PDA

View Full Version : дайте съвет



sladur4eto_f
03-21-2007, 00:50
здравейте имам проблеми с приятеля си и ще се радвам ако ми дадете някакав савет.та проблема е следния-ходя с едно момче от 4 месеца(знам че не е много време)но му нямам никакво доверие а го обичам много и се чудя дали изобщо трябва да сам с него.по принцип не съм ревнива :!: [-X и не съм ревнувала никое момче но сега му се наложи да замине в друг град за по-дълъг период от време а аз се побърках...дайте някакав савет :(

suomi_rakastaa
03-21-2007, 05:49
mi obajdai my se po 4esti4ko i my kazvai 4e go obi4a6 i tn.ako e namislil ne6to 6te my stane gadno i niama da go napravi a ako ve4e e izvar6il niakoia glypost 6te si priznae kato se varne :-k taka mislia! :)

Malk0t0_Mravche
03-21-2007, 06:11
Аз мога да ти дам съветт относно това защо въобще го ревнуваш и дали трябва да си с него . Първо да ти кажа , че 4 месеца са си достатъчно дълго време и ако ти наистина толкова много го ревнуваш , се чудя просто как си издържала . Предното момче , с което бях , го ревнувах едва ли не от всеки поглед ! Много се дразних за всичко , което е свързано с други момичета . И накрая аз не издържах и намерих повод да скъсаме ! Наистина го харесвах много и сега ме е яд ! Не мисля , че искаш да стане така , че колкото го обичаш , накрая ти да си виновна , че сте скъсали . На настоящия си приятел имам пълно доверие !! И се чувстваме мн добре заедно !!! Вярвай ми , не го ревнувам от нищо ! Хората са казали : " Дай пълна свобода на някой , а ако той иска ще остане при теб ! " Не смятай приятеля си за свой !!! Може бе ще ми кажеш , че не го смяташ , но замисли се : можеш ли да ревнуваш нещо , което не смяташ за твое ????

helen4ee
03-21-2007, 06:24
AMI i az sum na 6to gode su6toto mnenie, az bqh mnogo revniva kum moeto gadje toi si me turpe6e no az sama si se promenih, neznam osuznah 4e nqma smisul, tova e nesigurnost v samata teb a ne v nego.Po princip revnostta e 4ustvo na egoizum i nisko samo4ustvie! egoizmut e 4 eiska6 gadjeto non stop na teb da ti obru6ta vnimanie da ne, a niskoto samo4ustvie amia za6to 6te revniuva6 kato znae6 4e ti si si the best i toi nqma kakvo da pravi s druga ??
Az msilq 4e trqva da pusne6 mom4eto bez da mu pravi6 fizionomiii za6toto mujete nai - mrazqt da im se cupqt da im natqkvat da im se karat i taka nakarai go da iska da ostane a ne da zamine ne misli kak da go nakra6 da ne zamine po tvoe jelanie, pomisli si kak da go nakara6 da ne zaminava po negovo jelanie ;)

koalka
03-21-2007, 07:09
Това не е недоверие, а притеснение, че не нещо може да направи, като е в друг град.Но в една връзка трябва да си имате вяра и да не мислите постоянно дали ще си изневерите.Тук нещата опират и до голяма степен до чувствата.

iiirish
03-21-2007, 07:16
нормално е да се притесняваш. на твое място аз бих реагирала по същия начин, но поне се опитай да му имаш някакво доверие. може би 4 месеца не са много, но да достатъчни за да оцениш дали той заслужава доверието ти

03-21-2007, 10:03
мерси за съветите :D

sexi_lady_666
03-21-2007, 22:16
mi zna4i moga da ti sledniq suvet:zvuni mu po 4esto ei taka prosto se pravi 4e ti lipsva pove4e ot kolkoto go revnuva6 v nikakuv slu4ai ne mu pokazvai 4e go revnuva6 za6toto 6te si digne sumu4uvstvieto!!!