PDA

View Full Version : Срам ме е



scared of you
03-21-2007, 10:05
харесвам едно момче, познаваме се, но ме е срам да го заговоря ..... :? + ТВА той ходи само с неговите приятели ....... кажете какво да направя? А и се чувствам още по- неуверена,защото не съмпърва хубост, защото несъмкато"онези слабичките, хубавките"
Незнам как дасе сближа с него? :cry:

MyLiVeStYlE
03-21-2007, 10:30
moq savet e da potursi6 nqkoi va6 ob6t priatel koito da vi zapoznae tva e nai uda4noto re6enie

divo_kotence
03-21-2007, 10:37
ем земи някоя твоя приятелка и отиди при него и поговорете...но да има някой с тебе за подкрепа да не ти е толкова притеснено ;)

marche
03-21-2007, 11:03
ем земи някоя твоя приятелка и отиди при него и поговорете...но да има някой с тебе за подкрепа да не ти е толкова притесненоda otidi s nqkoq tvoq fr i pogovorete nego

scared of you
03-21-2007, 13:25
Но ниесе познаваме, учим заедно,носе чудякак да сесближим,защото имамчувството, чеи той ме харесва..

шуби дуби
03-21-2007, 14:46
Ухх и аз съм така :oops:
Като за начало му се усмихвай, казвай му "здрасти" ала бала.... следващия път като го видиш го питай как е и накрая се ше се заговорите за нещо :wink:
А ако те харесва (както ти си мислиш), няма да се дръпне, а напротив- ще ти отвърне :wink:
Успех \:D/

sexi_lady_666
03-21-2007, 16:08
mi az moga da ti kaja samo da go zagovarq6 ili govori s nego kaji mu 4e go haresva6 prosto osu6testvqvaite kontakti edin s drug i taka 6te se sblijite ako ne drugo priqtelstvo 6te nameri6 v nego!!!

BAYO
03-21-2007, 16:10
ОТ опит знам . Идете на кафе 2 vs 2 Той и френд + ти и френд. Така ще се чувстваш по-спокойна и ще можеш да контактуваш с него по-свободно, Тва мисля :idea:

03-21-2007, 16:14
харесвам едно момче, познаваме се, но ме е срам да го заговоря ..... :? + ТВА той ходи само с неговите приятели ....... кажете какво да направя? А и се чувствам още по- неуверена,защото не съмпърва хубост, защото несъмкато"онези слабичките, хубавките"
Незнам как дасе сближа с него? :cry:

Аз ще ти кажа че имах същия проблем.Мислех че ме харесва гледаше ме(моне така мисля :) ) идваше в наште стаи.И като не действах когато трябваше кво мислиш че стана???Тръгна с друга пуууу!Моя съвет към теб е да действаш колкото се може по бързо щот на другия ден кат го видиш с другата ще ти се иска да умреш.А аз го виждам всеки ден но с времето което не е малко го преодолях.Но една частица в мен още го чака което е лошо.

Metal^^^fenka^^^
03-21-2007, 16:59
Parvo trqbva da deistva6 sama s nego , dobre hubavo otidete na kafe na kato ima drugi hora na va6ta masa , nito ti nito toi 6te zapo4ne temata, pri men se slu4i mn spi4a6to , edin fr koito be6e s nas zapo4na temata, no estestveno v kafeto ni6to ne se polu4i , posle kato si ostanahme samo dvamata i vsi4ko se polu4i ot samosebesi :) Iskam sa6to taka da ti kaja 4e ne o4akvai o6te ot parvite dve tri sre6ti da tragne6 s nego , kato ste samo na zdrsti do kolkoto rabrah , parvo go opoznai, za6toto ne e vajen samo van6niq vid, trqbva da go opoznae6 kato 4ovek i togava da preceni6 dali naistinae 4oveka v koito si se vlubila, i ako e taka trqbva da deistva6 :) Badi po-uverena v sebe si , kakvo kato ne si ot onezi slabi4ki momi4eta , moga da ti kaja 4e mom4etata ne haresvat prekaleno slabite momi4eta. I az ne sam mn slaba , no imam 4ovek do sebe si , koito me obi4a i za tva ako te haresva kakvato si ne trqbva tva da ti e kompleks ;)

KaL1StRa^^
03-21-2007, 17:03
Spriqteli se s horata s koito druji :idea:

SaYoNaRa
03-21-2007, 17:56
Spriqteli se s horata s koito druji :idea:

Не с тях аз с него трява. ffs

koalka
03-21-2007, 18:16
Издебни го, когато е сам или след училище.Заговори го за нещо свързано с училище, с класовете ви и т.н. и от там вече можеш да започваш най-различни теми.Най-важното е да не се притесняваш, защото така можеш да изгубиш ума и дума и нищо да не можеш да кажеш.А и си вдигни малко самочувствието.Не е нужно да си някоя кльоща, за да имаш успех с това момче.

scared of you
03-21-2007, 20:06
Благодаря на всички,които ми помогнахте, носе питам, дали имам по-малък шанс да бъда с него отколкото някоя готина мацка....... :smt009

Iv4eTy
03-21-2007, 20:26
Заговори го за нещо, няма значение толкова за какво! Не се притеснявай толкова, а пък и щом смяташ че те харесва, може да е и по-лесно. Може и него да го е срам и като види че ти го заговаряш и т.н. може да се реши.

BAYO
03-22-2007, 00:40
Благодаря на всички,които ми помогнахте, носе питам, дали имам по-малък шанс да бъда с него отколкото някоя готина мацка....... :smt009

Естествено че ако се мислиш за по - грозна или по - непривлекателна от еди коя си , другата ще има по - голям шанс. Давай смело бе момиче. Не се колебай. Ако не стане, здраве, гаджета на твоята възраст колкото искаш. Първоначално малко ще боли, нормално да е така, ама с времето неа ти пука, sure of that! Тва мисля :idea:

sledko_f>93
03-22-2007, 15:26
И аз съм така! ..... :smt012
Абе споко...се ще се опраим някак :wink:

f1s714e70
03-22-2007, 19:15
moq savet e da potursi6 nqkoi va6 ob6t priatel koito da vi zapoznae tva e nai uda4noto re6enie
i az taka mislq

SaYoNaRa
03-22-2007, 19:19
moq savet e da potursi6 nqkoi va6 ob6t priatel koito da vi zapoznae tva e nai uda4noto re6enie
i az taka mislq

Абе вие четете ли!?Каза че се познават ](*,)

Dissenter
03-22-2007, 19:58
Но ниесе познаваме, учим заедно,носе чудякак да сесближим,защото имамчувството, чеи той ме харесва..
Понякога чувствата лъжат,понякога обаче-Не...Така че просто иди и завържи един разговор и така постепенно си разкрий чувствата.Това е моят съвет,дано да е от полза :wink:

03-24-2007, 14:38
Отново имам проблем... той е,че се виждаме само Събота, защото ходим в едни и същи курсове! Днес ме пита там вкоя стая е, като влизах през вратата се бутна пред едно момиче за да мине за дмен, но ми се струва, че се отчуждава! КАк да привлека вниманието му?Не искам отново да изпусна шанса си! Не и с него! :(

scared of you
03-24-2007, 14:38
Отново имам проблем... той е,че се виждаме само Събота, защото ходим в едни и същи курсове! Днес ме пита там вкоя стая е, като влизах през вратата се бутна пред едно момиче за да мине за дмен, но ми се струва, че се отчуждава! КАк да привлека вниманието му?Не искам отново да изпусна шанса си! Не и с него! :(
тва бях аз

InLv0ve_iN_LiFe
03-24-2007, 18:30
Абе,,,, говори с него!

iNl0Ve_wItX_liFe
03-24-2007, 19:28
Абе,,,, говори с него! Малеписна ми да си бъркам никовете! Грррр! Тфа вече окончателно съм аз! ](*,)