PDA

View Full Version : Незнам какво да правя



Maia_064029
03-21-2007, 15:15
Ще се опитам да съм максимално кратка в историята си.Значи...имам приятел от година и 8 месеца.С него тръгнах точно когато бях много отчаяна току-що бях скъсала с предишното си гадже,което всъщност ми беше първото момче.Скъсахме защото тои замина за чужбина,а аз не успях да го дочакам от глупост,още съжалявам за това.Та врузката със сегашния ми приятел върви мн добре,той много ме обича,но аз не съм сигурна какво изпитвам.Наскоро почнах да си пиша със старото момче тои е още в чужбина,но ще си идва.Та така се заговорихме за всичко минало,защото ние лоши моменти почти нямахме,той вече е станал по голям и не е онова момченце което беше.И така аз установих че не съм го забравила,никак даже.Искам да съм с него с всяка част на тялото си,безумно много ми липсва.Тои казва че изпитва сащото,аз също съм първото му момиче.Искам съвет доколкото е възможно.какво да правя.Да скъсам със сегашния ми приятел и да дочакам първата си любов или...

koalka
03-21-2007, 15:27
Ще постъпиш гадно сега с приятеля си, но не може да си с него от задължение и ако нямаш чувства към него, а към старото момче.Недей да го лъжеш и да бъдеш с него.А относно старото момче-по принцип е хубаво да оставиш всичко случило се в миналото и да не си спомняш за него, ако искаш тази връзка-осъществете я.Но трябва да си сигурна, че и той сериозен в намеренията си.

BAYO
03-21-2007, 15:29
Егоестично ще постъпиш ако го зарежеш. 2 год. са си бая време. А и той те обича...незнам тва е абсурдно според мен , ама секи си дърпа чергата към себе си нали ? Аз не бих напрайл така в ник'в случай! НЕ! [-( [-X

П.П. Миналото си е минало,и за мен то си остава там където си е,далече далече назад. Настоящето - настояще , а бъдещето ... знам ли още не съм го видял, за да ти кажа. :smt017

CrazyWitch
03-21-2007, 15:31
Сама казваш, че не си сигурна в чувствата си към сегашния ти приятел.
Послушай сърцето си.
Само да не стане така да зарежеш приятеля ти зареди първата си любов и да разбереш, че обичаш и него (обикновенно тагава се разбира какво е дадения човек за теб).
Ти за колко време си била с първата си любов?

Послучай сърцето си пак ще кажа. Надявам се да не съжаляваш каквото и да е решението ти.

alkobalko
03-21-2007, 15:34
Постъпката ти към момчето, с което си сега, ако го нараниш ще е много гадна. На теб пък ще ти е гадно, ако не си с човека, който обичаш. Трябва да премислиш много добре ситуацията, в която се намираш и да вземеш най-правилното решение. Все апк това е твоят живот, но не забравяй, че от тва решение зависи и животът на други хора.

Maia_064029
03-21-2007, 15:42
Ами аз това забравих да ви кажа.Това което ме кара да се връщам към момчето от миналото е,че ние не можахме да изживеем връзката си.Ходихме няколко месеца и тои замина при майка,а аз глупавата неможах да го дочакам,т.е. изневерих му.Та...тои се върна 5 месеца, след като замина с мисълта,че аз го чакам.Стана му мн кофти когато разбра и то не от мен понеже аз нямах смелост да му кажа,а тои ме пита доста пъти след като си доиде.Изкарахме няма и 1 седмица и той разбра.Почувствах се ужасно,че го бях предала,а той ме обичаше,но беше непреклонен не искаше да ми прости,не пожела дори да ме изслуша,за което сега съжалява.И аз съжалявам.Така той реши,че няма какво да прави в България и замина отново,сега още е там.Казва че като си дойде иска да е с мен,знае за сегашния ми приятел и му е кофти като му казвам какво мисля да направя,но от друга страна го иска.Този разговор с него ми помогна да разбера,че не съм щастлива със сегашния си приятел,но немога да си представя да скъсам с него,това са 2 години от живота ми.Незнам направо съм се побъркала.Мисля кое е правилно и кое не и все не го измислям.:(((

03-21-2007, 15:46
Ами извинявай, ама ти си си виновна. Толкова ли не можа да изчакаш няколко месеца, а като някаква разгонена кучка се на*ба с друг? Хубаво ли ти беше?
Ясно колко си го обичала и сега колко си способна да обичаш. Ще си сърбаш попарата!

sexi_lady_666
03-21-2007, 15:49
mi spored mene ti obi4a6 purviqt ti nz za6to taka re6ih no sum po4ti sigurna 4e e taka i az obi4am purviq si dori vse o6te toi se poqvi na skoro otnovo i zarqzah edna mn dulgotraina i zdrava vruska zaradi nego!!!taka 4e suvetut mi e 4e tova mom4e te obi4a 6tom te tursi o6te a za drugiq nemoga ni6to da ti kaja osven da mu obqsni6 za kvo stava vupros!!!

JuSt_A_vErMiN
03-21-2007, 15:52
Ще постъпиш гадно сега с приятеля си, но не може да си с него от задължение и ако нямаш чувства към него, а към старото момче.Недей да го лъжеш и да бъдеш с него.А относно старото момче-по принцип е хубаво да оставиш всичко случило се в миналото и да не си спомняш за него, ако искаш тази връзка-осъществете я.Но трябва да си сигурна, че и той сериозен в намеренията си.съгласна съм с това мнение и според мен мила ще постъпиш малкичко егоистично...помисли си хубаво успех :smt023

03-21-2007, 15:52
А ако не е тайна би ли казала как се казжа мом4ето защото познажам едни такива фр :?

BAYO
03-21-2007, 15:58
съгласна съм с това мнение и според мен мила ще постъпиш малкичко егоистично...помисли си хубаво успех :smt023

Само малко ли? И оная отгоре кви ги говори? Здрава и нзн си ква връзка и тя с лека ръка пропилява всичко..... ](*,) Кфи хора сте бе?? От мен един съвет, даже нещо като предупреждение се явява : Да знаете, че колелото на Живота се върти, и някой ден ще усетите това, което ще причините на приятелите/приятелките си!

Тва мисля :idea:

Maia_064029
03-21-2007, 15:58
Не искам да споменавам имена.А относно това че съм се н****а не е така бяха просто няколко целувки за които и до днес съжалявам,но такъв е живота,трябвало е да мина през това.Незнам на кое да заложа,на навика или на тръпката,мисля че съм все още млада за да мисля за брак за живот заедно или нещо такова,това ре другото което ме кара да прекратя връзката си сега.

03-21-2007, 16:06
Ок няма значение как се казва.Според мен само ти ти и пак ти трябва да си решиш какво да правиш.Не сме ние хората които трябва да послушаш.

ПС.Ако е това мом4е за което аз говоря(но 99%не е то)щях да се върна при него!

Iv4eTy
03-21-2007, 21:06
Вярно е че ще нараниш сегашния си приятел, ама по-добре ли ще се почувства ако разбере че не го харесваш?Нито той нито ти ще сте щастливи. Най-добре послушай сърцето си. :)

BAYO
03-22-2007, 00:01
Вярно е че ще нараниш сегашния си приятел, ама по-добре ли ще се почувства ако разбере че не го харесваш?Нито той нито ти ще сте щастливи. Най-добре послушай сърцето си.

Сърцето се управява от мозъка, така че ако имаш малко повечко сиво вещество в мозъчната ти куХина, би следвало да вземеш най-правилното решение. А кое е то? Кой може да каже? Никой! Може да вземеш най-изгодното за тебе естествено, но не и най-правилното, защото няма как да знаеш кое е ТО. Тва мисля :idea: :idea:

Maia_064029
03-22-2007, 08:59
Благодаря на всички за мненията които изказахте,независимо какви бяха те.Снощи се скарахме с приятеля ми,той се сърди,защото аз вече не го желая,дърпам се като тръгне да ме целува и той го е усетил.Разбрахме се да се разделим за малко,за да реша какво искам,а той каза,че не издържа вече на това да бъде отхвърлян,и го разбирам.Сега когато знам,че няма да го видя ми е хем добре,някак си спокоино,хем много смотано.И аз незнам какво чувствам,но кажете това че не желаеш един човек не е ли достатъчен знак че не го обичаш.А като го гледам как се измъчва направи сърцето ми се къса.

Satyr
03-22-2007, 09:37
Има една много яка мисъл незнам кой я е писал или изказал. Та тя гласи нещо от вида на: "Акъл и здраве на никой не можеш да дадеш!"

Ти си търсиш успокоението в този форум, а решението си го била взела много отдавна, каквото и да направиш вече си с два гола назад в твоята врата, защото за втори път в живота си зарязваш нещо работещо... Помисли си добре, така ли ще ти продължава живота за напред, след всяка срещната по-лъскава любов ли късаш синджира и ще отиваш при другия, за който си "по-ценна" от сегашният ти ухажор..... :smt079