PDA

View Full Version : offf,tezi mom4etaa....



bilqn4eto
03-21-2007, 12:26
dano ne sam dosadna,no iskam da spodelq ne6to,a ne bih se otkazala i ot savet :) .nqkoi ot vas ve4e sa zapoznati s istoriqta mi do nqkade.zna4i 4rez bratov4et mi se zapoznah s edno mn gotino mom4e(pod4ertavam 4e ne sa ot moq grad,no jiveqt blizko)ta sled vreme s nego nie tragnahme,no poradi tova 4e ne jiveem blizko se vijdahme rqdko.sled vreme oba4e skasahme,a az prodaljavam da go haresvam(toest az skasah s nego,za6toto imah malko problemi)ta sega mnogo sajelqvam za tova.v sabota se sabirahme kompaniq i toi otnovo be6e tam s novata si priqtelka,no te vaob6te ne se haresvat(tragnali sa na puk na drugo mom4e.)ta vapreki 4e e s neq,toi cqla ve4er se be6e vtren4il v men,kakto i az v nego :mrgreen: .bapreki tova i duma ne si kazahme,no sam sigurna 4e toi mnogo me haresva.problemat e 4e pratov4et mi vliza v kazarmata,a samo kogato se sabirahme u tqh az se vijdah s vaprosnoto mom4e.ne sam sigurna dali go obi4am,no go haresvam sas sigurnost i to mnogo,za6toto postoqnno mi e v uma.
spored vas umestno li e da iz4akam sledva6tiqt put,kogato se sabirame,za da mu kaja za 4uvstvata si(vapreki 4e tova 6te e sled okolo 2v meseca,ili da se otkaja ot tova,kolkoto i da mi e trudno.
mersi. :wink:

HopeLesss
03-21-2007, 12:33
Ами щом го харесваш, действай! И не мисля, че щом братовчед ти влезе в казармата и всичко е обречено. Тия посреднически истории са ми супер смешни. Можеш да звъннеш на въпросното момче и дори да не чакаш следващия купон.

`Death`Whore`
03-21-2007, 12:35
Не се връзвай - ходи с нея, сигурно са се натискали пред теб, обаче уж ходят само за да ревнува еди кой си. Мъжете не са благотворителна организация. Скоро сигурно ще каже, че е скъсал с нея и иска да е с теб, но от къде ще си сигурна, че е така?

MyLiVeStYlE
03-21-2007, 12:37
az bih ti kazal da mu se obadi6 i da se vidite kolkoto moje po skoro i da se saberete za6toto e grehota da se haresvate ili moje bi obi4ate i da ne ste zaedno moq savet e da se vidite kolkoto moje po skoro i da se saberete :)

03-21-2007, 13:11
i az mislq 4e trqbva da s e saberete ako si sigurna v 4ustvata si!!no dori i sled vreme da s erazdelite pone nqma da sajelqva6 4e ne si opitala

IKisseDAGirL
03-21-2007, 13:24
Все пак сте били заедно, не е нужно да чакаш до следващото събиране, просто му звънни да се видите и да поговорите.. иначе като има много хора може така и да не ти се отдаде удобна възможност. Друго си е да поговорите на саме, без някой да пречи :wink:

bilqn4eto
03-21-2007, 14:25
mersii,ako nqkoi e na drugo mnenie da go spodeli :smt006