PDA

View Full Version : Отчаяна съм....моля за мнения;(



~ShaDoW~
03-21-2007, 17:33
Здравейте!
Ще се опитам да бъда максимално кратка.
Има едно момче което обичам с цялото си същество от вече година и половина,че и повече ;( . С това момче сме в един клас (9 клас сме) в началото не бяхме близки но в последствие станахме приятели...но тук идва момента че той е тотално влюбен в най-добрата ми приятелка :smt010 (всичко с тях започна преди около 5 месеца) не са заедно,тя не е влюбена в него,само приятели са. На рожденният ми ден вечерта аз му признах чувствата си (той знаеше,че има момиче което го обича но не знае6е 4е сам аз,бях му писала анонимно) Гушна ме,после цяла вечер стоеше до мен. Вечерта една приятелка щеше да спи у нас,той също остана. Тя заспа доста бързо,а ние цяла нощ си говорихме,бяхме се сгушили един в друг :smt010 . Той каза "съжалявам" и се опита да ме целуне...това ме нарани жестоко,не отвърнах,защото не искам да се поддавам на момента и да правя глупости. Каза ми че е объркан и "мисля че се влюбвам в теб" :smt010 а след това стояхме още много дълго време просто прегърнати в тъмнината. Каза ми "бори се,не се предавай" но аз незная как...той обича нея...а аз незнам дали мога да понеса повече болка... После постоянно ме питаше как съм,обръща ми внимание и т.н...но до тук... Незнам какво да мисля... Дали това значи нещо? или се заблуждавам :smt010 . (да поясня той не е от типа момчета които залъгват момичетата за да ги използват физически,напълно доказано е) Иска ми се да се боря за него,но незная как... моля помогнете ми...не се ебавайте,достатачно съм наранена за подигравки... Моля пишете сериозно! Благодаря Ви! :smt010 :smt010 :smt010

nencuHka
03-21-2007, 17:38
Ами според мен тва са си били чисти намеци...
Опитал се е да те целуне,първо..
Стоял е при теб цяла вечер,второ..
Казал ти е "Бори се",което доказва,че може да стане нещо,трето
Гушкал те е ,четвърто...

Дал ти е толкова поводи,може би защото иска да забрави приятелката ти и да затъпи болката от несподелената любов.
Говории със него по често,закачай се ,флиртувай...
Всичко,с което да му привличаш внимание.
ВРЕМЕТО ЩЕ ПОКАЖЕ СЛЕД ТОВА ДАЛИ ТОЙ ИСКА ДА ИМА НЕщО М/У ВАС :!:

~ShaDoW~
03-21-2007, 17:46
всъщност постоянно съм близо до него т.е в даскало,понякога навън с компания... много време мълчах и се опитвах да ги събера с моята прителка (просто тя е висока и абе по хубава е от мен...,аз нямам шанс...) и исках той да е щастлив (и тя също,че по едно време само харесвам го,не го харесвам а-у...) тя много ама много го разиграва и наранява :smt010 :smt010 :smt010 А мен същевременно много ме е страх да не му досаждам или и аз незнам... Вчера дойде и седна до мен през последния час и ме държеше за ръка... А някак си не можем да говорим открито...само тогава в тъмната стая бяхме открити... просто незнам...по объркана и наранена никога не съм била :smt010

Papagal4e
03-21-2007, 17:48
може би просто му трябва време,все пак му казваш изведнъж,трябва да го осъзнае.Шансовете ти са много големи с поглед на това колко много знака ти е дал.Дерзай и ще го спечелиш !

Papagal4e
03-21-2007, 17:51
всъщност постоянно съм близо до него т.е в даскало,понякога навън с компания... много време мълчах и се опитвах да ги събера с моята прителка (просто тя е висока и абе по хубава е от мен...,аз нямам шанс...) и исках той да е щастлив (и тя също,че по едно време само харесвам го,не го харесвам а-у...) тя много ама много го разиграва и наранява :smt010 :smt010 :smt010 А мен същевременно много ме е страх да не му досаждам или и аз незнам... Вчера дойде и седна до мен през последния час и ме държеше за ръка... А някак си не можем да говорим открито...само тогава в тъмната стая бяхме открити... просто незнам...по объркана и наранена никога не съм била :smt010
Боже колко благородна и добра си ! И знаеш ли след като си му казала,че го харесваш и всичко,той ще се сети ,че и през цялото време си им помагала на него и на приятелката ти и ше осъзнае каква личност си ! Наистина се надявам нещата да станат !

~ShaDoW~
03-21-2007, 17:52
Ще се боря...имам нужда от него за да дишам... той е най-прекрасното момче което съм срещала...невероятно мил и добър...(да не говорим че супер се учудих след като на никой не каза 4е е прекарал нощта при мен,нали попринцип масата мом4ета са едни хвалипръцковци...) там е работата че незнам какво точно да направя ,за да не му досаждам,но и да го спечеля? мислих си да му дам линкче към едно блогче което е пълно със стихове писани за него...но незнам как ще го приеме... той е чел мои неща,но в периода в който незнаеше че моми4ето което му пи6е анонимно съм аз... Как мислите?

koalka
03-21-2007, 18:04
Щом ти е казал тези неща, от сорта на "Бори се", това означава, че и той може би иска да я забрави и да бъде с теб, а и според мен ти не си му безразлична.Моето мнение е, че трябва някак си да му погонеш да я забрави-да излизате по-често заедно, да се прегръщате, за се забавлявате, да се закачате и той все по-малко и по-малко да мисли и да се сеща за нея.

Papagal4e
03-21-2007, 18:04
Това е много хубаво и романтично..но не съм сигурна..може да се уплаши от нешата които си писала..зависи колко лични са.Да не го стреснеш.
А за държанието ти..дръж се нормално..нали сте приятели-просължавай да се държиш готино и добронамерено,само че малко по-така за да разбере ,че онова което си му казала чсе още го мислиш.Можеш да му предложид да излезнете двамата и така..ако не поеме той инициативата,поеми я ти !

~ShaDoW~
03-21-2007, 18:09
мили4ка какво имаш предвид под да поема инициативата? а и той още се зарибява по приятелката ми...тоест каза че има чувства към нея... ходи при нея и т.н... :smt010 все пак наистина ме е страх да не ме отблъсне....да не се нараня още повече...

Li77Le^aN{G}eL
03-21-2007, 18:14
То е ясно,че си объркана,ама той май е по-объркан от тебе..уж бил влюбен в най-добрата ти приятелка,пък те гушкал цяла нощ,искал да те целуне тралала..Мен ми се струва,че просто се "подсигурява" - ако приятелката ти го зареже,да има при кой да отиде после.Нз..

Papagal4e
03-21-2007, 18:19
мили4ка какво имаш предвид под да поема инициативата? а и той още се зарибява по приятелката ми...тоест каза че има чувства към нея... ходи при нея и т.н... :smt010 все пак наистина ме е страх да не ме отблъсне....да не се нараня още повече...
Щом още търчи след нея не му показвай тези стихотворения.Според мен за да му привличеш вниманието на това ниво по-скоро се прави на недостъпна,защото тогава ще ти обърне повече внимание..пък и е по-добре отколкото да ходи ту при теб,ту при приятелката ти.Не му казвай нищо повече за чувствата си..явно му трбва време да реши..но трябва да измислиш някаква схема ,за да започне да мисли за теб лека полека[/quote]

~ShaDoW~
03-21-2007, 18:26
мдам...явно...но да спомена...до сега винаги съм била излишната смисъл винаги мом4ето което съм си падала е харесвал моя приятелка...самочувствието ми е доста ниско и така... просто като по опитни ако може някакъв по точен съвет какво да направя? все пак да не си мисли 4е когато му скимне ще съм негова... :smt010

Papagal4e
03-21-2007, 18:31
Това ,какво ще си помисли той-дали може да те има когато си поиска, той ще заключи от твоето държание..ако когато идва при теб ти едва ли не ах-ваш и му се разтапяш е възможно да си го помисли.Щом много го харесваш ще ти е ужасно трудно,но ще се напънеш да изглеждаш на положение.
Това,че момчетата,които си харесвала ,харесват твои приятелки е наистина много неприятно (знам какво е),но може да помислиш защо е така..може би пред тях се притесняваш и не показваш каква си,а те явно са по-отпуснати.

Chukasimo
03-21-2007, 18:36
аз от опит знам, че от тея връзки в клас нищо не стаа :arrow:

~ShaDoW~
03-21-2007, 18:38
mii primerno v klasa mi ima edna dvoika koito sa we4e 2 godini i ne6to zaedno i sa nerazdelni...individualno e spored men :-s

Papagal4e
03-21-2007, 18:44
разбира се,че е индивидуално [-X

bARbiTy
03-21-2007, 19:55
оф чак са разчуствах...ей значи ама са и ядосах бе..що не го целуна и ти там той кат е искал,ся не пък да съжаляваш де,ама..офф абе много гадно тей значи..аз и не знам ко да ти кажа,ама ей тей викни го да излезете някъде ли не знам да сте само двамата за да може да сте пак по открити не знам и аз ](*,)

nasty_f
03-21-2007, 20:05
Офф,много кофти ситуация.Изглеждаш ми много добър човек и е гадно,че винаги на по-разумните и добри хора,които не мислят единствено за себе си им се случват лоши неща.Не знам точно как да ти помогна.Просто потдържай контакт с него,но не му показвай,че го харесваш...в смисъл,той знае,но престани да му го показваш,дори с поглед,или някой друг жест.Хубаво,че и момчето е разбрано,защото повечето биха отблъснали веднага....Съжалявам,не знам как да ти помогна.Супер кофти ситуация ](*,)

BAYO
03-22-2007, 00:46
Кажи му истината, истината и нишо друго освен цялата истина. Трудно се приема в началото , но по-лесно се възприема от колкото една лъжа! Личен опит! 8)

~ShaDoW~
03-22-2007, 11:35
ami az istinata my q kazah de... smisal toi e naqsno 4e ot tolkowa wreme ne spiram da mislq za nego i t.n... Na celuvkata ne otvyrnah,za6toto (makar i da sam si me4tala za neq tolkowa wreme) ne iskam posle da se 4uwstwam upotrebena...ne iskam da sam zamestitel na priqtelkata si,a ako nqkoga eventualno ne6to se polu4i mejdu nas to to da ne e ot sajalenie i t.n :smt010 :smt010 :smt010 Na rojdenniq mi den (wtornik-20.03) izlqzohhme trimata (az toi i priqtelkata mi) togava tq na nqkolko pati go popita Kakvo 4uwstwa6 kam ~ShaDoW~ a toi ni6to ne kaza,posle kato ostanahme za malko sami kaza 4e neznae otgovora :smt010 :smt010 podqwolite...pobarkwam se we4e... Sa6tewremenno dnes na nqkolko pati gi ostavih sami...izlezem trimata nqkoe mejdu4asie a az prosto tiho se izmakvam i gi ostavqm sami4ki... :smt010 4Estno da si kaja 4uwstwam se prekaleno gadno...a mislih 4e kato mu priznaq 4uwstwata i spra da mal4a 6te mi olekne :smt010

nqkoi-4etoooo
03-22-2007, 19:26
mili4kata mi tq ;(

SouL^*DiViNe
03-23-2007, 15:22
~ShaDoW~ ne te poznavam,no te uvajavam pove4e ot nqkoi poznati.A i mi izglejda6 dobri4ka....evala ti pravi 4e si postypila taka =D> vqrvam ti 4e sega se 4uvstva6 ujasno,no o6te po ujasno e mom4eto otsre6ta da se okaje idiot,vqrvai mi

sherry
03-23-2007, 15:50
Не знам...Може пък да изпитва нещо към теб :roll: Знаеш ли дали още има увлечение към приятелката ти?

Случката, която си разказала(че е искал да те целуне) ме кара да мисля, че може пък да се получат нещата между вас, кой знае :)
Притеснява ме това, че като са го питали какво изпитва към теб, е казал "не знам" :| Може би трябва да мине малко време, да забрави другото момиче и да бъде напълно готов да пробва с теб. Би било гадно иначе да бъде с теб и да желае друга.

П.С - Това, че нямаш самочувствие, може да ти навреди много лошо! Бъди по - уверена в себе си и ще имаш много по - голям успех във всяко едно отношение.

~ShaDoW~
03-23-2007, 16:04
понякога си мисля че толкова много се е хванал в идеята за нея че е ослепял за света... не го разбирам...каза че има силни чувства към нея,постоянно в скаип си пише едни текстчета...понякога нейна снимка... в даскало ходи при нея :smt010 :smt010 :smt010 а същевременно когато няма риск някой да го види идва при мен,говорим си...доближава се прекалено много :smt010 (убива ме бавно ) държи ме за ръката,понякога ме прегръща,наблюдава ме... ама или аз съм сбъркана или той :smt010 Може би просто искам да чуя от него твърдо "няма да съм с теб,нямам чувства" ама той казва незнам какво чувствам...супер омотана работа :smt010 Лично спрямо него спрях видимо да го заглеждам и се опитвам да се държа приятелски както преди,единствената ми утеха сега е едно тефтерче в което постоянно си пиша стихчета за него.... :smt010

sherry
03-23-2007, 16:22
понякога си мисля че толкова много се е хванал в идеята за нея че е ослепял за света... не го разбирам...каза че има силни чувства към нея,постоянно в скаип си пише едни текстчета...понякога нейна снимка... в даскало ходи при нея :smt010 :smt010 :smt010 а същевременно когато няма риск някой да го види идва при мен,говорим си...доближава се прекалено много :smt010 (убива ме бавно ) държи ме за ръката,понякога ме прегръща,наблюдава ме... ама или аз съм сбъркана или той :smt010 Може би просто искам да чуя от него твърдо "няма да съм с теб,нямам чувства" ама той казва незнам какво чувствам...супер омотана работа :smt010 Лично спрямо него спрях видимо да го заглеждам и се опитвам да се държа приятелски както преди,единствената ми утеха сега е едно тефтерче в което постоянно си пиша стихчета за него.... :smt010
Тя му е по - интересна от двете, защото знае, че не може да бъде с нея. Това е заложено в нас, хората. Трудното ни привлича. Отдръпни се малко от него, може пък ако разбере, че вече не си луда по него, да започне да те иска...

Недей да се сдухваш и натъжаваш, от всяка ситуация си има изход :wink:

SeXyTo_f
03-23-2007, 16:41
Ами 100% те харесва поне малко... иначе му кажи нещо от сорта, ама не така директно... мен или нея... кажи му че не искаш да си губиш времето... или нещо такова... и ако те отхвърли... не се безпокой... друг ще дойде ;)има още много хляб да ядеш, не е единствен.... мъже като вестници ;)
Но според мен ще се получи м/у вас.