PDA

View Full Version : !!!!!!



03-21-2007, 15:26
Moi mnogo dobyr fr pu6i.Po4ti sme gadjeta no mu kazah da spre s cigarite ili pone pred men da ne pu6i.Opita se za 1 sedmica no i edin den ne izdyja.Kak da mu pomogna da si spre?

MyLiVeStYlE
03-21-2007, 15:40
podkrepqi go skusai mu kutiqta s cigarite otidi v aptekata i mu kupi lepenki za pu6a4i no mu trqbva glavno podkrepa

03-21-2007, 15:41
DA toi me tyrpi.Za6titava me Obi4a me.Pomaga mi.I toi iska da gi spre.Typata v momenta si ti 6tot nego razbira6 i nikoga nqma da go izpita6.A za cigarite to se podrazbra 4e pu6i6 za tva si pogubi jivota v cigarena mygla kato tolkova znae6.Az sam sportiska i biv6a pu6a4ka i znam kvo e za tva ima6 seriozen problem

helen4ee
03-21-2007, 16:39
ne stava s kusane na kutiq nito s ni6to, 4oveka trqbva sam da se otkaje!Bez volq ni6to ne stava i da si tam vseki put i toi da ne pu6i.. kva e faidata kato toi otide drugade i zapali edna? Az ne pu6a oba4e sama re6ih da spra cigarite poradi bezmislenost.

OBA4E IMA 1 6ANS TOI DA GI SPRE! tova oba4e toi ne trqbva da znae 4e 6te mu go napravi6 za6toto nqma da ima faida. Predi vreme govorih s edin lekar koito mi kaza 4e ima edin na4in za spirane 100% na sigarite (4oveka go e prilojil na du6terq si koqto ot mnoooooooooooooogo godini si e pafkala) ZNa4i vzima6 edin istinski konski kosum i do prekarva6 prez cqlata os na cigarata (malko trudno ama deistva!) slaga6 5-6 takiva cigari (AKO slu4aino 1vata ne deistva) i sled pu6eneto im daje nqma da stigne do kraq nqma d aiska da pogledne cigari, NO TOI NE TRQBVA DA ZNAE! A ne e vredno ni6to ne gubi6, toi nqma da postrada bezopasno e ! Kusmet!

IdiOtKa
03-21-2007, 18:53
Ти си спортистка, а аз човек,който не търпи да му казват какво да прави.
Тровя се,да,никотинът ми е приятен.Тровя се с толкова вещества,защото са ми приятни.So simple.Харесва ми- правя го,не ми харесва- не го правя.
Трябваше да започнеш изказването си с това,че той иска да спре цигарите, а не че ти му казваш да го направи.Така вече е различно...Иначе го съжалих...Миличкият...П*ткат му да му казва какво да прави,защото я обича...Хехеее...
Еми...Щом иска да спре цигарите може да си купи лепенки,например.Не е далеч от ума.И да си напрегне малко волята.
Успех.

олеее да супер смях маина ... но аз си мисля че е по тъп и позволява да му казват кво да прави ...аз до ся не съм виждала момче да отказва цигари заради момиче ..или трева ..омфг тва е невъзможно !

ABSOLUTme
03-21-2007, 22:15
Ти си спортистка, а аз човек,който не търпи да му казват какво да прави.
Тровя се,да,никотинът ми е приятен.Тровя се с толкова вещества,защото са ми приятни.So simple.Харесва ми- правя го,не ми харесва- не го правя.
Трябваше да започнеш изказването си с това,че той иска да спре цигарите, а не че ти му казваш да го направи.Така вече е различно...Иначе го съжалих...Миличкият...П*ткат му да му казва какво да прави,защото я обича...Хехеее...
Еми...Щом иска да спре цигарите може да си купи лепенки,например.Не е далеч от ума.И да си напрегне малко волята.
Успех.

олеее да супер смях маина ... но аз си мисля че е по тъп и позволява да му казват кво да прави ...аз до ся не съм виждала момче да отказва цигари заради момиче ..или трева ..омфг тва е невъзможно !
щото си на 15-16 baby,още нищо не си видяла :::
не виждам какво лошо има тя да му помогне да се откаже поне от този 'порок'.само че да му поставя ултиматоми е малко прекалено - или тях,или мен..това вече е смях :lol:

KaL1StRa^^
03-21-2007, 22:24
ABSOLUT`me A ti kakvo si vidqla v jivota?Mn tapo se izkazvate ponqkoga na 15-16 ni6to ne si vidqla 6e kae6 4e ste 30-40 godi6ni 4e da vi e monalo si4ko prez gurba. :smt011 A po temata-da e misli predi da gi po4va! :smt011

ABSOLUTme
03-21-2007, 23:03
ABSOLUT`me A ti kakvo si vidqla v jivota?Mn tapo se izkazvate ponqkoga na 15-16 ni6to ne si vidqla 6e kae6 4e ste 30-40 godi6ni 4e da vi e monalo si4ko prez gurba. :smt011 A po temata-da e misli predi da gi po4va! :smt011
аз се ебавах,ама явно само Whisskas схвана :lol:

enclave
03-21-2007, 23:10
Moi mnogo dobyr fr pu6i.Po4ti sme gadjeta no mu kazah da spre s cigarite ili pone pred men da ne pu6i.Opita se za 1 sedmica no i edin den ne izdyja.Kak da mu pomogna da si spre?

Абе не ти а той трябва да ги спре бе ! Не разбираш ли това ? Не става така.... той ако не поиска наистина няма как да ги спре, щот като си ги пуши и му става готино..... аз пуших 7 години без прекъсване и си ги спрях изведнъж щото просто физически ми ставаше гадно от тях.... нали знаете филма с това да запалиш цигара след ядене колко е яко... ама вече не ми беше яко ми направо ужасно и ми се драйфаше от тях направо след като запаля и ми идеше да я хвърля и вече накрая усещах че дори физически не ми става яко от тях, но просто ги пуша заради тъпия навик.... осмислих го и спрях ей-така изведнъж и от година и няколко месеца не съм опъвал дори.... а още по-гаден е филма с цигарения дим след като си напушен и го усещаш супер рязък, остър и противен.... а пък аз честичко съм си напафкан :roll: и затова още една причина да не пуша цигари, щото по принцип са ми гадни вече, а като съм надран са ми сто пъти по-гадни.... та така.... докато на него самия не му стане кофти от тях и не поиска организма му да ги спре, не се и опитвай..... доста трудно ще е да ги спре напълно при условие че си го кефят такова..... :-s