PDA

View Full Version : вече пробвах ....



MaXy_GiRL
03-20-2007, 19:15
Хора наистйна ви моля кажете ми как да се самоубия!!!Пробвах вече изпих някви си хапчета-Трахизан(почти цяла опаковка) и легнах на земята и започнах да си мисля за всичко и чаках просто да дойде момента когато ще умра!Но уви!!!Нищо не стана просто бях като дрогирана!Беше ми адски зле!!!Просто си стоят и си плаках!Кажете как по дпуг начин мога да си отнема живота!Не мога вече да живея така!Нямам приятели,всички ме мразят(въпреки че нищо не сам им направила)Просто всички на които разчитах ме предадоха!Майка до удеве ми се кара как сам могла да ги изпия всичките хапчета,ако ми било станело нещо!И тя плаче утатака...ох моля ви .....помогнете ми

03-20-2007, 19:21
ti si typa patka!!!samo takiva patki govorqt takiva gluposti kato teb!kak smqta6 da opravi6 taka ne6atta a?????spoko 6te prejivee6 tozi period,tazi vazrast e to4no vazrastta na golemite depresii,6te ti mine!!!jivota sled u4ili6te e razli4en..nikoi ne pita kak e bilo tam,koi te e marzel,koi ne e ...
i kak nikoi ne te obi4al???ami maika ti?ti 6te si nai golqmoto ni6tojestvo na sveta ako i pri4ini6 podobna bolka!!!!ne pravi ni6to idiotsko pove4e ako ne za sebe si,to pone zaradi maika ti!!tq ne go zaslujava! :smt013

03-20-2007, 19:23
Дори не дочетох целия пост

Може би ако се стегнеш малко ще успееш да си намериш приятели

После защо се надсмиват хората над тийнеджърите

Нещо не и потръгнало на една глезла и айдеееееее
искам да се самоубия

Потърси професионална помощ

Искам да кажа психолог, не килър

Заклевам се ако ти бях рода щях да ти счупя и двете ръчички пък да видим после как ще гълташ хапчета или ще правиш други опити

Ако не успееш да се довършиш и доживееш до 2# ще се чудиш как си могла да бъдеш толкова тъпа че да се опитваш да се самоубиваш

Засега щом не можеш да си оцениш живота помисли за майка си дето плаче отатък и си помисли какво ще и направиш ако вземеш че успееш да си видиш сметката
Успя ли да видиш картинката? Струва ли си?

MaXy_GiRL
03-20-2007, 19:34
Каквито и отговори очаквах!!!Майка ме прати при специалист 6 месеца не са малко да сам в такова състояние!И така доктора ми предписа някаф си валериан!!!Уфф единственно заради майка нейсках да се самоубивам,но по един или друг начин ще и падна от тежест.....господи незнам вече кво да правя .......ох

IGNGN
03-20-2007, 19:39
Плесни си един шамар
На майка ти никаква тежест няма да и падне ако детето й се самоубие
Напротив
Ще й тежи и то много
Ще реши че тя носи вината
Ще се съсипе
Ако е по-лабилна току виж те последвала

Взимай си валериана и се напъни да влезеш в коловоза на нормалността
И смени специалиста
Явно тоя само гълта пари и не е ефективен

Можеш да си сигурна че като порастнеш (не физически а като акъл и емоционалност) и спреш с лигавщините и депресарските изпълнения ще осъзнаеш колко тъпо е било дори да си помислиш за самоубийство
И ще осъзнаеш колко истина има в отговорите на тази тема

Засега просто увеличи дозата валериан

Bodom_child
03-20-2007, 19:40
Прочети ми подписа, ако наистина имаш малко адекватна мисъл, ще разбереш, че самоубийството не е решението...

jus7_a_boy
03-20-2007, 19:44
Самоубийството е най-големият грях! За момента всичко ти се струва черно и без изход, просто направи по-трудното! Излез напук на всичко и всички и прави това което ти искаш и можеш без да ти пука от никой и нищо. Ще усетиш как хората ще добият респект към теб и ще имаш приятели и нещата просто ще се наредят. Не търси във всеки проблем най-лесното, бори се - живота е борба разбери го!

БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ
03-20-2007, 19:44
Здрасти мила,първо искам да ти кажа, че самоубийството не е оправдание за лошата участ!Преди време и аз направих същото с тия хапчета и изпаднах в кома, ужасно е!По-добре,ако искаш си прерижи вените,скочи през терасата, обеси се,бръкни с два перона в контакта,скочи в някоя асансьорна шахта, да те блъсне тир също, но на дали ти стиска....

honda^
03-20-2007, 19:49
Я се вземи в ръце! Пи6е6 някава тема и о4аква6 някой да те подкрепи?! Еми как да стане, при положение, 4е иска6 съвет за не6то, толкова отвратително?!?!?! Освен това, толкова ли не може6 да се сети6 за на4ини :smt013 ?!?!?! Разбирам те, 4е вероятно си депресирана, но не е това иазхода! Била в тежест на маийка си... 6то за глупости са това?! А ако те няма, няма да и тежи твоята липса, така ли?!?! Замисли се малко е! :smt013

teardrop
03-20-2007, 20:01
Абе, момиче, осъзнай се! Знам, че проблемите ти изглеждат невероятно сериозни, огромни и непреодолими, НО на тая възраст всичко винаги изглежда ужасно голямо. И аз съм се чувствала сякаш никой не ме обича, сякаш нямам приятели, сякаш няма смисъл да живея и няма полза от мен. И не съм само аз. Всеки тийнейджър в един момент се е чувствал по този начин. И знаеш ли защо? Защото просто сме длъжни да минем по тоя път, да го ПРЕОДОЛЕЕМ и да се поучим от грешките. Не бягай от проблема, така е най-лесно - казваш "Не мога повече, не издържам" и се отказваш да се бориш, защото така е най-лесно. Точно защото е най-лесно, не трябва да го правиш и трябва да докажеш, че все пак има полза от теб. Ако се самоубиеш просто ще докажеш, че си била прекалено страхлива, за да се изправиш пред хората.

MaXy_GiRL
03-20-2007, 20:01
Борих се със всичко и със всички..но не мога повече разберете ме!!!Просто ако имаше с който да споделя,да се разходя,да гушна и да му кажа,че го обичам...просто бих била толкова щтастлива!Да ми се случи нещо съвсем мъничко...как бих се зарадвала!!!Толкова време чаках и се надявах да се появи нечия усмивка и да ме заинтригува,да ме накара и аз да се зарадвам,да ми даде стимул за живот,но увиии............!

jus7_a_boy
03-20-2007, 20:08
Както ти казах за момента ти се струва че всичко е черно и няма мсисъл, помня една фраза от една песен "It can`t rain all the time" опитай се да я осъзнаеш и не прави глупости..само ти си човека който може да спре този дъжд и да накара слънцето да се покаже, всичко е в теб, просто живей, чакат те толкова хубави мигове, които и ти самата не си представяш и в най-смелите си мечти сигурен съм.

MaXy_GiRL
03-20-2007, 20:12
Благодаря ти!Найстина просто ще се опитам да гледам от розовата страна на нещата и ще посрещтна нещата с усмивка!{}

koalka
03-21-2007, 07:19
И аз да изкажа едно мнение по въпроса. :-) Сега живота ти се струва безнадежден, изпълнен само с болка и отчаяние.Всеки човек има такива моменти в живота.Може би всеки от нас си е мислил поне веднъж в живота да го направи, но все пак намира някакъв смисъл да живее.Било то родители, приятели, човек, който безумно много обичаш.
Когато хората тръгнат да правят такова нещо, те не мислят как ще се почувстват близките им хора-родителите най-вече.За това бъди оптимистка и не мисли да правиш някакви глупости, с които ще нараниш майка си например, а се вземи в ръце.Опитай се да си намериш приятели-било то от квартала, в училище не можеш да нямаш нито един човек.Успех!

iiirish
03-21-2007, 07:21
самият факт, че майка ти е плакала, че се е притеснила за теб, би трябвало да ти вдъхне сили, че има хора които все пак те обичат и държат на теб. защо искаш със смърта си да почерниш живота на родителите си?! не бъди егоистка!!! живота е хубав, стига сам да си го направиш такъв!

happy_cute
03-21-2007, 07:29
ох мразя ги тия псевдодепресираните :roll: имапе една лесбийка,която ме харесваше и постоянно ми казваше,че ще се самоубие,за да и обърна внимание :roll:

_candy_girl_
03-21-2007, 07:48
помисли малко животът ти не е даден за да го погубваш сама просто в момента си в депресия нищо повече ще се оправиш но недеи да правиш още опити за самоубииство

MaXy_GiRL
03-21-2007, 09:24
Благодаря ви за съветите и упреците....помислих върху всичко!Тази вечер не съм спала,премислих всичко и разбрах колко глупаво щях да постъпя!Защото може никой не ме обича,но аз немога без тези хора,дори и всички да ме мислят за надута мучка или нещо от рода...никой не ме познава и знам че приятел никога няма да си имам и никога няма да има с кои да споделям болката си,но постепенно ще свикна!Щом господ ми е дал живот ще го живея....колкото и да е жесток!!!! :smt086

03-21-2007, 15:31
Боже!!!Как може да си помислиш нещо такова?!?! Ако нямаш с кой да споделиш...не се притеснявай да ми пишеш...
Skype:jang1r
ICQ:294-000-453
П.П:Важи за всеки който просто има нужда да талк с някой :)

CrazyWitch
03-21-2007, 15:34
Ти наистина ли очакваш някой тук да те посъветва как да се самоубиеш?!?!

Най-много да тръгнат да те разобеждават.
Я стига глупости. Един живот ти е даден, а ми изпадаш в пуберски депресии..

Изживей си живота и чак тогава умирай.

BAYO
03-21-2007, 15:45
тцтцтц е за тва понякога ми е тежко да ги разбирам тия мацета. Нямала приятели бррбрбр самоубийства, убийство и тн. Братовчетка ми беше същата като теб, треаха ми 6 месеца говорене докат я разубедя, беше само на 14 тогава. Сега е на 16, пак и се случи същото, но сега мисли по друг, различен,рационален начин. Стегни се, приятели няма да намериш много (Истински) , но пък такива с които да излизаш, да се напушиш (ако пушиш), да се напиеш (ако пиеш) и такиа shits все има. Гаджета фулл просто още не ти е дошло времето. И аз съм бил 2 1/2 год. без гадже ма ако мислех като тебе до ся да се бях самоубил 100 пъти. Късмет маце и се грижи за вашите!

JuSt_A_vErMiN
03-21-2007, 16:02
Плесни си един шамар
На майка ти никаква тежест няма да и падне ако детето й се самоубие
Напротив
Ще й тежи и то много
Ще реши че тя носи вината
Ще се съсипе
Ако е по-лабилна току виж те последвала

Взимай си валериана и се напъни да влезеш в коловоза на нормалността
И смени специалиста
Явно тоя само гълта пари и не е ефективен

Можеш да си сигурна че като порастнеш (не физически а като акъл и емоционалност) и спреш с лигавщините и депресарските изпълнения ще осъзнаеш колко тъпо е било дори да си помислиш за самоубийство
И ще осъзнаеш колко истина има в отговорите на тази тема

Засега просто увеличи дозата валерианабсолштно и точно казано хаха я се осъзнай бе момиче поне заради майка си го направи...успокой се...отиди някъде на почивка да се отърсиш от това,което те мъчи...приятели ще си намериш...

BAYO
03-21-2007, 16:14
Абсолютно момиче, тряя ти нещо релакс. Иди на някоя вила , освободи парата. Послушай Lo-Fi музика малко, помисли си за живота от към добрата му страна. Ако умирахме на по 20г. да се стресираш, ма пред тебе има толко голям хоризонт, че не моеш да си го представиш даже! Тва мисля :idea:

the dark angel
03-21-2007, 16:19
Абе миличка не си струва да се наказваш заради грешките на псевдоприятели!!!Ще видиш че ще срещнеш хора коите ще те уценят!!!Животът е пред теб,този момент е временно състояние!!!Замисли се колко хубави неща има в живота!Бъди силна съвсем скоро всичко ще се оправи!!!!

lunii
03-21-2007, 17:05
lele imam 4ustvoto 4e tova sam go pisala az!!4ustvam se po to4no sa6tiq na4in,napylno samotna nqma si nikogo ima nujda da kaja na nqkoi 4e go obi4am...no sa6tnost nqma koi da me razbere po to4no nikoi ne me razbira i na momenti se 4utvam prosto ujasno i mi se iska da umra!oba4e naistina tova ne e re6enieto!vinagi znai 4e ima i hora koito sa mn po zle ot teb i te se borqt za da jiveqt a ti 6te se samoobiva6!vsystnost napalno te razbiram i 6te ti kaja otnovo znai 4e vinago ima po zle ot teb i se stremi da gleda6 na ne6tata ot hubavata im strana dori da nqma takava,napravi si q ti da stabe hubava!pi6a malko nesmisleno ama... :? aide umnata i ako iska6 dai skyp ili ne6to takova..:)da pogovrim malko po temata!!! :wink:

KILL BILL :D
03-21-2007, 18:20
1.земи 1 кибрит....не 20 кибрита...
2.лапни барута
3.засили се и си пръсни кофата в някоя стена :-D

03-21-2007, 19:08
ima edna ot moq klas deto postoqnno q g1r4at mom4etata dr q mrazqt...
Problema i e v v1n6niq vid...Dosta e debela , ni6to ne pravi na nikogo no te q draznqt podigravat i t.n.

nasty_f
03-21-2007, 19:33
самият факт, че майка ти е плакала, че се е притеснила за теб, би трябвало да ти вдъхне сили, че има хора които все пак те обичат и държат на теб. защо искаш със смърта си да почерниш живота на родителите си?! не бъди егоистка!!! живота е хубав, стига сам да си го направиш такъв!
Съгласна съм с това и искам да кажа,че ако искаше да си умряла найстина да си го направила хиляди пъти до сега.Не че ти казвам да се самоубиеш,това не е решение.Просто още нищо не си видяла от живота,за да се разочароваш от него.тепърва ще ти предстоят хубави мигове.Има хора с доста по-големи проблеми от твоите и намират решение и се борят...Не знам какъв ти е порблема,но не мисля,че е кой знае колко голям.Сигурно си разочарована в любовта....Абе,не знам,но силните хора намират решение на проблемите и без самоубийство.Щом се мислиш за слаба,твой си е проблема...Наранявай близките си,без да ти пука.А й все някой ден ще умреш,искаш неискаш... :wink:

bARbiTy
03-21-2007, 19:47
офф ей такива неориентирани издънки....ти нормална ли си помисли поне за майка си,явно на нея и пука за тебе(айде да си някоя дето на родителите изобщо са ги заебали)ама от писанието ти се подразбира,че и пука на жената..всички я мразели..и мене ма мразят ма кво ми пука...на мене мама ми е най-добрия приятел и ми стига...с другите се постарай малко да си поне в добри отношения кат за начало

bqsna_teenagerka
03-21-2007, 19:48
:shock: :shock: :shock: миличка я се стегни моля те!!! как ще се самуобиваш? ти вред ли си? живота е пред теб...обърнали са се срещу теб ми стани пе4ена докажи се и вси4ки пак ще те харесат но само не изпадай в депресия моля те....има толкова неща които можеш да направиш....намери си приятели и 4овек до теб(ако така мога да се изразя) :wink: аз ли4но ако трябва ще ти стана приятелка но не се самоубивай моля те :smt010 приемаш ли една 13г пикла за риятелка>поне за това ставам ;)

Iv4eTy
03-21-2007, 20:43
В момента преживяваш тежък период и си мислиш че нещата никога няма
да се оправят. Всеки е минавал през такъв период, защото на никой не му е лесно. Ама замисли се струва ли си? Майка ти те обича и какво смяташ ще стане ако ти се самоубиеш? Еми сигурно се досещаш, че няма да са хубави последиците. Бъди по-оптимистична няма винаги да си така, ще дойде ден в който всичко ще е ок и тогава ще си мислиш как си можала да искаш такова нещо. Дано този ден дойде по-скоро. Само недей да правиш глупости!

BAYO
03-22-2007, 00:29
ima edna ot moq klas deto postoqnno q g1r4at mom4etata dr q mrazqt...
Problema i e v v1n6niq vid...Dosta e debela , ni6to ne pravi na nikogo no te q draznqt podigravat i t.n.

Споко ве джуниър , колелото на живота се върти. Днеска те се подиграват на нея че е дебела, утре тя ще им се подиграва че са дебели. Такъв е животът! Някои неща тряя да ги преглътнем. И мен в 9ти клас ме блъскаха във всички стени и ми се смееха момичетата редом до момчетата, но до 12ти всичко се беше обърнало на долу с главата. Кураж и търпение!