PDA

View Full Version : момичета даите ми съвет моля ви!



03-20-2007, 20:32
момичета даите някакав съвет какво да направя сама като подарак на моето мило защото в момента съм затруднена в финансово отношение и нямам възможност да му закупя подарак!Благодаря ви предварително

IGNGN
03-20-2007, 20:40
Идея си нямаш колко ми е трудно да не изръся някоя мегапростотия :lol:

Както и да е
Не съм момиче но от страната на мъж мога да ти кажа че аз лично (незнам дали и с другите мъжки чада е така) бих се почувствал много некомфортно ако момиче ми прави какъвто и да е материален подарък (освен ако не е ауди тт... тогава ще си преглътна гордостта :))

Иначе ако държиш да му направиш подарък би могла да му запишеш любимата музика на касета... нееее я чакай
това беше миналия век
Сега можеш да му запишеш нещо на диск

03-20-2007, 20:41
извиняваите ако е тъпа темата но за мен е важна а нищо неможах да измисля сама освен еротично нещо но сега съм в цикъл няма как... а и тои редовно си получава вротични изненади така че махам го като мм идея!

03-20-2007, 20:43
извиняваите ако е тъпа темата но за мен е важна а нищо неможах да измисля сама освен еротично нещо но сега съм в цикъл няма как... а и тои редовно си получава вротични изненади така че махам го като мм идея!онзи ден му записах диск :| чудя се благодаря ти за идеята ами то ние си подаряваме взаимно секи месец подараци и за първи път няма може би да му подаря нещо особено хубаво въпреки че тои много цени тези неща които сама бих направила отколкото някакав мега готин и скъп подарак!(аз също така обичам повече негови творения отколото подарак от магазина)

bqsna_teenagerka
03-20-2007, 20:50
:P mmmm az li4no bih ti se zaradvala na edna tetradka sas lubovni stihotvoreniq...mydrosti...i nqkolko stranici da pishe obi4am te....;) ako te obi4a za nego tova shte e mnogo milo i sladko...;) podari mu nqkoq kniga ot tvoite..takava po zapazena...ili nqkoq ramka za snimka i vatre vasha snimka...neshto originalno izmisli

03-20-2007, 20:54
алии не се бях сетила за това с стиховете наистина би му харесало благодаря ти миличка за съвета хиляди целувки но нека все пак да чуя и още няколко идеи и накрая ще напраявя някаква обща от много идеи и ще стане яко! :)

IGNGN
03-20-2007, 20:58
:P mmmm az li4no bih ti se zaradvala na edna tetradka sas lubovni stihotvoreniq...mydrosti...i nqkolko stranici da pishe obi4am te....;)

аха
толкова разбираш от мъже
още малко ще й предложиш да започне да ползва лигави местоимения

тия неща са влудяващи!

Kianna
03-20-2007, 21:14
Това с тетрадката е адски тъпо,бе!Той да не е момиче!

mimi7373
03-20-2007, 21:21
мм доколото го познажам 6те му хареса тетрадка обаче вътре снимки и наши картички дето имаме и наистина ще пише на мн неща обичам те сигурна съм че ще му хареса аиде даите другии идеи :)

SaYoNaRa
03-20-2007, 21:23
Аз смятах да ти дам съвет, ама ти нещещ помощ от момчетата, тъй че няма да ти кажа :smt019

mimi7373
03-20-2007, 21:25
разбира се че искам и помощ от момчета ама момичета маи по биха ми обърнали внимание на темата... :) аиде казваи се пак ти си момче може да кажеж какво би те впечатлило като подарак освен коли и такива работи!

03-20-2007, 21:41
разбира се че искам и помощ от момчета ама момичета маи по биха ми обърнали внимание на темата... :) аиде казваи се пак ти си момче може да кажеж какво би те впечатлило като подарак освен коли и такива работи!

emi zadovoli nqkoi negovo eroti4no jelanie!!!ei tfa 100% 6te mu haresa :idea:

Butterfly^
03-21-2007, 06:42
Направи като мен- направих си една много хубава снимка(може само твоя, може и на двамата), опаковах я в цветна хартия и сложих от горе една голяма панделка :D Според мен е оригинално и няма да дадеш много пари, стига вече да не си му подарявала снимка :wink: Успех :D

helen4ee
03-21-2007, 06:51
ami neznam zavisi za kakvo e podaruka ????? e dobre ne moje6 li da zadeli6 5 lv ne6to ?? smisulza muje e mnogo trudno da nemer6 podaruk kogato ima6 pari , kamo li kogato nqma6...Az se rusa mnogo no kato znam 4 e6te mu haresa sega.. a tova za tetradkata stava,noo po skoro edno pismo 6te e po-dobre za6toto cqla tetradka, aaz sum mu pra6tala na moq pismo, moje6 da sloji6 nqkakva snimka na koqto ste zaedno i toi q nqma.. neznam bez pari e mnogo gadno ... (ne 4e sa mogo vajni naprotiv..) lubovta ne e materialna ako te obi4a 6te se radva i na edna duvka :)

03-21-2007, 08:15
благодаря ви на всички може би наистина ще е писмо :)