 8)

ABSOLUTme
03-20-2007, 19:51
никoй не е казал,че трябва да се замонахиниш ( :lol:),ама е казано,че не трябва да лягаш с първия срешнат..абее поне да имаш нещо към него,а не да ти е само,за да си ебала вече.капиш?
тъпо е.секс без чувства е само гимнастика.като ти се поти,ходи да тичаш :-D

krem4et0
03-21-2007, 10:50
ти си решаваш, но аз изчеках да намеря точния човек и не съжалявам и няма да съжалявам,че не съм спала с някой, за когото не ми е пукало и който не се интересувал от мен!

Victorya
03-21-2007, 12:29
krem4et0, като ти видя ника и ми се дояжда. Много е вкусен тоя твоя ник :-D А относно темата...не мога да разбера как разни хора сядат и искат съвет от непознати с кой да го направят за пръв път? Че ние ли да знаем какво ти се иска на тебе? Ние ли да ти кажем кой е подходящия, кой да чакаш, с кой ще ти е по-добре? момиче, опичай си акъла не си малка...Използвай си мозъка по предназначение. По-добър съвет от това не мога да ти дам.

MyLiVeStYlE
03-21-2007, 13:43
vij sega seki go pravi kogato e gotof biv6eto mi gadje go napravi za purvi put na 18 taka4e ne go pravi s koito i da e napravi go s 4ovek koito mnogo haresva6 makar i da ne go obi4a6

VortexSuperV
03-21-2007, 14:32
По-добре го направи с човека,който обичаш.Защото ако г направишс някой,който просто иска секс ще изглежда малко...курвенско.

`Death`Whore`
03-21-2007, 14:35
По-добре го направи с гадже. Не е задължително да чакаш половин година, но го направи с някой, на когото му пука поне малко за теб и който после ще те прегърне.