PDA

View Full Version : Пъпките! Методи за отсраняване?



03-20-2007, 21:49
Аз съм един от многото тийнчета които са пъпчасали като краставица. Споделете опит, как сте се справили и дали ЛЕПТЕН е помогнал. Ще добавя всяко решение в темата Нека някой вдигне тая тема горе.

сладко цвете
03-20-2007, 22:25
Здравей.здравей.Първо да отбележа че съм момиче на 15 години и също имам проблем с пъпките и като цяла кожата на лицето ми е мазна :( кофти тръпка но виждам че много хора и най вече тийнчета страдат от това досадно и упорито акне.Аз досета съм изразходила 1 комплект на Лептен-който съдържа общо 2 продукта.Лосион с който се почисва лицето след което се измива и се наняся кремчето.И двата продукта на Лептен са зелени на цвят и имат аромат на роза.Определено има ефект впрочем ози четвъртак очаквам да ми донесат отново Лептен.Иначе има един много хував гел за лице на Аvon съдържащ бял чяй нанася се на влажна кожа и в интерес на истината не е много скъп.Дори и пъпките да изчезнат не спирай да се грижиш за здравият и свеж вид на кожата на лицето.Бъди оттоворна и грижовна към своето тяло и то ще ти се отблагодари. :D

сладко цвете
03-20-2007, 22:28
Извинявай че говорих в женски род в последното изречение. :oops: Но честно казано е леко късничко и съм доста изморена.Айде късмет в борбата с досадните пъпки. :wink:

batkodoki
03-21-2007, 01:41
Здравей.здравей.Първо да отбележа че съм момиче на 15 години и също имам проблем с пъпките и като цяла кожата на лицето ми е мазна :( кофти тръпка но виждам че много хора и най вече тийнчета страдат от това досадно и упорито акне.Аз досета съм изразходила 1 комплект на Лептен-който съдържа общо 2 продукта.Лосион с който се почисва лицето след което се измива и се наняся кремчето.И двата продукта на Лептен са зелени на цвят и имат аромат на роза.Определено има ефект впрочем ози четвъртак очаквам да ми донесат отново Лептен.Иначе има един много хував гел за лице на Аvon съдържащ бял чяй нанася се на влажна кожа и в интерес на истината не е много скъп.Дори и пъпките да изчезнат не спирай да се грижиш за здравият и свеж вид на кожата на лицето.Бъди оттоворна и грижовна към своето тяло и то ще ти се отблагодари. :D

taka, така...поредния дистрибутор на една "мрежова компания" се изяви творчески.

аз пук да ви кажа: ако имате проблем именуван акне - стойте максимално далече от AVON и дистрибутивните му мрежи, освен ако нямате желание цял живот да си ходите с белези колкото стотинкова монета

03-21-2007, 09:40
Норсулфазол-2g
Резорцин-2g
Силицил. к-на-2g
Ziuc oxyd-3g
Chlornitzomicin-2g(8капсули)
Спирт(лавандулов)-80ml
Розова вода-40ml

Струва около 4лв. и се приготвя в всяка една аптека в която приготвят разни мазила и тем подобни.Наистина лично на мен страшно много ми помага :)
Успех на този който реши да пробва