PDA

View Full Version : защо си играете?



gabituuu
03-21-2007, 12:57
че мъжките лъжи не са особено правдоподобни ок :) че са явни в повечето случаи ок :) ама защо продължавате да го правите и най-вече защо си играете с нас ? жените мн по лесно и бързо се поддаваме на свалки,по емоционални сме...не е никак трудно да ни излъжете и да ни накарате да се влюбим и след тва по най брутален начин се подигравате с нас ... защо ?
как може да си играете с нашите чувства...

за момичетата - отмъщавате ли след такова нещо ?

п.с. това не ми се е случвало на мен (по този начин) но все пак веднъж бях заблудена по този начин ... добре че се усетих навреме ...

MyLiVeStYlE
03-21-2007, 13:00
az nikoga ne sam lugal gadjetata si zashtoto e mn gadno men super mn momi4eta sa me naranqvali i zn kfo e ;)

alkobalko
03-21-2007, 13:01
Вярно е, че жените в повечето случаи се влюбват много по-бързо. Вярно обаче е и че жените могат да бъдат излъгани много по-трудно от мъжете. Имаме интуиция, която ни подсказва, че този срещу нас ни лъже, а при мъжете тя е доста закъсрняла.
Има обаче и момичета, които биват лесно излъгани. А мъжете си мислят, че могат да манипулират чувствата на жените.

gabituuu
03-21-2007, 13:09
ем аз лично смятам че доста добре се справям с манипулизането на мъжете :twisted: ама все пак смятам че повечето жени са тъпи и дори когато осъзнават че ги лъжат пак ... ае лек да знаеш че те ебат и не им дреме за теб и да продължаваш да мислиш че ще се влюбят в теб защото пускат е мн шибата и глупава работа и само една куха лейка/женка може да го направи ](*,)

IKisseDAGirL
03-21-2007, 13:16
Ахх, явно аз съм момче..:lol: Трудно се влюбвам, не се поддавам бързо и не възприемам флиртовете като нещо сериозно, невъзможно е от един път да ми замаеш главата.. общо взето не съм от наивните, мисля трезво :roll: Рано или късно всяка трябва да се научи, че иначе не й завиждам колко пъти ще се наложи да бъде разочарована.. :::

gabituuu
03-21-2007, 13:19
аз пък злобея когато некви тъпи шматки нараняват големите playboy4eta дет са имат за голяма работа и напълно съзнателно лъжат наивни девойчета \:D/

Octofunk
03-21-2007, 13:27
Зависи си от човека, някои мъже лъжат много добре, а други просто не им пука дали жените ще разберат или не! Жените пък постоянно лъжат, но и там има такива които лесно биват разкрити и такива които по-трудно! Абе с една дума всички лъжат 8) :wink:

03-21-2007, 13:40
Вярно обаче е и че жените могат да бъдат излъгани много по-трудно от мъжете. Имаме интуиция, която ни подсказва, че този срещу нас ни лъже, а при мъжете тя е доста закъсрняла.
А мъжете си мислят, че могат да манипулират чувствата на жените.

:smt044
Вярваш ли си?
Ти май мъжете ги мислиш за някакви мегабалами които си въобразяват че са хитреци, а жените са като ходещ детектор на лъжата

Valar
03-21-2007, 14:14
що ли не ти вярвам :roll:
И що ли поставяш всички мъжки под общ знаментаел!
Аз съм изключително влюбчиво момче,това че си попаднала на някакъв избушляк е съвсем друга тема!

ThePainIsReaL
03-21-2007, 15:04
Въпрос на наивност ... не ми се е случвало чак такова нещо. Но едва ли бих си отмъстила, просто ще си взема поука.

CrazyWitch
03-21-2007, 15:08
ем аз лично смятам че доста добре се справям с манипулизането на мъжете :twisted: ама все пак смятам че повечето жени са тъпи

Точно там е работата, че лично според мен .. момичетата, не жените се лъжат повече.

craitan
03-21-2007, 15:33
че мъжките лъжи не са особено правдоподобни ок :) че са явни в повечето случаи ок :) ама защо продължавате да го правите и най-вече защо си играете с нас ? жените мн по лесно и бързо се поддаваме на свалки,по емоционални сме...не е никак трудно да ни излъжете и да ни накарате да се влюбим и след тва по най брутален начин се подигравате с нас ... защо ?
как може да си играете с нашите чувства...

за момичетата - отмъщавате ли след такова нещо ?

Това се отнася и за момичетата и те правят така не зависи от пола ами от самия човек :smt017

koalka
03-21-2007, 15:41
Не са правдободобни....има толкова добри лъжци, че никога няма да познаеш, че те лъже.Чакай, а понякога момичетата не си ли играят с тях?Виж за емоционалността може и да е така.
Не съм попадала в подобна ситуация, но от отмъщение няма смисъл, защото така и така на него,щом го е направил, няма да му пука.И по принцип не съм отмъстителна.

white_chik
03-21-2007, 18:04
Ами случвало ми се и наистина беше тежко,но и това мина :-D Иначе за някои неще не съм съвсем съгласна.Според мен жените сваляме по-лесно мъжете,отколкото те нас.А за лъжите,пак мисля,че ние сме по-големи лъжкини

Iv4eTy
03-21-2007, 21:12
Аз пък съм чувала, че момчетата се влюбват по-бързо, но и по-бързо им писва. А за лъжите-има някой, които лесно могат да се разобличат, но има някой толкова изпечени лъжци, че сигурно чак сами си вярват, та камо ли ти да не им повярваш! :?

BAYO
03-21-2007, 23:57
Стииииииииига моля ви се, стиииига. Момчетата повече лъжат, лъжите им са неправдоподобни. Момичетата имали интуиция бля бля бля... Последните ми две приятелки (които мразя в момента) бяха такива изкусни лъжкини, че в момента само някой като ми говори и ме гледа в очите знам дали лъже или не. Тва беше нееееещо маниакално от тяхна страна. Аз хем ги хващах и им виках че лъжат , те пак ме гледат в очите и продължават даже. Момчетата поне в повечето случай си казваме истината мамца му:!:

Ся и др. ше кажа :
Принципно момчетата се излъгват по-лесно. За влюбване не мога да кажа със сигурност. От страна на момичетата една усмивка, един по - мръсен поглед, леко заголено телце и момчето почва да диша толкова тежко и учестено, все едно в тялото му ври казан на 1000 градуса.