PDA

View Full Version : Moeto Malko Zlato... :(



03-21-2007, 15:41
Greshka do greshka..proshka sled proshka..a nakraq vaprosa zashto...zashto sam tuk...zashto potyvam..zashto se davq...ima li spasenie e vaprosa...otgovora kade e se pitam?...nqkade v bezkrainostta...skrit zad iliuziqta na liubovta...
Kogato go pogledna vremeto spira, vsichko prestava
da sashtestvuva..samo toi, edinstveno toi e v moite ochi...obicham go
i tova nqma da se promeni!!
No e po-dobre da sme razdeleni, veche ne mi ostanaha sili da proshtavam izneverite mu, mnogo zlo mi prichini i vupreki vsichko davam jivota si za nego. Zashto sum tolkova glupava.. boje..
Edva ne pogubih sus sebe si i nadejdata, che nqkude tam v bezkraq me ochakva momcheto, s koeto (da se nadqvame) bih bila nai-shtastlivoto momiche na sveta..
Vupreki vsichko ne smqtam, che sum propilqla godina i dva meseca vruzka na vqtura, za6toto vse pak imah i hubavite si momenti s nego.. koito shte mi lipsvat strashno mnogo. No taka e nai-dobre! Dalech edin ot drug!

koalka
03-21-2007, 15:44
Да, понякога е по-добре да не си с човека, който обичаш.Както в твоя случай-да търпиш всяка изневяра.

JuSt_A_vErMiN
03-21-2007, 15:47
ам извинявай ама ти сама си го каза,че си глупава...според мен не трябва да сте заедно колкото и да го обичаш.Нали знаеш,че търпението си има граници,мисля че твоите трябва да са минали...помисли си дали той заслужава да е с теб,аз мисля че не... [-X

BAYO
03-21-2007, 15:50
Любовта не е вечна, може още да го обичаш, но явно той вече не. Може и да те е обичал, не твърдя обратното, но просто той те лъже, а който лъже не обича. Стига си ревала, излизай с приятелки, направи си нова прическа, купи си малко нови дрешки с приятелки, излизай на диско и се забавлявай до колкото душата и сърцето ти позволява. Дръж се пренебрежително, ако той се сдуха като те види NEW, начи си действай с него, ако не F*CK OFF и следващия пич те чака точно зад ъгъла на блока.Остави се на течението да те води, не се напъвай да оправиш нещо, което се е счупило необратимо. Тва мисля :!: :!:

the dark angel
03-21-2007, 15:55
Разбирам те че го обичаш,но той те мачка безжалостно!Струва ли си да те използва като парцал!Имай малко гордост и достойнство не позволявай на някой да ти се подиграва в лицето!!!

alkobalko
03-21-2007, 16:03
По-добре е да не си с него, за да не те кара да страдаш още повече. Колкото и да го обичаш трябва да запазиш достойнството си.

BAYO
03-22-2007, 01:51
Надигни се и си кажи "СТИГА". Хващай си парцалките и да те няма от него. По-лесен вариант няма. Ш'ти е кофти ма кво от тва. Всичко се лекува с времето. По-хубав лек, здраве му кажи :-D

mp3f
03-22-2007, 08:20
ам извинявай ама ти сама си го каза,че си глупава...според мен не трябва да сте заедно колкото и да го обичаш.Нали знаеш,че търпението си има граници,мисля че твоите трябва да са минали...помисли си дали той заслужава да е с теб,аз мисля че не... [-X
i az taka mislq :smt011