PDA

View Full Version : Обичам я !



LOve_Her
03-21-2007, 16:25
zna4i eto moq problem predi 1 sedmica se zapoznax s edno momi4e ve4e neprednaxme s materiala iskam da kaja tq mi pi6e po 4esto i az na neq
no po nqkoi put ne si pi6eme 6tot nqma za kvo da si govorime prosto nqma kvo da i kaja kajete mi kak da q zagovarqm za6toto iskam da stanem po blizki s neq kajete mi kvo da napravq blagodarq predvaritelno O:)

the dark angel
03-21-2007, 16:29
Защо не я поканиш да излезнете уж само като приятели?Ако има някакви шансове да си с нея,тя сигурно ще приеме поканата!А след като излезнете спрямо ситуацията сам ще усетиш какво да и кажеш!

4epHo0KaTa_Lady
03-21-2007, 16:35
Mi pokani q q na kafence ;) Uspeh :P :P :P

iiirish
03-21-2007, 16:37
опитай се да спечелиш доверието й като й споделиш нещо лично. разбира се никой не е казал да се разкриеш докрай, но нека тя разбере, че държиш на нея. постепенно тя също ще започне да ти споделя и ще станете доста по-близки именно, защото ще започневате да се опознавате наистина

madlencheto:)
03-21-2007, 16:39
Познаваш я от 1 седмица и вече я обичаш? да не е любов от пръв поглед?!
напреднали сте с материала..чатите си повече, уаууу !!
покани я да излезете някой път под претекст,че няма какво да правиш;) по-лесно е, от колкото да седиш и да се чудиш как да я заговаряш в чата.

BAYO
03-21-2007, 16:39
Абе пич, ти други гаджета не си ли имал? Ако не си един съвет : Не оставяй Интернет да ти свърши работа. По добре очи в очи, от колкото буква в буква....Пиши я бегала ако не посмееш да я поканиш на кафе, на кино, на разходка и тн..Тва мисля :idea:

Metal^^^fenka^^^
03-21-2007, 16:44
Vij sega, ako iska6 s neq ne6tata da stanat pove4e ot priqtelski trqbva parvo da e spe4eli6 kato priqtel, no po-blizak ,istinski priqtel , za6toto ne moje6 da kazva6 4e ima6 mn priqteli, tova sa prosto poznati , a ne priqteli, priqtelite sa malko , no da ne se otklonqvam ot temata. Zna4i parvo napravi taka, 4e tq da ti ima doverie , da stane6 4ovek na koito moje da raz4ita i ti da raz4ita6 na neq :) Kaji i 4e mn e ceni6 kato 4ovek, no samo ako naistina go misli6, kazvai i tova koeto misli6, govori i za jivota , kak vazpriema6 ne6tata v jivota, kakvo misli6 da pravi sled kato zxavar6i6, za da i pokaje6 4e misli6 za bade6teto si i 4e si 4ovek koito moje da e podkrepi v truden moment. Edna vrazka ( v smisal da ste gadjeta) ,za da e uspe6na tq trebva da se e rodila ot priqtelstvoto, za6toto e po-dobre da poznava6 dobre 4oveka s koito iska6 da si , otkolkoto da ste se zapoznali predi edna sedmica i ve4e ste zapo4nali vrazka. Spored men trqbva da e opoznae6 i te da te opoznae predi da zapo4nete vraka :) Uspeh dano da sam ti pomognala :)

koalka
03-21-2007, 18:09
Покани я да излезете, защо нещата трябва да се развиват само в чата?Като се видите на кафе ще можете за повече неща да си говорите.

BAYO
03-22-2007, 01:16
Покани я да излезете, защо нещата трябва да се развиват само в чата?Като се видите на кафе ще можете за повече неща да си говорите.

С тебе сме на 1 мнение :wink: Ако се случи три пъти ми дължиш :smt008 по бузката, във форума естест :smt016

Lorraine
03-23-2007, 19:54
И аз съм на мнение,че е най-добре да я поканиш да излезете и от там нататък ще се разбере какво ще става.А тфа за 1 седмица да я обичаш..хмм... :smt017

03-23-2007, 22:44
И аз съм на мнение,че е най-добре да я поканиш да излезете и от там нататък ще се разбере какво ще става.А тфа за 1 седмица да я обичаш..хмм... :smt017
Много хора бъркат любовта с харесването,например като искаш да я целунеш не е задължително да е любов,просто привличане.

Tedka-Medka
03-23-2007, 22:54
Аз направо вече нз какво да кажа,вие тея компове
не ги приемате като място за развлечение
ами едва ли не като някой портал за свалки..
как искаш да се сближиш с нея като го карате само на чат..
излезте,вижте се,опознайте се и ако има химия
то ще си проличи,толкова ли е сложно тва,че питате
за такива глупости :evil: