PDA

View Full Version : Искам си го пак



Blo0dG1rl
03-20-2007, 19:00
скъсах ме..както някой от вас знаят от предишните теми...ама..аз още си го обичкам.Само не мога да разбера..има ли той чуства към мен..ж събота нанихме на едно легло и тои ме караше да го гушкам.целуна ме..а скъсахме шот си изневерих ме.Някой от приятелите ми казват че вече няма а другите страничните хора че още има...Мноу се обърках...Някой може ли да ми каже някав начин да го подмамя ако има чуства към мен да ги покаже.или да се издаде..аама е доста хитър Моля ви помогнете Ми

Kianna
03-20-2007, 19:07
Оф,че некадърно написано,ама..
Щом сте ходили значи се познавате,ако не много,то поне донякъде.Няма нищо лошо да му кажеш какво продължаваш да чувстваш.Рискувай.

divo_kotence
03-20-2007, 19:13
ем освен да поговорите др начин няма....

Iv4eTy
03-20-2007, 20:20
Ми то в твоята ситуация не е толкова до чувствата защото ти казваш:скъсахме шот си изневерих ме. По-скоро тук въпроса е дали след това ще си имате доверие? Поговорете и изяснете нещата, важно е да си вярвате!

Butterfly^
03-21-2007, 06:53
ем освен да поговорите др начин няма....

helen4ee
03-21-2007, 06:58
Fakta 4e izpolzva6 dumata "obi4kam"(koqto e izmislena ot nqkoi absoliutno nesigurren v 4ustvata si 4ovek) , a ne "obi4am" pokazva tvoeta zainteresovanost. A i iznevqrata kakva vruzka 6te o4akva6 ot 4ovek na koito si izneverila i toi na teb?V slu4aq nqma lubov a nqkakvo detsko privli4ane neznam na kolko si no popredeleno ne li4i da si porasdnala i da razsujdava6 trezvo. da go "podmamq" doi da ne e nqkakvo jivotno koeto trqbva da zalovi6?Prosto vzemi da se izqsni6 s sebe si da razbere6 kakvo ozna4ava seriozna vruzka i dali im a6 namerenie da poeme6 otrgovornost za deistviqta si ili ne!

koalka
03-21-2007, 07:00
Защо трябва да ти показва какви чувства има или да се издаде?Били сте гаджета и вероятно той ще бъде искрен с теб, ако го попиташ какви чувства има към теб.Например целуни го и ако отвърне на целувката не е безразличен.Сподели му за твоите чувства.

iiirish
03-21-2007, 07:31
поискал е да се разделите, е добре разделили сте се! това значи точка и край! както за него така и за теб!!! искаш си го или не ще си останеш само с искането!

Blo0dG1rl
03-21-2007, 11:20
dam razdelihme se..no toi prodalji da me tyrsi..ne az nego.TrygNahme 2 pyt..ama pak se razdelihme.Da gotova sam da imam seriozna vryzka s tfa mom4e vryzkata mi be6e nai dylgata koqto sam imala.Toi Me celuva 1 ne az negu i...daje i da go pitam..toi 6te mi kaje tova koeto na nego mu e izgodno..

sexi_lady_666
03-21-2007, 22:10
ednoto e da mu kaje6 4e o6te ne si go zabravila za6toto az imah edin slu4ai takuv su6tia samo 4e zaradi edna ovca go skusah a mn go obi4ah i o6te mi lipsva no sa hodq s edin drug moje bi sled vreme 6te se suberem pak aide sa az vi zanimavam s gluposti dai da ti kaja nqkoi trikove!!Otidi na nqkoi kupon s gadje mn krasivo i se celuvaite mn predizvikatelno taka toi 6te poludee i 6te iska da se vurne6 pri nego ot tam na tatuka ti si znae6!!!!Uspeh s pi4a!!!!

BAYO
03-21-2007, 23:25
Изневери му пак и ако ти се насърди значи още те обича :twisted:

А пък той ако е много хитър както казваш , определено ще си те върти на пръста както си иска. Поговорете си на 4 очи. Изяснете се. Ако се познавате отдавна няма да ви е проблем. Тва мисля :idea: