PDA

View Full Version : Приятелство



Labtec
03-21-2007, 17:32
Какво е за вас ориятелството?Какво чувствате как можете да го опишете?

nencuHka
03-21-2007, 17:33
Има ама немаше смисъл да пускаш и тука тема :smt019

koalka
03-21-2007, 18:10
Да, естествено, че съществува.Но вече истински приятели се намират рядко.

DeSiTo0o
03-21-2007, 18:55
Има,но истинските приятели са малко.
И темата не е за тука... :roll:

IdiOtKa
03-21-2007, 19:03
има естествено !! или поне се надявам да е така !

yuribg
03-21-2007, 20:28
Има ма е трудно да се намерят изтински приятели в днешно време...

Iv4eTy
03-21-2007, 21:08
Има разбира се, но все по-рядко се намират истински приятели. Много се радвам, че съм намерила такива и мн ги обичам и ценя :) :) :)

HopeLesss
03-21-2007, 21:29
Който търси, намира! Пък и за приятелството трябват усилия и от двете страни. Т.е и от нас самите зависи много доколко едно приятелство ще успее да се закрепи във времето. Аз имам приятелка от 13 години и смея да твърдя, че за цялото това време тя се е доказала като истински приятел и дори да не се виждаме често, защото и двете имаме ангажименти, когато се срещнем имаме много какво да си кажем и не се караме за глупости, както правят повечето.

sexi_lady_666
03-21-2007, 21:32
az ne vqrvam v istinskoto priqtelstvo mejdu momi4etata 6oto vs momi4eta sa predatelki az imam samo edna taka mn bliska!!!NQMA PRIQTELSTVO ako ima6e nqma6e da ima lubov!!!

killname
03-21-2007, 21:36
Ами да ви кажа честно незнам за истинското приятелство ............ имах едно приятелче в 7-ми клас но. вече го няма .. боли ме когато си помисля за това.От тотгава нена къде е рпоблема... може би в мен самият но приятел на когото да се доверя е нямало.Имаше . "приятел" на когото когато имаше нужда му предоставях квартирата си , пари , и какво ли още не.Дори и му празнувах рождения ден , с пари зети от мен назаем защото той тогава не работеше а в семейството му има проблеми.За благодарност този мой "приятел" ходеше и приказваше пред другите ми "приятели" какъв нещастник и какъв боклук съм
Има истинско приятелство... но... на мен най добрият приятел е брат ми , защото в каквито и проблеми да се набъркам и да му създавам винаги ме е подкрепял и винаги е заставал зад мен.

killname
03-21-2007, 21:39
az ne vqrvam v istinskoto priqtelstvo mejdu momi4etata 6oto vs momi4eta sa predatelki az imam samo edna taka mn bliska!!!NQMA PRIQTELSTVO ako ima6e nqma6e da ima lubov!!!



и за любовта не се знае маце.Но наистина съм съгласен че истинско приятелство момиче-момиче и момче-момче не може да има... моето мнение е че комбинацията момиче-момче е най добрата но.. има и доста рискове.Надявам се ме разбираш за какво ти приказвам :smt017

HopeLesss
03-21-2007, 21:44
Не можете така да твърдите, че няма приятелство между момичета и между момчета. Всичко е до характер, до човека... В едно приятелство, както и в една връзка, трябва да се правят много компромиси, жертви, лишения и т.н... за които много хора не са готови. Пък и ако няма приятелство на този свят.. за какво подяволите живеем???

`Death`Whore`
03-21-2007, 21:46
Всеки /без 1 човек/, когото съм мислела за приятел, сега ми е или познат, или не искам да виждам.

BAYO
03-21-2007, 23:40
Само да ви светна , че в днешно време няма истински приятели. Т.е. не могат да се намерят такива. В днешно време всичко е време, пари и интереси. Комерсиални личности, подмазвачи, егоисти, циници, егоцентрици, шляканари и квито се сетите още. ИСТИНСКИ, може да се нарече такъв приятел, които като му се обадиш в 3 сутринта и му кажеш че си на Централна Гара в София , а той е в Сандански, да дойде и да те вземе! Истински приятели имам, броят се на 1та ми ръка, далече са всички те от мен, но ме подкрепят и са с мен нон стоп , така че .... :::