PDA

View Full Version : Samo na 13 a ve4e ot4aqna ot jivota?



13
03-21-2007, 18:33
nz 6to e taka. Purvo - nqq ni6to zarad koet da jiveq. seki den edno i sa6to. typotiq do bezkrai. votor - lubovta... da znam 4e sam malka za istinska lubov no eto edin primer. predi nqkolko dena trygnah s mom4eto koet haresvam. toi uj mi kaza 4e me haresvam i dori mi kaza obi4am te(zvu4e6e iskren) a kato sme v kompaniq s drugite ni fr samo stoi i me glea otstrani i imam 4uvstvoto 4e me haresva no go e sram 4e hoi s mene i za tva ne mi obra6ta vnimanie :smt017 . i eto 4e toi se darji ujasno gadno kato se pravi 4e ne me vijda, no vypreki tova tvardi 4e me haresval i obi4al i kvo li ne i se trea az da mu kaa da dode za malko primerno do navun i kato izlezem samo togava se celuvame i pregy6tame i tolkoz. nito si govorim za he6to drugo nito ni6to. sega dori mislq da kysam s nego no ot edna strana ne moa 6toto mn go haresvam. no ne samo tva mi e problema. ne moa da si obqsnq kak moje det sum samo na 13 a ve4e mi ide da umra zaradi nqkakvo si mom4e i zarad tva 4e nqma hora na tozi svqt koito naistina da me uvajavat :-# . ne moga da si obqsnq kak moje da si mislq taka kato tova trqbva da sa nai hubavite godini ot jivota mi a vmesto tova te sa nai lo6ite. a nali uj si4ki vikat 4e trealo da vqrvame v bog 6toto toi ni pomagal i ni sbydval jelaniqta. e... az vqrvam v nego no kogato toi mi dari pone endo 6tastie sled tova zaradi tva stradam 5 pati pove4e... znam 4e temata mi e typa no tyj kato tuka ima mn po golemi i po zreli ot mene se molq da mi dadat nqkakyv syvet. a pyk i tozi forum e edinstveniq kadeto moga da si izleq si4ko tva....

SaYoNaRa
03-21-2007, 18:36
И кои са тея "всички" дето ти казват да вярваш в Бог(който btw се пише с главна пуква) :smt017

03-21-2007, 18:42
emi mila ne znam kakvo da ti kaja osven 4e vinagi 6te e taka. nameri si ne6to za koeto da se hvane6 i se radvai na malkite ne6ta (po-golemi edva li 6te nameri6). dr ne znam a za sm1rt ne misli o6te ti e mn rano

kat4enceto
03-21-2007, 18:47
1. живота е дар от Бога!!!!!
2.т само заради това мом4е ли живее6, приятели няма6 ли?компания? ако се огледа6 има мн инт. не6та които има около теб но ти просто не иска6 да ги види6.
3. намери си някакво хоби след като казва6 че ти е голяма тъпотия !!!
4. запознавай се с пове4е хора
5.според мен си малко разглезена за6тото на 13 и да си от4аяна от живота.... кво остава когато порасне6 и
6. ако ре6и6 да се самоубива6 не го прави не си заслужава а и така не ре6ава6 проблемите а прави6 о6те по- големи и

ДАНО ТЕМАТА ДА Е ЕБАВКА!!!!

13
03-21-2007, 18:51
1. живота е дар от Бога!!!!!
2.т само заради това мом4е ли живее6, приятели няма6 ли?компания? ако се огледа6 има мн инт. не6та които има около теб но ти просто не иска6 да ги види6.
3. намери си някакво хоби след като казва6 че ти е голяма тъпотия !!!
4. запознавай се с пове4е хора
5.според мен си малко разглезена за6тото на 13 и да си от4аяна от живота.... кво остава когато порасне6 и
6. ако ре6и6 да се самоубива6 не го прави не си заслужава а и така не ре6ава6 проблемите а прави6 о6те по- големи и

ДАНО ТЕМАТА ДА Е ЕБАВКА!!!!

Mne... ne e ebavka. a kolkot do tva det si mi go napisala 4e tva mom4e ne e edinstvenoto an sveta i 4e pokrai men ima o6te mn mom4eta i frendove i izob6to 4e ne e samo toi an toq svqt - mi i az taka si mislq i s tva se uspokoqvam no kakvoto i da si mislq vse mi e edno gadno i mi ide da umra.

rosskata
03-21-2007, 18:54
Не го знам твоето гадже на колко е, но ако е на 13 може би не знае как да се държи... В смисъл момчетата на 13 са малко по- назад в тези неща от момичетата.
Защо не го питаш какъв му е проблема, защо се държи така... Дали го е срам от теб пред приятелите си или нещо друго.
Като излизате, го заговаряй. Не е казано че той трябва да започне разговор.
И не на последно място- нито ще е първия, нито ще е последния в живота ти. Ако нещата не се получат, натъпчи се със шоколад (или каквото там те успокоява) излез с приятели и ще видиш ,че не си заслужава страданието...
За отчаяние или самоубийство да не говорим.
Не може да се отказваш при първия изникнал проблем. Примири се с факта, че живота не винаги е розов и гледай малко по-оптимистично на нещата... :wink:

FiRe_LaDy
03-21-2007, 18:54
Gledash mnogo skiptichno na jivota oshte ot sega,a ne trqbva.Ima tolkova hubavi raboti,za koito trqbva d ajiveesh i da se radvash.Ponqkoga ni e nujno syvsem malko,za da bydem shtastlivi ... taka,che potyrsi tova malko i shte bydesh shtastliva i ti.A shto se otnasq do momcheto - ne e edinstven i go priemai tolkova navytre,vse oshte ste malki i edva li moje se govori za lubov.Pyk i to si lichi che e malak oshte za takova neshto.Spored men se dyrji taka pred priqtelite si,zashtoto e sramejliv,no ako ti ne si ... napravi pyrvata krachka .

IdiOtKa
03-21-2007, 18:55
нз но нещото което съм разбала до ся е ... че за момче не си струва да се прави квото и да било .. ! иначе нещата който си написала не са повод за отчаяние ...! и се пак си само на 13 години ..тря си повече непокис и сичко ще бъде наред ..надявма се ...при мен поне минава понякога

13
03-21-2007, 18:59
Mersi na si4ki. Opredeleno mi povdignahte nastroenieto. toi e 2 godini po golqm ot mene(za teq koito pitaha kolkot mene li e)!

SaYoNaRa
03-21-2007, 19:01
Ти не си отчаяна от живота а от него

03-21-2007, 19:17
MILA AZ POPRINCIP I AZ BQH KATO TEBE PREDI EDNA GODINA KATO HODIH S EDIN NA 15 I AZ KATO TEBE NQMAH SMISAL V JIVOTA AMA SEGA E DRUGO IMAM SUPER QKO GADJE NA 19 S OPIT I ZNAE KAK DA SE DARJI TA TI KAZVAM DEI SA ZANIMAVA S TOQ DE GO GOVORI6 ZAEBI GO 6TOT DOKATO TOI PORASNE NA TEBE 6TE TI E PISNALO HVANI SI NE6TO PO TAKA I NE SI POKAZVAI 4YVSTVATA AMA SE DRYJ STYDENO I MI POVQRVAI 4E VSE NQKOGA DORI MNOO SKORO 6E SI MNOO 6TASTLIVA I NE SE ZANIMAVAI S GLYPACI KOLKOTO I DA GO HARESVA6 SLED 2 DENA SLED KATO SKASA6 S NEGO 6E SI GO ZABRAILA I 6TE HVAR4I6 V OBLACITE S NQKVO PI4E DETO ZNAE KAKVO ISKA I NIKOGA DA NE TI PYKA ZA MOM4E NE SI ZASLYJAVA POVQRVAI MI

BuBi008
03-21-2007, 19:32
Abe q se stqgai kakvo s eligavish.... Pisnal ti bil jivota i tolkova golqmite problemi koito imash ... naistina vseki si ima razlichni problemi koito sa po razlichna vajnost no vse pak ne si tolkova malka...... Che to tova momche s koeto hodish kolko opit mislish che ima i kolko mnogo mislish che znae za jenite i kakvo haresvat i kakvo ne. A pak i hodite oty syvsem skoro ako pak ne shte se radelite i shte go prejiveesh. I kakav e tozi glupav za vapros "za kakvo da jiveq?" hah mi jivei zaradi sebe si ne za neshto drugo.... I sym absolutno sigurna che mnogo dobre znaesh che jivota ti shte stane oshte po truden i shte te imash mnogo sluchai v koito shte iskash da vurnesh godinite obratno. Golqma rabota dali shte te pregurne ili ne emi poznai kakvo horata okolo teb shte stavat vse po studeni i po studeni s vremeto ... taiche se stqgai i spirai da hlenchish sega kato znaesh che posle shte e oshte po zle... A do kolkoto do priqtelqt ti mi nai dobre e da pogovorite...

nasty_f
03-21-2007, 19:47
Чакай балко бе,момиче!Не знаеш ли поговорката "Бог забавя,ала не забравя!" Достатъчно е,че ти е дал живот,бъди щастлива,че си жива :lol: ...И на 13 не мисля,че са ти най-хубавите години,особено ако живееш в голям град.много ясно,че ще е всичко едно и също...Не те пускат да излизаш место,не те харесват много момчета.Спокойно,не бързай,ще си намериш място в живота някой ден.Тепърва ще започват да те харесват момчетата и да ти ходят по гъза.Като станеш малко по-голяма ще си излизаш,когато пойскаш,без да питаш в колко да се прибереш.Тогава ще си наваксаш за това,че сега ти е било скучно.Ще видиш колко хубав може да е живота.И е нормално човек да среща разочарования в живота си,дори не само 1..всеки човек понякога се разочарова,не си единствена.ще се оправиш,аре ся си гледай ученето като ти е толкова скучно :::

koalka
03-21-2007, 19:53
Не мога да приема, че един човек се е отказал от живота заради любовта и за това, че няма за какво да живее...странно ми взучи.Та ти не си видяла нищо от живота, за да твърдиш такива неща...

bqsna_teenagerka
03-21-2007, 19:54
:cry: ох аз и аз сам на 13 и имам старшен проблем мили4ка...с мен е като с гаджето ти....виж не късай с него..той просто е по срамежлив....незнам сковава се като си до него не 4е не те харесва спокойно ;)....и се радвай...вие поне се целувате а аз какво да направя като гаджето ми иска да ме целуне а аз все го отбягвам! и хем на него ще му е за 1 пат а на мен за 3,4....така 4е просто поговорете и аз мисля да направя така...

Iv4eTy
03-21-2007, 20:09
Едва ли има някой, в чийто всичко да е идеално! Но всеки се опитва да се справя! Ти си само на 13 и както се казва не си видяла нищо от живота!
И сигурно занапред ще се изправиш пред много по-големи трудности.Ако още от сега се отчайваш, незнам как ще се справиш по-кататък. Недей да бъдеш толкова черногледа.Животът е и гаден, но си заслужава да живеем за хубавите мигове! Много пъти съм била много наранена и отчаяна и ми се е струвало, че не си струва да живея.Но когато се замисля животът се живее веднъж, така че напук на всичко трябва да живееш, за да докажеш, че си силна!

krem4et0
03-21-2007, 20:19
Първо 13 не са най-хубавите години. Стани на 20 и пак ще говорим. тогава е истинската радост от живота, защото имаш правото и задължението да правиш доста неща, които на 13 не можеш,но имаш и доста повече отговорности. Аз на 13 нямах приятели, всичмки ми се подиграваха и ми казваха зубър и маркуч. Бях смотано и сдухано дете, беше ми скучно и еднообразно. добре,че имах компютър,че да правя нещо и кабелна да гледам ТВ. Изобщо до към 17-18 бях доста нещастна. А днес на 22 почти съм страшно щастлива. Обичам, обичана съм, уважаване и ценена заради ума и упоритостта си. И изобщо след 18 започнах истински да се радвам на живота. Животът не свършва на 13, а доста след това. дай му шанс да ти покаже и хубавата си страна!

sexi_lady_666
03-21-2007, 21:45
mila jivota e dar ot boga nqma smisal da prai6 gluposti zaradi mom4eta za tva mila slu6ai:stradala sum mn za mom4eta sled tva se smeq na tupata si rusa glava kak moga da reva za nekvi glupaci det ne zaslujavat i milimetu ot du6ata mi taka 4e ti predlagam da spre6 da se qdosva6 i da si nameri6 nqkoi koito te obi4a naistina!!!!

BrokenInnocence
03-21-2007, 22:15
Глеай сеа... моа ти дам точно една причина дъ не ходиш дъ са фърляш от няой мост... Вземи да походиш малко на училище, там има едни много интересни хора, "учители" им викат страшно са полезни понякога, особено за хора като тебе дето не знаят как да пишат. Та така... като имаш цел в живота, има и за какво да живееш... хем няма да ти е толкова скучно. Айде, друг път ще ми благодариш.

BAYO
03-21-2007, 23:07
Начи първо да си кажа аз под аватара е хубаво да сложите не само местоживеене и т.н. ами и годинките щот те такиа бебенца напрао ни развалят, извинете исках да кажа Вгорчават живота](*,).

Така ся по темата :

Мисля, че някой ти е дал повече от колкото заслужаваш. че да говориш така.Мислиш си че ако някой не ти даде тва, което искаш почваш да се самоубиваш и т.н. и да правиш глупости. Стегни се, излез на вънка с приятелите ти, идете на кино или на кафе....ако пък си толко зле и искаш верно да се самоубиваш ше ти кажа че тва ще бъде не първата, но последната ти грешка в тоя живот. Ще си егоист и всяк'ва друга, щот по тоя начин не зачиташ себе си, вашите и всички, които те обичат!Тва мисля :idea:

Qnchety
03-22-2007, 18:24
Едва ли има някой, в чийто всичко да е идеално! Но всеки се опитва да се справя! Ти си само на 13 и както се казва не си видяла нищо от живота!
И сигурно занапред ще се изправиш пред много по-големи трудности.Ако още от сега се отчайваш, незнам как ще се справиш по-кататък. Недей да бъдеш толкова черногледа.Животът е и гаден, но си заслужава да живеем за хубавите мигове! Много пъти съм била много наранена и отчаяна и ми се е струвало, че не си струва да живея.Но когато се замисля животът се живее веднъж, така че напук на всичко трябва да живееш, за да докажеш, че си силна!

03-22-2007, 18:30
МалолетнаС курваС

Violenza
03-23-2007, 07:16
Ти видяла ли си нещо от живота изобщо?!
Била ли си гладна някога?!
Била ли си без дом?!
Без някой, който да прегърнеш?!
А?!

Пфф...заради няк'во тъпо момче и вече сте готови...'ауу ще се самоубия... няма за какво да живея'
Прав ви път!
Колкото по-малко от такива отчаяни глупачки, толкова по-добре!!!

П.П. Е наистина сори ама не можах да се сдържа...
Ако си имате представа колко мъка има по този свят... вашите проблеми са нищожни... животът ви е рай сравнение с на някой други...

03-23-2007, 07:49
Boje moi... kolko tupi lapeta ima na tozi svqt... :lol: Ei malkata, ti davash li si smetka che ima hora na po nad 20 godini deto dumata obicham te ne sa chuvali? :-D

marche
03-23-2007, 08:39
na6te postoqnno mi vikat obi4ai si akula,mn mrazeh lekciite 4e mn mom4eta mogat da kajat 4e me obi4at no vsu6tnost ne me...i taka..a za6ta da go e sram ot teb kato ve4e ti e predlojil????nqma smisul ami da de znam pogovori s nego za tva...ne se ot4aivai ima lo6i momenti ima lo6i dni no sled vinagi idvat i prekrasni dni..a do tva 4e Bog te e daril s 6tastie kato ti e dal gadje...PULNI GLUPOSTI!!!zdraveto e nai golqmoto 6tastie

KaRiTo
03-23-2007, 12:50
Да,казват,че за любовта няма възраст,но аз мисля,че ти си още доста малка,за да се измъчваш заради момче!Порасни още малко и ще видиш,че няма смисъл да се самоубиваш заради някой и най-малко ако то е момче!!!Правиш най-голямата глупост като правиш така!Ще ти дам един съвет:Поговори с него-попитай го защо се държи с теб така,ако ти каже,че го е срам го зарежи,но ако ти каже нещо друго му кажи да се постарае да ти обръща внимание навсякъде!А впрочем той на колко е????

13
03-24-2007, 17:39
Mn vi blagodarq za syvetite ama eto 4e sledva PRODYLJENIE na istoriqta mi! I taka...
Re6ih da skysam s nego. Naistina znam 4e mn 6te me boli i mn 6te stradam no... po dobre da stradam 4e ne sym s nego otkolkot 4e ne mi obra6ta vnimanie i 4e ne dyrji na men. Nali?
Mislq da kysam s nego zadeto ne mi obra6ta vnimanie ama toi pa edin den mi obra6ta vnimanie a na drugiq den - ne. i taka sqka6 naro4no se reduvat lo6 i hubav den :smt017 . I az ve4e ne go znam kakvo 4uvstva toi no spored men ako ne me haresva6e ste6e da skysa s mene 6oto i bez tva negovite fr ne me haresvat mnoo mnoo a nego nz 6to ama dosta mu puka za mnenieto im. a sy6to taka toi ima edin fr koit mnoo obi4a mi se natiska i se opitva da me svalq, no tyi kato gledam na gadjeto mi hi4 mai ne mu pre4i i ni6to ne kaa(a toq me svalq pred nego). Ta i az ve4e nz kakvo da pravq. Trea da skysam s nego no.... nz. NE MOGA :cry: !

P.P.Pls za o6te syvet4eta za prodyljenieto [-o< !!!

mp3f
03-24-2007, 19:45
1. живота е дар от Бога!!!!!
2.т само заради това мом4е ли живее6, приятели няма6 ли?компания? ако се огледа6 има мн инт. не6та които има около теб но ти просто не иска6 да ги види6.
3. намери си някакво хоби след като казва6 че ти е голяма тъпотия !!!
4. запознавай се с пове4е хора
5.според мен си малко разглезена за6тото на 13 и да си от4аяна от живота.... кво остава когато порасне6 и
6. ако ре6и6 да се самоубива6 не го прави не си заслужава а и така не ре6ава6 проблемите а прави6 о6те по- големи и

ДАНО ТЕМАТА ДА Е ЕБАВКА!!!!

dano ........ :smt017

Dissenter
03-24-2007, 21:02
Я стига с тия превземки,да ви еба.Кво си видяла ти от живота,че се чувстваш отчаяна от него.Какво,дай тук за някво момче да умираме вече.Стига се излагайте бе.Освен това никой не те е накарал да вярваш в Бог :-D

carevi4noto_momi4e
03-24-2007, 21:03
nz 6to e taka. Purvo - nqq ni6to zarad koet da jiveq. seki den edno i sa6to. typotiq do bezkrai. votor - lubovta... da znam 4e sam malka za istinska lubov no eto edin primer. predi nqkolko dena trygnah s mom4eto koet haresvam. toi uj mi kaza 4e me haresvam i dori mi kaza obi4am te(zvu4e6e iskren) a kato sme v kompaniq s drugite ni fr samo stoi i me glea otstrani i imam 4uvstvoto 4e me haresva no go e sram 4e hoi s mene i za tva ne mi obra6ta vnimanie :smt017 . i eto 4e toi se darji ujasno gadno kato se pravi 4e ne me vijda, no vypreki tova tvardi 4e me haresval i obi4al i kvo li ne i se trea az da mu kaa da dode za malko primerno do navun i kato izlezem samo togava se celuvame i pregy6tame i tolkoz. nito si govorim za he6to drugo nito ni6to. sega dori mislq da kysam s nego no ot edna strana ne moa 6toto mn go haresvam. no ne samo tva mi e problema. ne moa da si obqsnq kak moje det sum samo na 13 a ve4e mi ide da umra zaradi nqkakvo si mom4e i zarad tva 4e nqma hora na tozi svqt koito naistina da me uvajavat :-# . ne moga da si obqsnq kak moje da si mislq taka kato tova trqbva da sa nai hubavite godini ot jivota mi a vmesto tova te sa nai lo6ite. a nali uj si4ki vikat 4e trealo da vqrvame v bog 6toto toi ni pomagal i ni sbydval jelaniqta. e... az vqrvam v nego no kogato toi mi dari pone endo 6tastie sled tova zaradi tva stradam 5 pati pove4e... znam 4e temata mi e typa no tyj kato tuka ima mn po golemi i po zreli ot mene se molq da mi dadat nqkakyv syvet. a pyk i tozi forum e edinstveniq kadeto moga da si izleq si4ko tva....mm nie kvo da napravim ako si ot4aqna?!

gotina_teenka
03-24-2007, 22:01
i ti tova li nari4a6 ot4aqnie...mla ne znae6 kakvo e stradanie. Liubovni krizi i pro4ie...tova pri tebe ne e ni6to..uspokoi se i ne se ot4aivai si4ki sa ednakvi :P

KisskilleRcHe
03-25-2007, 05:36
Еееее и аз на твойта възраст имах такива лаина. Не треа да ти пука.

PoisoNGirL
03-25-2007, 07:30
neeee seriozno vie me otchaivate..kak moje na 13 godini da mi kajesh,che si otchaqna i ne ti se jivee?ne se obijdai ama ti s vsichkiq li si ? ako oshte ot sega pochnesh da se otchaivash za vsqko momche kakvo li shte stane kato sreshtnesh "golqmata lubov" ili ako put chuvstvata ti ne sa spodeleni?shte si reznes venite i krai?!ti osuznavash li,che shtom si rodena znachi ima zashto!ti si oshte dete trqq se razvash na malkite neshta ne da si zatormozqvash glavata s gluposti...Puk i toq tvoq kato ne znae kvo iska ili pogovori s nego,ili go razkarai...
p.s. prosto temata... no comment...

BebeTooOoo
03-25-2007, 07:51
Виж сега...на 12 съм и немога да ти дам кой знае какви съвети,но като прочетох темата ми се стори странно как едно момиче на 13 години да се откаже от живота заради едно момче и че нямаш за какво да живееш.Според мен не е така.Та тии не си видяла нищо от живота...само на 13 си.А и освен това...сигурно гледаш само лошите преживявания и моменти.Замисли се.Сигурно има много хора които те обичат и държат на теб,а ти не си ги забелязала дори.А относно гаджето ти...момчето е по-срамежливо.Ако не ти е приятно да се държи така с тебе когато сте в компания...скъсай го,но ако мислиш че това не пречи на връзката ви...остани с него.А и + това...ако той е на твойта възраст...(13) явно не знае как да се държи и какво да прави...или просто го е страх да не се изложи пред френовете ви.Поговори с него и го питай защо се държи така....може да има и друга причина...! И миличка само още едно нещо ще ти кажа...щом не ти върви с едно момче,не мисли че живота е свършил...напротив..давай напред...! Айде успех :wink: