PDA

View Full Version : Въпрос



03-21-2007, 16:03
Значи пиша си с едно момче от скайп и нешто пламна.Не е вируална любов защото си пишем от 2г.Той настоява да се видим лятото когато си дойде от чужбина и всеки път когато му кажа че несам готова той започва да ми вика ти си готина и т.н.и пак отначло и пак.Как да му кажа че тази работа няма да стане (тои е страшно разбран човек и неме притиска)без да се обиди?Немога просто да му го кажа какво да правя?

the dark angel
03-21-2007, 16:06
Ами обясни му че не искаш да има нещо повече между вас и ако той е толкова разбран колкото казваш ще те разбере!!!Пък и смятам че е малко рано да мислиш за лятото от сега,има още много време дотогава!

BAYO
03-21-2007, 16:06
Аз миналата година имах същия проблем. С една мацка от Монтана, тя на 25 , аз на 20. Обичаше ме лудо лудо, беше готова на всичко за мен, ама как да стане работата като тя е от майна си райна!?? ТОй като си дойде, после пак ли ще заминава?? Ако е така просто му кажи , че това което мисли и смята да направи няма да претърпи успех. Кажи му, че съжаляваш, но нищо няма да излезе, не искаш да го нараняваш като започнете нещо което още от първата секунда ще бъде обречено на провал. Така после ще го боли още повече, като го лъжеш. Успех, дано имаш смелост да му кажеш истината. Тва мисля :idea:

sexy_momi4e
03-21-2007, 17:01
kaji mu istinata,6tom e razbran nqma ot kakvo da se strahuva6 puk i nali e po skype :)

koalka
03-21-2007, 18:40
Ами две години са доста време и може с нещо да си задържала вниманието му.Защо не се видите?Можете за изкарате едно много хубаво лято заедно. :wink:

kofti_nick
03-21-2007, 18:47
:roll: :roll: :roll:

bungle
03-21-2007, 18:56
Ами две години са доста време и може с нещо да си задържала вниманието му.Защо не се видите?Можете за изкарате едно много хубаво лято заедно. :wink:

И аз така мисля.

Iv4eTy
03-21-2007, 19:54
Ми защо смяташ че няма да се получи? Щом неискаш просто му обясняваш и казваш че няма да си пронмениш решението. Но ти не каза защо неискаш да излезеш с него.Каква е причината? Все пак две години си пишете...

bARbiTy
03-21-2007, 20:05
Значи пиша си с едно момче от скайп и нешто пламна.Не е вируална любов защото си пишем от 2г.Той настоява да се видим лятото когато си дойде от чужбина и всеки път когато му кажа че несам готова той започва да ми вика ти си готина и т.н.и пак отначло и пак.Как да му кажа че тази работа няма да стане (тои е страшно разбран човек и неме притиска)без да се обиди?Немога просто да му го кажа какво да правя?