PDA

View Full Version : на такава одисея заглавие слага ли се? :lol:



03-20-2007, 19:00
Значи става въпрос за една бивша съученичка
Малко прибързах... ще карам в хронологичен ред
В края на шести клас се преместих в ново училище и скоро след това харесах една мома и по всичко личеше че и тя ме е харесала
Да, ама аз съм (или може би е по-точно да кажа че тогава бях) темерут човек и нищо не направих
Та когато най-накрая се наканих (сигурно е било в осми клас когато тя вече се беше преместила в друго училище след изпитите след седми клас) тя ме отряза много злобно (май беше по коледа)
Та след това станах още по-голям темерут и нон-стоп мислех за тая мадама и даже я сънувах
Сега съм 11 клас и отдавна не се бях сещал за нея, не съм толкова затворен и сдухлив тип абе всичко е на шест
Да ама днеска я видях в рейса (всъщност дори не съм сигурен че съм я видял нея... а една от моя клас се качи в рейса и ме заговори та не можах и да проверя... пък и как се проверява такова нещо? "здрасти ти ли си еди коя си?"!?) и сега пак само за нея мисля и не мога да си намеря място цял ден
А впрочем отдавна съм загубил връзка с въпросното момиче
Кофти тръпка като цяло

Да ми имате проблемите, а? :lol:

Както и да е
Не очаквам някаква помощ или нещо
Просто както казах цял ден не мога да си намеря място та реших... абе и аз незнам какво реших :shock: :lol:
Че като го напиша тука и ще ми излезе от главата... малко тъпо звучи :roll: :-D
Не че ще се обидя ако някой вземе че даде добър съвет де :D

divo_kotence
03-20-2007, 19:07
хахахах ми то май докато не я намериш или издириш няма да мирясаш...пробвай...може да си е променила мнението за тебе :wink:

03-20-2007, 19:09
абе аз лесно ще я намеря
имаме общи познати

принципно доколкото знам тя е много близка приятелка с гаджето на един от мойте най-близки приятели (айде и хуан карлос и есмералда сега ще довтасат :lol:)

ама като я намеря и кво? "абе май те видях в рейса и от тогава съм като на тръни!"? :shock: :lol:

Valar
03-20-2007, 19:18
Стига си мислил за нея,че ще психиясаш знам го от личен опит!

03-20-2007, 19:27
easy to say...

не става номера
освен ако не се напия като говедо :lol:

май май-добрия шанс е да се окаже че въпросната мадама посещава тоя форум, вземе че се познае и след разни шашми го докараме до хепи енд... какъв ли е шанса? едно на милиард? :lol:

Iv4eTy
03-20-2007, 20:09
Мале то твойто цял сериал :P А какво да й кажеш, можеш да попиташ гаджето на твоя фр, нещо за нея, нещо с което да я впечатлиш! айде късмет :P :P :P

sladoled
03-20-2007, 20:17
Ей, ти си с много свежо чувство за самоирония! Не знам колко си сдухан според теб. Според мен си над нормалното приятен тип.
Ако откриеш дамата /което се оказва не е трудно/, просто и кажи, че си силно впечатлен от нея /няма какво конкретно да обясняваш, пък и тя няма да се сети да пита/. И после я каниш на кафе или просто да повървите заедно /или да я придружиш/. Настояваш! Тя ще се предаде, няма начин. И тогава ще провериш дали ще излезе нещо или дали те вълнува още.
Айде :smt006 :smt006 :smt006 успех! И да не стане, поне ще знаеш, че си опитал.

IGNGN
03-20-2007, 20:17
А, сериал
Глупости
Бие на сапунка :lol:

Аз ако се видя с нея лесно ще се сетя какво да говоря
Принципно съм си ерудиран (и скромен :-D)

Проблема е че вече години никаква връзка и сега изведнъж да и се плесна пред нея и да й заговоря как не мога да си я избия от главата защото може и да съм я видял в рейса? пък и нищо чудно да е с някой вече
Пък и как да обясня на френда и гаджето му какво аджеба ме е прихванало? съвсем на подбив ще ме вземат
а и нищо чудно да не поиска да ме види и да бера срам пред френда за тоя дето духа (който ще съм аз в случая :lol:)

Сбъркана работа

sladoled
03-20-2007, 20:19
Спокойно! Няма да ти се подиграват /за какво?!/!
Ако не опиташ няма ка да знаеш какъв ще е резултата. И ще се измъчваш като мазохист.

IGNGN
03-20-2007, 20:23
@m.j.a

мерси но аз съм по-скоро форумен герой :-D
на живо доста често спичам и ми бягат точните думи
кофти тръпка
обикновено се сещам точно как да проведа конкретен разговор десетина минути след края на въпросния разговор :lol:

сега като се замисля този ми пост силно контрастира с втория пасаж от предишния пост :shock:
опитвам се да кажа че принципно съм добър оратор но не и когато тези способности ми трябват
когато ми потрябват ръся простотии като пърхут (а и пърхут имам ама това е друга тема :lol:... хед&шоудърс съкс :D)

IGNGN
03-20-2007, 20:27
Спокойно! Няма да ти се подиграват /за какво?!/!
Ако не опиташ няма ка да знаеш какъв ще е резултата. И ще се измъчваш като мазохист.

Абе те няма да се подиграват (или поне не със лошо чувство) ама дори и едно подсмихване ми действа като червения цвят на бик
Проблема е в това че не се чувствам комфортно и спокоен когато някой има вътрешна информация за мислите ми, усещанията и т.н. лични неща
бил той и най-добрия ми приятел

MoHuTo
03-20-2007, 21:18
Мале то твойто цял сериал :P А какво да й кажеш, можеш да попиташ гаджето на твоя фр, нещо за нея, нещо с което да я впечатлиш! айде късмет :P :P :P

IGNGN
03-20-2007, 21:26
Добрее... успях да си формулирам това което ме спира да не отида при нея и да говоря по въпроса

Бих се чувствал жалък да я преследвам така
Колкото и арогантно да звучи аз съм си доста добре изглеждащ, забавен и интелигентен тип (е казах ви че звучи арогантно :lol:) и след като веднъж вече ме отряза ще е много голям удар ако го направи пак...

BAYO
03-20-2007, 23:36
Да ти кажа през летото на .... 199И и аз бях в твойта кризисна ситуация. Мацката обаче от моя град се изтреля в София и аз на сухо. Да обаче интересното беше че бяхме от 1 село така да се каже и всяка година на панаира на селото се виждахме. Първите години .. пффф баси ужаса и страха в мене да я доближа, камо ли да я заговоря, ПУСТ сРам, ама после вече като се отрака баткото я праех хахо. Яко майтапи лафове. Виках и; ай кафе мацка и ХОП веднага се съгласяваше.Е ма тва вече като порастнахме и срама се отми :) Ся тя живее в София от доста време, виждаме се само 1-2 пъти годишно, но купона тече, така че не се страхувай от контакт с нея! Успех ти пожелавам каквото и както да го направиш!

П.П. Не се обиждай обаче тва е загубена кауза. По-вероятно е да бъдете нек'ви приятели , ма гаджета.....незнам де, животът на всички ни е различен, за това е толкова интересен света! Късмет!

vvs_go
03-21-2007, 05:06
кофти тръпкА

koalka
03-21-2007, 07:15
Направи последен опит да я поканиш на кафе, да излезете, кажи й всички тези неща и дано нещата се получат.Доста време си я харесваш и ако и този път те отреже, най-добре я забрави.

iiirish
03-21-2007, 07:19
след като не поддържате никаква връзка тогава не виждам смисъл да продължаваш да мислиш за нея. понякога се оказва, че именно това, което нямаме ни привлича. може би и при теб е така. ако сега друго момиче влезе в живота ти, съм сигурна, че тази бившата окончателно ще излезе от него

IGNGN
03-21-2007, 08:38
ако сега друго момиче влезе в живота ти, съм сигурна, че тази бившата окончателно ще излезе от него

Не съм казвал че други не са ми влизали в живота

bqsna_teenagerka
03-21-2007, 09:08
хихих пи4 ти яко си хлътнал..от 7-11 клас..мммаааййкоо....ами намери я с връзки питай приятелите ти...дали занет тел..й обади й се питай я да пиете едно кафе!!! намери я задължително..сега работата може и да стане ;)

IGNGN
03-21-2007, 20:09
Хич не е смешно! :lol:
Трагично е!
Е добре де... малко е трагикомично :lol:

Както и да е

Проблема е че като ме отряза ми каза много ясно че няма да стане далаверата :D :(
И сега ако й цъфна със същата оферта се съмнявам да има друг резултат

От друга страна при мен се получава като в оная песновка на Слави - 'Магьосница' (ако не сте я слушали задължително трябва да я чуете... много добра песничка)

Кофти тръпка... вярно почвам да психясвам както каза някой преди

bARbiTy
03-21-2007, 20:24
еййй много ма радваш е автора..ма то туй някво моментно такоз,дет викаш напий са и ши мини аз тей прая \:D/

IGNGN
03-21-2007, 20:36
М'чи да
Моментна работа
Мимолетно увлечение
К'во се впрягам, а?
Пет години к'во толкова
Нищо работа

BAYO
03-22-2007, 00:17
Мани я тоя Лузърка. Тоя както вика баба ми "Арно нема да види:smt009 ". Виж ко съм ти писал по - горе падре и си помисли хубаво! :-$

elf4o
03-27-2007, 13:49
Значи става въпрос за една бивша съученичка
Малко прибързах... ще карам в хронологичен ред
В края на шести клас се преместих в ново училище и скоро след това харесах една мома и по всичко личеше че и тя ме е харесала
Да, ама аз съм (или може би е по-точно да кажа че тогава бях) темерут човек и нищо не направих
Та когато най-накрая се наканих (сигурно е било в осми клас когато тя вече се беше преместила в друго училище след изпитите след седми клас) тя ме отряза много злобно (май беше по коледа)
Та след това станах още по-голям темерут и нон-стоп мислех за тая мадама и даже я сънувах
Сега съм 11 клас и отдавна не се бях сещал за нея, не съм толкова затворен и сдухлив тип абе всичко е на шест
Да ама днеска я видях в рейса (всъщност дори не съм сигурен че съм я видял нея... а една от моя клас се качи в рейса и ме заговори та не можах и да проверя... пък и как се проверява такова нещо? "здрасти ти ли си еди коя си?"!?) и сега пак само за нея мисля и не мога да си намеря място цял ден
А впрочем отдавна съм загубил връзка с въпросното момиче
Кофти тръпка като цяло

Да ми имате проблемите, а? :lol:

Както и да е
Не очаквам някаква помощ или нещо
Просто както казах цял ден не мога да си намеря място та реших... абе и аз незнам какво реших :shock: :lol:
Че като го напиша тука и ще ми излезе от главата... малко тъпо звучи :roll: :-D
Не че ще се обидя ако някой вземе че даде добър съвет де :D
Защо не опиташ по някакъв начин пак да я намериш и да се свържеш с нея и да и кажеш какво изпитваш към нея а тя ако ти откаже пак............ просто знаи че не те заслужава или е станала много надута :) това моето лично мнение.