PDA

View Full Version : za brakyt na roditelite vi



summer_summer
03-21-2007, 15:20
na men mi e napravilo vpe4atlenie 4e kato horata jiveqt zaedno dylgo vreme i po4vat da se zapuskat ... toest hodqt razdyrpano i tn ( ne izglejdat osobeno privlekatelno)
pri va6te roditeli taka li e???
mojete li da si predstavite 4e sled 20 godini 6te se razhojdate taka pred sapugat/a vi ???

CrazyWitch
03-21-2007, 15:26
Да, така е.

ThePainIsReaL
03-21-2007, 15:48
Ммм.. това е нормално. Какво странно има.. като си живял с един човек 18 години примерно (говоря за мама и татко).
Иначе майката много хитра, може да ходи раздърпано, ама като иска нещо, знае как да си го поиска. Дрехите, бельото .. то си личи, бащата няма как да й устои :-D

alkobalko
03-21-2007, 16:22
Никога не са се отнасяли нехайно. Прави ми впечатление, че дори събота и неделя майка ми се облича доста по-официално от обичайното празнично облекло. Само 1-2 пъти за целия ми близо 19 годишен живот съм ги виждала раздърпани и това беше, когато съм ги остаяла сами. :lol:

white_chik
03-21-2007, 18:43
ХАхаха готина тема.Наистина,майка ми и баща ми са женени от 25 години ( =D> ) и когато са си вкъщи и двамата си ходят съвсем раздърпани,баща ми даже понякога без да иска си облича дрехите наопаки :-D ,а майка ми носи некви пенюари от преди войната.А като се замисля,че преди да се видя с гаджето задължително си пускам еидн душ,обличам си най-хубавите дрехи,заливам се с парфум,гримирам се,а ве старая се да съм максимално хубава.Не знам,може би след 25 години и аз щ се разхождам пред мъжа ми със смъкнат анцуг и ликясана тениска

Li77Le^aN{G}eL
03-21-2007, 18:47
И моите са така :-D То си е нормално,се пак са от мнооого време заедно,един вид "и кътните си зъби знаят" и няма за кфо да се контят ;]

die_die_my_darling_
03-21-2007, 20:02
Да, така е.

EmeLLin
03-22-2007, 11:43
Моите не са така. Те не обичат дори и вкъщи да ходят с раздърпани дрехи и винаги майка ми ми прави забележка, ако аз съм с такива ,което е винаги.

Alerta
03-22-2007, 17:01
И кое е нормалното да ходиш раздърпан, космясал, надебелял...?
Ако ще и 30 години да е брака трябва да се поддържат. После 'Ама защо татко има любовница'. Ми жена му като ходи като клошарка...
Майка ми например е почти на 40 години пък се облича и гримира много добре. Абе поддържа си се, въпреки, че вече втори брак има.

FiRe_LaDy
03-23-2007, 12:49
Ami moite roditeli do den dneshen ne se nosqt razdyrpano i demode ... vinagi gledat da sa v krak s modata i da se oblichat hubavo.Maika mi chesto dori oblicha nqkoi ot moite drehi,a bashta mi vinagi me pita dali tova,koeto si e haresal e hubavo i e moderno.Vinagi roditelite mi sa izglejdali dobre i sa se poddyrjali mnogo,koeto me radva mnogo.

cherinka
03-23-2007, 12:59
И кое е нормалното да ходиш раздърпан, космясал, надебелял...?
Ако ще и 30 години да е брака трябва да се поддържат. После 'Ама защо татко има любовница'.

Ами така е. На мен майка ми е споделяла, че вече няма смисъл да се конти, да се облича добре и т.н, защото нямало кой да я гледа и няма на кой да прави впечатление. Иначе баща ми е пич, даже колегите му като ни видят заедно и си мислят, че сме гаджета (малко е гнусно де) но все пак тате гледа да изглежда добре, нищо, че мяса на мутра.
Иначе според мен с напредването на възрастта хората губят желание да се поддържат. Макар, че рано или късно да всеки му омръзва да полага някакви грижи за себе си.


После 'Ама защо татко има любовница'.

ем да, до някъде е така, обаче понякога бащите ни си фащат сто пъти по-грозни любовници от майките ни. (поне при мен и още две приятелки е така)......

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-23-2007, 13:18
mi normalno e.. te sa ve4e i na vuzrast imat deca... za kakvo im e da se obli4at dobre :lol: i t.n. maika mi ne e takava.. hodi na tanci uj da poddurja forma (vurpeki tova e leko zakruglena) kupuva si nqkvi bluzki koito tiin4etata nosim :shock: i tai.. a bashta mi ne sum go zabelqzala no ne mislq 4e e nastupila promqna i s nego :}

malka_sladuranka
03-23-2007, 15:43
Ами незнам при другите как е, но майка ми винаги се облича добре и се гримира, доколкото баща ми си ходи по-развлечен. Дразнещото е, че ние му правим заблежка, ама...няма кой да чуе. :evil:

kati_0513
03-23-2007, 16:12
По принцип казват, че е така, но в моя случай е така само при баба ми и дядо ми...
майка ми и баща ми са заедно от 20 години и досега никога не са се оставяли да изглеждат раздърпано, майка ми постоянно се облича страшно официално, дори и да си е вкъщи, баща ми е същия, особено като стане дума за парфиум...копуват си нови дрехи и никога не се оставят за изглеждат зле ...това ми харесва, аз съм същата като тях... :D

zubi
03-23-2007, 17:25
напълно 100% е варно тва ;-)

stra6no_sexy
03-24-2007, 18:17
еми моите родители се обличат добре,поддържат си се и не са се запуснали все още

Allthatshewant
03-25-2007, 13:24
аз не одобрявам този принцип на повечето двойки .. това че са заедно повече време не значи че няма смисъл " за кой да се правиш " . аз съм с приятеля ми от 4 год. и половина но продължавам да се поддържам както преди не за да ме харесва ( то повече от това неможе) а за собствено удовлетворение и самоувствие

shIlOH
06-26-2007, 06:54
Наште са заедно от 12 години и от като се помнят винаги са се обичали и разбирали уважавали като едно семейство