PDA

View Full Version : molq vi pomognete mi mn sam obarkana



baby_angel
03-21-2007, 11:21
Zdraveite imam edin problem.Edno mom4e mn me haresva.Do tuk vsi4ko zvu4i dobre,no problemat e 4e toi e super vluben v men,a az dori ne go haresvam. Zapoznahme se v skype toi e na 17 a az sam na 14.Ot edna sedmica toi postoqnno mi pi6e SMS-4eta i mi vika milo pi6e mi mn celuvki,a pak az nz ko da kaja.Moqta nai dobra priqtelka se opitva da me nakara da tragna s nego oba4e az ne go haresvam.Molq vi kajete mi spe6no kakvo da pravq!Da go otreja li ili da go otbqgvam? Molq vi pomognete,za6oto sam mn OBARKANA. :smt010 :smt010 :smt010

..:::Sweet_girl:::..
03-21-2007, 11:25
Ами чак да го отрежеш няма ли да ти стане малко гадно ? Просто си поговорете и му кажи че не искаш обясни му.....пък колкото до приятелката ти не може тя да решава ! Само не тръгвай с него задари приятелката си

Qnchety
03-21-2007, 11:28
Не обръщай внимание на приятелката си. Тя не може да ти каже какво да правиш [-X ! А пък колкот до момчето: ми обясни му че просто нямаш чувства към него и че едва ли има шансове. Но гледай да не го нараниш много много! Ест че ще го заболи, но все пак му обясни че ти не си единственото момиче на планетата и че е по добре да си намери друга :wink: !!!

MyLiVeStYlE
03-21-2007, 11:36
vij sega kazvam ti go ot mujka gledna to4ka shtom toi ima 4uvstva kam teb ati kum nego ne prosto trqbca da sednet edin den i ti da mu obqsni6 4e nqma6 nikakvi 4ucstva kam nego i 4e neiska6 da go luje6 i ne moje6 da si s nego samo za6toto toi ima 4uvstva kam teb da na nego 6e mu stane malko gadno no toi 6e e dovolen 4e ti si my kazala istinata i ako toi e mom4e na mqsto i ako ti iska6 razbirase shte si ostanete priateli puk i ima mn vreme jivota e pred vas ne se znae kakvo she sane sled 2 godini primerno :) ako ima6 oshte nkakvi vaprosi pi6i mi na skypa :)

darkdevil
03-21-2007, 12:37
vij sega kazvam ti go ot mujka gledna to4ka shtom toi ima 4uvstva kam teb ati kum nego ne prosto trqbca da sednet edin den i ti da mu obqsni6 4e nqma6 nikakvi 4ucstva kam nego i 4e neiska6 da go luje6 i ne moje6 da si s nego samo za6toto toi ima 4uvstva kam teb da na nego 6e mu stane malko gadno no toi 6e e dovolen 4e ti si my kazala istinata i ako toi e mom4e na mqsto i ako ti iska6 razbirase shte si ostanete priateli puk i ima mn vreme jivota e pred vas ne se znae kakvo she sane sled 2 godini primerno :) ako ima6 oshte nkakvi vaprosi pi6i mi na skypa :)
хубаво го каза да ти пише на скаипа ма да го беше дал освен ако не си този за които е писала авторката :)

Kianna
03-21-2007, 12:39
Не мога да разбера защо си объркана,при положение,че знаеш,че не го харесваш?Пробвай най-баналното-кажи,че искаш да сте само приятели.Не вярвам да не се усети,че го лъжеш.

`Death`Whore`
03-21-2007, 12:42
Трябва да се научиш когато не харесваш някого и той ти говори по-фамилиарно или интимничи с теб, да го режеш веднага, защото големите мъже понякога направо налитат и ако не ги режеш, става лошо.

TORBALAN
03-21-2007, 12:54
е като не го харесваш мн ясно че нема смисал ... :roll:

alkobalko
03-21-2007, 13:06
Няма смисъл да се захващаш с човек, който дори не харесваш. Обясни му деликатно, че просто не е твой тип. Не слушай приятелката си, тя не си ти и не може да взима решения вместо теб.

IKisseDAGirL
03-21-2007, 13:07
И като не го харесваш светът свършва? Айди стига де, той да няма да тръгне да се самоубива.. да знаеш колко още ще ти се налага да режеш, всекиго ли ще съжаляваш? Тва са пълни глупости :lol:

03-21-2007, 14:46
Blagodarq vi za otgovorite.Prosto mom4eto mn me haresva i me e strah e kato go otreja moje da napravi ne6o bezotgovorno.Ako imatq nqkakvi drugi predlojeniq pi6ete.

`Death`Whore`
03-21-2007, 14:50
Хората ги зарязват хора, които обичат от цялото си сърце и не правят опити за самоубийство...така че спокойно.

the dark angel
03-21-2007, 14:52
Не се измъчвай заради такива неща!Ти нямаш никаква вина че той е влюбен в теб!Обясни му че не искаш да го лъжеш и затова му казваш цялата неподправена истина-че не искаш да си с него!А ако той наистина те обича ще те разбере!

craitan
03-21-2007, 15:39
Ами чак да го отрежеш няма ли да ти стане малко гадно ? Просто си поговорете и му кажи че не искаш обясни му.....


Оооо това дето си го написала е мн мъдро не го отрязвай ама му кажи че не искаш да си с него просот не мога да усетя тънката разлика между двете плс разясни. #-o :mrgreen:

Та по темата мн е просто щом не го харесваш казваш му не. И си гледай живота номално е да ти стане гадно но все пак на тебе ще ти е по гадно да си с него а да не го харесваш а да не говорим за обич. Режеш без да се замисляш и продължаваш напред :smt017 :smt016 \:D/

koalka
03-21-2007, 15:52
Еми не знам какво толкова се шашкаш, като не го харесваш.Просто му го кажи и това е.Кажи му, че нямаш чувства.

sexi_lady_666
03-21-2007, 16:00
mi da ti kaja smeni si kartata istrii go ot skypa taka nai lesno 6te go otblusne6!!!ili mu kaji sorry pi4 imam si gadje i nemoga da sum s teb ako se nujdaq ot gadje 6te ti se obada i tolko macka!!!

BAYO
03-21-2007, 16:03
Хахахахаха. За кво тряя да става вечно с лъжи????? Не може ли да каже : "Извинявай, но ти не си мой тип момче. Знам че ме обичаш, но ако тръгнем, нищо няма да излезе и най-много да те нараня двойно. Просто не искам да го правя , съжалявам." Тва той ще го разбере. Криво ще му е разбира се, но животът не е само мед и масло намазани на филия! Тва мисля :idea:

..:::Sweet_girl:::..
03-21-2007, 16:13
[quote=..:::Sweet_girl:::..]Ами чак да го отрежеш няма ли да ти стане малко гадно ? Просто си поговорете и му кажи че не искаш обясни му.....


Оооо това дето си го написала е мн мъдро не го отрязвай ама му кажи че не искаш да си с него просот не мога да усетя тънката разлика между двете плс разясни. #-o :mrgreen:

ами то е ясно че ще му стане гадно и си е отрязване наистина....обаче пък мисля че има разлика между това да му обясниш че нямаш чуства и това да идеш и да му кажеш " не ме занимавай, глей си работата" не мислиш ли ? :-k

sexy_momi4e
03-21-2007, 16:51
nqma smisal da trugva6 s nego 6tom ne go haresva6,taka i ti 6te se izmu4va6 i toi,ne mu davai naprazni nadejdi,na sila hubost ne stava

BAYO
03-22-2007, 01:42
Няма смисъл да се захващаш с човек, който дори не харесваш. Обясни му деликатно, че просто не е твой тип. Не слушай приятелката си, тя не си ти и не може да взима решения вместо теб.

Просто, кратко, ясно, точно!!! =D>