PDA

View Full Version : изправен съм пред проблем ...



03-20-2007, 20:27
да ми дадете акъл како да прая когат настъпи сефтето (пълнолетен съм), а тя си мисли че съм спал с баят... и се изложа най-вече като сеърша заешката .... (и се разчуе за тая работа става еднааа ....) како да се прай в такава ситуация? #-o сериозно плс :)

KaL1StRa^^
03-20-2007, 20:47
nqma za ko da se pritesnqva6 vsi4ko 6te se podredi.To koto trqva da stava 6e stava 8) Izpolzvai prezervativ zadaljitelno :!: :wink:

Unknown-19
03-20-2007, 20:51
да ми дадете акъл како да прая когат настъпи сефтето (пълнолетен съм), а тя си мисли че съм спал с баят... и се изложа най-вече като сеърша заешката .... (и се разчуе за тая работа става еднааа ....) како да се прай в такава ситуация? #-o сериозно плс :)




Като начало си изкарай поне за малко главата от задника та да видиш реалноста.Такива като тебе много ма нерват.Като си девствен кво ходиш и лъжеш на ляво на дясно че спал с много момичета.Звучи изтъркано ама на лъжата краката са къси.Ся си сърбай попарата задръстено копче.


И дано да се разчуе та да знаят хората ква си муха.Айде и после да пишеш кво е станало

03-20-2007, 20:56
вообще не съм разправял такива неща .. просто никой не предполага че е така... се пак не съм на 16.. нз що така си мислят .. викат ти кой знай с колко си спал ама няма такоз нещо ..

s3xy_d0ll
03-20-2007, 21:00
ми давай смело пък ако се изложиш го обарни на майтап (сякаш и друг пат е ставало) ;) Но ако даржиш на моми4ето по добре и кажи истината O:)

03-20-2007, 21:08
pii tribestan 30 min predi da q ebe6, posle i da svur6i6 burzo purviq put, prezarejda6 vednaja (tribestana pomaga) i q opravq6 sled tova kakto mu se polaga

Unknown-19
03-20-2007, 21:09
вообще не съм разправял такива неща .. просто никой не предполага че е така... се пак не съм на 16.. нз що така си мислят .. викат ти кой знай с колко си спал ама няма такоз нещо ..




Ами като няма такова нещо направо казваш няма кво да са притесняваш.Никой не са е родил ебач.Всеки минава по тоя път.И според мене е по добре да кажаш на момичето че си девствен.Аз поне така направих и не сбърках.

Unknown_17
03-20-2007, 22:05
а тя си мисли че съм спал с баят.


Като начало си изкарай поне за малко главата от задника та да видиш реалноста.Такива като тебе много ма нерват.Като си девствен кво ходиш и лъжеш на ляво на дясно че спал с много момичета.Звучи изтъркано ама на лъжата краката са къси.Ся си сърбай попарата задръстено копче.


И дано да се разчуе та да знаят хората ква си муха.Айде и после да пишеш кво е станало
"Такива като тебе много ма нерват". А какъв ти е проблема? ;)
"Като си девствен кво ходиш и лъжеш на ляво на дясно че спал с много момичета"
Явно теб доста са те лъгали и затуй сега си избиваш комплексите.
А всъщност истината е че тя така си мисли( той навярно я е оставил да се чуди), но дори и да я излъже за това, има право защото това са тъпи женски тестове. Както се казва "Fake it till you make it".
"изтъркано ама на лъжата краката са къси"
Емоциите се променят трудно, фактите - за известно време.
Важно е как ще се почувства лъжата, а не дали е истинска.
:wink:
"Ся си сърбай попарата задръстено копче."
Ей тук си пролича гневът ти. Не те знам жена ли си, мъж ли си (или гей...), но определено високият социален статус те изнервя. Ако твоят беше висок, въобще нямаше да ти пука за това кой лъже за опитът си с момичетата/други социални хуйни.
БТВ аз нямам опит. Но това не пречи да виждам елементарните грешки на другите.
Всичко е до вътрешните убеждения.
Не съм красив, няма да ме харесват --> това няма значение.
Нямам опит, ще вземат да ми се смеят/подиграват и ще получа кръвоизлив от срам.
-->Какво нещо е срамът? Какво чувство е. Нужно ли е.- пълна глупост е. =;

HagpycaH
03-20-2007, 22:10
Батка да ти кажа не мисли заешката аз 1-вия пат едвам свърших 1 час правих секс докато свърша и мн мои познати не са мятали бързо така че не се плаши и да свършиш бързо да не ти пука гледаи напред и да не ти пука какво хората мислят за теб да не би да плащаш данак хорско мнение?

sladur4eto_f
03-21-2007, 01:04
е нали уж си бил пълнолетен па после на 16 бил аиде реши последно на колко си :-D

summer_summer
03-21-2007, 06:25
6to ne i kaje6 4e si devstven... tq 6te se zaradva 4e si izbral to4noq neq :) plius tva ako se izloji6 pone 6te ima6 opravdanie, ina4e 6te re6i 4e si prosto nekadaren

Unknown-19
03-21-2007, 06:56
а тя си мисли че съм спал с баят.


Като начало си изкарай поне за малко главата от задника та да видиш реалноста.Такива като тебе много ма нерват.Като си девствен кво ходиш и лъжеш на ляво на дясно че спал с много момичета.Звучи изтъркано ама на лъжата краката са къси.Ся си сърбай попарата задръстено копче.


И дано да се разчуе та да знаят хората ква си муха.Айде и после да пишеш кво е станало
"Такива като тебе много ма нерват". А какъв ти е проблема? ;)
"Като си девствен кво ходиш и лъжеш на ляво на дясно че спал с много момичета"
Явно теб доста са те лъгали и затуй сега си избиваш комплексите.
А всъщност истината е че тя така си мисли( той навярно я е оставил да се чуди), но дори и да я излъже за това, има право защото това са тъпи женски тестове. Както се казва "Fake it till you make it".
"изтъркано ама на лъжата краката са къси"
Емоциите се променят трудно, фактите - за известно време.
Важно е как ще се почувства лъжата, а не дали е истинска.
:wink:
"Ся си сърбай попарата задръстено копче."
Ей тук си пролича гневът ти. Не те знам жена ли си, мъж ли си (или гей...), но определено високият социален статус те изнервя. Ако твоят беше висок, въобще нямаше да ти пука за това кой лъже за опитът си с момичетата/други социални хуйни.
БТВ аз нямам опит. Но това не пречи да виждам елементарните грешки на другите.
Всичко е до вътрешните убеждения.
Не съм красив, няма да ме харесват --> това няма значение.
Нямам опит, ще вземат да ми се смеят/подиграват и ще получа кръвоизлив от срам.
-->Какво нещо е срамът? Какво чувство е. Нужно ли е.- пълна глупост е. =;




Струва ми се че ти току ще си изби комплексите.Изглежда и ти лъжеш доста за това колко си опитен.Няма да е зле да се научиш какво означава "висок социален статус" и още по важно е да знаеш кога и как да го използваш.
"БТВ аз нямам опит" - Нямаше нужда да го споменаваш всички разбрахме.

koalka
03-21-2007, 07:30
Еми, твой си проблем.За какво я лъжеш?Опитай се да не се изложиш.

DevilWish
03-21-2007, 09:34
Аа не сме виновни ние ,че си тъп перко и се хвалиш насам-натам колко си ги минал ;) Дано свършиш 10 минути след като почнете ей така нарочно ,за да се разбере какъв си :smt016

KaL1StRa^^
03-21-2007, 11:56
6to ne i kaje6 4e si devstven... tq 6te se zaradva 4e si izbral to4noq neq :) plius tva ako se izloji6 pone 6te ima6 opravdanie, ina4e 6te re6i 4e si prosto nekadaren

Eto ti edin to4en otgovor na vaprosa.Za men temata e iz4erpana :!: :wink: dobre kazano

`Death`Whore`
03-21-2007, 11:59
Хвани си някоя, която няма да разтръби на всички подробности от сексуалния ви живот.