PDA

View Full Version : Проблем тип третокласник, но..



evil
03-21-2007, 16:54
Който прочел, прочел :)

KaL1StRa^^
03-21-2007, 16:59
Mn si samovluben v sebe si :!:Misli6 6i 4e momi4etata sa kato nqkva igra da q prevarti6 i se pobeditel pff.Ami probvai se s mom4e togava moje da ti e po-interesno :-D

evil
03-21-2007, 17:03
Mn si samovluben v sebe si :!:Misli6 6i 4e momi4etata sa kato nqkva igra da q prevarti6 i se pobeditel pff.Ami probvai se s mom4e togava moje da ti e po-interesno :-D
Ако е прозвучало така съжалявам, но не, не съм самовлюбен.

KaL1StRa^^
03-21-2007, 17:06
Ami v takuv slu4ai se izvinqvam i az no nemoga da ti pomogna posavetvai ses momi4e tq moe ti kae ne6to sigurno i az ama v momenta imam raota tai4e spok :wink: 8)

madlencheto:)
03-21-2007, 17:08
Знаеш ли.. имам същия проблем като твоя с тази разлика,че съм момиче и че преди няколко дни отново разкарах поредния..;(
аз също имах една голяма несподелена любов и продължавам да я имам.. може би винаги ще я имам, кой знае.. както и да е.След като бях наранявана многократно започнах да ставам студена към всички.Вече се доверявам много по-рядко,дори и на приятели.Понякога имам чувството,че никой и нищо не ме интересуват.Занимавах се с много момчета и то за по няколко седмици,понякога дори дни.Когато вече станат мои престават да представляват интерес, колкото и дълго време да съм ги харесвала преди това.. колкото и свестни да са, просто ми омръзва! и изпитвам някакво желание да съм сама и да не допускам никого до себе си..
Определено мисля,че това наше поведение е продукт на разочарованията ни;( и се надявам някога отново да се влюбим истински... аз лично ти пожелавам да стане това с момичето,което си в момента,а не да се окаже отново поредната бройка,която ти омръзва за определен период от време.
Според мен ще се променим,когато срещнем точния човек и успее да ни накара отново да отворим сърцата си.. ;)

umno_mace
03-21-2007, 17:26
zdrasti, pi4!
Samo kato pro4etoh purvite nqkolko izre4eniq i mi stana predelno qsno, 4e stava duma za 4ovek, koito ima su6tiq problem, koito imah i az do predi nqkolko meseca! Daje mai i az pusnah podobna temaaa :oops:
Kakto i da e - misulta mi e druga - da, to4no tezi silni razo4arovaniq sa pri4inata da ne se doverqva6 nikomu, no opredeleno NE sa kompleksi!
Uverqvam te, 4e tova e prehoden period, ne6tata ne vinagi 6te sa takiva, kazvam ti go suvsem otkroveno, tui kato i az misleh kato teb, no suvsem neo4akvano se zapoznah s mom4eto, s koeto sme zaedno ve4e okolo polovin godina. Do predi nego i az kato teb imah nespodelena liubov i mn broiki sled neq.
No - spoko - ima svetlina v tunela! Sigurna sum, 4e i ti 6te nameri6 momi4eto, s koeto 6te si pasne6 i to kogato nai-malko go o4akva6!
Iskreno ti go pojelavam! Celuvki, uspeh i si4ko nai :)

IlLuSi0nS`
03-21-2007, 18:34
виж сега.. това, че след като едно момиче ти хареса на външен вид и след тфа почваш да общуваш с нея, за да я "зарибиш" и я опознаеш и ти минава привличането не означава, че ти има нещо.. това е нормалния ход на нещата - харесване, опознаване и след това ако ти омръзне както ти се изрази значи, че просто тя не е твоето момиче.. може да е хубава и забавна и т.н., но това не означава, че трябва да се влюбиш в нея.. любовта не е сбор от качества.. любовта е само и единствено чувство и то необяснимо.. затова не търси сбор от качества, а човека който ще те накара да го почувстваш.. та искам да ти кажа, че нищо ти няма.. не се филмирай..

koalka
03-21-2007, 18:35
Не бих го нарекла точно комплекс личто аз.Просто започваш връзки без много обвързаване, не се задълбочаваш много, защото може би те е страх да не те наранят и да не изпиташ пак същите силни чувства.Това до някъде човек си го избира, но до някъде и не.Защото ако едно момиче толкова много те заинтригува, че да ти вземе едва ли не ума и дума и се влюбиш в нея, няма да се разделите, ако се обичате например.

CrazyWitch
03-21-2007, 18:39
Най-вероятно те е заболяло от тая несподелена любов.. точно зареди това, защото е несподелена, а ако беше е щяло да мине и да те подмине.
Пожелавам ти късмет във връзката си с това момиче и дано съобразиш да останеш с нея дълго време.
Не е правилно да се притесняваш за тия работи. Не се насилвай.

FiRe_LaDy
03-21-2007, 19:17
Ami nau - veroqtno taka se poluchava,zaradi tova,che si bil naranen mnogo.I az bqh naranena mnogo jestoko i posle sqkash se vlubvah i kato trygneh s tozi chovek na vtorata sedmica mi omryzvashe i go rejeh.Obache sreshnah choveka s koito se chuvstvam strahotno i ne e kakto predi.Veroqtno,kogato i ti sreshnesh momicheto za teb shte se opravi vsichko. :wink:

bARbiTy
03-21-2007, 19:30
Знаеш ли.. имам същия проблем като твоя с тази разлика,че съм момиче и че преди няколко дни отново разкарах поредния..;(
аз също имах една голяма несподелена любов и продължавам да я имам.. може би винаги ще я имам, кой знае.. както и да е.След като бях наранявана многократно започнах да ставам студена към всички.Вече се доверявам много по-рядко,дори и на приятели.Понякога имам чувството,че никой и нищо не ме интересуват.Занимавах се с много момчета и то за по няколко седмици,понякога дори дни.Когато вече станат мои престават да представляват интерес, колкото и дълго време да съм ги харесвала преди това.. колкото и свестни да са, просто ми омръзва! и изпитвам някакво желание да съм сама и да не допускам никого до себе си..
Определено мисля,че това наше поведение е продукт на разочарованията ни;( и се надявам някога отново да се влюбим истински... аз лично ти пожелавам да стане това с момичето,което си в момента,а не да се окаже отново поредната бройка,която ти омръзва за определен период от време.
Според мен ще се променим,когато срещнем точния човек и успее да ни накара отново да отворим сърцата си.. ;)
четеш ми мислите...

bqsna_teenagerka
03-21-2007, 19:39
#-o оххх това сас 2,3 наведнъж дето го каза ме отвръти яко брато4ка...сега аз сам на 13...но ако бях по голяма и гаджето ми спеше с още 2,3 щеше да ми е ужасно кофти...(ако разбера някога де) това е наистина гадно трябва да спреш...явно си някой хубавец щом задоволяваш вси4ки и т.н...без подробности...1.кажи на гаджето си ( :smt005 избери си едно от вси4ките) 4е не искаш като зана4ало сериозна връзка и й обясни положението...кажи 4е го правиш за нейно добро и я предопреждаваш за да не я нараниш после..а на теб като ти дойде времето ще по4неш да искаш по сериозни връзки и да спиш смао с 1!!!! или ако не можеш да издържаш и много ти омръзват и искаш просто секс намери моми4е което иска същото...ми тва може да ти каже моми4е на 13;)

nasty_f
03-21-2007, 20:10
Доста гадно постъпваш с момичетата.По-добре не прави нищо с никоя,докато не решиш,че тя е точния човек.И не мисля,че това е резултат от миналата ти връзка.Просто след бившата ти не си видял никоя достатъчно подходяща,а само са те привличали физически и като се хванеш с тях виждаш колко са скучни и ти писват...Не дей само да мислиш как някоя ще ти омръзне и ще видиш,че ще има резултат...Поне при мен действа.

Iv4eTy
03-21-2007, 20:21
Според мен постъпваш така, защото те е страх да не би да хлътнеш и да се разочароваш отново. Моят съвет е да се отпуснеш и да не мислиш, че ще стане както преди.Опитай се да повярваш, че има хора които те обичат
Просто те е страх да не ти разбият пак сърцето, ама неможе да живееш така!

evil
03-21-2007, 21:36
Благодаря за оптимистичните ви отговори, искрено!
Накарахте ме да се почувствам като момиче с тези подобни случаи.

Благодаря, че ме светнахте, че и в този случай времето и опита са лечител на иначе колоритният ми проблем. Малко се бях отчаял, но наистина може би ще се осъзная, стига толкова драми.
Благодаря отново на всички ви!

BAYO
03-21-2007, 23:48
Браточка Ш'ти кааа нещо. Значи тва което го действаш ти в момента, аз също съм го правил. С 2, с 3 , стигал съм до 4. За чат да не говорим , бяха по 10. Омайвах ги и си играех с тях и общо взето каквото си пожелая. Мда, бива ме в приказките. Тва беше заради една несподелена любов, която преживях доста тежко в рамките на 3 год. Правех това, защото изках да накарам момичетата, без значение кои, но нали момичета, да страдат като мен, правех го и защото исках да се задържа изолиран от техните чувства и емоции. Може да греша като го казвам , но докато продължаваш да го правиш няма да се чувстваш пълноцецен. Един ден ще дойде момиче, което ще те накара да я заобичаш. Пак ще се влюбиш и ако съдя по тва , че си под 20 год. пак ще бъдеш разочарован. НЕ Е задължително, но в повечето пъти така става. Не се сдухвай само, има време за сериозна връзка, брак, жена, деца, кола, кучета, котки и т.н.