PDA

View Full Version : Те ме тормозят :( С нищо не съм го заслужила!



геринка
03-21-2007, 16:40
Здр,аз съм едно мило момиче,което бива тормозено от смотаните си съученици-всеки ден те ме малтретират и ме карат да се чувствам като утрепка,бият ми,изхвърлят ми нещата,късат ми тетрадките,постоянно ме ритат и обиждат и мога да кажа,че всичко това ми омръзна до болка! Не го заслужавам,да не съм им някво животно,че да се държат така с мен!? На всичкото отгоре вече всички започнаха да се държат кофти с мен,заради тия навлеци,как може да се влияят от тяхното мнение!? Иска ми се всичко това да свърши. Moже би те просто си правят забавното,ама на мен ми писна. Ценен човек съм и не съм им заслужила подигравките. А те ще продължават,ако не направя нещо. Какво да е то? ](*,)

MiRaCuLiXbb
03-21-2007, 16:46
Къде учиш, кой клас си?

03-21-2007, 16:51
kaji kade u4i6 i koi klas si i nie 6e se sbereme edna banda maloymnici 6e ideme da gi stupame tiq :evil: :twisted:

taka be6e i edna ot moq blok sabrahme se 10na 4oveka aide aide sled daskalo i xop zapo4naha da q slu6at

Anf3tamin4o
03-21-2007, 16:57
Аз не мога да разбера страх ли те е да кажеш на бащта си #-o
А от там нататък той да ходи да се разправя с тях
Другия вариант е да кажеш на директора ако може да ги изключи :)

MiRaCuLiXbb
03-21-2007, 16:59
kaji kade u4i6 i koi klas si i nie 6e se sbereme edna banda maloymnici 6e ideme da gi stupame tiq :evil: :twisted:

taka be6e i edna ot moq blok sabrahme se 10na 4oveka aide aide sled daskalo i xop zapo4naha da q slu6at
И мен ме бройте. :)

4epHo0KaTa_Lady
03-21-2007, 17:01
Kofti..kaji na vashte ili na direktora.. i spoko ne obrushtai vnimanie na takiva kompleksari.. !!! Uspeh ;) ;) ;) I gore glavata .. !!! :P

SaYoNaRa
03-21-2007, 18:46
kaji kade u4i6 i koi klas si i nie 6e se sbereme edna banda maloymnici 6e ideme da gi stupame tiq :evil: :twisted:

taka be6e i edna ot moq blok sabrahme se 10na 4oveka aide aide sled daskalo i xop zapo4naha da q slu6at
И мен ме бройте. :)

Не бих изпуснал такова събитие :smt062

геринка
03-21-2007, 19:06
От варна съм не знам хора не е честно това наистина те са разни комплексари а аз съм просто едно момиче... :( кофти ми е много и знам че трябва да си отвземат от страха ама се чудя как оххх верно ли бихте се сбили заради мен :) ако има от варна някои да кажат :)))

IRRIDUCIBILI
03-21-2007, 19:12
jalko 4e si ot varna ina4e bih ti pomognal :(

TORBALAN
03-21-2007, 19:42
обърни се към класния ръководител .. или директора .. въобще нема да им се връзваш на тиа смотаняци :!:

IGNGN
03-21-2007, 20:17
А все пак ще ни кажеш ли каква е причината?
Задължително има НЯКАКВА причина... колкото и да е неоснователна все с нещо си го заслужила в техните очи (да се разберем... не оправдавам подобно отношение! особено към нежния пол!)

madlena15
03-21-2007, 20:54
tctctc kvi sa tiq izrodi be vijdat nqkoi po slab ot teb i hop are po4vat nalitat na boi podigravat se praat se na golqmata rabota 6to ne se probvat s nqkoi po silen ot tqh ? izob6to ne se zasqgai ot teq bokluci navsqkude e taka . samo trqbva da im dokajesh 4e si po silna ot kolkoto te smqtat .are stiskam ti palci ne6tata da se opravqt :) :) :) uspeh

KaL1StRa^^
03-21-2007, 20:57
Ako bqh na tvoe mqsto nz kakvo 6tqh da napravq 6toto az ne sam ot tozi tip hora koito gi maltretirat ama isgurno 6tqh da hodq i da gi nabiq 1 po1 6e se zem 1 boks ili jelqzna truba i glei kvo 6e staa ama sam mom4e.Az moje bi znam za6to te maltretirat nie iskame edno momi4e da e gotina nahakana abe ob6to vzeto pi4ka :idea: Postarai se da bude6 takava. :-k

Iv4eTy
03-21-2007, 21:19
Тея сигурно са некви комплексари...няма смисъл да търпиш. Ти да не си животно! Оплачи се, не ги оставяй да те тъпчат. Трябва да разберат, че немогат да унижават някой по този начин

03-22-2007, 06:20
Samo mi kaji ot koe daskalo si i ti kazvam pri4inata

helen4ee
03-22-2007, 06:34
едно време и аз имах подобни проблеми със съучениците си.Само дето не сда ме биели, нито удряли и малтретирали, но за изхвърлянето на нещата, помня как миличката ми чантичка, ми я ритаха долу на земята, и много подигравки заради това че съм била дебела , тц тц злоблението на децата е голямо, така де мина 7ми кла разедхме се, хАХАХАХАХ СЕГА МИ СЕ МАЗНЯТ ПО УЛИЦИТЕ хахахахахахах супер смешни са ми некви амам мими такова хахаха, тц тц тц много си хубава бла бла.Всичко в живота се връща тройно, тъй че ти не бери грижа!Аз както виждаш съм си много добре, незнам от тях съм станала по силна психически, но отдавна мина времето на "дебела си" а аз не мога да повярвам че съм им се връзвала тц т ц колко съм зле при положение че в 8ми клас ме искаха за модел в visage хахахаха :)

KoRn
03-22-2007, 06:48
ei debew :smt026 MRAZQ DEBELI HoRA te sa tupi




:-s za tfa li izqde sused4eto?!?!

helen4ee
03-22-2007, 06:53
[quote="KoRn"]ei debew :smt026 MRAZQ DEBELI HoRA te sa tupi
=D> =D>
HAHAHAHA
Po princip kogato edin 4ovek se drazni na ne6to v drugiq, se drazni na sebe si .. ti mili4uk KORN da ne si fat??? nEZNAM AZ NQMAM TAKUV PORBLEM hahahahaahHHhahahahahah

KoRn
03-22-2007, 07:35
taq e mnogo sduhava nee aaxaxxa :smt026



:-s

helen4ee
03-22-2007, 08:02
[quote=KoRn]ei debew :smt026 MRAZQ DEBELI HoRA te sa tupi
=D> =D>
HAHAHAHA
Po princip kogato edin 4ovek se drazni na ne6to v drugiq, se drazni na sebe si .. ti mili4uk KORN da ne si fat??? nEZNAM AZ NQMAM TAKUV PORBLEM hahahahaahHHhahahahahah

=D>

геринка
03-22-2007, 08:52
Там е проблема-в мен няма нищо толкова кофти(поне според мен). Доста хубаво,симпатично и лъчезарно (по принцип) момиче съм,а тия момчета #-o мисля,че хормона ги е ударил и се чудят къде да си го изкарат,но аз няма да ги търпя това да става в/у мен,да си гледат работата..ехх само че как да ги затапя се чудя :-({|=

helen4ee
03-22-2007, 08:58
ama ti da ne si pomisdli 4e sum bila debela? Gluposti az imam perfektno tqlo :oops: noo nali znae6 4e kato malki o6te v 6ti 7mi klas se navliza v puberteta i zapo4va da treseeeeee, a kompleksiranite deca si izbivat kompleksite kato zlobeqt na po-hubavi i taka ne im obru6tai v nimanie i te 6te sprat, a ako li ne prosto vzemi da gi prebie6 i ti! :) spla6i gi trqbav im vuzpitanie !@

герника
03-22-2007, 09:03
Ама те постоянно говорят разни глупости за мен,избухват си псуват ме и се граврят за моя сметка държат се като с нищожество към мен,без да съм го заслужила..ахх как искам да ги вкарам в пътя да разберат,че така с мен не може...исиотчета ;(

геринка
03-22-2007, 09:04
Ама те постоянно говорят разни глупости за мен,избухват си псуват ме и се граврят за моя сметка държат се като с нищожество към мен,без да съм го заслужила..ахх как искам да ги вкарам в пътя да разберат,че така с мен не може...исиотчета ;(
сега забелязах,че съм се написала герника :P исках да напиша геринка де,ама ме разбрахте ... та те са някви смотани пубертетчета пффф

helen4ee
03-22-2007, 09:06
vsi4ki sme bili smotani puber4eta,a z neznam kak moje da im pozvolqva6?? Smisul tova si e tormo za6to si mul4i6??? i kakvo to4no ti kazvat?

геринка
03-22-2007, 09:12
vsi4ki sme bili smotani puber4eta,a z neznam kak moje da im pozvolqva6?? Smisul tova si e tormo za6to si mul4i6??? i kakvo to4no ti kazvat?
еми говорят за мен постоянно някви глупости и простотии измислят и само искат да ме дразнят съзнавам ама не знам как да ги затапя просто и как ''да не им позволявам'' едно на ръка и че все ме бутат и ми викат махай се ве (...) ти си тъп боклук бла бла ми кво да кажа ве!? :shock: охх нз не може ли някъв съвет?!

helen4ee
03-22-2007, 09:19
trqbav ti samouverenost! Neznam samo ti moje6 da si pomogne6!
1vo samouverenost budi uverena v sebe si i znai 4e is nai qkata i nikoi ne moje da ti se opune ( ako trqbva se nadui)
2ro kogato trugnat da te pipat i da te udrqt ili da ti vbzimat ne6tata
ili im izvii rukata ako trbqva s cqlata zloba koqto se e nasubrala u teb q izle krqkai im psuvai gi razberi im slabite mesta demek tova koeto tq gi obijda primernoo 4e sa devstveni imat pupki debeli sa slabi sa takiva ne6ta!!
3to kogato te te obijdat im kazvai vzemi mlukni zatvotri si plivalnika"
izbii cqlata agresiq koqtyo ima6 v sbe si sre6tu tqh!!
6TE VIDI6 4E 6ti podvicvat opa6ka vseki den

a ti mejdu drugoto kloi kl si?

03-22-2007, 10:09
А все пак ще ни кажеш ли каква е причината?
Задължително има НЯКАКВА причина... колкото и да е неоснователна все с нещо си го заслужила в техните очи (да се разберем... не оправдавам подобно отношение! особено към нежния пол!)
Защо все търсите причина в жертвите?!? Причината е, че нейния клас са нищожества като моите. Ох, и още нещо - на класовете, на които не се интересувах от тях, рожденни дни, любими цветове и пр. се държаха по-добре, от тези, на които им знам рождените дни. Не е ли странно. Не стига, че им знам кога са родени, ами...

koalka
03-22-2007, 10:10
Кажи незабавно на родителите си и се оплачи на директорката.Не трябва да търпоиш подобно отношение.

03-22-2007, 10:56
emi da ti kaja v na6iq klas e po4ti su6toto-nekvi mi ti tupanarki i kurvi v bukvalniq smisul se mislqt za bezsmurtni!mnoo se nerva ne nekvi takia!a za problema ti kaji na nqkoi tvoi priqteli ili puk nqkoi po-taka q4ki da vidim dali nqma da te uvajavat sled tva!spox!za vseki problem si ima re6enie!

IGNGN
03-22-2007, 12:01
А все пак ще ни кажеш ли каква е причината?
Задължително има НЯКАКВА причина... колкото и да е неоснователна все с нещо си го заслужила в техните очи (да се разберем... не оправдавам подобно отношение! особено към нежния пол!)
Защо все търсите причина в жертвите?!? Причината е, че нейния клас са нищожества като моите. Ох, и още нещо - на класовете, на които не се интересувах от тях, рожденни дни, любими цветове и пр. се държаха по-добре, от тези, на които им знам рождените дни. Не е ли странно. Не стига, че им знам кога са родени, ами...

Все с нещо са се почувствали провокирани
Дали е че момичето има по-хубава външност, по-хубави и скъпи дрешки и др., по-умна е или пък се държи надменно, има кофти външност абе все нещо ги е провокирало тия типове
Никой не прави такива неща без абсолютно никаква причина

Mimka_sweet
03-22-2007, 12:07
Кажи на класната си , а ако ти е неудобно-на родителите си.Те знаят как да се оправят [-(

IlLuSi0nS`
03-22-2007, 15:21
welcome in the jungle, my dear
причината естествено си е в теб, в твоето поведение.. слабохарактерна,срамежлив , учиш повечко, нямаш мн приятели в даскало, не можеш да ги затапиш, немаш смелост да им забиеш един и така ставаш жертвата, върху която всички си избиват комплексите..
сега недей да почваш "ама аз съм пекана и бла бла" ако беше такава нямаше да имаш такъв проблем..
дано един ден да успееш да освободиш злоба и да ги пооблъскаш с някой стол.. не се страхувай да откачиш.. да викаш.. да блъскаш.. да риташ.. да храниш.. и кфото се сетиш

геринка
03-22-2007, 18:29
welcome in the jungle, my dear
причината естествено си е в теб, в твоето поведение.. слабохарактерна,срамежлив , учиш повечко, нямаш мн приятели в даскало, не можеш да ги затапиш, немаш смелост да им забиеш един и така ставаш жертвата, върху която всички си избиват комплексите..
сега недей да почваш "ама аз съм пекана и бла бла" ако беше такава нямаше да имаш такъв проблем..
дано един ден да успееш да освободиш злоба и да ги пооблъскаш с някой стол.. не се страхувай да откачиш.. да викаш.. да блъскаш.. да риташ.. да храниш.. и кфото се сетиш
Ами,мила,всъщност далечко си доста от истината. Де да беше така. Просто не искам да унижавам себе си заради тия катили. Не съм нито едно от нещата,които изброи-срамежлива-може би малко,но приятели доста си имам,бих казала даже в излишък( и от по-горните класове,доста батковци и т.н.). Работата е там,че исках всичко да се оправи по нормалния начин,като с хора,но явно няма шанс. И ще действам грубо(може би както се изрази ти по-горе ^^). Жалко,но ще се наложи,а може да взема други мерки,но няма да оставя нещата така. Мерси иначе на всички ;-)

<black soul>
03-22-2007, 18:52
Kofti..kaji na vashte ili na direktora.. i spoko ne obrushtai vnimanie na takiva kompleksari.. !!! Uspeh ;) ;) ;) I gore glavata .. !!! :P
Кво означава не обръщай внимание?! :-s Момичето казва, че я малтретират, ти говориш да не им обръща внимание! На такива хора като не им обръщаш внимание става по-лошо точно щото, както каза ти, са комплексари!
И така..момиче..тва се случва мн мн мн често с мн мн мн хора! Първо, ако не си го направила, кажи на родителите си! Второ, убеди всичките си приятели, че ти си най-готиното момиче и че трябва да ти помогнат, щото ако наистина си толкова добра приятелка, те ще те оценят и няма да допуснат някой да те мачка! Трето, вдигни гордо глава, прасни по един шамар на всичките, които те закачат и си врътни гъза! :D Воля и хитрост, това се иска! И мен ме мачкаха ама аз се направих на отворена и сега аз ги мачкам! :-D :-D Успееехх!

<black soul>
03-22-2007, 18:55
welcome in the jungle, my dear
причината естествено си е в теб, в твоето поведение.. слабохарактерна,срамежлив , учиш повечко, нямаш мн приятели в даскало, не можеш да ги затапиш, немаш смелост да им забиеш един и така ставаш жертвата, върху която всички си избиват комплексите..
сега недей да почваш "ама аз съм пекана и бла бла" ако беше такава нямаше да имаш такъв проблем..
дано един ден да успееш да освободиш злоба и да ги пооблъскаш с някой стол.. не се страхувай да откачиш.. да викаш.. да блъскаш.. да риташ.. да храниш.. и кфото се сетиш
Ами,мила,всъщност далечко си доста от истината. Де да беше така. Просто не искам да унижавам себе си заради тия катили. Не съм нито едно от нещата,които изброи-срамежлива-може би малко,но приятели доста си имам,бих казала даже в излишък( и от по-горните класове,доста батковци и т.н.). Работата е там,че исках всичко да се оправи по нормалния начин,като с хора,но явно няма шанс. И ще действам грубо(може би както се изрази ти по-горе ^^). Жалко,но ще се наложи,а може да взема други мерки,но няма да оставя нещата така. Мерси иначе на всички ;-)

да бе да! с добро не става! щом твърдиш, че не си срамежлива или затворена, то остава само, че си тъпа щом си искала по добрия начин! пък ако наиистина беше толкова готина те нямаше да имат смелост да ти кажат нещо! нямаше дори да се стигне дотук!

03-22-2007, 19:02
Аз напоследък съвсем неусетно започнах да ги затапвам:
Знаете ли момиче и момче от моя клас нагло обсъждаха момиче от нашето даскало:
Тя: Мале тая с какви детски ботушки е дошла!
Той: Да, верно!
Аз: Абе, всеки да си носи каквото си иска, това е свободна държава.

И какво мислите? Млъкнаха и не казаха нищо повече по тази тема. Теса от +неготината" групичка на класа ми. Аз ги срещнах, когато имах като тяхните интереси и бях "неготин". От накъде накъде ще обсъждат чуждите хора, и как се обличат, при условие, че не са им познати?

А, между другото сега съм си същия като от 6 клас! Вече не обръщам внимение на отрепките, наглеците и нищожествата. Защо си хабиш нервите бе момиче?!? Ти, остава да кажеш че и мислиш за тях. Мисли така: "Те са нищо, следователно - пълен игнор. Няма поздрави за тях не ги забелязвай, не ги поглеждай нито в очите, нито другаде." Затапвай ги с това: "Ти така мислиш!", "Това е само твое мнение", "Не ти искам мнението, ясно ли ти е?!?", "Ей, дришльо!", "Ти си нищо, нищожество и не съществуваш".
Аз забелязах че хората се държат по-добре с мене, когато ги игнорирам и не ми пука за тях. Съжалявам, че на сегашните изобщо им знам рождените дни. Те не заслужават мислите ми.

GossipGirl89
03-23-2007, 10:43
Ами както виждаш с добро не става след като продължават да те унижават и да се гаврат с тебе. Аз на твое място до сега да съм събрала тайфата да ги посплаши малко. Ако не искаш да замесваш приятелите си (които ако са от твойто даскало както казваш, че са от горните класове би трябвало да са видяли или поне подразбрали за какво става реч - тогава защо по дяволите не са направили нищо все още ?! :shock: ) ... та ако не искаш да ги замесваш тях кажи на вашите - те 100% нява да остават така нещата, все пак си им дете. През това време ги затапвай-отговаряй им, когато те обидят ги обиждай и ти, просто не им мълчи.

GLeZoRanA
03-23-2007, 10:47
kaji kade u4i6 i koi klas si i nie 6e se sbereme edna banda maloymnici 6e ideme da gi stupame tiq :evil: :twist:
Идеята ми допада :lol: Още по - яко , че е от Варна още една причина да се върна и без тва прекарвам доста време там .. :lol:

03-23-2007, 12:32
ех миличка и с мен постъпваха така съчувствам ти много знам че екофти.служех едва ли не за шута на класа.имаше едно момиче което ме мразеше не знам защо по късно разбрах че е осиновена и че навярно си злива озлоблението.

03-24-2007, 12:03
Можеш да се изместиш в друго училище...Никой човек не заслужава това и това не трябва да продължава!А ако са ти направили нещо физически можеш да ги съдиш.Помни,че лошото рано или късно ще им се върне
Пожелавам ти успех и главата нагоре!

thirteen
03-25-2007, 14:33
Оф, ... децата са най-жестоки !
А според една от моя клас, ако си дебел и грозен (..недай си Боже и 2-те) си тъп!!!
Тва са деца пълни с комплекси...
Нямам такива проблеми, но имаше период в който бях от другата страна и ме е срам чесно казано..

03-26-2007, 07:53
Ама те постоянно говорят разни глупости за мен,избухват си псуват ме и се граврят за моя сметка държат се като с нищожество към мен,без да съм го заслужила..ахх как искам да ги вкарам в пътя да разберат,че така с мен не може...исиотчета ;(

To4no za6toto s tebe moje da se durjat taka zatowa go pravqt!!! :smt009

03-26-2007, 10:09
Ама те постоянно говорят разни глупости за мен,избухват си псуват ме и се граврят за моя сметка държат се като с нищожество към мен,без да съм го заслужила..ахх как искам да ги вкарам в пътя да разберат,че така с мен не може...исиотчета ;(

To4no za6toto s tebe moje da se durjat taka zatowa go pravqt!!! :smt009
I kak preceni 4e mogat?

dinosaur
03-26-2007, 12:00
причината е, че ти вероятно нищо не правиш... и те са разбрали,че могат да те псуват, удрят и т.н. без да има последствия... ако кажеш примерно на директора ще спрат 100% :roll:

03-26-2007, 12:05
Ама те постоянно говорят разни глупости за мен,избухват си псуват ме и се граврят за моя сметка държат се като с нищожество към мен,без да съм го заслужила..ахх как искам да ги вкарам в пътя да разберат,че така с мен не може...исиотчета ;(

To4no za6toto s tebe moje da se durjat taka zatowa go pravqt!!! :smt009
I kak preceni 4e mogat?
еми щом го правят значи могат....и според мен момичето не е направило абс нищо за да им покаже че не могат да се държат така....
тя си е мълчала явно и си е мислила колко е добра,а те така са почвали да се заяждат и да я "малтретират"още повече!
дали са комплексари или кво няма значение обаче в един такъв клас децата се заяждат с по-слабите,тези който не им отговарят за нищо...

ForzaGreen
03-26-2007, 12:11
i az sam ot vn, koe daskalo si ti ?

DevilWish
03-26-2007, 14:55
Ми ,когато бях малко дете и мен се опитаха да турмозят и аз им го позволих точно 2 седмици...имаха 2 седмици да се позабавляват...след ,което аз останалата част от 2та срока се забавлявах с тях... :::
Не им позволявай да си правят каквото си искат с теб ,ясно!? :-s

littlestar
03-26-2007, 15:38
Не им обръщай внимание на тия смотаняци.Не мисля че трябва да се чувстваш кофти,защото може би ти си по-умна и интелигентна от тях,а също така те на са на твоето ниво.Върви напред и горе главата.Нали знаеш че умния винаги отстъпва.А в случаи че вече не можеш да изтърпиш говори с класния ти или с директора. Айде мила и Успех :wink:

patoka_dafi
03-28-2007, 17:33
dati kaja li chesno mojesh dase premestish ot drugiq klas ili da kajesh na vashite i az sum sluchai dame maltretirat no neimse davai na tqx date tormozqt

juSTkiddy
03-28-2007, 17:41
За да правят всичко това би трябвало да си има причина...Ти обиждаш ли другите заяждаш ли се с тях?...Опитай се да си по мила и ако и така не стане трябва да се научип да се справяш защото такива хора има навсякаде..Ти се тормозиш заради тяхното поведение а не бива...това е тяхна грешка и те ще си носят някой ден последствията...Ако толкова много те обиждат че неможеш да търпиш просто смени училището или говори с някой възрстен..
Късмет :)

zoben_pitbul
03-28-2007, 17:42
Освен да се оплачеш на директорката и на вашите не знам какво друго можеш да направиш.

03-28-2007, 17:59
Покажи им че не могат да се държат така с теб.Като те обиждат обиждай ги и ти.Откакто се опитаха и мен така да ме базикат почнах да ги псувам и обиждам скачах им на бой и много бързо престанаха

03-28-2007, 18:03
обърни се към класния ръководител .. или директора .. въобще нема да им се връзваш на тиа смотаняци :!:

i az mislq taka :-) Jalko 4e ne si ot sliven .. togazZ gledai ko 67e6e da stane :smt011

03-28-2007, 18:06
обърни се към класния ръководител .. или директора .. въобще нема да им се връзваш на тиа смотаняци
_________________


i az mislq taka :-) .. ina4e jalko 4e ne si ot Sliven , ina4e gledai ko 67e6e da stane :smt011

03-28-2007, 19:30
Ot koe daskalo si?Ako si ot mehanoto , avtoto , stroitelniq , tkk pri4inata e qsna.
Ako si po normaniq klas y4ili6te i ako si debela ili nqkfa ligla deto vika kato nenormalna qsno.Ima6e edna ot stariq mi klas vika6e kato lyda kak da ne q drazni6?
Kaji ot koe daskalo si???????

03-28-2007, 19:42
И според мен трябва да се оплачеш на някого.И аз имах подобен проблем. Разликата беше, че само ме обиждаха и то само 1 човек, но жалкото беше, че класната не можа да направи нищо...За щастие едни приятели го набиха и нещата се оправиха.Дано при теб нещата да се оправят още като кажеш на класната :)

ПП. Много е мило, че има толкова отзивчиви хора готови да се бият за някого, когото не познават :):):)

Alex___f
03-28-2007, 21:22
Едномомиче и едно момче от класа ми са като теб, за съжаление не мога да им помогна с нищо момичето каза и на класната и директорката, но кел фейда...чесно казано ако нямаш компания няма да можеш да ги сплашиш. Лошо е, че вече това е нормано да има хора като теб...премести се в друго даскало

BlackaTBW
03-29-2007, 08:59
Понякога хората изпитват удоволствие да тормозят някои по-малък/слаб от тях. Кажи на някой учител, сподели с родителите си. Нова ли си в класа? Ако да, това може да е една от причините. Ако никой не ти помогне, оправи се сама, но в никакъв случай с бой (така нищо не се оправя) Надговори ги, нали за това е остроумието на хората. Знам го от личен опит. Смей се, когато те нарекат с някакво смешно име, кажи им, че това са детски истории, защото е така :) А относно хвърлянето на нещата ти и удрянето...май ще бъде по-добре да кажеш на родителите ти, за да те преместят.

Права си не го заслужаваш, никой не го заслужава.

katttto3
03-29-2007, 12:11
kaji na roditelite si i te da kajat na direktora,no trqbva da ima6 mn silna volq za da preodolee6 tova

03-29-2007, 20:10
Понякога хората изпитват удоволствие да тормозят някои по-малък/слаб от тях. Кажи на някой учител, сподели с родителите си. Нова ли си в класа? Ако да, това може да е една от причините. Ако никой не ти помогне, оправи се сама, но в никакъв случай с бой (така нищо не се оправя) Надговори ги, нали за това е остроумието на хората. Знам го от личен опит. Смей се, когато те нарекат с някакво смешно име, кажи им, че това са детски истории, защото е така :) А относно хвърлянето на нещата ти и удрянето...май ще бъде по-добре да кажеш на родителите ти, за да те преместят.

Права си не го заслужаваш, никой не го заслужава.
Ама ти говориш за хората, а не за свинете, нали така?!?
А, нали знаете поговорката:
Винаги ядат свинете хубавите плодове.

03-29-2007, 20:14
Лично на мен не ми е възможно да ги надговоря, но като избягвам да ги поздравявам и не ги поглеждам и ги игнорирам тотално вече ми е супер, не е нужно да имаш само добри или лоши отношения с някого. А, ако добрите отношения са невъзможни, по-добре никакви, от колкото лоши.

Rogue
03-30-2007, 00:11
Kato nqma6 volq i ims e dava6 6te e taka dokato ne zavur6i6 daskalo a i sled tova v jivota 6te te tup4at i komandvat...

03-30-2007, 20:34
ОТ КОЕ ДАСКАЛО СИ Ве?

геринка
03-31-2007, 09:09
Мерси на всички за отговорите мога да кажа,че по никакъв начин аз не съм виновна за поведението на тия идиотчета и те само си знаят колко са зле,но няма значение. Мерси все пак,че си изказахте мненията,смятам,че доста от вас са прави...но,винаги има и един персонален план,който вие не можете да усетите и това е абсолютно нормално,защото не сте в моето положение. А в кое даскало съм-в руското,но няма да говоря повече. Мерси пак и чао,

oTPoBHa
03-31-2007, 09:59
welcome in the jungle, my dear
причината естествено си е в теб, в твоето поведение.. слабохарактерна,срамежлив , учиш повечко, нямаш мн приятели в даскало, не можеш да ги затапиш, немаш смелост да им забиеш един и така ставаш жертвата, върху която всички си избиват комплексите..
сега недей да почваш "ама аз съм пекана и бла бла" ако беше такава нямаше да имаш такъв проблем..
дано един ден да успееш да освободиш злоба и да ги пооблъскаш с някой стол.. не се страхувай да откачиш.. да викаш.. да блъскаш.. да риташ.. да храниш.. и кфото се сетиш
ето мнението на един такЪв нещастник който утре ще тормози и ще трепе ! :lol: тук не става вЪпрос за слабост, сЪвсем не ! това е мнението на едни такива болни мозъци, които са родени, за да се самодоказват и изтикват над другите, като по този начин сякаш се самоУбеждават "аз съм най добрия, аз съм най-якия, сички мноо ми се кефЪт"... и прочие. Това обикновенно се поражда от комплекс за малоценност и от натрапчивата мисъл, че другите са нещо повече, при което ти изпитваш желание да се самоизтъкваш и да тормозиш по-слабите от теб. Под слабост не се разбира несръчност или неспособност да си готин, печен и така нататък, а по-скоро крехкост и чувствителност. Като един почне, другите комплексарчета и те ще почнат, защото просто се подвеждат по акъла на най-простия. В такива случаи най-често трябва да разбереш кой е иницияторът на цялата тая работа; това често е човек, с когото не се харесвате и все имате някакви сплетни, но може да е и най-добрия ти приятел. Но най-често цялата тая тълпа нещастници се подвежда по акъла на един.. и трябва да разбереш кой е този който плете интригите. Ако познаваш хора от други класове, помоли ги да застанат на твоя страна и да те защитят. Дори и да не са ти някакви супер приятели, ако ги помолиш, ще се съгласят да ти помогнат. Кажи и на учителите, тяхното поведение си е достойно за изключване. Говори с директора ако трябва! И ако можеш да организираш един голям бой няма да е зле, но това чак накрая, след като покажеш на тези утрепки колко жалки са .
П.С. Цялото това изказване не е към илюжънс , но по мнението му просто мога да преценя как се отнася и той с по чувствителните и слабите.
Другото си остава за авторът на темата...

03-31-2007, 10:24
колкото повече мълчиш толкова по-лошо ще стане,най-добре да се оплачеш...и недей мълчи,това че им се даваш ги мотивира още повече да те дразнят..

бахси поколението копелее...

04-01-2007, 10:43
колкото повече мълчиш толкова по-лошо ще стане,най-добре да се оплачеш...и недей мълчи,това че им се даваш ги мотивира още повече да те дразнят..

бахси поколението копелее...
Аз не знам за поколението, но подписът нти изобщо не отговаря на истината:
9. Нико на 55 не изглежда по-добре от на 35.
10. Не всеки може.
12. Трябва да си слабоумен за да говориш някакви си 30 секунди, по телефон е нормално да се говори дълго.
13. Не е нужно, а и е невъзможно да знаеш всичко. Ти да не си гении?!? Да знаеш много може, но не и всичко.
14. Ебаси простотията.
16. Едва ли всички могат.
20. И жените го могат това, но и за мъжете и за жените е невъзпитано да го правят.
21. Не е вярно, личи си.
24. Да, бе смеят се и на мъже.
25. Само ако си неподдържан. Косата изисква грижи.
26. Налага се, защото един истински (метросексуален) мъж трябва и там да се бръсне. А и жените не харесват космати.
28. Това е просто пълна тъпотия. Цял живот? Дълги години? С една прическа? Айде, моля ви се!

Със другите съм съгласен, но гореспоменатите точки са пълни с грешки и тъпотии. Идтъкват не плюсовете, а минусите на мъжа!

IlLuSi0nS`
04-03-2007, 04:53
welcome in the jungle, my dear
причината естествено си е в теб, в твоето поведение.. слабохарактерна,срамежлив , учиш повечко, нямаш мн приятели в даскало, не можеш да ги затапиш, немаш смелост да им забиеш един и така ставаш жертвата, върху която всички си избиват комплексите..
сега недей да почваш "ама аз съм пекана и бла бла" ако беше такава нямаше да имаш такъв проблем..
дано един ден да успееш да освободиш злоба и да ги пооблъскаш с някой стол.. не се страхувай да откачиш.. да викаш.. да блъскаш.. да риташ.. да храниш.. и кфото се сетиш
ето мнението на един такЪв нещастник който утре ще тормози и ще трепе ! :lol: тук не става вЪпрос за слабост, сЪвсем не ! това е мнението на едни такива болни мозъци, които са родени, за да се самодоказват и изтикват над другите, като по този начин сякаш се самоУбеждават "аз съм най добрия, аз съм най-якия, сички мноо ми се кефЪт"... и прочие. Това обикновенно се поражда от комплекс за малоценност и от натрапчивата мисъл, че другите са нещо повече, при което ти изпитваш желание да се самоизтъкваш и да тормозиш по-слабите от теб. Под слабост не се разбира несръчност или неспособност да си готин, печен и така нататък, а по-скоро крехкост и чувствителност. Като един почне, другите комплексарчета и те ще почнат, защото просто се подвеждат по акъла на най-простия. В такива случаи най-често трябва да разбереш кой е иницияторът на цялата тая работа; това често е човек, с когото не се харесвате и все имате някакви сплетни, но може да е и най-добрия ти приятел. Но най-често цялата тая тълпа нещастници се подвежда по акъла на един.. и трябва да разбереш кой е този който плете интригите. Ако познаваш хора от други класове, помоли ги да застанат на твоя страна и да те защитят. Дори и да не са ти някакви супер приятели, ако ги помолиш, ще се съгласят да ти помогнат. Кажи и на учителите, тяхното поведение си е достойно за изключване. Говори с директора ако трябва! И ако можеш да организираш един голям бой няма да е зле, но това чак накрая, след като покажеш на тези утрепки колко жалки са .
П.С. Цялото това изказване не е към илюжънс , но по мнението му просто мога да преценя как се отнася и той с по чувствителните и слабите.
Другото си остава за авторът на темата...



лол в това никога не бях обвинявана до сега хахах няма как да знаеш естествено, но аз съм доста миролюбива и никога през живота си не съм се гаврила с когото и да било.. не знам защо така прие думите ми, но аз съм на мнение, че всеки е отговорен за себе си и за начина си на живот - както си го направиш, така ще е

AFT
04-03-2007, 11:37
Здр,аз съм едно мило момиче,което бива тормозено от смотаните си съученици-всеки ден те ме малтретират и ме карат да се чувствам като утрепка,бият ми,изхвърлят ми нещата,късат ми тетрадките,постоянно ме ритат и обиждат и мога да кажа,че всичко това ми омръзна до болка! Не го заслужавам,да не съм им някво животно,че да се държат така с мен!? На всичкото отгоре вече всички започнаха да се държат кофти с мен,заради тия навлеци,как може да се влияят от тяхното мнение!? Иска ми се всичко това да свърши. Moже би те просто си правят забавното,ама на мен ми писна. Ценен човек съм и не съм им заслужила подигравките. А те ще продължават,ако не направя нещо. Какво да е то? ](*,)

Нищо ново под слънцето.Всички комплексари обичат да се гаврат с по-умните и по-срамежливите.Просто ги игнорираш.В моето училище ако се оплачеш от подобно нещо може и да направят нещо (да бе да),но после ще стане още по-лошо => почват подигравките 24ч.В началото на тая учебна година от другия клас се опитаха да се гаврат с мен,но като почнах и аз със гадно ми предложиха мир.Е,това не е най-правилното решение,но такива кретени не разбират от намеци. :roll:

И все пак някой няма ли да каже какво е станало?Още ли тормозят това момиче? :-k

VIP_kukli4k@
04-04-2007, 08:12
aweee macka spokooo...are se stqgai.kak 6te im pozvolqva6 takova otno6enie q se razvikai malko.kaji im nqkolko dumi,izkarai imn kirlivite rizii(vse znae6 zza nqkoq)napravi za smqh pred vsi4kii.are ti si na hod
v kraen slu4ai - ako tva ne pomogne-roditelite sa zxa tva
uspeh

ice_cream_f
04-07-2007, 09:28
Az minalata godina imah su6tiq problem i kazah na ba6ta mi!Dosta dobre se polu4i i do sega ne sa me zaka4ali e vqrno e 4e ima edna patica koqto se misli za golqmata rabota i se misli za centur na vnimanieto ama vse pak sum 7 klas i sum posledna godina v tozi klas taka 4e se nqkak 6te q isturpq :-D

Velkata
04-07-2007, 11:33
Здр.
Това за мен е нормално за огромно мое съжаление.
И мен са ме измъчвали не по малко.
И после излиза че ти си виновен и те натапят само.
Това са малки хулиганчета с глоеми усти.

Помни едно от мен:

Не обръщай внимание на такива олигофени и живей спокойно.
Ако пак те дразнят, искажи ги на дирекцията.

Велизар

kati_0513
04-07-2007, 13:24
Да авторката на темата:
Миличка, няма какво да направиш сама, обърни се към родителите си или учителите/ директора във вашето училище, само те могат да ти помогнат и главно родителите ти, като ти направят страхотна услуга и те преместят в друго училище...
Някои може да кажат, че да оведомиш родителите си за подобно нещо е проява на слабост, но е точно обратното, по този начин човека доказва, че има право да е нещо в тоя скапан живот и да защитава правата си с всички възможни начини, по този начин човека поазва, че е по- силен психически от съучениците си...

MeTheMost
04-07-2007, 13:29
Mila bila sum v absolutno su6tata situaciq - prosto trqbva6e da izturpq 3 ujasni godini i kogato otidoh v gimnaziqta vsi4ko korenno se promeni i slava bogu :) ti na kolko godini si, koi klas?
Znam 4e sigurno 4e 4uvstva6 ujasno i smqta6 4e si v nqkakva beznadejna situaciq no vse pak vinagi ima kakvo da napravi6 - govori s roditelite si, s klasnata ako se naloji i s direktor...nz v koe daskalo si no trqbva da se narpavi ne6to po vuprosa :)
Ako ne iska6 da se zanimava6 s va6te, prosto trqbva sama da se nau4i6 da gi postavq6 na mqsto ( samo ne se opitvai da gi nabie6 ) ili po krainiq variant e drugo daskalo :)
Uspeh i naistina razberi 4e ne e nujno v teb da ima nqkakuv problem za da ima6 takiva nepriqtnosti...progimnazialniq period e edin ot nai nai gadnite no puk posle 6te znae6 mnogo po dobre kak da se spravq6 v trudni situacii ;)

04-08-2007, 13:16
abe hora vie ludi li ste?gore glavata , kaji na nqkoi vazrasten, premesti se v drug klas drugo daskalo....tva nqma da pomogne mili4ka i za tvoe i za moe sajalenie :( mi vie hubavo q savetvate obijdai gi sko4i im na boi i t.n. ama tva ne e na4ina :wink: kvo zna4enie ima dali e debela ili slaba, grozna ili krasiva, niska ili visoka i tq e 4ovek kakto vs drugi i tq ima pravo na normalen jivot o6te pove4e 4e se namira vav vazras v koqto se formira li4nosta, taka 4e ne e 4estno nqkvi duhliuvci da i sasipvat jivota :wink: nz dali pri4inata e v teb ili v tqh no kato po4nat da te obijdat ne se obra6tai vse edno govorqt na drug pravi se 4e ne gi 4uva6....predoprejdavam te oba4e super trudno e no na tqh 6te im omrazne i sam po4ti 100% sig 4e do mesec ne6tata 6te se pouspokoqt....misli si 4e ne sa ti na nivoto, 4e si po dobra ot tqh, nadui se ako trqbva, kogato te popitat ne6to se pravi 4e ne gi 4uva6 i vijda6 .....ot sarce ti jelaq uspeh :wink:

04-08-2007, 21:57
welcome in the jungle, my dear
причината естествено си е в теб, в твоето поведение.. слабохарактерна,срамежлив , учиш повечко, нямаш мн приятели в даскало, не можеш да ги затапиш, немаш смелост да им забиеш един и така ставаш жертвата, върху която всички си избиват комплексите..
сега недей да почваш "ама аз съм пекана и бла бла" ако беше такава нямаше да имаш такъв проблем..
дано един ден да успееш да освободиш злоба и да ги пооблъскаш с някой стол.. не се страхувай да откачиш.. да викаш.. да блъскаш.. да риташ.. да храниш.. и кфото се сетишЕ те тва ми е единствения шибан проблем... Не съм злобен... Много трудно се изнервям/ядосвам.

по темата :
И аз бях така в старото ми даскало... имах 4 момчета съученици които си ме биеха :? обаче по едно време се бях из нервил доста и онея като ми скочиха трима легнаха на земята.. ритах блъсках.. удрях.. бой ту горе ту долу и ще се научат.. имах още съученици които ме биеха те скочиха да ме разтървават (то аз сякаш бях болен от бяс него момент :-D ) ... туй м ие най големия и най любимия спомен .. как ги смазах тримца на бързо :D


както и да е стига съм се хвалил (омг) .. след като имаш доста познати батковци извикай ги и след даскало нека те ги посрещнат.една съученичка от випуска имаше същите съученици като мойте(по държание..) обаче извиак некви нейни приятели ли роднини ли и аз незнам и от тогава онея като вървят се оглеждат :smt005

04-08-2007, 22:16
Аз съм последния гост който е писал..

Предлагам във всеки град да се съберем добри хора(защитници на тея дето секи ден го ядът) и всеки който му тря помощ да му помагаме.
Пример: Геринка каа елате в руското училище втора смяна съм свършваме часовете в 18:30 и се събираме там 10 човека... тя ни показва кой е и показваме на лапенцата кой кого ще бие(пропуснах да отбележа че ни трябват метални бухалки и т,н, :-D

Armeika
04-09-2007, 02:54
Пфффффф я земи да ги нахраниш ко им се оставяш да те мачкат мачкаи ти бее !!!!! :-D Сабери фр-тата си нали каза че имаш в излишък хванете им сложете един хубав бои ;) да се свестят абе незнам ама в моя клас има задръстеняци ама никои не ги закача явно в твоя клас са се събрали само комплексари ужас такива на почивки да ги биеш :smt005 :smt005 :smt005 Ся да не кажеш ама аз искам по добрия начин с това доказваш че си затворена абе ддз 8-[

04-09-2007, 20:59
Ако тръгнеш да отмъщаваш падаш на нивото на този, който те е е наранил, затова, прекратяване на всякакви взаимоотношения и пълен игнор.